ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

اثرات جسمانی استرس

اثرات جسمانی استرس
استرس با مکانیزم های جسمانی پیچیده و مهمی همراه است. استرس های طولانی می توانند باعث بیماری های  جسمی و روانی متعدد شوند.
واکنش های جسمانی که در مقابل استرس صورت می گیرد ، برای آن است که فرد آماده شود یا در مقابل خطری که او را تهدید می کند مبارزه کند و از خطر بگریزد. استر س یا فشارروانی مانند زنجیری است که
ادامه مطلب
هووووف ب کنکور ده روز مونده خیلی استرس دارم نمیدونم چیکار کنم کم مونده سکته کنم.....خدا بهمه کنکوریا کمک کنه.....اینچروزم چجوریه سرمیشه خدامیدونه....این استرس بگذره استرس اعلام نتایج شروع میشه...بعضی وقتا از استرس میشینم گریه میکنم....من فقط گریه میکنم یا بچه های کنکوری شمام گریه میکنین؟
درمان استرس و اضطراب
در این مطلب می‌خوانید: درمان استرس با داروهای گیاهی,درمان استرس و اضطراب شدید,درمان دلشوره و اضطراب,درمان استرس با طب سنتی,درمان استرس و 
افسردگی,درمان دارویی استرس,درمان استرس و تپش قلب,برای درمان استرس چه بخوریم

ادامه مطلب
آخه تو چته دختر
چه مرگته
داری چکار میکنی با خودت 
صبح که پا میشم با دلشوره 
استرس حالمو بد کن 
وای معلوم نیست چی شد 
من مشکلی ندارم 
که بخوام براش استرس داشته باشم 
ولی انگار عادت شده برام استرس داشتن 
گفتم بنویسم دور کنم از خودم 
واقعا دوست دارم زار بزنم 
تهش فک کنم باید برم پیش روانپزشک
چکیده
کار نیز جنبه ای از زندگی است که صرف نظر از منابع مالی برخی از نیاز
های اساسی آدمی نظیر تحرک روانی و بدنی ، نیاز های اجتماعی و احساسات خود
ارزشمندی را ارضاء می کند. با وجود این، کار می تواند منبع فشار روانی نیز
باشد. در دهه اخیر موضوع استرس و آثار آن در زندگی انسان مورد توجه بسیار
واقع گردیده است (الوانی، 1381). امروزه استرس جز جدایی ناپذیر اکثریت
مشاغل می باشد.
استرس[1] یکی از عمده ترین مسائل پزشکی و اجتماعی روز است. استرس در
مفهوم عام
کمتر از دو روز دیگه کنکور ارشده.
استرس دارم. میدونم قبول میشم. استادم دیشب بهم میگفت رتبه ت به احتمال زیاد تک رقمی میشه.
ولی میترسم. استرس دارم... خیلی خیلی.
مغزم خسته س. میترسم برم خونه حمید اینا. آخه میدونم اونجا بهم میگن اصلا استرس نداشته باش. فوقش سال دیگه میخونی..
بنده های خدا میخوان استرس منو کم کنن ولی نمیدونن با این حرفشون نه تنها استرسم کم نمیشه بلکه واقعا ناراحت میشم. آخه هیچ کس نمیدونه من چه تلاشی کردم و چقدر خوندم
ولی وقتی بهم میگن ایش
فکر میکنم از اون فشار عصبی ای هم که دزد اومد خونمون هم باشه،علاوه بر استرس کنکور :چند روزه جای کمرم به نظرم سیاتیک باشه به قدری درد میگیره که بی طاقتم کرده. نه میتونم پاشم، نه میتونم راه برم نه میتونم از پله ها برم بالا یا بیام پایین هیچ کار نمیتونم بکنم. 
من گناه دارم جِدَّنی! چقدر باید استرس تحمل کنم آخه؟ :(
همانند بزرگسالی استرس در کودکان نیز اتفاق می‌افتد. با این تفاوت که کودکان علائم استرس و اضطراب را به شیوه‌های دیگری نشان می‌دهند. برای مثال ممکن است بی‌قراری‌هایشان افزایش یابد و یا لجبازی بیشتری از خود نشان دهند. تجربه استرس در مدت زمان طولانی و یا به شدت زیاد در هر دوره‌ای عوارض و پیامدهای ناخوشایند بسیاری دارد. این عوارض در دوران کودکی از اهمیت بیشتری برخوردار است؛ چرا که مغز و بدن کودک در این دوران در حال رشد و تکامل است و استرس می‌
یه چیزی بگم جزوف بیزوس و بیل گیتس علاوه بر این که خیلی ثروتمند هستن خودشون میگنا میگن ما شبا ظرفای خونه خودمون میشوریم باعث کاهش استرس میشه ... فکر کن اینا  چقدر استرس دارن ظرف میشورن حالا ما استرس از همه جا بهمون وارد میشه گیرونی سیل و... بشنیم ظرف بشوریم ؟ اصلا من ظرف میبینم استرسی میشم  ... میخوام برم ظرفای خونمون بهشون بدم بشورن استرس نگیرن
استرس و نگرانی واکنش طبیعی افراد در هر سنی است استرس مثبت موجب پیشرفت فرد خواهد شد هر کس برای رسیدن به موفقیت نیازمند مقداری استرس است تا جدیت خود را در کارش بیشتر کند.
به جای حذف استرس به فکر این باشید که چگونه آن را مدیریت کنید.
ادامه مطلب
همچنین باید بخواهید:
برای کاهش استرس ، هر آنچه را می توانید تغییر دهید.
بپذیرید مواردی وجود دارد که شما نمی توانید آن ها را کنترل کنید.
قبل از توافق برای انجام کاری، در نظر بگیرید که آیا واقعاً می توانید این کار را انجام دهید؟ گفتن "نه" برای درخواست هایی که استرس بیشتری به زندگی شما می بخشد، بهترین اقدام است.
با افرادی که دوستشان دارید در ارتباط باشید.
هر روز برای استراحت خود برنامه متنوع و مشخص داشته باشد. شما می توانید کتاب بخوانید، موسیقی
هنوز به طور کامل مشخص نیست که چه اتفاقی می افتد زمانی که سردرد بروز می کند اما محتمل ترین توضیح این است که تورم رگ های خونی منجر به کشش اعصاب اطراف آنها و شلیک کردن سیگنال های درد می شود. با این حال رایج ترین توضیحاتی که سردردها در مورد وضعیت سلامتی تان به شما می دهند از این قرارند:استرس بیش از حد: سردرد و استرس یک چرخه معیوب به وجود می آورند؛ به این معنی که قرار گرفتن در معرض استرس باعث سردرد می شود و سر درد استرس را تشدید می کند. تنها راه مبارزه
روزهای بدی رو پشت سر گذاشتم
پر از استرس
پر از تنهایی
پر از چه کنم
پر از دلهره و اضطراب
تنها کسی که در این روزها بدادم رسید و منو تنها نذاشت 
خدا بود و پدر و مادرم و همسرم
تعجب میکنم از انسهانهایی که پوستشان از جنس گرگ است 
هر جا رفتم فقط گرگ دیدم و بس
برای اندک لقمه ای 
همه سرت را می خواهند کلاه بگذارند
و من از این همه بدی متنفرم 
دقیق که فکر میکنم میبینم بعد از تموم شدن مدرسه بود که آرزو کردم یه روزی برسه بهار رو مجبور نباشم درس بخونم و استرس امتحان و آزمون و ساختن سرنوشت رو بکشم! حالا اون بهار رسیده و من نه کنکوری دارم نه امتحان دانشگاه و مدرسه ای هوا هم خیلی خوبه فقط پول نیست گورمو از این شهر و خونه گم کنم برم سفر برم سی دل خودم برم دور شم از آدم های این خونه و این شهر. حالا درسته استرس امتحان و درس نیست استرس و فشار بیکاری که هست. با این وجود بهار 98 و آزادیم از زندان زیس
به همه ما گفته شده است که استرس برای بدن ما مضر است، اما چند نفر
از ما واقعا می دانیم که چرا اینگونه است؟ در حالی که نادانی ممکن است
در مواردی خاص خوب باشد، ولی برای ما مفید است که کمی بیشتر درباره
تاثیر استرس بر سلامت خودمان یاد بگیریم. اثرات آن ممکن است شما را

متعجب کند.استرس بخشی از مکانیسم کلی بقای ما است. چگونه ما به تهدیدات
روانی یا فیزیکی واکنش نشان می دهیم. در حضور خطر، بدون در نظر گرفتن
واقعی بودن یا تصور، سیستم های عصبی ما بدن ما
پست قبلی رو یک ماه پیش نوشتم... و به همین راحتی یک ماه گذشت! بدون اینکه بتونم چیز مناسبی بنویسم :(
بهم حق بدید. درسام سنگینه و زیاااااد. هرچند اکثر دروسم رو واقعا دوست دارم. اما امتحانات نزدیکه...
کسایی که این وب رو از بهار امسال دنبال کردند می‌دونند که من چقدر در فصل امتحانات، گیج و درگیرم. نمی‌تونم بنویسم.
نمیتونم بنویسم...
حتی از این سفر مشهدی که رفتیم و شب یلدایی که اونجا بودیم... بهترین سفرم در طول زندگی مشترک!
حتی از مصاحبه علمی‌ای که اخیرا د
طوطی که درحال تخم گذاری اگر جابه جا بشه تخم میزاره..؟!!
جواب:
استرس عامل تمامی بیماری هاست
طوطی در هنگام جاله جایی دچار استرس شدید میشه
این استرس میتونه ویروس هایی که در بدن طوطی هست رو فعال کنه و طوطی مریض بشه
ولی در زمان تخم گذاری، جابه جایی مطلقا ممنوع
چون در اثر استرس احتمال تخم پیچ شدنش هست
تخم پیچ یعنی تخم تو شکم طوطی میمونه و طوطی نمیتونه تخمشو بزاره
اگر روی تخم خوابیده باشه بعد از جابه جایی احتمال اینکه دیگه روی تخم ها نخوابه خیلی زیاد
پرسشنامه استرس شغلی
دانلود پرسشنامه استاندارد استرس شغلی، در قالب فایل word، شامل 15 گویه، همراه با راهنمای نمره گذاری و تفسیر و روایی و پایایی و منبع مورد استفاده. استرس از هماهنگی فرد با محیط او سرچشمه می گیرد که همانا نشان دهنده وجود ناموزونی در بافت تعامل آدمی - محیطی است ...
کلی استرس داشت که باید بره مصاحبه برای ویزای تابستونش و به هیچ کس نگفته بود چون به قول خودش ویزای state ممکنه داده بشه یا نشه.
بعد رفته سفارت و مصاحبه کرده و همونجا پاسپورتش رو گرفتن و گفتن ویزا رو که چسبوندیم بیا ببر!!!
بعدم اومده میگه عجب این پروسه ی ویزا گرفتن استرس اور و سخته...خیلی...خیلی....
تازه این برا کشوریه که ویزا میخوان بماند که برا بقیه کشورا نمیخوان!
دقیقا کدوم استرس؟
نمیدونه بعضیا هم برای یه ویزای ساده باید برن یه کشور دیگه با یه تن مدر
چکیده 
تغییرات دما، مصرف خوراک، افزایش وزن بدن، خصوصیت های لاشه و سیستم ایمنی حیوان را تحت تاثیر قرار میدهد، استرس گرمایی موجب کاهش غلظت سرم و ارتقاء کبدی ویتامین هایی E،C،A و مواد معدنی مانند آهن، روی، سلنیوم و کروم می گردد . استرس گرمایی موجب افزایش دفع مواد معدنی و کاهش سرعت ماندگاری کلسیم، آهن، پتاسیم، سدیم و روی در جوجه های گوشتی می‌شود . زمانی که دمای محفظه و رطوبت نسبی بخش اعظم از حد طبیعی رود بضاعت کلی پرنده کاهش پیدا می‌کند که این پ
پرسشنامه منبع استرس شغل
دانلود پرسشنامه منبع استرس شغل، در قالب فایل word، شامل 32 گویه و 2 مولفه، همراه با راهنمای نحوه نمره گذاری و تفسیر، روایی و پایایی و منابع مورد استفاده شده. 30 سوال اول با فشار کاری و 2 سوال آخر با کمبود مشغولیت کاری ارتباط دارد. هر پاسخ مثبت نشانه وجود یک استرس است ...
پرسشنامه منبع استرس
دانلود پرسشنامه منبع استرس (بهداشت زندگی)، در قالب فایل Word، شامل 17 گویه، همراه با راهنمای نحوه نمره دهی و تفسیر و منبع مورد استفاده. این پرسشنامه، بهداشت زندگی را ارزیابی می کند. فعالیت شغلی، زندگی شخصی و خانوادگی شما هر چه باشد، نبود این استرس ها اجازه می دهد که بتوانید در مقابل فشارهای خارجی ..
اگر یک چیز توی دنیا باشه که باعث شه تن به هر نوع درمانی بدم اون چیز اضطرابه.
دیروز جواب آزمایشمو گرفتم.
بازم هورمون هام بهم ریخته 
فقط به خاطر استرس خیلی زیادی که بهم این مدت وارد شده 
چرا نمیتونم از شر این استرس راحت بشم؟
پ.ن: علی رغم تردید خیلی زیادم جلسات نوروفیدبک رو شروع کردم.یه جورایی عجیب غریب و ترسناکه... فقط امیدوارم جواب بده .فعلا که فقط سرگیجه دارم
چه یک استاد یوگا باشید و چه یک مبتدی، یوگا تاثیرات شگفتی در قدرت بدنی، انعطاف پذیری و حتی سلامت روان شما دارد. پس اگر به دنبال راهی برای کاهش تنش، اضطراب و استرس هستید این مقاله را حتما بخوانید
حرکت یوگا برای رهایی از تنش، اضطراب و استرس
ثابت شده است که این تمرین ذهنی یک راه عالی برای تسکین ذهن، بدن و روح است – و در حالی که کل تمرینات یوگا برای تمرین تمدد اعصاب و آرامش است، حرکاتی خاص در یوگا وجود دارد که نسبت به سایر حرکات تاثیر بیشتری در کاه

تأثیر فشارهای روحی بروی میزان قند خون
فشار و استرس از دو طریق می تواند بر روی مقدار قند خون تأثیر گذارد . اول اینکه در برخی از افراد استرس تأثیر فوری بر میزان قند خون آن ها دارد و این افراد اکثراً ادعا می کنند که در هنگام استرس قند خون آن ها بالا می رود ، اما عده ی کمی از آنها می گویند در هنگام استرس قند خون شان افت می کند.
دوم اینکه استرس می تواند بروی قند خون در دراز مدت تأثیر داشته باشد و باعث
ادامه مطلب
اذیت و آزارهای شغل
 عدم رسیدگی به شکایات و پرداخت غرامت به کارکنان ، کارهای تکراری ، رقابت غیر معمول بین پرسنل و نادیده گرفتن خواسته ها باعث کاهش روحیه پرسنل ، افزایش حملات روانی و خشونت های شغلی می شود (گامزی و ماستن[1] ،2010) .
2-1-5-3  حقوق کم
عدم پرداخت حقوق و امکانات مناسب و اختلافات بین نتایج کار و ارزیابی عملکرد انجام گرفته، خصوصاً هنگامی که این اختلافات ناشی از تعصبات نژادی و مسایل جنسیتی باشد باعث ناامیدی در پرسنل می شود (گامزی و ماستن ،2010
دادستان( 1387) برای روشن شدن مفهوم فشار عصبی ذکر چند نکته را ضروری می داند :
1- استرس همواره به علت عوامل ناخوشایند و نامطلوب در فرد به وجود نمی آید. یک خبر شادی بخش نیز می تواند به اندازه یک حادثه ناگوار استرس زا باشد.
2- استرس را نباید پدیده ای منفی در نظر گرفت بلکه میزان مشخص از آن به عنوان محرک افراد لازم است.
3- مفهوم استرس با مفهوم اضطراب متفاوت است، زیرا اضطراب جنبه روانی دارد،  در حالی که استرس صرفاً حالت روانی نیست و بلکه جنبه روانی تنی نیز د
نمی‌دانم چند وقت است و از کی روزهایم اینگونه شد. چگونه؟ پر از استرس و بدو بدو و رساندن کار و تحویل دادنش به کارفرما و عملی کردنِ برنامه‌ریزی‌های کارِ جدید خودِ خودمان که کارفرمایش هم خودمان باشیم و شب‌بیداری‌ها و صبح زود پاشدن‌ها و قهوه‌ها و کار جسمم به قرص و دکتر کشیدن... چند کار مختلف را همزمان دارم جلو می‌برم؛ کارهایی که از هم متفاوت هستند. یکی‌شان از یمین سر بیرون دارد و دیگری از یسار اما همه‌شان در من جمع هستند و معنادار.
اما این هم
 اثرات خواب بر سلامت پوست
در سال ۲۰۱۹ برآورد می شود که صنایع مرتبط با مراقبت از پوست رقمی بالغ بر ۱۳۰ میلیارد دلار فروش داشته باشند. این مبلغ نشانگر اهمیتی است که مردم سراسر جهان به 
سلامت، شادابی و زیبایی پوست خود می دهند. اما در کنار تمامی هزینه و زمانی که افراد برای مراقبت از پوست خود صرف می کنند، گاهی رموز ساده ای وجود دارند که
 می توانند تاثیرات شگرفی بر سلامت و شادابی پوست به خصوص پوست صورت افراد داشته باشند. یکی از این رموز ساده و عملی،
مطمئنا بعد از یک روز کاری پر تنش و پر از استرس هیچ چیز مانند یک مکان
ساکت و آرام برای استراحت نمی‌چسبد. حال اگر این استراحت همراه با یک ماساژ
ملایم باشد دلچسبی آن نیز دو چندان خواهد شد. یک ماساژ خوب و اصولی
می‌تواند تمامی استرس‌ها و خستگی‌های بدن ما را به کل از بدن دور کرده و
احساس آرامش و راحتی را به ما هدیه دهد.
ادامه مطلب
تعریف استرس از زبان روانشناسان معروفدر طول صد سال اخیر تحقیقات زیادی بر روی استرس انجام شده است. برخی از نظریه‌هایی که برای توضیح آن ارائه شده‌اند، اکنون کاملا جا افتاده و پذیرفته شده هستند.

اما برخی دیگر هنوز در دست تحقیق هستند و گفت‌وگو بر سر آنها ادامه دارد. در طول این سال‌ها رقابت بین نظریه‌ها و تعاریف همواره وجود داشته است و دیدگاه‌های مختلفی مطرح شده‌اند و به شدت از آنها دفاع شده است.
ادامه مطلب
با سلام خدمت همراهان گرامی
در این پست نکاتی در مورد جابجایی پرنده ها و استرس طیور قرار میدم
استرس در پرنده ها
گرفتن و انتقال طیور باید در آرامش کامل صورت گرفته تا استرس کمتری به آنها وارد شود. استرس محیطی ایجاد صدای ناگهانی و بلند،انجام حرکات سریع مثل دویدن موجب بروز اختلالاتی در طیور می شود
استرس ارتباط مستقیمی با رفتار پرنده دارد وجود استرس باعث:
پرخوری خاکخوری و سنگ خوری بیش از حد،مدفوع خواری،انباشتگی یبوست مرگ ناگهانی و...میشود.
هر پرند
با فرض اینکه فردا دو تا از کارای مهم انجام بشن...
میمونه دو تا کار استرس اور برای هفته اینده... 
بعد ازون میمونه دو تا کار اداری و اینترنتی که اگه اخر هفته انجام بدم مثلا...
اون وقت دو تا از مهم ترین کارا رو هم حواله تقدیر کنم فعلا...
بعدم چمدونم رو ببندم و برم عروسی دایی اگه برسم...
همینم کم مونده این وسط خودمم عروسی کنم که دیگه قشنگ از خستگی و استرس بمیرم...
به دلم افتاده از امشب دعای مجیر رو بخونم.دعایی که گفته شده موقع سحر شبهای ۱۳ و۱۴ و ۱۵ ماه رمضان خوانده میشه و یکی از اثرات و فوایدش رفع غم و اندوه هست.مجیر یعنی پناه دهنده و دستگیر.
برای خودم چیزی نمیخوام این بار.تصمیم گرفتم بخونم به نیت آرامش اونایی که میدونم دلشون بی قراره.از جمله پدر و مادرم و شین و یکی دیگه از نزدیکان که مشکل روحی و جسمی داره و همه ی دوستانی که اینجا با من هستید و هر روز میخونمتون و تا حدودی از زندگی و مشکلات همدیگه با خبریم.
راهکارهای غلبه بر استرس حین سخنرانی درجمع
یکی از مهم‌ترین چالش‌ها برای افراد سخنرانی در جمع است.
حتی افراد مشهور و بزرگ هم قبل از سخنرانی خود این استرس را دارند
درواقع داشتن این علائم نشانه‎ سلامتی بدن است زیرا بدن در موقعیت های هیجانی شروع به ترشح آدرنالین میکند.
اما نکته‌ی مهم چگونگی کنترل این هیجانات و علائم است.
در ادامه به راهکارهای غلبه بر استرس حین سخنرانی که شامل دو دسته میشوند اشاره میکنیم
برخی از این راهکارها قبل از سخنرانی و ب
مزایای بالقوه اسید سیتریک
ممکن است دارای اثرات ضد التهابی و آنتی اکسیدانی باشد
اسید سیتریک در مطالعات خاص نشان داده شده است که دارای خواص آنتی اکسیدانی است، به این معنی که می تواند به مبارزه با استرس اکسیداتیو (یا آسیب های رادیکال آزاد) کمک کند. در تحقیق سال ۲۰۱۴ منتشر شده در مجله محققان دارویی خوراکی ، ارتباط بین اسید سیتریک و استرس اکسیداتیو ناشی از اندوتوکسین مغز و کبد در موش ها مورد بررسی قرار گرفت. آنها دریافتند که اسید سیتریک باعث کاه
در دهه اخیر موضوع استرس و آثار آن در سازمانها مورد توجه بسیار واقع
گردیده است؛ اگرچه در علم پزشکی مسیله فشار عصبی و علل و عوارض آن مدتهاست
مورد بررسی و تحقیق قرار دارد، اما باب این بحث در رفتار سازمانی به تازگی
گشوده شده است.در این مقاله، ضمنتعریف مفهوم استرس و تبیین استرس شغلی، عوامل به وجود آورنده استرس مورد مطالعه قرار گرفته و در ادامه مدلهای تیوری استرس تشریح میشود.و
درنهایت راهحلهای مقابله با استرس در محیط کاری ارایه میگردد ین پژوهش
تا ظهر تقریبا میتونم بگم خعلی زیاد استرس نداشتم. ولی الان خعلی زیاد استرس دارم.
حس میکنم کلی چیزو یادم رفته و نیاز دارم همه چیزو دوباره بخونم ولی زمان کافی برای انجام این کارو ندارم. وارد مرحله استرس فلج کننده دارم میشم ک با اینکه میدونم نیاز دارم ک چی کار کنم اما هیچ کاری نمیکنم:))
مثل چند هفته پیش احساس اینکه خعلی چیزا تحت کنترلم هست رو ندارم.
ولی از جهتی خعلی خوشحالم ک این یکسال هم تموم شد. یازدهمی هارو ک تو کتابخونه میبینم ک کتاب های نو شون ر
روزی که اینجا از کنکور ارشد نوشتم فکر نمی‌کردم اینقدر زود به آن نزدیک شوم و استرس و خیالش خیلی زیاد نبود؛ اما حالا که فقط دو روز مانده، پر از خیال و استرس و حسرتم، حسرت اینکه کاش جدی‌تر گرفته بودم.
من تمام که نه اما با شرایطی که داشتم، تلاش زیادی برایش کردم و نمی‌دانم نتیجه‌اش چه می‌شود، کاش خوب باشد.
حالا در این دو روز لطفاً برایم دعا کنید و انرژی تان را بفرستید که خیلی خیلی نیاز دارم.
چگونه مو و پوستی سالم داشته باشیم ؟

پوست شفاف، موهای درخشان و ناخن های قوی تنها از یک آرایشگر بر نمی اید.
شما تنها از همین امروز نیزمی توانید به طور طبیعی پوست، مو و ناخن های خود را منحصر به فرد کنید.
از آنجا که مو، پوست و ناخن مربوط به یک سیستم بیولوژیکی یا پوششی است و از پروتئین ها و سلول های مشابه ای تشکیل شده اند،
بنابراین بسیاری از روش هایی که برای رشد یکی از انها موثر است احتمالا همه سه را بهبود می بخشد.

چگونه مو و پوستی سالم داشته باشی
من استرس دارم. اعصابم خرده. همش دارم با خودم کلنجار میرم. چرا اینجوری شد؟ چرا اونجوری شد؟ باید این کارو کنم. باید به این نقطه برسم. چرا فلان چیزو ندارم و ... توی دلم دلشوره و توی سرم افکار مغشوش و آرزوهای نا تموم.
خودم رو تجسم می کنم وقتی به خواسته هام رسیدم... آرامش. سعادت. احساس رضایت از خود.
بعضی از چیزایی که الان دنبالشونم رو یکی از دوستام داره. دوستم بیشتر  از من دغدغه، استرس و آرزوهای جور و واجور داره. توی دلم بهش فحش میدم که خره! الان تو کلی چی
حس میکنم کلی چیزو یادم رفته و نیاز دارم همه چیزو دوباره بخونم ولی زمان کافی برای انجام این کارو ندارم. وارد مرحله استرس فلج کننده دارم میشم ک با اینکه میدونم نیاز دارم ک چی کار کنم اما هیچ کاری نمیکنم:))
ولی از جهتی خعلی خوشحالم ک این یکسال هم تموم شد. یازدهمی هارو ک تو کتابخونه میبینم ک کتاب های نو شون ر
پاورپوینت نکاتی در مورد صعود به کوه
دانلود پاورپوینت با موضوع نکاتی در مورد صعود به کوه، در قالب ppt و در 31 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: استرس: انجمن پزشکی کوهستان ایران: محققان بین استرس مضر و زیان آور و استرس مثبت و سودمند تفاوت قایل شده اند. منظور از استرس مثبت آ
جلوگیری از دیابت

مطالعات می دهد که دریافت فلاون یا
آنتوسیانیدین موجود در چای سبز ممکن است کنترل گلیسمیک را بهبود بخشد و به
تنظیم قند خون کمک کند. با توجه به خواص ضد التهابی آن، چای سبز برای
افرادی که در معرض خطر یا تشخیص دیابت نوع ۲ هستند مفید است. علاوه بر آن، چای سبز دارای اثرات ضد چاقی و ضد دیابتی دارد.

ارتقاء سلامت استخوان

محققان دانشگاه هنگ کنگ نتایج مطالعات خود
در زمینه چای سبز و ارتباط آن با سلامت استخوان ها را در ژورنال شیمی
کشاور
سلام
امروز میخوایم در مورد برخی از سایت های مهم روانشناسی با شما صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم .
استرس خوب یا مفید و فواید آن
بیوه  چیست
استرس چیست
 بیوگی چیست
سایتی در مورد استرس خوب یا مفید و فواید آن
بیوه یا بیوگی چیست
استرس خوب چیست
زن بیوه و اطلاعاتی در مورد آن
فواید استرس خوب
سایتی در مورد مرگ همسر و شوهر
اطلاعاتی در مورد استرس
آمار بیوگی در ایران چگونه است
سایتی در مورد تاثیرات مثبت استرس
مشاوره ازدواج مجدد زن ب
وای فای" این بلاها را به سرتان می آورد
وای‌فای می‌تواند اثرات منفی مختلفی را بر سلامت مغز بر جای بگذارد که این موضوع در مورد کودکان بیشتر اهمیت دارد. سردرد، خستگی، اختلالات خواب، مشکلات گوارشی، اختلال در عملکرد مغز و حافظه، استرس و حتی افسردگی را به وای فای و اشعه‌های آن نسبت می‌دهند. پس بعضی از خطرات را جدی بگیرید و خودتان را از صبح تا شب به اینترنت بی‌سیم وای فای وابسته نکنید.
استفاده از وای فای موجب ناباروری در زنان ومردان می شود:

ادامه
استرس مزمن به عنوان عاملی که اثر منفی بر روی بدن می‌گذارد، شناخته شده و می‌تواند باعث التهاب و بیماری‌های قلبی و عروقی شود.
براساس گزارش «مدیکال دیلی»، مطالعات پیشین نشان داده که استرس می‌تواند پیشرفت بیماری‌ها را افزایش دهد اما آیا می‌تواند عامل اصلی ابتلا به سرطان باشد؟
موسسه ملی سرطان در گزارشی اعلام کرد که مطالعات جدید ارتباط مستقیم میان سرطان و استرس را ثابت کرده است.
عوامل زیادی وجود دارد که خطرات ابتلا به سرطان و استرس را به یکد
پرسشنامه استرس شغلی آر.اس.الیوت
دانلود پرسشنامه استاندارد استرس شغلی تالیف آر.اس.الیوت در قالب فایل word، شامل 15 گویه، همراه با راهنمای نمره گذاری و تفسیر و روایی و پایایی و منبع مورد استفاده، به انضمام 2 تحقیق بیس فارسی. روایی این پرسشنامه توسط الیوت مشخص و پایایی آن از طریق آلفای کرونباخ محاسبه شد ...
همیشه به خودم میگفتم استرس امتحان و آزمون اونقدر فراگیر نیست که در موردش بحث میشه، کنفرانس و همایش برگزار میشه و مقالات مختلف و کتاب های متنوع نوشته میشه و راهکارهای اصولی و بعضا ناکارآمد براش داده میشه.
اما طی یه مدت گذشته متوجه شدم برخلاف اون چیزی که تصور میکردم خیلی از دانش آموزان و دانشجویان ما درگیر این استرس امتحان هستن، اون هم به شدت
اینکه چه مسئله ای باعث میشه دانشجو به خاطر یک درس جبرانی که نمره ش تاثیری هم در معدلش نداره اینقدر حرص
اثرات ناشی از وقوع جنگ اطلاعات از ماهیت و متغییرهای  این جنگ سرچشمه می گیرد.مطالعه ی سه اثر اصلی جنگ های اطلاعاتی که در پی می آید امکان هدف گذاری بهتر و تعیین اهداف مناسب را فراهم می آورد.این سه اثر اصلی جنگ اطلاعات عبارتند از:

مرگ آگاهی:
عدم دسترسی به اطلاعات درست یا دسترسی به اطلاعات نا درست
تغییر مکانیزم فکری و کند شدن و کاهش  قدرت تصمیم گیری 
الگوریتم های نادرست تجزیه و تحلیل
پردازش نادرست اطلاعات

ناتوان سازی استراتژیک: آسیب رسانی به نق
اثرات قابض روی پوستپماد زینک اکسید مانع تشکیل چربی اضافی روی پوست می‌شود (چربی اضافی پوست را برطرف می‌کند). همچنین پوست را سفت می‌کند. این پماد بعضی اوقات برای درمان آکنه (جوش) به کار می‌رود. زینک اکسید ایجاد لکه‌های پوستی، التهاب پوست و تعداد و شدت آکنه را کاهش می‌دهد.
مواقعی
که استرس دارم یا ناراحتم یکی از کارهایی که میتونه آرومم کنه مرتب کردن
اتاقمه.دیروز صبح که بیدار شدم پدر گفت شب مهمون داریم و خوب این یک هفته
اخیر که عقد و مهمونی بودم فقط نیمه شب میرسیدم خونه و باز صبح میرفتم
بیرون.انگار توی اتاقم روده ی گاو پاره شده بود.هرچی لباس بود وسط اتاق
ریخته بود.
دیروز صبح زود که بیدار شدم استرس داشتم استرس خدافظی با
خاله.استرس مهمونی شب..افتادم به جون اتاقم ولی دست و دلم نمیرفت عمیق
بشینم و کمدهامو مرتب کنم.
فکر میکنم این نارضایتی از زندگی و گیر کردن در سیکل معیوب استرس، خودسرزنش‌گری و استرس بیشتر همش ناشی از کم شدن کتاباییه که میخونم. الان دو ماه از سال جدید رفته من به یک دانه از برنامه‌های که داشتم نزدیک نشدم. چرا؟ چون تا نصفه شب دانشگاهم. کلا خروس‌خون میرم از خونه بیرون و بوق سگ برمی‌گردم. در این بین هم دارم وقت تلف می‌کنم رسما.
عنوان پست داره صد سال دیگه امروز رو نشون میده. جسم هممون پودر شده و تعداد قابل توجهیمون داریم تو آتیش جهنم جزغاله م
اضطراب و دردهای شکمی یا دل دردهای عصبی از جمله مواردی هستند که امروزه در میان افراد، بسیار شایع شده است؛ چرا که داشتن استرس و اضطراب طولانی مدت باعث اختلال در عملکرد قسمت‌های مختلف بدن از جمله روده و معده می‌شود. هورمون کورتیزول که به هورمون استرس نیز مشهور است در واکنش به فشارهای روانی، استرس و اضطراب ترشح می‌شود. روده  و معده‌ برخی از افراد نسبت به هورمون استرس بیش از حد نرمال واکنش نشان می‌دهد که منجر به دردهای مختلف و مبهمی در این نو
اضطراب و دردهای شکمی یا دل دردهای عصبی از جمله مواردی هستند که امروزه در میان افراد، بسیار شایع شده است؛ چرا که داشتن استرس و اضطراب طولانی مدت باعث اختلال در عملکرد قسمت‌های مختلف بدن از جمله روده و معده می‌شود. هورمون کورتیزول که به هورمون استرس نیز مشهور است در واکنش به فشارهای روانی، استرس و اضطراب ترشح می‌شود. روده  و معده‌ برخی از افراد نسبت به هورمون استرس بیش از حد نرمال واکنش نشان می‌دهد که منجر به دردهای مختلف و مبهمی در این نو
ورزش ذهن،نگرش و اخلاقتان را تغییر میدهد
همه ما میدانیم که ورزش تاثیراتی همچون طول عمر،محکم شدن استخوان ها و بهبود عملکرد دستگاه گوارش دارد.
اما اگر در این زمینه بیشتر تحقیق کنیم متوجه میشویم که وَرزش روی سلامت ذهن نیز تاثیرگذار است.
دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که ورزش به طور قطع روی سلامت ذهن و فعالیت های مغز و عملکرد آن تاثیر میگذارد.
کاهش استرس
اولین تاثیر ورزش کاهش استرس است
ورزش برای استرس و اضطراب مانند آبی است بر آتش…

ادامه مطلب
من استرس دارم. اعصابم خرده. همش دارم با خودم کلنجار میرم. چرا اینجوری شد؟ چرا اونجوری شد؟ باید این کارو کنم. باید به این نقطه برسم. چرا فلان چیزو ندارم و ... توی دلم دلشوره و توی سرم افکار مغشوش و آرزوهای نا تموم.خودم رو تجسم می کنم وقتی به خواسته هام رسیدم... آرامش. سعادت. احساس رضایت از خود.
بعضی از چیزایی که الان دنبالشونم رو یکی از دوستام داره. دوستم بیشتر  از من دغدغه، استرس و آرزوهای جور و واجور داره. توی دلم بهش فحش میدم که خره! الان تو کلی چی

در این مقاله از سایت قصد داریم در مورد متغیرهای میانجی و تعدیل گر صحبت کنیم.احتمالا در پایان نامه ها و مقالات پژوهشی غیر از متغیرهای وابسته و مستقل در مورد متغیرهای میانجی و تعدیل گر هم شنیده اید .درک تفاوت بین متغیر میانجی و تعدیل گر از اهمیت بسیار بسیار بالایی در انجام پژوهش ها برخوردار می باشد. اما واقعا چه تفاوتی بین متغیر میانجی و تعدیل گر وجود دارد.
مفهوم متغیر میانجی
وقتی متغیر سومی یا سازه سومی بین دو سازه مرتبط به هم دیگر فاصله بیا
سلام
امروز میخوایم در مورد مطالب مهم روانشناسی با شما صحبت کنیم .
و برخی سایت های مهم روانشناسی را به شما معرفی کنیم .
اطلاعاتی در مورد کودک
اطلاعاتی در مورد استرس
غذای کمکی نوزاد و سایتی در مورد آن
استرس چیست
اطلاعاتی در مورد نحوه تغذیه همراه با شیر بچه
نشانه های استرس چیست ؟
تغذیه بچه چگونه است ؟
اطلاعاتی در مورد مشاوره روانشماسی استرس
اطلاعاتی در مورد مکمل غذایی نوزاد
سایتی در مورد فشار عصبی
اطلاعات مهم روانشناسی
حل مشکلات روانشناسی ش
چهار بار این صفحه رو باز کردم چیزی تایپ کنم ولی وقت نمیشه و میبندمش...

حالا که دو سه هفته است فارغ التحصیل شدم به عبارتی و تصور میشه یه کم سرم خلوت تر شده باشه... برعکس به خاطر نقل و انتقال منزل، کلی کاره که ریخته سرم و وسط کوهی از جعبه های بسته شده و وسایل جمع نشده، دارم تایپ میکنم... و فقط 5 روز دیگه نت دارم...
استرس های نهفته از تجربه موقعیت جدید یه طرف... استرس قول هایی که دادم برای انجام کارهای متعددی که به نت وابسته است هم طرف دیگه که داره کم کم ا
به نام خدا
 قراره فردا شب بصورت رسمی و برای قطعی کردن همه چی بیان و واقعا استرس دارم. استرس زندگی جدید، خانواده ی جدید، تغییر موقعیت من بعنوان دختر خانواده به یه نیمه متاهل(!)، دغدغه های زندگی متاهلی و تفاوت های دو نفره و خانوادگی و کنار اومدن با این ها و خیلی چیزای دیگه که تو ذهنم میچرخن و قادر به بیانشون نیستم و حس میکنم تک تکشون برام سنگینه! 
یه حس غریبانه و خاصی دارم که واقعا نمیدونم چیه مثل این که از چیزی که هستم به یه چیز دیگه تبدیل م
به نام خدا
 قراره فردا شب بصورت رسمی و برای قطعی کردن همه چی بیان و واقعا استرس دارم. استرس زندگی جدید، خانواده ی جدید، تغییر موقعیت من بعنوان دختر خانواده به یه نیمه متاهل(!)، دغدغه های زندگی متاهلی و تفاوت های دو نفره و خانوادگی و کنار اومدن با این ها و خیلی چیزای دیگه که تو ذهنم میچرخن و قادر به بیانشون نیستم و حس میکنم تک تکشون برام سنگینه! 
یه حس غریبانه و خاصی دارم که واقعا نمیدونم چیه مثل این که از چیزی که هستم به یه چیز دیگه تبدیل م
در روز مراسم عروسی، ممکن است استرس های بسیار زیادی به عروس و داماد عزیز وارد شود. این استرس می تواند ناشی از مسائلی از قبیل: هماهنگی بین تشریفات و برگزارکننده ی مراسم با آتلیه و یا گروه موزیک، اطمینان از عملکرد صحیح تشریفات، بدقولی نکردن آرایشگاه و گلفروشی و ... باشد. از آنجایی که عروس و داماد بیشترین ساعات روز عروسی خود را همراه تیم عکاسی و فیلمبرداری می گذرانند، رعایت اخلاق حرفه ای از سوی کارکنان آتلیه، می تواند از استرس های وارد آمده به عر
مصرف فیبر بیشتر و چربی‌های اشباع‌شده کمتر
یک مطالعه نشان می‌دهد الگوی تغذیه‌ای کم فیبر و با چربی‌های اشباع بالا با کاهش کیفیت خواب، افزایش راه رفتن در خواب و کاهش خواب عمیق ارتباط دارد. هم‌چنین مطالعه‌ای دیگر نشان داده افرادی که مصرف فیبر خود را افزایش داده‌اند، شاهد کاهش احساس خستگی، استرس و سردرد و هم‌چنین بهبود سلامت عمومی خود بوده‌اند.
هر فرد باید روزانه حدود ۲۵ تا ۳۵ گرم فیبر مصرف کند. غذا‌های غنی از فیبر شامل میوه‌ها، سبزیجات
شهریور که میرسه دیگه استرس شروع میشه. استرس انتخاب واحد، استرس امتحانات، استرس جمع کردن کارای تابستون، استرس مسافرت ...

خداروشکر تونستم 4 واحدمو پیش ترم کنم، 23 واحد هم این ترم برمیدارم، میمونه 3 واحد اختیاری که استاد راهنمامون گفت اونو میتونیم برات نامه بزنیم و اجازه بدیم برداری ترم بعدتر. و این یعنی من ترم هشت وارد ارشد میشم و یه سال عقب نمیفتم *__* البته چه شود امتحانات!! زنده میمونم فقط ! 

از اپلای کردن منصرف شدم باز. این دو سال رو هم سر میک

برخی از افراد هستند که در سفر احساس عذاب وجدان دارند و فکر می کنند دارند زمان خود را هدر می دهند. آن ها مدام ایمیل و تلفن خود را چک می کنند و حتی اگر بتوانند برخی از کارهایشان را در سفر انجام می دهند. اگر قصد سفر دارید، طوری برنامه ریزی نمایید که تمامی کارهای ضروریتان را قبل از سفر انجام داده تا بتوانید با خیال آسوده به تفریح و استراحت بپردازید.

اغلب افراد وقتی از کارهای روزمره خود خسته می شوند، به فکر تغییر آب و هوا افتاده و برای یک مسافرت
متخصصان سلامت در طی مطالعات طولانی از اثرات مفید فعالیت بدنی و ورزش حمایت کرده اند.در مقایسه با افراد فعال، خطر دیابت، بیماری قلبی، فشار خون بالا و دیگر مشکلات و بیماریهای دیگر در افراد غیر فعال بیشتر است.در
حالیکه فعالیت بدنی اغلب به دلیل فواید مثبتی که بر سلامت جسمی دارد
شناخته می‌شود، بسیاری از تحقیقات افزایش سلامت روانی را در نتیجه افزایش
فعالیت بدنی نشان داده اند.افراد با اختلالات روانی بیشتر در معرض مرگ زود هنگام می‌باشند.که همه
"پیروز و کامل زندگی کن!اگر آدم زندگی کرده باشد،اگر کامل زندگی کرده باشد،از مرگ وحشتی نخواهد داشت...اگر به موقع زندگی نکند،نمی‌تواند به موقع هم بمیرد!"اروین یالوموقتی نیچه گریستاول از همه برایتان از قرارم در پنج شنبه بگویم که به شدت بد تمام شد... به واقع که بقیه سعی کردند مرا زیبا کنند ولی بدتر کردند، تو زشت ترین استایل ممکن ظاهر شدم و این زشتی و بهم ریختگی و استرس روی هم جمع شد و گند زد به روزی که باید با آرامش و تمرکز طی می شد :/ در حدی که وق
ما همیشه در کارهایی که می‌کنیم و کرده‌ایم دو درد داریم؛ یک استرس برای کارهایی که هنوز شکل نگرفته‌اند و یک افسردگی برای کارهایی که در گذشته انجام داده‌ایم. استرس و افسردگی از مشکلات روانیِ شایع هستند...
ما در دین دو مفهوم داریم به نام توکل و توبه، این دو، یک درمان الهی برای استرس و افسردگی هستند، اگر ما این دو خصلت اخلاقی را در خودمان نهادینه کنیم دیگر نه ترس از کاری که قرار است پیش آید داریم و نه اندوهی برای کارهایی که کرده‌ایم.
با توبه علی
چند روز دیگه نوبت مشاوره دارم و هر دفعه که یادش می‌افتم خوشحال می‌شم. الان یه سالی هست که فهمیده‌ام یه سری مشکلات اساسی دارم که باید حل بشه.
یکی از بهترین مدل‌هایی که وضعیت منو توصیف می‌کنه اضطراب عملکردی (anxiety performance) هست؛ یعنی وضعیتی که شما موقع انجام کاری اضطراب دارید. در مورد من قضیه این‌طوریه که اگه احساس کنم تو کاری به اندازه کافی خوب نیستم به شدت استرس می‌گیرم و با سرعت هرچه تمام‌تر از اون موقعیت فرار می‌کنم.
سال‌های زیادی از عمرم
روش‌های تمدد اعصاب
(سیارک)در این پست تصمیم دارم به روش های تمدد اعصاب که عبارت‌اند از مدیتیشن، آموزش اتوژن، تمدد اعصاب مترقی، بیوفیدبک، یوگا و غیره بپردازم . سعی دارم که توصیف 
هرکدام از این روش‌ها، توصیف پیش‌زمینه‌ی ایجاد و توسعه‌ی تاریخی آن، نحوه‌ی انجام دادن آن و همچنین مزایای مرتبط با هر روش را ارائه دهم. به یاد داشته باشید که این 
روش‌های تمدد اعصاب بخشی از برنامه‌ی کلی مدیریت استرس هستند. روش‌های تمدد اعصاب به سطح برانگیختگی رو
به دلیل استرسی که بودن کانال تلگرام وبلاگم در من ایجاد می‌کرد
اون رو نادیده گرفتم و هر مطلبی که می‌خوام
بنویسم همین جا بنویسم.
استرس این جا کمتر از استرس کانال تلگرام وبلاگم است.
کلاً هرچه استفاده از شبکه های اجتماعی رو کمتر کنم برام بهتر است‌‌.
وقتی یه کاسه پر از الوک :') میخوری و بعدش دلت میخواد بخوابی:')
فردا امتحان دارم !!ساعت آخر !!
میخوام بخوابم و صبح زود بیدار بشم مثلا 4 صبح !! واقعا چقدر ای روزا کار هس چقدر بدو بدو و چقدر نرسیدن و در انتها با تلاش بسیار رسیدن :دی
استرس ندارم میخوام بیخیال باشم بابا بقول خانم انصاری دنیا همش یه نیمچه اس با استرس و ترس و ای چیزا بزنیم خرابش کنیم که چه بشه مثلا :')
برم استراحت ...
امروز عجب حالی داشت بارون زد و ما ناگهانی با برو بچ مدرسه فلنگو بستیم و بجای س
صبح که پا شدم یادم نبود دوازدهمه. 
گوشی رو که برداشتم و تاریخ رو دیدم، و بعد از اون پستای بعضیای دیگه رو، استرس ریخت تو جونم. 
فردا کنکور داره. دخترعمه. 
اصلا نمی‌دونم من چرا این قدر استرس دارم. پارسال هم پسرعمو کنکور داشت، اما عین خیالم نبود. اصلا نمی‌دونستم روز کنکور کیه. چند سال پیش هم که دایی کنکور داشت، با این که طبقه بالا بود اصلا نفهمیدم کی رفت، کی اومد، کی قبول شد. اما امسال، دل‌پیچه گرفتم. دارن تو دلم رخت می‌شورن.
شاید امسال بالاخره ی
دیشب از استرس و البته ذوق درست حسابی خوابم نبرد همش استرس داشتم که خواب بمونم ساعت ۵ بالاخره بیدار شدم و دوش گرفتم و با طمأنینه شروع کردم کارهام رو انجام دادن از خونه که اومدم بیرون بوی خاک بارون خورده مستم کرد روانیم کرد اصلا و رایحه بهار تا پیاز بویاییم نفوذ کرد. عجیب فصلیه بهار هوا سرده ولی سرماش هم انگار نوازشت می‌کنه بهار نازنین با عطر شکوفه های سفید و صورتیش اومده که بگه بعد از جماد و سرما نوبت حیات و عشقه و گرما امیدوارم بهار توی مناطق
عللی که در این قسمت ذکر می‌شود، تنها مربوط به دوران عقد نیست و در هر زمان دیگر نیز می‌تواند علتی برای تاخیر در پریود باشد، اما اغلب در دوران عقد اتفاق می‌افتند.۱. عفونتدر دوران عقد به دلیل داشته رابطه جنسی، احتمال بروز عفونت و قارچ بیشتر از دوران مجردی است. خارش و ترشحات بدبو از علائم عفونت در دستگاه تولیدمثل است. برای درمان عفونت باید به پزشک مراجعه کنید تا با تشخیص نوع عفونت یا قارچ قرص مترونیدازول، کرم‌های واژینال و... را تجویز کند. استر
استرس و عوامل موثر بر آن 
استرس و عوامل موثر بر آن را شناسایی کنید تا آن را مدیریت کنید.بچه ها گریه میکنند، صورتحساب ها چشمک می زنند و شمار کارهایی که باید بکنید در حال رشد است.غیر قابل انکار است. زندگی پر از استرس است. شناخت استرس و عوامل موثر بر آن بخش مهمی از مدیریت آن است.
... 
ادامه مطلب 
برای خواندن مطالب مشابه و بیشتر به وبسایت نیک چیز مراجعه کنید. 
اثرات القا شده بر جریان خون قلب برای مردان در مقابل تاریخ زنان متفاوت است : ۲۶ نوامبر سال ۲۰۱۸ : Wolters Kluwer بهداشت : برخی از بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر ، در طول دوره استرس ذهنی / احساسی ، جریان خون کافی به ماهیچه قلب دارند . این شرایط - - با توجه به مطالعه جدید ، به شدت تجمع پلاک در شریان‌های کرونری در مردان ، اما نه به زنان ، مربوط است .
اشتراک کامل : برخی از بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر ، در طول دوره‌های استرس ذهنی / احساسی ، جریان خون
احتیاج دارم از این وضعیت درآم. 
ولی حوصله هم ندارم. 
دوست دارم یکی دو نفر محدود باهام حرف بزنن. اوناییکه خودم دلم میخوادشون نه هر کسی. 
دوست دارم بدونم پایان نامه رو باید چیکار کنم؟ چیکار کنم زشت نشن؟ به تایید بقیه نیاز دارم. یا که بگن دقیقا باید چیکار کنم. خیلی زشته این موضوع.
نباید باز اینقدر غذا بخورم. اگه بخوام باز بشنوم که لاغر شدی و خوب شدی، نباید اینقدر غذا بخورم. 
استرس دارم. مشخصه؟ استرس آینده نامعلومم و پایان نامه و ادامه زندگیم.. 
چرا
راه و روش های کاهش استرس کنکور

در این پست می خواهیم که در ارتباط با راه های طبیعی مقابله با استرس و کاهش آن می پزدازیم، همانطور که می دانید افرادی که زیاد بر روی یک چیز تفکر می کنند دچار استرس می شوند و در کل می توان کسانی که بیشتر کار فکری انجام می دهند بیشتر دچار استرس می شوند. خواب کافی یکی از بهترین ابزار های مقابله با استرس می باشد. 
ادامه مطلب
در آپارتمان قبلی که در آن می نشستیم همسایه ای داشتیم که با آن ها هنوز که هنوزه بعد از گذشت چندین سال در ارتباطیم. امیر علی فرزند همین خانواده بود و چند سالی از من کوچکتر بود و خیلی وقت ها یا او میامد به خانه ما و یا من می رفتم به خانه آن ها که با هم بازی کنیم - البته اغلب اوقات من می رفتم به خانه آن ها D: - این رو هم بگم که خیلی وقت ها ما بازی های کامپیوتری میکردیم و خیلی خیلی کم پیش می آمد که برویم فوتبال ،والیبال یا این گونه بازی ها را بکنیم. خوب یاد
نحوه استفاده از شمع گوش

شمع گوش یک چوب مسلح توخالی با تکنیک خاص است، با مواد تشکیل دهنده اصلی مانند عسل طبیعی، چمن Moxa و پوشش گیاهی Essential Oil. فرآیند متابولیسم که در شمعهای گوش اعمال می شود، این است که یک پایان به سوراخ گوش و انتهای دیگری که تحت نظریه خلاء روشن می شود، انرژی گرمای تولید شده به تدریج به گوش وارد میشود،شمع های گوشه می توانند تمیزی گوش داخلی را حفظ کنند، شنوایی را بهبود بخشند.
مزایای شمع گوش
استرس را کاهش میدهد 2.غلبه بر عفونت گوش 4.
دلایل مختلفی وجود داره برای غمگین بودن الانم... مثلا فیزیک و گسسته بلد نبودن... یه عالمه تستِ نزده و درسِ نخونده برا فردا... سر درد... کم خوابی... دست و پا چلفتی بازی که در آوردم... دندونپزشکی... 4 تا امتحان تو یه روز و روز قبلش تا 4:15 مدرسه بودن... نامهربونی یه دسته ادم بی مغز عوضی... اما همش یه پس گردنی می زنم به خودم میگم خاک تو اون سرت، هنوز اولشه. باید به خودم قول بدم حداقل ناراحت نباشم. ولی اخه مگه میشه؟ مث مشاورا که بهشون میگی "استرس دارم" میگن "استرس ن
این روزهای شده تکرار هر روز ...چه خبر شده تو این شهر؟...چرا همه یهو یادشون افتاده یه خانم دکتر تمام وقتی هست که میتونه کیس خوبی برای ازدواج باشه؟...رسم سردرد و تهوع بعد از هر درخواست دیگه داره برام عادی میشه...هر بار باید قبل یا بعدش بالا بیارم...مسخره است...دارم از سردرد میمیرم...قرار بود یه تابستون اروم و پر از شیطونی و جوونی رو بگذرونم تا شروع کلاسا و حالا دقیقا برعکس شده...هر روز یه استرس جدید و سر درد های بدتر...و من هنوز هم هیچ دلیلی برای ازدواج ن
و من از انفعالی رنج می برم که ازآن من نیست:)))
کل تعطیلات زهرمارم شده از بس کارامو امروز و فردا کردم:/ نه از تعطیلاتم لذت بردم نه کارامو کردم. بیکاری این دو هفته خیلی تنبلم کرده. بعضی وقتا به مادربزرگم حق میدم که میگه تو خودتو به دردسر انداختی با این کارات :)) وگرنه منم الان بدون استرس خاصی داشتم تعطیلاتمو میگذروندم، البته اونوقت کل روزای سال برام تعطیلات میشد:)))
بعضی وقتا آدم با اینکه یه هدف داره و براش تلاش میکنه اما به یه نقطه ای میرسه که دیگه خ
احتیاج آدم‌ها به یک خونه امن جزو ضروریات زندگی هر شخصیهیه خونه‌ای که نه صرفا از لحاظ جسمی در امان باشی، بلکه از لحاظ روحی نیز برات آرامش‌بخش باشه و حس خوب وجود رو برات به ارمغان بیاره.
واژه خونه صرفا یک اسمه وگرنه این آرامش و احساس امنیت می‌تونه در هر فضایی وجود داشته باشه. 
همین که از خیلی اتفاقات و استرس‌ها و تنش‌ها دور بشی و مدتی رو در آرامش محض بگذرونی
فوق العاده حس خوبی داره
حتی اگه در اون فضا باز هم افکار منفی و استرس‌هاتون همراهتون
استرس از شیمی درمانی هم مخرب تره ! در مقامش همین بس که باعث شد گلاب به روتون، دو بار ناقابل بالا بیارم...

+ یکی نیست به من بگه احمق خر خاک بر سر... استرس تو این سن اونم برا درس ؟؟!! 

+ تو روانشناسی به این میگن وسواس جبری ... :| اگه روانی نیستم پس چیه؟؟

+ فردا ساعت 9 امتحان دارم تا 3 ساعت... نمیدونم چجوری رو صندلی بشینم این همه وقت رو؟! بعد مامانم میگه من و بابات میایم میشینیم اگه حالت خوب نبود خودمون باشیم :| اخه مگه کنکوره ؟؟!! ننه بابای کی میاد آخه !! م
تفاوت استرس با اضطراب
استرس واکنش جسمانی ، روانی و عاطفی در برابر یک محرک بیرونی است که می تواند موجب سازگاری فرد با تغییرات شود و دارای سطوح مختلفی است، شامل:
استرس کم (مثبت) : فشار روانی کم در سازگاری ما نقش موثری دارد. مثلاً استرس ، دانش آموزی را که امتحان دارد وا می دارد که در اتاق را ببندد و خود را از بازی و تفریح منع کند تا بتواند درس بخواند.استرس کم در وجود افراد به انگیزه و میلی مثبت برای پیشرفت تبدیل می شود.
استرس زیاد (منفی) : وقتی فشار ر
شوخ طبعی با ارائه روشی مثبت برای دیدن مشکلات می تواند به کاهش استرس کمک کند. شوخ طبعی همچنین می تواند به شما کمک کند درک آنچه مسخره یا پوچ است را در یک وضعیت درک کنید. برای ترویج طنز در زندگی خود ، این مراحل را دنبال کنید: 1. در مقابل طنز باز باشید. به خودتان اجازه دهید که بخندید ، حتی در اوقات سخت. 2. خود را با طنز احاطه کنید. کارتون را در محل کار خود حلق آویز کنید. 3. طنز جستجو کنید. در موقعیت های روزمره به دنبال طنز باشید. یا یک دی وی دی کمدی مورد علا
آیا لسیتین باعث کاهش اضطراب می شود؟
اضطراب یک وضعیت فیزیولوژیک بسیار واقعی و ناخوشایند است که  توسط تحریک بیش از حد غده فوق کلیه ایجاد می شود.
استیل کولین انتقال دهنده نهایی سیستم عصبی پاراسمپاتیک بدن است و باعث هضم خوب، نفس عمیق و سرعت ضربان قلب می شود که اینها باعث آرامش می شوند. بدن استیل کولین خود را از کولین می گیرد. کولین در رژیم غذایی به عنوان فسفاتیدیل کولین در لسیتین موجود است. لسیتین در زرده تخم مرغ و بیشتر محصولات سویا یافت می شود.
حدود یک هفته ی پیش یه کنسرت آموزشی پیانو داشتیم. از این کنسرت ها معمولا سالی یکی دوبار برامون میذارن تا ترسمون از استیج بریزه. ولی جالبی قضیه این جاس که ترس من نه تنها خیلی کم نشده، بلکه هر دفعه احساس میکنم نسبت به دفعه ی قبلی استرس بیشتری دارم:)) به طوری که این دفعه قشنگ داشتم از استرس میمردم:\ و تازه این در حالی هست که ما از مدت های پیش خبر داشتیم و من خودم از بس آهنگمو تمرین کرده بودم دیگه حالم داشت به هم میخورد، و البته حساب کنید اعضای خانواده

از بوتاکس و اثرات آن چه می دانید؟
از اثرات تزریق بوتاکس چه می دانید؟
اثرات تزریق بوتاکس : بوتاکس قوی ترین سمی است که بشر تا کنون شناخته است و می تواند تمام ماهیچه های ارادی و غیر ارادی را فلج کند.چنانچه یک میلیونیوم گرم آن وارد بدن شود انسان را می کشد.ولی از این خاصیت امروزه برای درمان بیش از 50 نوع بیماری استفاده می شود.همچنین از تزریق آن در زیباسازی بدن و بخصوص صورت کاربرد وسیعی دارد به نحوی که تزریق بوتاکس در حال حاظر شایعترین اقدام برای ز

از بوتاکس و اثرات آن چه می دانید؟
از اثرات تزریق بوتاکس چه می دانید؟
اثرات تزریق بوتاکس : بوتاکس قوی ترین سمی است که بشر تا کنون شناخته است و می تواند تمام ماهیچه های ارادی و غیر ارادی را فلج کند.چنانچه یک میلیونیوم گرم آن وارد بدن شود انسان را می کشد.ولی از این خاصیت امروزه برای درمان بیش از 50 نوع بیماری استفاده می شود.همچنین از تزریق آن در زیباسازی بدن و بخصوص صورت کاربرد وسیعی دارد به نحوی که تزریق بوتاکس در حال حاظر شایعترین اقدام برای ز
طراحی ایمن پل ها بعنوان یکی از سازه های مهم و شریان های حیاتی از اهمیت بسیاری برخوردار است. با این وجود، تامین معیارهای طراحی سازه ای بتنهایی نمی توانند تضمین کننده بهترین طرح ممکن برای هر شرایطی باشند. بدیهی است بهترین طرح باید علاوه بر ایمنی سازه ای، شرایطی چون اثرات زیست محیطی (Environmental Impacts) و هزینه های ساخت (Investment Costs) را نیز مدنظر قرار داده باشد.

ادامه مطلب
یادمه دوم دبیرستان بودم و معلم ریاضیمون بچه ها رو میاورد پای تخته برای حل تمرینهشت تا گروه چهار نفره بودیم و من نفر چهارم گروه هشتم بودممعلممون شروع کرد از هر گروهی نفر چهارم اون گروه رو به ترتیب بیاره پای تختهبرای سوال اول نفر چهارم گروه اولبرای سوال دوم نفر چهارم گروه دومو همینطور تا آخرهیچی بلد نبودم و استرس هم گرفته بودم هوا هم سرد بودهمیشه برای من ترکیب استرس و سرما به لرز میندازتمداشتم میلرزیدممعلممون تا نفر چهارم گروه هفتم رو برده ب
طبق نتایج تحقیقات، نوجوانانی که مایل به سرکوب هیجانات یا استرس شان هستند، این مسئله در آینده بر میزان ایمنی بدن شان تاثیر می گذارد.
محققان دانشگاه پنسیلوانیا در این مطالعه دریافتند سرکوب و ممانعت از ابراز احساسات و هیجانات در واکنش به عوامل استرس زا بر فرآیندهای گوناگون متابولیکی و سیستم ایمنی بدن تاثیر می گذارند.
آنها دریافتند نوجوانانی که احساسات شان را سرکوب می کردند سلول های ایمنی شان در زمان قرارگیری در معرض محرک های باکتریایی در لا
روز قبل امتحان خیلی استرس داشتم اما همون روز نه.سر جلسه یه جاش دیدم دارم از دل درد می‌میرم و گفتم حتما عصبیه که خب اتفاق دیگه ای بود و خلاصه بدبختی ای داشت از شانس من.
کلید قطبمون خیلی دیر اومد و تصحیح کردم و ایشالا پاسم.فقط الان مث دوران کنکور خوره افتاده به جونم که نکنه اشتباه وارد کرده باشم چیزی رو.ایشالا که مشکلی نباشه.یه سری سوال هم از یه مبحث یه درسی که نباید میدادن رو داده بودن که میگن هرسال اینا رو میدن اما بچه ها اعتراض کنن حذف میشه و
در آپارتمان قبلی که در آن می نشستیم همسایه ای داشتیم که با آن ها هنوز که هنوز بعد از گذشت چندین سال هنوز در ارتباطیم. امیر علی فرزند همین خانواده بود و چند سالی از من کوچکتر بود و خیلی وقت ها یا او میامد به خانه ما و یا من می رفتم به خانه آن ها که با هم بازی کنیم - البته اغلب اوقات من می رفتم به خانه آن ها D: - این رو هم بگم که خیلی وقت ها ما بازی های کامپیوتری میکردیم و خیلی خیلی کم پیش می آمد که برویم فوتبال ،والیبال یا این گونه بازی ها را بکنیم مثلا
از روز دوشنبه یعنی فردا، زندگی واقعیم شروع میشه، از بیکاری تموم میشم و میفتم توی دیگ کار و تلاش و زحمت. از  بابتش خوشحالم و یکمم استرس دارم.
دیشب که نه امروز ساعت ۴ صبح اتفاقی افتاد که ما رو شکه کرد، کاش میشد بنویسمش تا شما هم شکه بشید
دیگه قرار نیست بیام و بلاگمو بروز کنم! 
اولش میخواستم پاک کنم ولی با توجه به دفعات قبل متوجه شدم کار اشتباهیه، آخه من که بر می‌گردم پس چرا پاک کنم و دوباره باز کنم و دنبال دوستهام بگردم ؟؟؟؟
خدا حافظ تا ۲ ماه بعد :
در آستانه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 خبری در سایت سلامت نیوز توجهم را به خود جلب کرد.
" جان باختن داوطلب کنکور حین انتخاب رشته"
فاطمه پیری دانش آموز سال سوم دبیرستان رشته انسانی که حائز رتبه 1100 در کنکور سراسری شده بود زمانی که در کافی نت در حال انتخاب رشته بود دچار سکته قلبی شده و تا زمان رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست می دهد.
آق واقعا این حجم از استرس و نگرانی و فشار عصبی که منجر به سکته قلبی و مرگ یک نوجوان 18 ساله شود توجیه عقلانی و منطقی
سه روز مستمر است در حال نوشتنم. صبح با استرس تعویق کارهایم از خواب بیدار می‌شوم. همین طور که چشمانم را باز می‌کنم، کیف لپ تاپ را با دستم جلو می‌کشم و سرم را از روی بالشت برمی‌دارم و به جایش لپ تاپ را می‌گذارم. تق تق تق چیزهایی که ته ذهنم شناور هستند را روی صفحه می‌آورم و یکی یکی جلوی پروژه‌هایی که باید بنویسم و ایمیل کنم را خط می‌زنم.
شب‌ها با چشمانی دردآلود و دستانی که سر انگشتانش پینه بسته پتو را روی خودم می‌کشم و می‌خوابم و حتی در خواب
بسم الله الرحمن الرحیمخدایا ببخشید اگر هعی پشت هم گند میزنم و مثل آدم های دست و پا چلفتی خراب کاری می کنم. خداییش یک جاهایی می مانم که دعا کنم خراب کاری ام، خراب کاری حساب نشود. :| می دانی که از چه چیز حرف می زنم. از آن وقت هایی که کار خیط شده و من مرددم بین دعا کردن و از تو خجالت کشیدن و دعا نکردن و از استرس تا مرز جان دادن رفتن.خدایا ممنون که بدون این که به رویم بیاوری به حرف هایم گوش می دهی. ممنون که حتی وقتی خیلی اوضاع خراب است و رویم نمی شود مستق
طبق دیدگاه، تی ای، اعتقاد بر این هست که بیشتر مشکلاتی که فرد باهاش مواجه
است ریشه در دوران کودکی داره و در این زمینه بازدارنده ها را مطرح می‌کند
که بازدارنده ها در واقع پیام‌های نهی کننده ای هستند که در دوران طفولیت
به فرد داده میشه همانطور که از اسمش مشخصه بازدارنده ها محدودیت هایی را
برای فرد ایجاد می‌کنند و این محدودیت‌ها روی سرنوشت فرد اثرات مخربی دارد
بازدارنده ها به دو نوع تقسیم میشن بازدارنده هایی که دامنه محدودتری داره
مثلا و
خانوم آ آدم عجیبیه
با اینکه از نظر علمی رزومش تکمیله و کلی خفن ایناست ولی از نظر شعور قسم میخورم که حتی صفر هم نیست ؛منفیه!!!
بخاطر یه اتفاق ساده که اصلن چیزی نشده بوده دو هفته است داره عین سگ باهامون برخورد میکنه امروز امتحان یقه داشتیم برگشت گفت من بهتون گفتم مدل سازی دارید و هرچقدرم ما 16 تا آدم قسم آیه خوردیم که اصلن همچین حرفی نزدی نه تنها زیر بار نرفت بلکه کلی ام بهمون توهین کرد که ما مسئولیت پذیر نیستیم و تنبل و بی عرضه ایم!!!
همینطوریش این

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

pedram.saffari فروشگاه اینترنتی سهند کد سطح 10 باشگاه آگاه مبلمان اداری، میزهای مدیریت و کنفرانس ALTIN POOSH مووی تن | Movie10 جهادگران با بصیرت فروشگاه فایل های علوم دامی و کشاورزی مرجع کتاب های آموزشی سئو کتاب دستمایه عمر