ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

تفاوت عشق و دوستی

یکی از مواردی که اکثر زبان آموزها رو گیج میکنه تفاوت سه تا فعل مهم see ،
look و watch در زبان انگلیسی هست. این سه تا فعل میتونن به معنای دیدن ، نگاه کردن و تماشا کردن استفاده شن ولی طبق معمول یه سری استثنا و تفاوت تو کاربردشون وجود داره که تو این مطلب با هم یاد میگیریم.
برای مشاهده ادامه مطلب تفاوت see و look و watch در زبان انگلیسی کلیک کنید.
زندگی کردن زیر یک سقف یک واقعیت است و با شخصیت‌های واقعی زن و شوهر سر و کار دارید و جایی برای رویا پردازی نیست.
شناخت درست از تفاوت‌ها و شباهت های بین دختر و پسر و خانواده های کمک می کند تا با شناخت از این تفاوت ها با دید باز تر و آگاهانه تر تصمیم گیری کنید.
در تصمیم گیری قبل از ازدواج باید به تفاوت ها و بعد از ازدواج بیشتر به شباهت هایشان اهمیت بدهید، زیرا توجه به تفاوتها، به انتخاب عاقلانه کمک می کند و اهمیت دادن به شباهت ها بعد از ازدواج، موج
توضیحات: تفاوت وبلاگ و طراحی سایت

تفاوت اصلی بین وبلاگ و وب سایت این است که وبلاگ برای وب سایت ها ایجاد می شود و وب سایت ها مکانی هستند که وبلاگ ها در آن نوشته می شوند.
وبلاگ ها مجلاتی آنلاین برای استفاده ی عموم می باشند. تفاوت بیشتر این دو را در مطلب زیر مطالعه نمایید

ادامه مطلب
سخت نگیریم. با خودمان و دیگران دوست و رفیق باشیم و بدانیم «تفاوت‌ها ارزشمند هستند». زیباییِ دنیا به تفاوت‌هاست.
یکی قدبلند و یکی کوتاه، یکی چاق و یکی لاغر، یکی سبزه و یکی سفید. این تفاوت‌هاست که زیبایی ایجاد می‌کند. اگر تاریکی نباشد، روشنایی معنا پیدا نمی‌کند. اگر زرد نباشد قرمز معنا پیدا نمی‌کند. نخواهیم که همه مثل هم بشویم.
نخواهیم همه از یک راه برویم یا مثلِ هم بپوشیم یا مثل هم بخوریم یا مثل هم فکر کنیم.
خلق تفاوتها حکمتی دارد
تفاوت‌ها
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
ما (من و تو)یک شباهت داریم و یک تفاوت !!!
دیوانه دهانش را طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج را انتخاب کرده ام ولی تو انتخاب شده ای و سهمی در انتخاب خویش نداشتی، این تفاوت ماست .
دیوانه گفت :بگذار چیزی را به تو بگویم .گفتم :می شنوم .گفت :بهتر است که بفهمی !!
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت م
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت
یک روز که به دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت من
تفاوت پنجره pvc با یو پی وی سی:در این مقاله به بررسی تفاوت پنجره pvc با upvc می پردازیم. همان طور که می دانید صنعت درب و پنجره سازی هر روزه در حال پیشرفت است. پنجره یو پی وی سی از آخرین مدل های پنجره دو جداره است. قبل از upvc پنجره های pvc مورد استقبال بودند. در واقع یو پی وی سی نسخه پیشرفته تری از پی وی سی است.

ادامه مطلب
تفاوتها وقتی همراه با تجربه های خوشایند بیان، خوشایند دیده میشن. وقتی با اتفاق های ناخوشایند باشن، ناخوشایند.
#که_یادم_بمونه !
پ.ن.: فرض به اینکه آدمایی که میشناسم آدمای خوب و توانمندی هستنو نمی خوان اذیت کنن؛ اما اذیتم و کلافه! حدس بر اینکه تفاوت فرهنگی هست که شرایطو خراب کرده.
سال بعد بیام اینو بخونم و با امید که یادم بیاد امروزو، احتمالا اون روز دیگه متوجه شدم که تفاوت ها چی هستن و بعدش می تونم متوجه شم که واقعا از روی تفاوت فرهنگی بوده ا
اگر می‌خواهید بفهمید کسی را دوست دارید، یا عاشق‌اش هستید، به ۹ تفاوت عشق و دوست داشتن نگاهی بیندازید:۹ تفاوت عشق و دوست داشتن
۱. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، قلب‌تان تندتر می‌تپد، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، فقط خوش‌حال می‌شوید.
۲. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، زمستان مثل بهار می‌شود، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، زمستان فقط یک زمستان زیبا می‌شود.

ادامه مطلب
یه بار یه جمله قشنگ شنیدم از یکی:
وقتی بارون میباره،
همه پرنده ها دنبال یه سرپناهن؛
ولی عقاب برای خیس نشدن بالا تر از ابر ها پرواز میکنه...
پس شاید،

این دیدگاه آدماس که تفاوت هارو خلق میکنه.
شاید برای موفق شدن باید دیدگاهتونو تغیر بدین*
تفاوت فکری من و بنیامین درباره مقوله ازدواج  اینه که من میگم عشقم تمام تلاشم رو برای خوشبختی مون میکنم اگر نشد خودمون عذاب نمیدیم.
خب بنیامین میگه خشن میشه و میگه نههه,  هیچ وقت جدا نمی شیم,  آبرومون میره و ما تو آیینمون طلاق نفرین شدس,و طلاق نداریم...
تفاوت سیاره و ستاره
تفاوت سیاره و ستاره : شاید برای شما نیز جای سوال باشد که ستاره و سیاره چه تفاوت هایی باهم دارند و دلیل اینکه گاهی اوقات به آسمان نگاه می کنیم و برخی از سیارات 
نظیر مشتری و اورانوس را نیز در میان ستاره ها مشاهده می کنیم، چه می باشد؟ اگر سیارات نیز مانند ستارگان از خود نور منتشر می کنند پس چه تفاوتی میان آن ها وجود 
دارد؟!

ادامه مطلب
به نظرم  تفاوت اشعار معاصر با قدیمی،مثل تفاوت چای دمی است با چای کیسه ای!تو تا به پای اشعار کهن صبر نکنی،تا مانوس نشوی و بارها با دل و جانت زمزمه اش نکنی،تا شب بیداری نکشی با آن، تا زانوی غم بغل نکنی و به پهنای صورت اشک نریزی،نمی توانی از خواندن غزل حافظ و یا سعدی لذت کافی ببری.باید صبر کنی تا دم بکشد! اما اشعار معاصر نه، می توانی در هر حالتی که هستی یک شعر از اینترنت پیدا کنی و بخوانی و لذت ببری و تمامش کنی و کمی هم از آرایه های ادبی اش تعریف کنی
من امروز‌ ظهر خوشحال بودم، چون فکر می‌کردم که نماز ظهر عاشورا رو همون‌طوری قراره بخونم که هزار و سی‌صد سالِ پیش خونده شد. یعنی به جماعت، در فضای باز، توی هوای گرمِ یک شهر کویری، و زیر آفتابی که بی‌رحمانه می‌تابید و موها و پیراهن مشکیم رو داغ می‌کرد. بعدش فهمیدم که چقدر تفاوت وجود داره. اولین تفاوت رو توی همون رکعت اول فهمیدم. لب‌های من خشک نبودن.
امروزه برداشت اشتباه در مورد تفاوت فنی هاست ابری و سرور مجازی خصوصی در صنعت هاستینگ به یک معضل جدی تبدیل شده است. اغلب افراد برداشت صحیحی در مورد تفاوت اصلی بین این دو ندارند. این امر ناشی از کمی آگاهی در مورد عوامل متمایزکننده ی این دو تکنولوژی هاستینگ است
ادامه مطلب
کمی از دور نگاه کنی اختلاف من و زهرا از تفاوت شخصیتمان شکل میگیره. نیت بدی نداره. کلا محافظه کاره. کلا مخفی کاره. اون از بیخبر کربلارفتنش،اون از اطلاعات درست درباره برنامه موبایل ندادنش. اون از گزارش کار ندادنش اینم امروز که یواشکی نشسته پای کندو کردن برنامه بیخبر من که باعث کلی دعوا و کدورت شد.هرکسی یه طوریه دیگه
تفاوت آرتروز و دیسک
کمر درد و درد گردن
از شایع ترین عارضه هایی است که همه افراد دست کم یک بار آن را تجربه کرده
اند . اما گاهی این درد ها زندگی اشخاص را مختل می کند و مشکلات زیادی را
برای فرد ایجاد می کنند. منشا این درد ها ممکن است دیسک ها یا بیماری
آرتروز گردن باشد برای درک تفاوت آرتروز و دیسک در ادامه به توضیح این
موارد می پردازیم و روش های درمان آن ها را بررسی می کنیم.
برای مطالعه ادامه مطلب و پرسش و پاسخ توسط دکتر صمدیان ، جراح مغز و اعصاب به
تفاوت سنکوپ با ایست قلبی چیست؟

یک متخصص قلب و
عروق گفت: سنکوپ یکی از بیماری‌های سیستم خودکار بدن است که بیمار بعد از
افتادن به زمین، سریعاً به هوش می‌آید و بدن فعالیت خود را ادامه می‌دهد.
ادامه مطلب
سلام 
یه چیز جالب و سر گرم کننده 
من نمی دونستم گوگل ارث برای کشور هایی مث آمریکا کیفیتش در حد یه تور مجازی بالاست ، برای ایران که در حد یه تصویر هوایی هست 
واقعا رک بگم دیشب ادرس خونه بنیامین رو زدم حتی کوچه شون ماشین ها پارک شده نزدیک خونه شون رو با وضوح در حد عکس ولی سه بعدی دیدم 
اصلا یه چیزی میگم یه چیزی می شنوید کافیه اون آدمک زرد رنگ رو بکشید رو صفحه تا تفاوت رو حس کنید (اون آدمک برای ایران کار نمی کنه )، یعنی انگار رفتی خارج رو دیدی ، و یه
تفاوت رسیور مدیا استار دیاموند mediastar ms-diamond z2 4k با z1 فقط در تک و دو تیونره بودن هستش و فرق دیگری با هم ندارند از نظر سخت افزاری کاملا شبیه هم و هردو جدید و به خوبی شبکه های فورکی را ساپورت میکنند.
۶۰ فریم بر ثانیه را ساپورت میکند دارای سیستم عامل اندرید است و کیفیت تصویر بسیار عالی دارد.
با بی تفاوتی همسرم چه کنم ؟

نحوه‌ی رفتار با همسر بی‌تفاوت

آیا برای
شما هم پیش آمده که واکنش همسرتان به جملات عاشقانه‌ای که میزنید کاملا سرد
و بی‌تفاوت باشد، زمانی که تغییری در ظاهر خود ایجاد کرده‌اید، نظری ندارد
و یا اصلا متوجه آن نمی‌شود، نگاهش از نگاه‌های عاشقانه‌ی شما به سادگی
می‌گذرد و... این‌ نشانه‌ها می‌تواند ویژگی‌های یک مرد بی‌تفاوت باشد.
ادامه مطلب
تفاوت مستر کارت با ویزا کارت

این دو کارت یعنی مستر کارت و ویزا کارت از نظر نرخ
سود، محدودیت های اعتبار، برنامه های پاداشی و ویزگی های سیستمی تفاوت هایی
دارند. البته بیشتر تفاوت های این دو کمپانی در ارائه خدمات متوجه کردیت
کارت ها است و در کارت های اعتباری تفاوت آنچنانی به چشم نمی خورد.

هر دوی مستر کارت و ویزا کارت دو برند مشهور کردیت
کارت در جهان هستند اگر چه خود این کمپانی ها اقدام به دور ک
عامه پسند‌‌(pulp)‌ اولین رمانی است که متن کامل آن را به انگلیسی خواندم. همیشه از خواندن رمان‌های زبان اصلی می‌ترسیدم. داستان کوتاه می‌خواندم یا به داستان‌های سطح بندی شده اکتفا می‌کردم. البته پیش از این یک کتاب در زمینه توسعه فردی به انگلیسی خوانده بود اما بوکفسکی اولین تجربه رمان‌خوانی من بود و چه تجربه‌ای بهتر از این. مدتها فکر می‌کردم تفاوت سبک نویسنده‌ها و تفاوت‌های شخصی،طبقات اجتماعی و کلامی را که نویسنده معمولا در دیالوگ‌ها نش
شاید شما شروع به ساختن یک وبسایت ساده کرده باشید یا فقط می خواهید درک بیشتری از لغات بسیاری که اخیرا شنیدید داشته باشید.
"CSS"، "HTML" و "پی اچ پی" در اطراف اغلب و با چنین راحتی پرتاب می شوند، شما خجالت می کشید تا بپرسید منظورشان چیست.
تفاوت بین CSS، HTML و PHP
ادامه مطلب
تفاوت انواع دمنوش های گیاهی با چای
چای نوعی نوشیدنی است که از برگ گیاهی به نام کاملیا سیننسیس تهیه می‌شود. مانند چای سیاه یا چای سبز اما دمنوش یا چای گیاهی از برگ، گل، پوست درخت (مانند دارچین)، میوه، ریشه و یا دانهٔ گیاهانی بخصوصی به غیر از کاملیا سیننسیس تهیه می‌شود.
ادامه مطلب
همه چیز درباره‌ی احادیث قدسیحدیث قدسی سخنی است که آن را پیامبراکرم(ص) از قول خدا گزارش کرده، اما این احادیت بنابر شاخص‌هایی معین با آیات قرآن تفاوت دارد. در ادامه درباره‌ی تفاوت احادیث قدسی با آیات قرآن، مضمون و درون مایه‌ی این احادیث، تعداد و راویان آن آگاهی یابید.

ادامه مطلب
امروزه در بسیاری از پلن های هاست در دسترس برای مشتریان هارد HDD و هارد SSD ارائه می دهند. اکثر مردم HDD را انتخاب می کنند به این دلیل که ارزان تر از SSD است. با این حال ، آنچه بسیاری از کاربران متوجه نمی شوند این است که SSD ها مزایای قابل توجهی را برای وب سایت شما به ارمغان می آورد. در این پست، ما به تفاوت بین این دو نوع هارد دیسک نگاه می کنیم و توضیح می دهیم که چرا SSD بهترین گزینه است. با ما همراه باشید!

ادامه مطلب
تفاوت اسلام و ایمان
اسلام چیست و چه تفاوتی با ایمان دارد؟
چرا هر مسلمانی مومن نیست و امتیازی که مومنین دارند چیست؟
برای اولین بار خداوند بلند مرتبه به طور صریح بین اسلام و ایمان تفاوت گذاشت و هر مسلمانی را تسلیم شده ی واقعی ندانست و به ایمان سفارش کرد.
ادامه مطلب
در این آموزش کورل میخوایم به این موضوع بپردازیم که کورل دراو چه نرم افزاری هست و چه تفاوتی با نرم افزارهای دیگه مثل فتوشاپ داره ؟؟!!
چه موقعی برای کارهای گرافیک خود باید از کورل دراو استفاده کنیم؟؟!!
تفاوت های فتوشاپ و کورل دراو چیست ؟
تفاوت های خاصی بین نرم افزار فتوشاپ و کورل دراو وجود داره. به طور معمول طراحان گرافیک هر دو نرم افزار رو به صورت مکمل برای خلق و ویرایش تصاویر گرافیکی استفاده میکنن.
نرم افزارهای گرافیکی به دو دسته نرم افزارهای
از ح دورم و بی‌تفاوت شده‌ام دیشب حال و احوالی و همین. شاید این همان پایان است، شاید دارم تنها می‌شوم لیکن قطره‌ قطره و کم کم. چه فرقی می‌کند تنهایی که اتفاق بیافتد باز همان می‌شوم و دوباره نیاز و خطا و و و 
الان کتابخونه‌ام با عین و چه خوش که آدم برادری داشته باشه و باهاش بره کتابخونه یا جایی. شاید بخشی از تنهایی‌ام را عین پر کند. دلم می‌خواهد بی‌تفاوت تر و سنگ‌تر شوم اما برای روحم می‌ترسم. می‌ترسم تصمیم اشتباهی باشد و من دیگر نتوانم برگ

برای اینکه تفاوت حسابداری و حسابرسی را توضیح دهیم باید بگوییم وقتی فرآیند حسابداری به پایان می‌رسد، حسابرسی به قصد تعیین صحت و منصفانه بودن تصویر ارائه شده از حساب‌ها، آغاز می‌شود. حسابداری یعنی عمل ثبت و حفظ اسناد و مدارک، و تهیه و ارائه‌ی صورت‌های مالی. حسابداری برای پیگیری تراکنش‌های مالی شرکت ها توسط خودشان انجام می‌شود. حسابداری، زبان کسب و کار است، چرا که ابزاری است برای گزارشگری مالی شخصیت‌های انتفاعی و غیرکسب و کاری.
ادامه
تفاوت طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX)
شاید برای شما هم پیش آمده که در صحبت های عامیانه بشنوید رابط کاربری سایت و یا برنامه ای خوب است اما تجربه کاربری ضعیفی دارد و یا مواردی مشابه. جالب اینجاست که اکثر این افراد اطلاعات چندانی در مورد رابط کاربری (UI)،تجربه کاربری (UX) و تفاوت آن ها باهم ندارند. ما می خواهیم در این مقاله به بررسی رابط کاربری،تجربه کاربری و تفاوت این دو بپردازیم.
طراح رابط کاربری (UI) و همچنین طراح تجربه کاربری (UX) هر دو برای
باتری چرخه عمیق و باتری خودرو
در این مقاله قصد داریم در مورد تفاوت باتری چرخه عمیق و باتری خودرو کمی صحبت کنیم. همانطور که می دانید باتری ها از نظر ساختار تفاوت هایی دارند که آنها را متمایز کرده و هریک کاربرد ها و طول عمر مختص خود را دارند. پس از مطالعه این مقاله شاید برایتان این سوال پیش بیاید که نوع دیگر باتری که یو پی اس یا سیلد ساکن نامیده می شود چه تفاوتی با این دو نوع باتری دارد، برای پی بردن به این مطلب می توانید مقاله تفاوت باطری خودرو
سوال جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت مثبت - حقیقت مثبت سوال جرات جرات حقیقت مثبت سوال های جرات حقیقت مثبت ۱۸

سوالات بازی جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت +18. سوالات جرات حقیقت باحال سوال جرات حقیقت عاشقانه نمونه سوالات جرات و حقیقت سوالات جرات حقیقت بی ادبی سوال حقیقت از پسر فیلم ترسناک جرات یا حقیقت فیلم حقیقت یا شجاعت سوال جرات حقیقت بی ادبی
جرات حقیقت مثبت ۱۸
فیلم سینمایی جرات یا حقیقت مرگ لیلا فروهر حقیقت دارد -لیلا فروهر - حقیقت مر
این
تخت تا شو مکانیزمی ساده دارد. یک فریم نفری و تاشو با تشکی انعطاف پذیر
کلیت این تخت را تشکیل می‌دهند. این تخت تاشو خصوصا برای دانشجویانی مناسب
است که مدام در حال نقل از این سوییت به آن سوییت هستند. خانواده‌هایی که
مهمان‌های زیادی دارند نیز می‌توانند چند تا از این تخت‌های تاشو را در
خانه داشته باشند تا در هنگام خواب مهمان‌ها مشکل کمبود رخت خواب و جای
خواب نداشته باشند.
همانطور که می‌بینید وقتی این تخت تا می‌شود، جای
بسیار کمی می‌گ
برای بررسی چند تا چیز در مورد سئوی داشت ، توی گوگل سرچ کردم بوکه ، یکی از related هایی که گوگل بهم نشون داد این بود : “تفاوت بوکه و پرتره”

یه لحظه خشکم زد ! آخه این دو تا مفهوم اصلا ربطی به هم ندارن که !

بوکه یه افکت توی عکاسی هست که قسمت هایی که روش فوکوس نشده رو تار میکنه.
پرتره هم که اصلا یک سبک توی عکاسیه

اما بعدش به خودم گفتم : حرص نخور رضا ! باید حق بدی به دیگران . کسی که چیزی از عکاسی نمی‌دونه ، از کجا باید در مورد این چیزا اطلاع داشته باشه ؟
بازی عجیبی بود! ایران با ژاپن در نیمه نهایی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹....
همه امید داشتیم ژاپن رو ببریم اما نفس ها برید...ساق ها سنگین بود و عصبی بودیم. پرخاشگر و بی حوصله...
در عوض ژاپن آروم و ریلکس بود و چه حیف که نشد که بشه...
به خودمون باختیم و الان سرشار از حس بد هستم...قطعا‌ یه مقاله برای متافوتبال مینویسم از این بازی...سرم گنگ هستش
به نظرم تفاوت این بازی تفاوت فرهنگ ها بود. چیزی ندارم بگم. ..
پوپو خسته س!
عکس هم استوری بنده در اینستا هستش!
تفاوت بین HTML و HTML5
افرادی که به حوزه طراحی وب مراجعه می کنند، اغلب کلمه "نشانه گذاری" را می شنوند و تعجب می کنند که چه چیزی معنی می دهد و چگونه از واژه "کد" معروف تر است. به طور عمده، زبان نشانه گذاری برای پردازش، تعریف و ارائه متن طراحی شده است. تعبیه کردن برچسب و حاشیه نویسی متن در فایل های مدل سازی انجام می شود تا دستکاری متن آسان برای کامپیوتر باشد. از لحاظ تاریخی، زبان نشانه گذاری عبارات از روند نشانه گذاری دست نوشته الهام می گیرد که از طریق
با سلام و عرض ادببنده پسری 28 ساله کارمند که مدت دوماهه نامزد کردم.تحصیلات هردویمان دکترا است. و به هم علاقه داریم چند وقتی هم قبل از نامزدی باهم بودیم و مشکلی نداشتیم. خانواده من به علت تفاوت هایی که بین خانواده ها بود مخالف بودن ولی با اصرار بنده موافقت کردند.ما هنوز رسما عقد نکردیم.ما دو نفر خداروشکر باهم مشکلی نداریم مشکل اصلی تقاوت فرهنگ ها و خانواده هاس.مثلا خانواده من مذهبی و اهل نماز و روزه در حالی که پدر عروس خانم اصلا هیچ اعتقادی به ا
تفاوت عشق و دوستی 
دوستی و عشق نباید با هم خلط شود. در زندگی اجتماعی خیلی وقتها این مساله خلط شده و مشکلاتی پدید می آورد مثلا با کسی دوست بوده است ولی توقعات عشق داشته یا عاشق کسی بوده ولی با توقعات دوستانه فقط مواجه شده است. مهم است که بفهمیم که یک وقت عاشق کسی
ادامه مطلب
یه چیز عجیب و غریبی که از نظر من توی این دنیا وجود داره و افراد رو کاملا از هم متمایز می کنه ، تفاوت نوع نگاه هست !
نگاه حضرت زینب که سلام خدا بر او باد رو شاید خیلی ها درک نمی کنن و نمی فهمنش ، یکیش هم خود من .. نگاهی که انقدر با دید باز و خداپسندانه هست که وقتی می خواد روز عاشورا ، روزی که تمام خانوادش پر پر شدن رو توصیف کنه می فرماد چیزی جز زیبایی ندیدم !
یک لحظه خودمون رو بگذاریم جای حضرت زینب ، وجدانا آیا ما غیر از غر زدن و کفر گفتن کار دیگه ای می
یه چیز عجیب و غریبی که از نظر من توی این دنیا وجود داره و افراد رو کاملا از هم متمایز می کنه ، تفاوت نوع نگاه هست !
نگاه حضرت زینب که سلام خدا بر او باد رو شاید خیلی ها درک نمی کنن و نمی فهمنش ، یکیش هم خود من .. نگاهی که انقدر با دید باز و خداپسندانه هست که وقتی می خواد روز عاشورا ، روزی که تمام خانوادش پر پر شدن رو توصیف کنه می فرماد چیزی جز زیبایی ندیدم !
یک لحظه خودمون رو بگذاریم جای حضرت زینب ، وجدانا آیا ما غیر از غر زدن و کفر گفتن کار دیگه ای می
من پشیمونم.. از اینکه زود عصبانى شدم.. آدمیم که وقتى عصبانى میشم. تقریبا میزنم زیر همه چیز و این بده.. نه اینکه آدمها برام ارزش نداشته باشن..اصلا اینطور نیست ولى تو اون لحظه فقط دنبال یه راهى براى آروم شدنم هستم.. وقتى احساس ناراحتى میکنم و میدونم که طرف مقابلم هم این رو میدونه، انتظار دارم همون موقع باهم صحبت کنیم و مشکل رو برطرف کنیم.. وقتى اینجو پیش نمیره، من خودم باید یکجورى حال خودم رو خوب کنم و احساس میکنم این اتفاق وقتى مى افته که بى تفاوت
نسل جدید مگ سیف در سال 2012 توسط شرکت اپل معرفی شد.تفاوت خاصی بین مگ سیف و مگ سیف 2 وجود ندارد!از نظر سرعت شارژ هیچ تغییری نکرده و تعداد پایه های آن همان 5 تا است.اما نکته ی مهم این است که اگر مک بوک قدیمی داشته باشید نمی توانید از مگ سیف 2 برای شارژ آن استفاده کنید,ولی بر عکس این مساله امکان پذیر است!می تونید به راحتی از یک مبدل استفاده کنید و مک بوک جدید خودتون رو با مگ سیف شارژ کنید.در تصویر زیر تمام تفاوت های کابل شارژ مک بوک مگ سیف با مگ سیف 2 آو
بی تفاوت نباش جانم که بی تفاوتیت من را
منزوی
دیوانه
گوشه گیر
دلگیر
بازنده
افسرده
بی حس
پراز بغض 
و به طور حال بهم زنی من را حال بهم زن میکند..
طوری که باورت نمیشه این منم...
عزیزترینم هنوز نتوانستی به طور کامل میزان تنهاییم را بفهمی که 
اینطور درحین پراحساس نشان دادن،که پشت آن نقابت یک سردی و بی احساسی ای که وجود دارد،
که من آن را کاملا واضح میبینم...
بله،من میفهمم که سعی داری خودت را کمی ازمن رها سازی اما این راهش نیست
فقط میتوانم بگویم این راهش
آیا می خواهید وب سایت کسب و کار را راه اندازی کنید اما مطمئن نیستید که چگونه شروع به کار کنید؟ اخیرا در هنگام شرکت در یک رویداد، یکی از کاربران از ما پرسید که مزیت استفاده از وردپرس در یک سایت HTML استاتیک چیست. اگر شما یک توسعه دهنده داشتید به شما می گویم که شما به یک سایت HTML نیاز دارید یا از اینکه به این موضوع در جای دیگر شنیده اید تعجب کردید، پس شما در جای مناسب هستید. در این مقاله، وردپرس و HTML را مقایسه خواهیم کرد و بهترین راه برای وب سایت کسب
گاهی اوقات یه سر به وبلاگ های بروزشده می زنم و روی یک سری از عناوینی که احساس می کنم جذابیت دارن کلیک می کنم .. یا حتی به بعضی از وبلاگ هایی که از قبل آدرسشون رو دارم سر می زنم و بر اساس نوع نوشته ، احساس می کنم باید یک نظر برای نویسنده بگذارم !
گاهی بعد از این که از پنل مدیریت می بینم که نوشته شده پاسخ جدیدی داری ، وقتی روی پاسخ کلیک می کنم و جواب نویسنده رو می بینم فقط احساس پشیمونی بهم دست می ده و به خودم می گم که چرا نظرت رو نوشتی که با یک جواب سر
تفاوت اول- نیاز به نصب بر روی سیستم عاملنرم افزارهای آنلاین نرم افزارهایی هستند که برای استفاده از آنها نیاز به نصب نرم افزار روی دستگاه در حال استفاده نمی باشد. در اصلاح به این نرم افزارها نرم افزارهای ابری نیز گفته می شود.بر خلاف نرم افزارهای ابری، نرم افزارهای نصبی وجود دارند که برای استفاده از آنها حتما بایستی آنها را بر روی کامپیوتر نصب کرد. به طور مثال نرم افزار مدیا پلیر که بر روی سیستم عامل ویندوز نصب می شود.
نرم افزارهای ابری از طریق
فرق RAM و Hard کامپیوتر و لپ تاپ در چیست؟

PC-Ram-And-Hard-Disk
همیشه شاید برای ما سؤالاتی زیر پیش بیاید که:

آیا Ram و Hard با هم فرقی دارد؟

آیا Ram حافظه اصلی است؟

چرا Ram ارتقاع پیدا کند سرعت سیستم بیشتر میشود؟

چرا افزایش مقدار Ram و Hard باعث می شود که سرعت بهتری را به دهد؟

ممکن است بسیاری از کاربران کامپیوتر تفاوت بین Hard drive و حافظه RAM را ندانند و نتوانند بخوبی آن دو را از یکدیگر تمییز داده و تفاوت های آن را بیان کنند.
اما ما در این مقاله  قصد داریم راجع به تفاوت
شاید تاکنون به گزارشهایی برخورده باشید که در آنها نمودارها را با عنوان YTD یا MAT ارائه کرده اند. در این پست به تفاوت این دو شاخص خواهیم پرداخت. YTD و MAT به ترتیب خلاصه عبارتهای Year to Date و Moving Annual Total است. YTD در واقع نمایشگر دوره زمانی از ابتدای سال تا لحظه گزارشگیری است. مثلا سهم بازار YTD 1398 یعنی سهم بازار محصول x از ابتدای سال 1398 تاکنون.
همجنین MAT نمایشگر میزان فروش یک متغیر، مثلا فروش، در مدت زمان یک ساله گذشته. مثلا اگر هم اکنون در اردیبهشت ماه هستیم

فرهنگ کافه و کافه نشنی و کافی شاپ در ایران هر روز بیشتر از دیروز در حال جا افتادن است و افراد بالاخص جوانانی که هر روز بیشتر با آداب ورسوم این فرهنگ اخت می شوند، در حال افزایش است.و اگر هنگام پیاده روی در خیابان به اطرافتان توجه کرده باشید،در مکانهای به ظاهر مشابه از نظر کارایی،در سردر و یا شیشه مغازه آنها، نام و عبارت های متفاوتی را می بینید. مانند کافه، کافی شاپ، قهوه خانه و… و حتما کنجکاو شده اید تا تفاوت آنها را بدانید و یا شاید فکر میکن
در دنیای سیاست‌گذاری علم، فناوری و نوآوری اولین
مرحله فهم تفاوت این سه واژه است. درک تفاوت این واژگان موجب شناخت بهتر مخاطب خواهد
شد.
علم جستجوی سیستماتیک دانش جدید و فناوری کاربرد همان
دانش در فرآیند تولید است. نوآوری نیز متمایز از فناوری است زیرا فناوری تنها یکی
از راه‌های نوآوری کردن است. در واقع، هر چند که فناوری شایع ترین فرم نوآوری در
کشورهای توسعه یافته است امّا گونه‌های دیگری از نوآوری همچون نوآوری در بازاریابی
و یا نوآوری در اشک
بسم الله...
نمیدونم یهو چی شد که برام عادی شد خیانات...
بی رگ شدم...
بی تفاوت شدم...
یا نه دلم آروم شده که بهم نگفته ولی پشیمونه...
هی راه به راه آه میکشه که انگار ناراحته منو شکونده...
کاش میومدی و ازم دلجویی میکردی که میدونم در حقت خیانت کردم...
میدونم ظلم کردم...
میدونم نابودت کردم...
اما پشیمونم،منو ببخش...
تکرار نمیکنم، قول میدم...
ولی نگفتی...
ظاهرا آروم و شادم اما
دلم پره از یه غم بزرگ از یه بغض بزرگ که منتظر بهانه س بترکه...
تو خلوتم گریه میکنم تا آروم
شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که ویژگیهای گیتار فلامنکو و کلاسیک چیست؟ با ما در ادامه همراه باشید تا هر کدام را به صورت مختصر برایتان توضیح دهیم. اگر یک نوازنده مبتدی باشید در نگاه اول نمیتوانید تفاوت این گیتارهای را در صدا تشخیص بدهید، هرچند که فلامنکو مقداری در ظاهر با ساز کلاسیک تفاوت دارد. بدنه ی گیتار فلامنکو قوس و تاب بیشتری داشته و گیتار کلاسیک بیشتر شبیه آکوستیک به نظر میرسد. با این حال شاید بجز مقداری تفاوت در ظاهر، نتوانی
تفاوت بین رهبر و مدیر
موفقیت، کم و بیش در دسترس همه برندها  هست، اما قله موفقیت را کسانی فتح میکنند که از رهبری بیش از مدیریت  در سازمان برخورد هستند
حاصل  تحقیقات ادوارد دمینگ نشان میدهد که  حدود %۸۵ خطاها ناشی از وجود کاستی هایی در سیستم ها و فرایندهاست تا اینکه  ناشی از کارکنان باشد.
بجای آزار کارکنان برای بهتر انجام دادن  کارهای  بد؛ کارهای بهتری را برای انجام دادن به آنها بسپارید!
واین امر مستلزم برخورداری از رهبری است !
هر تیم به یک مد
به استناد سایت آیین دادرسی دینا تفاوت مزاحمت و ممانعت از حق را می توان اینگونه بیان کرد : در  ممانعت از حق ، عمل فاعل به طور کلی مانع استفاده استفاده کننده از حق می شود . در حالی که در مزاحمت ، عمل فاعل اختلال جزئی در تصرف ایجاد می کند ؛ بدون اینکه بهره مندی متصرف را به طور کلی غیر ممکن نماید . به عنوان مثال ، در خصوص ممانعت از حق ، شخص متصرف با تصرف مال غیر منقول اجازه استفاده از آن را به طور کلی نمی دهد اما در مزاحمت بدون اینکه مال از تصرف شخص خار
شاید براری شما هم این سوال پیش آمده باشد که ویژگیهای گیتار فلامنکو و کلاسیک چیست؟ با ما در ادامه همراه باشید تا هر کدام را به صورت مختصر برایتان توضیح دهیم. اگر یک نوازنده مبتدی باشید در نگاه اول نمیتوانید تفاوت این گیتارهای را در صدا تشخیص بدهید، هرچند که فلامنکو مقداری در ظاهر با ساز کلاسیک تفاوت دارد. بدنه ی گیتار فلامنکو قوس و تاب بیشتری داشته و گیتار کلاسیک بیشتر شبیه آکوستیک به نظر میرسد. با این حال شاید بجز مقداری تفاوت در ظاهر، نتوان
لایت کوین (Litecoin)ارز رمزنگاری شده لایت کوین در سال ۲۰۱۱ معرفی گردید . بر خلاف بیت کوین که شخصیت مجهول ساتوشی ناکاماتو به عنوان سازنده ان مطرح است، لایتکوین توسط چارلی لی ساخته گردیده است . لایت کوین که با نماد اختصاصی (LTC) نمایش داده می شود بین ده ارز مطرح بازار ارز دیجیتال قرار دارد .
لایت کوین همانند بیت کوین به صورت متن باز open source ساخته شده است . این کوین از طریق رمزنگاری و فرایند اثبات کار که به ان استخراج می گویند حفظ می گردد . ماینرها و استخر
تفاوت رنگ مژه و لمینت
اگر توجه کرده باشید همه رنگ مژه و لمینت را یکی میدانند. این اصطلاح که
میگویند رنگ مژه یا لمینت اشتباه است. این ها دو مبحث متفاوت هستند.
لمینت به معنای ضخیم کردن مژه می باشد و چون مواد لمینت مشکی می باشد
ظاهرا مژه ها مشکی تر هم می شوند. پس ضخیم و درشت میشوند در نتیجه مژه ها
یک مقداری ار حالت طبیعی خشک تر هم می شوند. برای لمینت روی خود مژه یک
لایه قرار میگیرد که ضخیمش می کند که همراه با رنگ مشکی است ولی رنگ مژه
نیست چون رنگ م
علت این همه تفاوت قیمت فیش حج چیست؟
این سوال ذهن خریداران و فروشندگان فیش حج رابه خود مشغول کرده که چرا تا این حد قیمت فیش های حج با هم متفاوت هستن و این مسئله باعث سردرگمی آنان شده است.
به گزارش ایران حج: خیلی از خریداران فیش حج هنگام ورود به برخی از سایت های درج آگهی رایگان و مواجه شدن با قیمت های مختلف باعث سردرگمی می شوند و همین باعث می شود که آن ها نتوانند به آسانی تصمیم درستی برای خرید بگیرند.
این مشکل برای فروشندگان فیش حج هم وجود دارد، ص
به گواه متون تاریخی، ارسطو، فیلسوف شهیر یونانی، نخستین کسی است که بین قانون اساسی و قوانین عادی تفاوت قائل شده. وی قانون اساسی را تبیین کنندهٔ «جایگاه دستگاه‌های دولتی» می‌داند. آثار مشهور ارسطو مانند «قانون اساسی آتن» و «اخلاق» به بررسی قانون‌های اساسی آن دوره به ویژه قانون اساسی دولت-شهرهای آتن، اسپارت و کارتاژ می‌پردازد.ارسطو در این آثار خوبی‌ها و بدی‌های هریک از قانون‌ها را مشخص می‌سازد و نتیجه‌گیری می‌کند که بهترین قانون اساس
در ادامه مباحث مربوط به Retail Audit، امروز به تفاوت میان WHD یا همان Weighted Handling Distribution و NHD یا همان Numeric Handling Distribution می پردازم. شکل زیر را در نظر بگیرید:

فرض کنید طبق شکل کالای شما در کل 10 فروشگاه در 4 فروشگاه حضور دارد. در این صورت NHD=40% خواهد بود. همچنین فرض کنید گردش مالی کل فروشگاهها برابر 100 و گردش مالی فروشگاههایی که شما جنس خود را در آنها توزیع کرده اید 60 باشد. در این صورت WHD=60% خواهد بود. بعبارت دیگر WHD وزن فروشگاهها را از نظر گردش مالی به محاسبه NHD و
برخی اساتیدو پژوهشگران اسلامی، تفاوت روان شناسی غربی و اسلامی را اینگونه توصیف کرده اند:
1- روان شناسی غربی، روح و نفس را نفی میکند اما روان شناسی اسلامی به اثبات آن می پردازد.
2- روان شناسی غربی، فقط از روش تجربی (تجربه حسی) استفاده میکند اما روان شناسی اسلامی خودش را محدود به یک روش نمیکند و از تمامی روشها از جمله عقلی، تجربی، شهودی، نقلی(روایی) و ... استفاده میکند.
3- روان شناسی غربی، در برخی موارد راه حل‌های نامشروع (غیر دینی و شرعی) ارائه مید
تفاوت فروش و حق العمل کاری در چیست؟
* در فروش مالکیت کالا منتقل می شود اما در حق العمل کاری مالکیت منتقل نمی شود.
* فروشنده با فروش کالا سود به دست می آورد، اما حق العمل کار جهت فروش کالای امانی حق العمل دریافت می کند.
* در فروش، ریسک کالا متوجه خریدار است در حالی که در حق العمل کاری به عهده آمر می باشد.
* در فروش کلیه هزینه های خرید به عهده خریدار است اما در حق العمل کاری تا زمان فروش بر عهده آمر است.
---------------------------------------------------------------------------------------
سوربیتول و مانیتول دو نوع الکل قند که پلیول ها هستند. سوربیتول و مانیتول به عنوان شیرین کننده های مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرند. سوربیتول به عنوان جایگزین قند در حالی که مانیتول به عنوان دارویی برای کاهش فشار چشم و پایین آمدن فشار داخل جمجه استفاده می شود. سوربیتول غالباً در میوه هایی از جمله سیب، گلابی  و آلو وجود دارد. می تواند با کاهش قند خون، با تغییر گروه آلدهید به گروه هیدروکسیل تولید شود.
آنزیم مسئول بازگشت سوربیتول به فروک
تفاوت رابطه جنسی و خودارضایی؟
 در رابطه جنسی با همسر چون ارتباط عاطفی ایجاد می‌شود (از طریق ملاعبه و …) سیستم اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک به صورت متعادل تحریک گشته و اندام‌هایی که تحت تاثیر این سیستم‌ها هستند
ادامه مطلب
دوستی دارم که از کودکی با هم بزرگ شدیم. هر دوی ما علایق مشترک زیادی داریم. از جمله خوانندگان مورد علاقه‌مان یکی است. برادرش اما علیرغم علاقه‌ی ما به خوانندگانی همچون شهرام شب پره و حبیب و امید و معین و ... به خوانندگان تازه به میدان آمده‌ی وطنی علاقه داشت (و دارد). تفاوت‌های زیادی بین ما و این عزیزان هست. روز به روز این فاصله و تفاوت زیادتر و زیادتر می‌شود. یکیش را مثال می‌زنم و بعد می‌روم سراغ حرف اصلی.

ادامه مطلب
دوستی دارم که از کودکی با هم بزرگ شدیم. هر دوی ما علایق مشترک زیادی داریم. از جمله خوانندگان مورد علاقه‌مان یکی است. برادرش اما علیرغم علاقه‌ی ما به خوانندگانی همچون شهرام شب پره و حبیب و امید و معین و ... به خوانندگان تازه به میدان آمده‌ی وطنی علاقه داشت (و دارد). تفاوت‌های زیادی بین ما و این عزیزان هست. روز به روز این فاصله و تفاوت زیادتر و زیادتر می‌شود. یکیش را مثال می‌زنم و بعد می‌روم سراغ حرف اصلی.

ادامه مطلب

ادامه مطلب
بعد از 10 سال و 22 فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU)، قویترین قهرمانان زمین اولین شکست خود را در جنگ بینهایت با اسنپ تانوس تجربه کردند. شایعات خبرهایی زیادی درباره قسمت بعدی این مجموعه با نام انتقام جویان: پایان بازی منتشر شد اما یکی از مسائلی که طرفداران مارول فکر می کنند قرار است در پایان بازی ببینند این است که قرار است دقیقا مانند جنگ بینهایت باشد و صرفا ادامه آن خواهد بود.
ادامه مطلب
فاوت اظهارنامه های اصلی با  جایگزین و اصلاحی مبحثی است که هر حسابداری باید درباره آن اطلاعات کافی داشته باشد ( به ویژه حسابدارنی که در زمینه مالیاتی مشغول به فعالیت هستند ).

بعد از اینکه شما نرم افزار اظهارنامه رو دانلود، نصب و اجرا می کنید. در بخش نوع اظهارنامه ۳ تا گزینه هست به نام اصلی، جایگزین و اصلاحی که در زمان متفاوتی باید از اونها استفاده بشه.
نوع اظهارنامه اصلی رو زمانی انتخاب می کنیم که هیچ اظهارنامه ای برای سال قبل شرکت یا شخص
دانلود رایگان تفاوت های زنان و مردان pdf, دانلود کتاب روانشناسی زنان و مردان , در این قسمت از کتابهای روانشناسی کتاب پر طرفدار تفاوتهای زنان و مردان تالیف فاطمه شعیبی را برای شما آماده نموده ایم. دانلود این کتاب کاملا رایگان است
یکی از شگفتی های آفرینش، وجود تفاوت ها بین زنان و مردان است. علاوه
بر تفاوت های فردی بین انسان ها به طور کلی، بین زن و مرد نیز به طور اخص
تفاوت های بارز چشمگیری از نظر جسمانی و روانی وجود دارد و همین امر توجه
متخصصین و
علت تفاوت قیمت فاکتور های مختلف

علت تفاوت قیمت به دلایل زیر می باشد
1-برند پروفیل مورد استفاده
2-یراق مورد استفاده ترک یا المان
3-نوع یراق لولای خالی یا تنظیمی
4-گالوانیزه به کار رفته درتمام پروفیل فریم -سش -مولیون وقطر آن 1-1.25-1.5
5-جوش بکار رفته در پروفیل و دقت در ساخت
6-مواد مصرفی در عایقکاری
7-کیفیت شیشه باتوجه به چسب به کار رفته وگاز تزریق شده
8-نصب درست پنجره توسط افراد کاردان

در صورت تغییر هرکدام از ایتم ها بالا و در نظر نگرفتن استاندارد تول
خابگا خوبه. بچه های اتاقمون.یاد گرفتم دوستشون داشته باشم با تمام تفاوت ها و تفاوت طرز فکری ک با من دارند. یاد گرفتم محبت محبت میاره.مهم نیس چقدر با تو متفاوتن. یاد گرفتم شباهت ها و تفاوت ها رو بین خودم و اونا رو پیدا کنم و هر دوشون رو بپذیرم و پیش خودم نگه دارم. یاد گرفتم بفهمم اگه فات اخلاقای گند پیرزنانه ای داره در عوض وقت هایی که توی اتاق هست و سر سفره نشستیم غذا میخوریم با حرف هاش ما رو میخندونه. و صدای خندمون موقع غذا خوردن بالا میره. از زینو
یکی از بدترین دیالوگ هایی که کسی می تونست بهم بگه رو شنیدم
میگفت: تو یه بزرگسالی من مثل یه بچه هستم که تو ازم مراقبت میکنی
اصلا غمگین تر از این جمله وجود نداره
به تفاوت ها فکر می کنم
من زمان بحران به یه خونه و یه خانواده فکر میکنم که باید مراقبش باشم و ازش حمایت کنم
اون زمان سختی و بحران
به این فکر می کن که چقدر بدشانس که باید سختی تحمل کن
و چقدر طفلکی هست و مورد ظلم دنیا قرار گرفته
چند درجه تفاوت؟ نمی دونم

پی نوشت: اینو می نویسم برای خود آیندم ک
زنان و مردان تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. یکی از این تفاوت ها، تفاوت حرف زدن زنان و مردان و ارتباط برقرار کردن است. به طور کلی زنان پر حرف تر از مردان هستند. زنان در صحبت های خود مبالغه آمیز تر از مردان صحبت می کنند. زنان با جزییات بیشتری صحبت می کنند ولی مردان کلیت حرف خود را می گویند. زنان در هنگام صحبت کردن تماس چشمی برقرار می کنند ولی مردان علاقه ای به تماس چشمی ندارند. اما این مسئله زمانی مشکل ساز می شود که افراد سعی در برقراری ارتباط ب
انتشار گسترده «خبر جعلی» ـ خبرهایی که عامدانه، مغرضانه و به‌صورت سازمانی
و حرفه‌ای اغلب بر بستر رسانه‌های اجتماعی، جهت فریب کاربران و انحراف
جامعه ساخته و پرداخته می‌شوند ـ به یکی از تهدیدات مهم رسانه‌ای در جوامع
امروز تبدیل شده است. شناخت جامع این پدیده که به ویژه پس از انتخابات سال
2016 آمریکا موردتوجه جدی رسانه‌ها و پژوهشگران قرار گرفته،
برای تشخیص و مقابله با آن ضروری است. فهم تفاوت‌های این مفهوم خاص و سایر
مفاهیم مشابهی که در فض
اولین تفاوت زنبورعسل و زنبور وحشی که به ذهن انسان می رسد، وجود موهایی بر روی بدن زنبور عسل است،در صورتی که زنبور وحشی بر روی بدن خود هیچ مو و کرکی ندارد.

تفاوت زنبورعسل و زنبور وحشی در نیش زدن :
به دلیل نیش‌های دردناکی که زنبورعسل و وحشی دارند ، اغلب با یکدیگر اشتباه گرفته می‌شوند.تفاوت زنبورعسل و زنبور وحشی در نیش
زدن در این است که زنبورعسل وقتی تحریک شود، نیش می‌زند اما زنبور وحشی به
صورت طبیعی به نیش زدن گرایش دارند. از دیگرتفاوت زنبورع
کلاش و کلاهبردار در قانون تفاوت هایی دارند، در هر دو جرم کلاهبرداری و کلاشی، تحصیل وجوه، اموال یا اسناد است و از این لحاظ وجه اشتراک دارند، ولی تفاوت در این است که در کلاشی تحصیل آگاهانه وجوه یا اموال یا اسناد یا خدمات از دیگری با فریب، ولی بدون توسل به وسایل و عملیات متقلبانه قبلی توسط کلاش است.از مصادیق کلاشی، استفاده از خدمات دیگری با قصد قبلی عدم انجام تعهد در قبال آن خدمات با احراز شرایطی است، مثل امتناع از پرداخت هزینه خدمات بعد از است
HTML چیست؟
HTML ترکیبی است که برای نشانه گذاری زبان Hyper Text ترکیبی از HyperText و Markup است. Hyper Text یک روش خاص است که می توانیم با کلیک کردن بر روی لینک هایی که در صفحه بعدی باز می شوند، ما بتوانیم بر روی وب حرکت کنیم. نشانه گذاری تگ های HTML مانند باز کردن و بستن تگ ها با متن درون آنها است که می توانیم متن را قالب بندی کنیم، لینک ها، تصاویر و غیره قرار دهیم. HTML به عنوان بلوک های اصلی ساختمان برای وب جهانی استفاده می شود. HTML ستون فقرات هر وب سایت است به عنوان بخش
تفاوت‌های میان تلویزیون های OLED و LED
زمانی که تلویزیون های OLED برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ عرضه شدند بیشر به خاطر ارائه سطح بی نظیری از رنگ مشکی و رنگهای فوق العاده طبیعی مورد تحسین قرار گرفتند اما از نظر سطح روشنایی به هیچ وجه با تلویزیون های ال سی دی یا ال ای دی قابل مقایسه نبودند . هم چنین بین تلویزیون های OLED و ال سی دی و ال ای دی یک فاصله قیمتی بسیار زیادی وجود داشت که همه چیز را تغییر می داد . با گذر زمان تلویزیون های OLED برای پر کردن این فاصله س
تفاوت‌های میان تلویزیون های OLED و LED

زمانی که تلویزیون های OLED
برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ عرضه شدند بیشر به خاطر ارائه سطح بی نظیری از
رنگ مشکی و رنگهای فوق العاده طبیعی مورد تحسین قرار گرفتند اما از نظر
سطح روشنایی به هیچ وجه با تلویزیون های ال سی دی یا ال ای دی قابل مقایسه
نبودند . هم چنین بین تلویزیون های OLED و ال سی دی و ال ای دی یک فاصله
قیمتی بسیار زیادی وجود داشت که همه چیز را تغییر می داد . با گذر زمان
تلویزی
رفع خطای gzip در GTMetrix
زمانیکه این مقاله را مطالعه می‌کنید احتمالا با سئو و بهینه سازی سایت و افزایش سرعت لود سایت، کم و بیش آشناییت دارید. درواقع به همین دلیل است که به سایت GTMetrix مراجعه نموده و سایت خودتان را از نظر سرعت لودینگ تست کرده‌اید و با خطاهای مختلفی مواجه شده‌اید. اکنون نیز در تلاش هستید تا بدانید چگونه می‌توانید خطاهای GTMetrix را حل نمایید. در این مقاله قصد داری تا منحصرا به یکی از این خطاها بپردازیم. همانطور که از عنوان مقاله پیداست
رفع خطای gzip در GTMetrix
زمانیکه این مقاله را مطالعه می‌کنید احتمالا با سئو و بهینه سازی سایت و افزایش سرعت لود سایت، کم و بیش آشناییت دارید. درواقع به همین دلیل است که به سایت GTMetrix مراجعه نموده و سایت خودتان را از نظر سرعت لودینگ تست کرده‌اید و با خطاهای مختلفی مواجه شده‌اید. اکنون نیز در تلاش هستید تا بدانید چگونه می‌توانید خطاهای GTMetrix را حل نمایید. در این مقاله قصد داری تا منحصرا به یکی از این خطاها بپردازیم. همانطور که از عنوان مقاله پیداست
تفاوت های سیم مفتول و سیم افشان
ارسال شده توسط Admin24

امروزه سیم ها و کابل های مفتولی به دسته بندی گفته میشود که هادی آن ها بر اساس استاندارد های ملی ایران و بین المللی با شماره های ISIRI 3084 و IEC   ۶۰۲۲۸از نوع سیم های هادی تک مفتولی باشند. معمولا به این نوع سیم ها سیم های خشک نیز گفته میشود.
سیم مفتول چیست و چه کاربردی دارد؟
لغت سیم های مفتولی به دسته ای از سیم ها گفته میشود که دارای یک هادی از جنس مس میباشد و عایقی که در آن ها بکار رفته است از نوع پ
چرم بزی و چرم گاوی
چرم بزی و چرم گاوی در این پست باهم مقایسه می شوندتا بهتر بتوانیم این دو نوع چرم را از هم تشخیص دهیم:

تفاوت چرم بزی و چرم گاوی در چیست؟
چرم بزی و چرم گاوی تفاوت های زیادی با هم دارند؛ چرم بزی یک نوع چرم سبک است و از حیوانات با جثه کوچک و وزن سبک بدست می آید، چرم بزی چه نازک باشد و چه ضخیم، در هر صورت نسبتا نرم است و لطافت مطلوبی دارد انعطاف پذیری و نرمی بسیار مشهود است. چرم گاوی در دسته چرم های سنگین قرار دارد و جثه حیوانی که از
Api و Web service
Api و Webservice مانند پل ارتباط هستند. تفاوت آنها در این است که وب سرویس ارتباط بین دو ماشین ( غالباً سرور و کلاینت ) را تسهیل میکند. اما Api مانند یک اینترفیس بین دو اپلیکیشن ( بک و فرانت ) عمل میکند. Api یک روش است تا third-party ها بتوانند به آن متصل و از خدمات ما بهره مند شوند. یک وبسرویس طراحی میشود تا یک اینترفیس داشته باشد، این اینترفیس عموما با یک زبان قابل فهم برای ماشین شرح داده میشود ( WSDL ).
HTTP پرکاربرد ترین پروتکل برای ارتباطات است. وب سرویس
مردمی که در حال خفه شدن در فقر اقتصادی هستند اما از آن بدتر خفه شدنشان در فقر فرهنگیست با این تفاوت که فقر اقتصادی را لمس می کنند و فقر فرهنگی را خیر!
اما به عقیده من فقر اقتصادی آن قدر آدم ها را قوی بار می آورد که متوجه فقر فرهنگی ای که بر سرشان آوار شده هم بشوند...
اگر شما در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک حضور تلفن همراه برای کسب و کار یا سازمان خود هستید، یکی از اولین ملاحظاتی که احتمالا به ذهن متبادر می شود این است که آیا می خواهید یک برنامه تلفن همراه برای کاربران برای دانلود (برنامه) یا یک وب سایت تلفن همراه، یا شاید هر دو . وب سایت ها و برنامه های موبایل در نگاه اول بسیار شبیه به نظر می رسند و تعیین اینکه کدامیک برای نیازهای شما مناسب است، بستگی به تعدادی از عوامل، از جمله مخاطبان هدف، بودجه موجود، ه
چکیده:
آیه نسخ‌ با آیه لوح‌محفوظ و آیه احکام و‌نیز آیه نفی اختلاف ناسازگار به نظر می رسد و چطور قرآنِ محفوظ‌ و‌محکم، نسخ می شود؟ مگر اینکه برای جمع بین آیات تلاش کنیم و نسخ را به معنای تأویل و تطبیق آیه بر معنای بالاتر (اِحکام آیات) بدانیم بدون آنکه آیات قرآن را حذف کنیم. اگر نسخ را به معنای اِحکام آیات بدانیم آیه نسخ نه‌تنها با آیه احکام اختلافی ندارد بلکه لازمه درک صحیح آن است! نسخ به معنای تبدیل مکان آیه است یعنی با نسخ  آیه ای از مکانی
رئیس قوه قضاییه بر ضرورت عادلانه ساختن نظام پرداخت حقوق در کشور تاکید کرد و گفت: تفاوت در نوع پرداخت‌ها به افرادی که از حیث تجربه، توانمندی و تحصیلات یکسان هستند، به هیچ وجه قابل توجیه نیست.
خبرگزاری ایلناinstagram.com/ilna_newsinstagram.com/p/B1npLW7FZiF
---
به ما بپیوندید t.me/joinchat/AAAAAD4DQ6_9fPbdPn6b4g
[عکس 769×800]
مشاهده کانال
پتانسیومتر و رئوستا هر دو مقاومت متغییر هستند، با این تفاوت که از پتانسیومتر برای کنترل ولتاژ یا پتانسیل و از رئوستا برای کنترل جریان استفاده می‌ شود. رئوستا معمولا دارای دو جای فیش مشکی b , a ( متصل به دو سر ثابت ) و یک جای فیش قرمز c ( متصل به سر لغزنده ) است . با توجه به نوع کاربرد آن در مدار می توان از این جای فیش ها در حالات مختلف استفاده کرد.از رئوستا معمولا به سه طریق استفاده می‌کنند:
ادامه مطلب
در انتخاب پکیج باید به این نکته توجه داشته باشیم که در صورتی که به آب گرم مصرفی بسیار زیادی احتیاج داشته باشیم یا متراژ منزلمان بیش از حدود 350 مترمربع باشه باید به سراغ خرید پکیج زمینی برویم. تفاوت پکیج های زمینی با مدل های دیواری در ظرفیت حرارتی بالاتر این دستگاه هاست. معمولا در محل هایی که نیاز به ظرفیت حرارتی بالاست، از مدل های زمینی به جای دیواری استفاده می شود. 
 همچنین یکی دیگه از تفاوت پکیج دیواری با مدل زمینی در مخزن ذخیره آب گرم مصرف
واژه هایی نظیر FTP ،UTP و SFTP و دیگر واژه ها همگی به نوع شیلد و محافظ کابل شبکه اشاره می‌کنند. محافظ ( شیلد ) در کابل شبکه به منظور حفاظت کابل از تهدیدات خارجی مانند تداخل برق استفاده می‌شود. هم چنین مانع از نویز و تداخل امواج الکترومغناطیسی (EMI) در انواع کابل شبکه می‌شود. اولین بار کابل های شیلد دار در محیط هایی نظیر کارخانه ها و مناطق دارای تجهیزات زیاد الکترونیکی مورد استفاده قرار گرفتند. امروزه کابل های شیلد دار تقریباً در همه مکان ها مورد ا
شاید این مطلب ، کمی تکراری به نظر برسد. از سوی دیگر موجی از افکار در بین جامعه ما شکل گرفته است که کارآفرینان افرادی سطح بالا و با ژن خوب هستند و کارمندان افراد سطح پایین و رعیت جامعه . خوب اینجا یک سوال مطرح میشود که کارافرین بدون کارمند دقیقا چه نقسی دارد؟ 
در واقع مقایسه بین کارمندان و کارآفرینان ، مقایسه بین خوب و بد نیست. این دو در کنار هم معنا پیدا میکنند و درکنار هم میتوانند ارزش خلق کنند. چه بسار کارمندی و خدمت به یک شرکت، تیم یا سازمان
تفاوت ها در طراحی سایت فروشگاهی ؟
انچه که طراحی سایت فروشگاهی خوب را از بقیه متمایز میسازد کدهای کلیدی هست که در طول طراحی سایت فروشگاهی به کارمی رود اگرچنین نباشد هرچقدر هم جذاب یا رنگ لعاب داشته باشد نمیتواند کارایی یک سایت فروشگاهی خوب را داشته باشد.
تفاوت های سایت فروشگاهی با فروشگاه فیزیکی :
در سایت های فروشگاهی نیازی به حضور فیزیکی فروشنده نمیباشد و سایت به صورت 24 ساعته در حال فعالیت میباشد درصورتی که فروشگاه فیزیکی بحث محدودیت زما
تفاوت بین آکوردهای باره و باز چیست؟
هنگام
تمرین این دو اصطلاح را زیاد خواهید شنید. آکورد‌های باره با استفاده از
انگشت سبابه برای مرتعش کردن هر ۶ تار هنگام نواختن. آکوردهای مختلف با
استفاده از شکل الگوهای مختلف سه انگشت دیگر در هنگام پایین نگه داشتن ۶
تار دیگر ایجاد می‌شوند.
چون که آکورد باره با هر کلیدی قابل اجراست،
شما می‌توانید کلیدهارا به سرعت و به سادگی با بالا و پایین کردن دست خود
روی  دسته تغییر دهید. نوازندگان تازه کار ممکن است ن
سلااااام سلااااام . 
دیدین بعضی ادم ها صبح و ظهر و شب غر می زنند . 
لطفا در این مواقع قهر نکنید . بی تفاوت نباشید . به جاش سوال کنید چرا داره یه بند غر می زنه ؟ شاید یه دردی داره که واقعا درد باشه . 
نسبت به هم بی توجه نباشید . 
تا بعد . 
همانطور که احتمالا می دانید روش های مختلفی برای انتقال وجه وجود دارد. شما می توانید برای این کار از روش کارت به کارت استفاده کنید و از طریق دستگاههای خودپرداز و یا از طریق اپلیکیشن مبلغ مورد نظرتان را به کارت مقصد واریز نمایید. اگر اینترنت بانک خود را فعال کرده باشید می توانید با وارد کردن شماره شبا از طریق سامانه های ساتنا و پایا انتقال وجه بین بانکی را انجام دهید. در خصوص این دو سامانه و تفاوت ساتنا و پایا باید بگوییم که حداقل وجه قابل انتق
همین لحظه ها , گر چه دلگیر ولی زنده ام داشته اند همین لحظه هایی که یادت به جانم بیفتد من از هیچ مطلق به پا خواسته ام و تو از نهایت که ما رو به رو ایم ,, ولی فاصله بین مان مثل یک ثانیه قبل و حالاست در اوج تفاوت , در اوج تقابل #الهام_ملک_محمدی
کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت فصل دوم کتاب سلامت جنسی در حجم 32 اسلاید قابل ویرایش می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت فصل دوم کتاب سلامت جنسی ، بخشی از متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید 8
مطالعه ی قدیمی تری نشان داده بود که استمنا ربطی به کارکرد جنسی بعدی نداشت٬ دلیل تفاوت در رفتار استمنا این است که زن ها یاد گرفته اند رابطه ی ج
تجربه کاربر برای یک وب سایت بر خلاف تجربه کاربر برای نرم افزار سنتی نوت بوک متفاوت است. محل ذخیره سازی داده ها، محدودیت ها با رابط کاربری و دسترسی محدود به ویژگی های سیستم عامل فقط برخی از تفاوت ها هستند. با این حال، به عنوان برنامه های کاربردی وب تبدیل شده اند بیشتر و بیشتر پیچیده، تفاوت در تجربه کاربر بین برنامه های کاربردی دسک تاپ و برنامه های کاربردی وب در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر تار است.
مزایا و معایب مختلفی برای برنامه های مبتنی بر و
نیوزما:پیش‌نویس قراردادی که #استقلالی‌ها برای استراماچونی ارسال کرده‌اند در برخی موارد با توافقات حضوری صرت گرفته تفاوت دارد.

قرار بود « استراماچونی » گزینه ایتالیایی باشگاه استقلال طی امروز و فردا به تهران بیاید وبشرط اینکه پیش نویس قراردادی که این باشگاه برای او ارسال کرده است با توافقات انجام شده در مذاکرات رو در رو تطابق کامل داشته باشد.
نمایندگان باشگاه استقلال در مذاکراتی که با آندره استراماچونی در ترکیه داشتند توافقاتی کرده بو
سلام خسته نباشید لطفا راهنمایی کنید: اختلاف من و خواستگارم خیلی زیاده چیکار کنم؟
یه خواستگاری برام اومده که از اقوام دور پدریم هستش و یه سری تفاوت هایی هست که من و نگران کرده . خواهش میکنم لطف کنید راجب تک تک سوالام جواب کامل بدید:
1-تفاوت سنی 8-9 سال من 24 سالم و ایشون هم 32-33 سالشونه به نظرتون این تفاوت سنی میتونه مشکل ساز بشه؟
2-تفاوت زیاد طبقاتی ما یه خونواده سطح متوسط هستیم ولی خانواده ایشون وضع مالی خیلی مرفهی دارن .به نظرتون این مشکل ساز میش

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تخفیف ماهیانه 30 الی 50 درصدی خدمات ترجمه گلوب لنگ iranian دارالترجمه رسمی واژه آثار استاد محمد حسین حقجو پرسش و پاسخ پاک سازی صورت زنانه دانلود گزارش کار آموزی دانلود سیتی کسب درآمد از طریق سایت های معتبر کلیکی ایرانی و خارجی تازه کار!