ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

هفت مشکل که شما را در محل کار ناشاد می‌سازد

۷ مشکل که شما را در محل کار ناشاد می‌سازد:

به جرات می‌توان گفت که هر کارمند، کارگر یا مدیر موفقی در جهان به بقیه
توصیه می‌کند همان کاری را انجام دهند که دوستش دارند؛ چرا که آنها بر این
اعتقادند کار کردن یک نوع سرگرمی و تفریح است که باعث شادی و لذت بردن
افراد می‌شود. 

حال سوال اینجاست که چه عواملی باعث ناشادی افراد در محل کار می‌شوند؟
ادامه مطلب
✍️ آدم ها فکر می کنند که خوشبخت یا بدبخت آفریده شده اند، اما واقعیت این است که آدم ها خوشبخت یا بدبخت "می شوند"؛ با دیدگاهی که دارند و مسیری که انتخاب می کنند.
یکی سنگ را مانع، و دیگری همان سنگ را سکوی پرتاب می بیند، مسئله این است که تو دنیایت را از چه دریچه ای می بینی و با چه انگیزه ای آن را شکل می دهی!
جهان، محیطی ست خنثی و خمیری ست آماده شکل گیری، و هرکس، آمده تا دنیای خودش را داشته باشد و هرکس، مسئول آینده ای ست که با رفتار و باورهایش می سازد.
م
آدم ها فکر می کنند که خوشبخت یا بدبخت آفریده شده اند ،
اما واقعیت این است که آدم ها خوشبخت یا بدبخت "می شوند" ؛
با دیدگاهی که دارند و مسیری که انتخاب می کنند .
یکی سنگ را مانع ، و دیگری همان سنگ را سکویِ پرتاب می بیند ، مسئله این است که تو دنیایت را از چه دریچه ای می بینی و با چه انگیزه ای آن را شکل می دهی !
جهان ، محیطی ست خنثی و خمیری ست آماده ی شکل گیری ، و هرکس ، آمده تا دنیایِ خودش را داشته باشد و هرکس ، مسئولِ آینده ای ست که با رفتار و باورهایش می
خیلی‌ها دوست دارند در خانه بمانند و یک کار در منزل یا  کسب و کار خانگی را اداره کنند. آیا شما دوست ندارید یک درآمد ثابت یا درآمد متغیر هنگفت داشته باشیدبدون این‌که از خانه‌تان خارج شوید؟ این ایده های آسان کار در منزل که در این جا می خوانید خیلی زود شما را به درآمد می‌رساند.

ادامه مطلب
حضرت صادق ع فرمود رسولخدا ص فرموده هر که برتری پیر مردی را بخاطر گذشت سن او بداند و اورااحترام کند خداوند خاطر او را از هراس روز رستاخیز آسوده سازد و نیز فرمود ص هر کس احترام کند از کسی که موی   خود ا در اسلام سفید کرده خدای عزو جل از هراس روز قیامت اورااسوده سازد
معلم جلوه ای از کبریا ئی است # معلم کردگاری ماورائی است
معلم کودکان را پخته سازد # معلم عاشق هر ابتدایی است
معلم واقعیت را بگوید # معلم فارق از هر ادعایی است
معلم هر خطایی را ببیند # معلم عامل هر راهنمایی است
معلم جهل را بی چاره سازد # معلم رهبر دانش گرائی است
معلم تیرگی از شب بگیرد # معلم هر شبی را روشنایی است
معلم را من گرجی فدایش# معلم گر چه خود هم یک فدایی است
برخلاف چند سال قبل که اکثر مراجعین دفترخانه برای تنظیم وکالت طلاق جوان ها بودند این روزها غالب افراد میانسال هستند.به نظرم بلاخره جوانان با درایت , خودشان مشکل طلاق را حل کردند یعنی فهمیدند مشکل طلاق ازدواجه و برای حل کردن مشکل باید ازدواج نکنند.
من باب گشایش کار و رزق از امیر المؤمنین علی (ع)منقول است که هر کس را رزق کم شود بنویسد این دعا را بر ورق آهو یا وصله ای از لباس آنکس و یا کاغذ و با خود دارد یا میان لباس خود جای نهد وآنرا از خود جدا نسازد و خدای تعالی رزق را بر او فراخ سازد و بگشاید بر او و در بهای طلب رزق را از جائیکه او نداند و مجرب است و آزموده
ادامه مطلب
- درود در این ویدئو آموزشی یاد خواهید گرفت هنگامی که آیکن کانتر 1.6 رو از دسکتاپتون حذف کردید یا بدلایلی آیکن رو از دست دادید مشکل باز نشدن کانتراستریک از آیکن موجود در ... اموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در سرور کانتر 1.6.
در این پست برای شما کاربران عزیز آموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در کانتر ۱٫۶ را آموزش داده ایم ، در ادامه همراه باشید.
در ابتدا کلید پ را بزنید در کنسول hud_saytext_internal 1 تایپ کنید.
آموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در کانتر استریک
حل مشکل نداش
- درود در این ویدئو آموزشی یاد خواهید گرفت هنگامی که آیکن کانتر 1.6 رو از دسکتاپتون حذف کردید یا بدلایلی آیکن رو از دست دادید مشکل باز نشدن کانتراستریک از آیکن موجود در ... اموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در سرور کانتر 1.6.
در این پست برای شما کاربران عزیز آموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در کانتر ۱٫۶ را آموزش داده ایم ، در ادامه همراه باشید.
حل مشکل نداش
حل مشکل نداش

روزی دو مرد جوان نزد استادی امدند واز او پرسیدند: فاصله  بین دچار
  مشکل شدن تا راه حل یافتن برای حل مشکل چقدر است؟استاد اندکی تامل کرد وگفت: فاصله مشکل یک فرد وراه نجات او از آن مشکل برای  هر شخصی به اندازه فاصله زانوی او تا زمین است.  آن دو مرد جوان گیج وآشفته رفتند وبیرون مدرسه به بحث وجدل پرداختند.اولی گفت:منظور استاد معرفت این بوده است که باید به جای روی زمین نشستن از جابرخاست وشخصا برای مشکل راه حلی پیداکرد.با یک جا نشستن وزانوی غم بغ
حل مشکل نداش

واگن مسافری قطار بندر عباس - تهران که در خروجی ایستگاه شوراب محور قم دچار مشکل فنی شده بود با تلاش مامورین فنی ظرف کمتر از یک ساعت مشکل رفع شد.

به گزارش فانوس،  روابط عمومی راه آهن در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ صبح امروز واگن مسافری قطار بندر عباس - تهران که در خروجی ایستگاه شوراب محور قم دچار مشکل فنی شده بود با تلاش مامورین فنی ظرف کمتر از یک ساعت مشکل رفع شد.

پس از رفع این مشکل قطار به سیر خود ادامه داد.
خوشبختى یا بدبختى
✍️ آدم ها فکر می کنند که خوشبخت یا بدبخت آفریده شده اند، اما واقعیت این است که آدم ها خوشبخت یا بدبخت "می شوند"؛ با دیدگاهی که دارند و مسیری که انتخاب می کنند.
یکی سنگ را مانع، و دیگری همان سنگ را سکوی پرتاب می بیند، مسئله این است که تو دنیایت را از چه دریچه ای می بینی و با چه انگیزه ای آن را شکل می دهی!
جهان، محیطی ست خنثی و خمیری ست آماده شکل گیری، و هرکس، آمده تا دنیای خودش را داشته باشد و هرکس، مسئول آینده ای ست که با رفتار و
برای ارائه ی تعریفی دقیق از مشکل/ فساد سیستمی، حداقل باید تعاریف زیر را مرور نمود:
1- فساد: 
به معنای دارا نبودن تمام اجزا و شرایط است که سبب عدم ترتب آثار مطلوب از شیء می‌باشد؛ یعنی اگر چیزی صحیح باشد آثاری دارد، ولی اگر فاسد شد آن آثار در خارج پدید نمی‌آید.
2- مشکل/ فساد در سیستم:
هر سیستمی از تعدادی اجزاء و المان‌ تشکیل شده که در کنار هم و در ارتباط با یکدیگر، به عملکرد و بقاء آن سیستم کمک می‌کنند.
گاهی اوقات، یک یا چند جزء از اجزای سیستم آسیب
احتمالا هر آدمی در قسمتی از زندگی‌اش به مسائلی بر می‌خورد که می‌توان آن‌ها را "مشکلات واقعی" نامید. مشکل واقعی، مشکلی‌ست که تمام دغدغه‌های چند ساعت، چند روز و چند ماه قبلت را به شکل مسائلی پیش پا افتاده و حتی مسخره پیش چشمت می‌آورد. مشکل واقعی، دغدغه‌های دیگران را هم پیش چشم تو مضحکه‌آمیز جلوه می‌دهد و شکافی عمیق بین تو و انسان‌های آسوده دیگر می‌کشد.
مشکل واقعی، یک مشکل ذهنی نیست که با نصیحت یا حرف زدن یا تغییر نگرش یا هر راه‌حل‌های
برای ارائه ی تعریفی دقیق از مشکل/ فساد سیستمی، حداقل باید تعاریف زیر را مرور نمود:
1- فساد: 
به معنای دارا نبودن تمام اجزا و شرایط است که سبب عدم ترتب آثار مطلوب از شیء می‌باشد؛ یعنی اگر چیزی صحیح باشد آثاری دارد، ولی اگر فاسد شد آن آثار در خارج پدید نمی‌آید.
2- مشکل/ فساد در سیستم:
هر سیستمی از تعدادی اجزاء و المان‌ تشکیل شده که در کنار هم و در ارتباط با یکدیگر، به عملکرد و بقاء آن سیستم کمک می‌کنند.
گاهی اوقات، یک یا چند جزء از اجزای سیستم آسیب
در مواجهه‌ی با مشکل، دو جور آدم داریم: یک جور آدم هست که وقتی با مشکل مواجه می‌شود احساس مسئولیت مضاعف پیدا می‌کند، جوششِ غیرت پیدا می‌کند. وقتی می‌بیند مشکل پیش آمد انگیزه‌ی او مضاعف می‌شود، احساس مسئولیتش مضاعف می‌شود، احساس می‌کند تحرّک بیشتری باید انجام بدهد، وارد میدان بشود. یک جور آدم هم هست که وقتی با مشکل مواجه شد دچار یأس و ترس و منفی‌بافی و "نمی‌شود" و "نمی‌توانیم" و "چکار کنیم" و این چیزها می‌شود. مدیران دولتی باید از نوع اول
دنیا مرا آشفته و مایوس خواهد
پابسته و دربند نفس محبوس خواهد
خواهد مرا سازد گرفتار و زمین گیر
خواهد مرا سازد به سحر خویش تسخیر
دنیا ندارد چشم غرورم را ببیند
آرامش و عشق و سرورم را ببیند
باید دل از جور و جفا صد پاره گردد
تا لاجرم دنبال راه چاره گردد
باید که از وجدان و غیرت چشم پوشم 
باید که خود را قیمتی ارزان فروشم
باید که خود را وقف هر بیهوده سازم
باید دلم را با گناه آلوده سازم
چو کس مقاومت کند آغاز جنگ است
 ولی این جنگ بی توپ و تفنگ است 
همه درها
کودکان و بزرگسالان مبتلا به اوتیسم در ارتباطات کلامی و غیر کلامی ، تعاملات اجتماعی و فعالیت های مربوط به بازی، مشکل دارند. این اختلال ارتباط با دیگران و دنیای خارج را برای آنان دشوار می سازد . در بعضی موارد رفتارهای خود آزارانه و پرخاشگری  نیز دیده می شود. در این افراد حرکات تکراری  دست زدن ، پریدن  پاسخ های غیر معمول به افراد ، دلبستگی به اشیا و یا مقاومت در مقابل تغییر نیز دیده می شود و ممکن است در حواس پنجگانه ( بینایی ، شنوایی ، لامسه ، بوی
اموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در سرور کانتر 1.6
آموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در کانتر
در این پست برای شما کاربران عزیز آموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در کانتر استرایک ۱٫۶ را آموزش داده ایم ، در ادامه همراه با ما باشید.
حل کردن مشکل نداشتن چت در کانتر ۱٫۶
منبع : میهن گیمینگ
در این پست برای شما کاربران عزیز آموزش حل کردن مشکل نداشتن چت در کانتر استرایک ۱٫۶ را آموزش داده ایم ، در ادامه همراه با ما باشید.
چند وقتی است که برخی از کاربران اینستاگرام  با مشکل آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام مواجه هستند.این مشکل زمانی که شما میخواهید فیلم یا پستی را در اینستاگرام آپلود کنید رخ میدهد.در ادامه با میبایل برای حل این مشکل چند روش معرفی میکنیم که با انجام دادن آنها به احتمال زیاد مشکلتان حل خواهد شد.
 ادامه مطلب
تست قطعات و برد معیوب و تعمیر آن، تعمیر برد های اصلی و فرعی، تعمیر منبع
تغذیه دستگاه، عیب یابی دستگاه هایی که خاموش شده و روشن نمی شوند، رفع
مشکل داغ کردن دستگاه بعد از چند دقیقه جوشکاری، رفع مشکل چسبیدن الکترود ،
عیب یابی تخصصی برد ترانس، رفع مشکلات سوییچینگ اینورتر، برطرف کردن مشکل
روشن شدن چراغ های خطا …
مسائل مربوط به اتصال اینترنت از جمله رایج ترین مشکلات گوشی
های هوشمند بوده است. کاربران گوشی سامسونگ Galaxy A7 2017 از اینکه نمی
توانند به اینترنت متصل شوند شکایت دارند. این مشکل برای کاربران این گوشی
بسیار آزار دهنده است. دلایل قطعی برای این مشکل مطرح نشده است.
برخی
از کاربران گزارش کرده اند که بعد از به روزرسانی چند برنامه ساده در گوشی
با مشکل متصل نشدن به اینترنت مواجه شده اند. برای حل این مسئله ابتدا
باید دلیل مشکل را پیدا کنیم. دانستن این ک
خوشبختانه ویندوز یک ابزار داخلی به نام «System File Checker» یا «SFC» دارد که می‌تواند به طور خودکار فایل‌های آسیب دیده‌ی ویندوز را شناسایی کرده و مشکل آن‌ها را بر طرف سازد. برای استفاده از این ابزار، عبارت «CMD» را در ویندوز جست‌وجو کرده و بر روی «Command Prompt» راست کلیک نموده و گزینه‌ی «Run as Administrator» را بزنید. سپس دستور زیر را در خط فرمان بنویسید تا SFC اجرا شود:
ادامه مطلب
مشکل این‌جاست که من کلا یه سکانس از گیم آف ترونز رو تو‌ دورهٔ دانشجویی تو خوابگاه دیدم (اونم نه سکانسی که اتفاق +۱۸ خاصی توش بیفته) و صرفا از رو چند تا دیالوگ اون صحنه به این نتیجه رسیدم ارزش دیدن نداره و اصولا در شأن من و ظرفیتِ کمِ وقتی که دارم نیست دیدن چنین چیزی.
مشکل این‌جاست که گفتن این حرف، یا به کلی خالی‌بندی و دروغ محسوب می‌شه، یا پز فرهیختگی، یا نهایتا «بیخیال تو رو خدا! انقد دیگه سخت نگیر همه چیو!»
مشکل این‌جاست من دلم می‌خواد این
مشکل این‌جاست که من کلا یه سکانس از گیم آو ترونز رو تو‌ دورهٔ دانشجویی تو خوابگاه دیدم (اونم نه سکانسی که اتفاق +۱۸ خاصی توش بیفته) و صرفا از رو چند تا دیالوگ اون صحنه به این نتیجه رسیدم ارزش دیدن نداره و اصولا در شأن من و ظرفیتِ کمِ وقتی که دارم نیست دیدن چنین چیزی.
مشکل این‌جاست که گفتن این حرف، یا به کلی خالی‌بندی و دروغ محسوب می‌شه، یا پز فرهیختگی، یا نهایتا «بیخیال تو رو خدا! انقد دیگه سخت نگیر همه چیو!»
مشکل این‌جاست من دلم می‌خواد این
در رابطه با مشکل باز نشدن سایت ها در مرورگر های گوشی چند روش را معرفی میکنیم که احتمال 90 درصد به حل مشکل شما کمک میکند.این مشکل زمانی که شما وارد مرورگر خود مثلا مرورگر کروم میشوید با اخطار "no internet" یا "you are offline"مواجه میشوید که مشکل چندان جدی ای نیست و به راحتی قابل حل شدن است.در ادامه به علت این اخطار و روش های حل آن میپردازیم با ما همراه باشید...
ادامه مطلب
مشکل خالی شدن سریع باتری و گرم شدن Samsung Galaxy A7 یک مشکل رایج در
این مدل گوشی است، بروز این مشکل دلایل متفاوتی از جمله مشکلات نرم افزاری
مانند نصب یک برنامه مخرب و یا مشکلات سخت افزاری همراه با تغییر ظاهر
(اصطلاحاً باد کردن) دارد.
اگر مشکل باتری گوشی Galaxy A7 ناشی از مشکلات سخت افزاری باشد شما باید برای تعویض باتری گوشی اقدام کنید. که می توانید برای استعلام قیمت تعویض باتری Galaxy A7 کلیک کنید.در
غیر این صورت اگر گوشی شما بدون هیچ علت خاصی دچار مشکل شد
فردا خیلی مهمه
نه اینکه شنبه‌س
و نه اینکه فردا آغاز چند روز پس از تعطیلاته
فردا روز بزرگی‌ست
آیا من هم یک سبز پوش می شوم؟؟؟
و  خود شک دارم!!!
بگذار فردا خودش تصمیم بگیرد که چه می خواهد خدا برایم رقم بزند
پ.ن:    فردا مرا می سازد یا من فردا را ... مسئله چیز دیگری‌ست؟؟؟
  تاثیر شگرف کلمات بر زندگی:
کلمات از ارتعاش و صدا تشکیل شده‌اند و طبق قوانین فیزیک، این ارتعاشات است که واقعیت را می‌سازد، واقعیتی که ما را احاطه کرده است و جهان ما را می‌سازد. پس به راحتی می‌توان به این نتیجه رسید که کلمات، تأثیر قابل ملاحظه‌ای بر زندگی ما دارند.
ادامه مطلب
دو کلمه که باهام حرف میزنن فکر میکنن منو شناختن نمیدونن فلانی سه سال بامن هم اتاقیه ولی منو نمیشناسه سه سال همه احساسم برا یکیه ولی بازم منو نمیشناسه....
نمیدونم مشکل از منه که اینقدر سخت و دیر شناخته میشم یا مشکل از بقیه که فکر میکنن با نگاه اول و دو تا پست منو شناختن
در حالی که وقت زیادی را صرف تمرین راه رفتن می کردم متوجه شدم که طرز لباس پوشیدن، صحبت کردن، نگاه کردن و به طور کلی نوع رفتار مدیران با بقیه فرق می کرد.
اینکه کار خود را به نحو احسن انجام دهید و
تجربه کاری داشته باشید کافی نیست بلکه باید به گونه ای متفاوت از دیگران
کار کنید که بهتر از آنان به نظر برسید.
در واقع این فقط راه رفتن نبود بلکه یک تغییر کامل بودن و نوعی متحول شدن بود. به مرور فهمیدم جزیی ترین رفتار یک مدیر از
صحبت کردن، طرز نوشتن، روزن
مهم ترین اختلالات گرمایش اسپلیت
اسپلیت محیط را گرم نمی کند
نکته ای که وجود دارد این است که پس از فعال کردن سیستم گرمایشی، معمولا چند دقیقه ای زمان لازم است تا باد گرم از دستگاه منتشر گردد. اگر تظیمات درست باشد و زمان کافی برای شروع فرایند گرمادهی گذشته باشد (حدود 5 دقیقه بعد از تنظیمات)، برای تشخیص دلیل گرم نشدن محیط، باید مخزن گاز را بررسی کنید.  تمام شدن گاز اسپیلت باعث ایجاد مشکل در روند سرمادهی می شود،همچنین فرایند گرمایشی را نیز با ایراد
رفع مشکل bad gateway
گاهی اوقات ممکن است بدون دلیل مشخص صفحات، خطای bad gateway بدهد.
برای حل این مشکل می‌بایست به لاگ خطا در نشانی /var/log/nginx/error.log مراجعه کرد. اگر مشکل به صورت زیر باشد:
upstream sent too big header while reading response header from upstream,
می‌بایست در در تنظیمات کانفیگ (/etc/nginx/nginx.conf) سه خط زیر را نیز اضافه نمود:
proxy_buffer_size   128k;proxy_buffers   4 256k;proxy_busy_buffers_size   256k;
در خونه خودم، در جمع خونواده ای ک من رو دختری موفق و پرتلاش میدونن، در فامیلی که نظر من براشون مهمه، به غایت احساس بیگانگی می کنم. 
مشکل واضحی بین من و بقیه نیست، احتمالا مشکل خودمم. من از معاشرت با افراد بیگانه دور و برم لذت نمیبرم و این به معنی دوست نداشتنشون نیست. 
دوری و دوستی چشه؟
بسم‌الله...

سلام!

+

متابولیسم
یعنی سوخت و ساز. نوعی از اختلالات متابولیسم، اختلالاتی هستند که در آن‌ها یک
آنزیم دچار مشکل می‌شود و به دنبال‌ش یک ماده در بدن تجزیه نمی‌شود و تجمع می‌کند
و کلی مشکل می‌سازد. مثلاً در بیماری فنیل‌کتونوریا یا PKU آنزیمی که فنیل‌آلانین
را تجزیه می‌کند دچار مشکل است و این پروتئین در بدن به ماده‌ی بعدیِ چرخه‌ی سوخت‌وسازش
تبدیل نمی‌شود و جاهای مختلفی تجمع می‌کند من‌جمله مغز. و بچه دچار عقب‌ماندگی
ذهنی می‌
مشکل اینجاست که آدم دور و بریاشو توی روزای سختش می سنجهباحال ترش اونجاست که میگه تو حالت بدهحال بد یعنی چی؟حال بد برای بچگیه! روزای سخت و روزای دل خوش کننده داریمتوی روزای سخت هم میشه خوب بود میشه خندید میشه حال کردمشکل اینجاست که آدم دور و بریاشو توی روزای سختش می سنجهمشکل اونجاست که کی پاس میشه کی میفته+ کاش قبول کنیم به بعضیا سخت تر از بقیه میشه کمک کرد. اصلا کمک نکنیم به اون بعضیا. شاید اونا به یه حضور ساده دلگرم باشن چرا غم می افزاییم برای
ای انسان
"به دنبال رزقی برای فکر و عقل و قلب و روح خودت باش؛
که رزق فکر، خلوت و توجه و مطالعه و نظر است
و رزق عقل، معرفت
و رزق قلب، اطاعت
و رزق روح، قرب و انس
که هر کدام از کار نیروی سابق تامین می‌شوند
فکر رزق عقل را می‌سازد و عقل رزق قلب را و قلب رزق روح را."
کاربران محترم مدارسی که بنا به گزارش « نقص پودمان » ، دارای نقص پودمان در سنوات دی ماه 98 - 97 و قبل از آن هستند و تاکنون نتوانسته اند مشکل خود را رفع نمایند ، می توانند در بخش عملیات متوسطه دوم امین با استفاده از گزینه « درج نمره پودمان » این مشکل را رفع نمایند . 
مشاوره حقوقی با وکیل

مشاوره حقوقی با وکیل
اولین قدم برای حل بیشتر مشکلات مشورت و مشاوره با افراد با تجربه در آن
زمینه می باشد که به صورتی به شما کمک کنند. در مورد مسائل و مشکلاتی که
با مشاوره و مشورت با وکیل قابل حل یا مذاکره است مشاوره حقوقی با یک وکیل
که بتواند شما را مطلع سازد و از چند و چون کار آگاه سازد و حتی نتیجه قابل
پیش بینی را در خیلی موارد به شما گوشزد کند خیلی می تواند به شما کمک
کند. جهت مشاوره با وکیل پایه یک
پرپر زدن صفحه نمایش گوشی های هوشمند یک مشکل رایج در این گوشی هاست که
توسط کاربران آنها بسیار گزارش شده است و ممکن است یک مشکل کوچک ناشی از
برخی برنامه های مخرب باشد یا یک مشکل جدی در اثر آسیب های سخت افزاری
باشد.
اگر پس از یک آسیب فیزیکی مانند ضربه، فشار و ... صفحه
نمایش گوشی شما دچار مشکل پرش تصویر شود، برای حل مشکل به تعمیرات سخت
افزاری و به احتمال زیاد تعویض صفحه نمایش (در صورتی که بورد دچار مشکل
نشده باشد) نیاز است که برای استعلام هزینه تع
چرا باید قطره اشک مصنوعی مصرف کنیم
چشم بعضی افراد به میزانی که بتواند مرطوب و نرم و راحت باشد، اشک تولید نمی‌کند. اغلب این افراد دچار احساس گزش، سوزش، خارش و خشکی در چشم و همچنین تحریک زیاد چشم موقع سیگار کشیدن می‌شوند.
خشکی چشم استفاده از لنز
را مشکل یا غیرممکن می‌سازد.قطره اشک مصنوعی باعث افزایش ثبات و ضخامت
لایه اشکی شده و در نتیجه بقای این لایه را روی چشم افزایش می دهد و به
مرطوب نگه داشتن سطح چشم کمک می کند.
ادامه مطلب
یه ربع به 4 صبه و مشغول رسیدگی به خودمم.
وسط کتاب خوندن یهو یه فکری به ذهنم میاد که دوسش دارم انقدی که دلم می خواد به همه اعلامش کنم!
من فکر می کنم قشری از جامعه، بیشتر از اینکه با محتوای یه سری مفاهیم تابو شده مثل فمینیسم مشکل داشته باشند،
با اسمش مشکل دارند!!!
یعنی اگر همون مفاهیم اسلامیزه شده رو البته، بریزی در عنوان "ظلم ستیزی" دفاع هم می کنند ازش حتی!
خوشبختانه ویندوز یک ابزار داخلی به نام «System File Checker» یا «SFC» دارد که می‌تواند به طور خودکار فایل‌های آسیب دیده‌ی ویندوز را شناسایی کرده و مشکل آن‌ها را بر طرف سازد. برای استفاده از این ابزار، عبارت «CMD» را در ویندوز جست‌وجو کرده و بر روی «Command Prompt» راست کلیک نموده و گزینه‌ی «Run as Administrator» را بزنید. سپس دستور زیر را در خط فرمان بنویسید تا SFC اجرا شود:

sfc /scannow
این کار ممکن است کمی زمان‌گیر باشد، پس باید برای دریافت نتیجه‌ی آن منتظر بمانید. اگر
مشکل عمده‌ای که بنده با آن برخورد کرده‌ام، یک مشکل ذهنی نسبت به کالای
خارجی است که متأسّفانه در یک قشر وسیعی در کشور وجود دارد که از مواریث
نحس و نجسِ رژیمِ طاغوتِ گذشته است؛ چشم به محصولات خارجی بود و هر چیزی،
خارجی‌اش بهتر بود؛ البتّه کارِ داخلیِ قابلِ ذکری هم آن روز نبود؛ این
هنوز باقی مانده. این مشکل، مشکل فکری است؛ یک حرکت عمومیِ فکری به وجود
بیاید برای تحوّل در این احساسها. مثلاً اگر چنانچه ما بتوانیم این فکر را
که «جنس خارجی بهتر
آموزش حل مشکل صدا نداشتن گوگل کروم
نرم افزار گوگل کروم یکی از پرطرفدارترین مرورگرهای حال حاضر دنیاس که عده خیلی زیادی از اون استفاده میکنن و یکی از مشکلاتی که شاید خیلی ها باهاش سرکار دارن نداشتن صدا هستش که با تو این مطلب به شما کمک میکنیم که این مشکل رو حل کنید
ادامه مطلب
ای درخت کهن نمی دانی
برتنت گُل شکوه می سازد
ریشه ات را ببین چه خوب ازتو
هیبتی مثل کوه می سازد
دیده ام فرش گامهایت باد
وقتی همچون بهار می آیی
تشنه سیراب می کنی وقتی
پُرتراز جـــــــــــویبارمی آیی
گفته بودی تو آتش افروزی
بی خبردل تورارفیقم کرد
هُرم پنهان توی ِچشمانت
عاقبت طعمه ی حریقم کرد
باحضورت بیا که باز ازنو
ازوجود خودم جدا گردم
مثل پروانه ها به گِرد شمع
من به شمع تو مبتلا گردم
م.ج
خب گاهی با بعضی آدمها به مشکل میخوری، نمیدونم چرا با این استاد به مشکل خوردم. واقعا هنوز برام سوال هست. وقتم شریف تر از این بود که به غیبت از ایشون بگذره. خسته ام کرد.اینها رو میگم که خالی بشم چون جایی برای گفتن ندارم و مثل شما استاد عزیز، پیش همه یک سری واقعیت نصفه و نیمه را بیان نمیکنم!!!
ادامه مطلب
پاورپوینت رهنمودهایی چند در انتخاب همسر
دید کلی : این پاورپوینت شامل 23 اسلاید می باشد وبرای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد

توضیحات کامل :

پاورپوینت رهنمودهایی چند در انتخاب همسر
در زندگی زناشویی حالات متفاوتی وجود دارد. بعضی از خانواده ها در شرایط مطلوبی به سر می برند و از زندگی زناشویی خود لذت می برند
و از نظر روانی شاد هستند؛ و بهترین زمان زندگی آنان وقتی است که زن و شوهر و بچه ها در خانه دور هم جمع می شوند.
برعکس خانواده هایی هستند
نیاز به هدف:
حرکت، جوهر زندگی است ونیاز، علت حرکت. بنابراین هر جنبشی که از انسان سر مى زند معلول نیازی است. نیاز هدف را به وجود مى آورد و آن را تعریف مى کند و هدف انگیزه مى سازد و قوت و ضعف آن را تعیین مى کند. هر چه نیاز شدیدتر باشد هدف مهم تر مى شود و هدف مهم تر، انگیزه‌ ى قوی تر مى سازد و انگیزه، خود، تعیین کننده‌ ى کمّ و کیف اراده است. یادگیری یک زبان هدفی است برای رسیدن به هدف یا اهدافی دیگر در زندگی. احساس نیاز به یادگیری زبان و شدت و ضعف این اح
روشن نشدن و غیر فعال شدن Samsung Galaxy S10 شما می تواند بر
اثر 2 دلیل عمده، آسیب نرم افزاری و آسیب سخت افزاری باشد. اگر مشکل بر
اثر آسیب سخت افزاری باشد شما باید برای تعمیر آن و یا تعویض قطعه اقدام
کنید.
و اگر مشکل گوشی شما بر اثر اختلالات و ایرادات
نرم افزار پیش آمده باشد، می توانید با مطالعه مطالب ارائه شده در این
مقاله این مشکل را برطرف نمایید.
بیشتر بخوانید : مشکلات گوشی Samsung Galaxy S10 و راه حل آنها

ادامه مطلب
خطاهای دریافت اطلاعات از سناد
کد خطا  "1057"
"در سرویس گرفتن مشخصات سازمانی یک مدرسه مشکل وجود دارد"
 این مشکل وقتی رخ می دهد که دانا نتواند به سرور سناد متصل شود و معمولا موقتی است . در صورتی که این مشکل پیش آمد ، چند بار دیگر تلاش کرده و یا در زمانی این کار را انجام دهید که ترافیک سناد کم باشد .
کد خطای "1060"
این خطا مربوط به کلاسهای چند پایه است که در نگارشهای ارسالی رفع خواهد شد.
کد خطای "1050"
این خطا به دلیل اشکال در ثبت رمز میباشد. برای رفع این خطا
اخیراً کاربران iphone با مشکل آبی
شدن صفحه نمایش روبرو شده اند، آنها هنگام مواجه شدن با این مشکل نمی
توانند از گوشی و صفحه نمایش استفاده کنند و برای رفع این مشکل کاری انجام
دهند و از برطرف شدن آن ناامید می شوند. در ادامه قبل از انجام هر کاری چند
دلیل ممکن را بررسی کرده ایم.
چرا صفحه نمایش iPhone آبی می شود؟
بروز اشکالات نرم افزاری
آبی
شدن صفحه نمایش ممکن است دلایل زیادی داشته باشد، مشکل نرم افزاری یکی از
دلایل ممکن برای آبی شده صفحه نمایش است. اگ
علت صدای زیاد کولر گازی و رفع آن
در بعضی از کولرهای گازی پس از مدتی از پنل آنها صداهایی می آید که مزاحمت خانواده و آسایش آنها می شود. در این مطلب در مورد رفع مشکل صدای پنل کولرگازی صحبت می کنیم
در این پست قصد داریم تا با نگاهی به عمده دلایل بروز این مشکل راه های بر طرف کردن مشکل صدای پنل کولر گازی را هم بیان کنیم
در مقاله تعمیر کولر گازی قبلا سایر ایراد ها و مشکلات رایج این وسیله خانگی مرور شد که خواهشمند است در صورت نیاز به این مقاله مراجعه فرم
کولر گازی ها که یک دستگاه الکتریکی مکانیکی بزرگ هستند . قطع برق به طور کلی موجب مشکل نوسان ولتاژ می شود که می تواند به سیستم تهویه هوا آسیب برساند. کولر گازی جدید قادر به حل این مشکل هستند، این کولر دارای یک بخش هوشمند است که به عنوان یک تثبیت کننده کوچک عمل می کند تا عملکرد صحیح AC در محدوده 155 ولت تا 264 ولت را تنظیم می کند.
 نقص کارخانه یا آسیب خارجی می تواند منجر به نشت مایعات در داخل کولر گازی شود. گاز مبرد مقداری سمی است و اگر عمیقا استنشاق شو
مهر- جستجوی معادله ای ویژه در موتور جستجوی گوگل که از قابلیت تجزیه فرمولهای ریاضی برخوردار است، نمودار این فرمول را که به معادله “عشق” شهرت پیدا کرده نمایش خواهد داد.

موتور جستجوی مشهور گوگل نتایجی فراتر از صفحات ساده وب را برای کاربرانش فراهم می آورد، گوگل می تواند زبانهای مختلف را ترجمه کند و یا مقیاسهای اندازه گیری مختلف را به یکدیگر تبدیل کند. اکنون با کمک گرفتن از قدرت تجزیه بالای معادلات ریاضی این موتور جستجو، گوگل توانسته است یکی
خب این پست میزارم هرکی به کارش اومد ۵ صلوات بفرسته.
دوستانی که با ویرایشگر متن بلاگ بیان مشکل دارن و میخوان همون قبلی باشه که راحت اهنگ بزارن و راحت تر متنشو تصحیح کنن فقط کافیه به بخش تنظیمات >تنطیمات مرکز مدیریت > ویرایشگر پیش فرض تیک بزنید و در اخر گزینه ذخیره سبز بزنید.‌حالا مثل سابق راحت کارتون انجام بدین :) 
یه مثلی هست که میگه کور وارد خانه ی مردم شو، لال از آن بیرون بیا... یعنی عیب و ایراد میزبان رو نبینید و براش حرف درنیارین. حواسمون باشه تو دید و بازدیدای عید این نکته رو رعایت کنیم
پیامبر اکرم (ص) می فرمایند:
مَن کَشَفَ عَورَةَ اَخیهِ المُسلِمِ کَشَفَ اللّه‏ُ عَورَتَهُ حَتّى یَفضَحَهُ بِها فى بَیتِهِهر کس عیب و زشتى برادر مسلمان خود را فاش کند، خداوند زشتى او را آشکار سازد، تاجایى که او را در درون خانه ‏اش رسوا سازد.
الترغیب وال
علت صدای زیاد کولر گازی و رفع آن
در بعضی از کولرهای گازی پس از مدتی از پنل آنها صداهایی می آید که مزاحمت خانواده و آسایش آنها می شود. در این مطلب در مورد رفع مشکل صدای پنل کولرگازی صحبت می کنیم
در این پست قصد داریم تا با نگاهی به عمده دلایل بروز این مشکل راه های بر طرف کردن مشکل صدای پنل کولر گازی را هم بیان کنیم
در مقاله تعمیر کولر گازی قبلا سایر ایراد ها و مشکلات رایج این وسیله خانگی مرور شد که خواهشمند است در صورت نیاز به این مقاله مراجعه فرم
خانومانه: امروزه زوج های زیادی را می بینیم که زمانی با مشکل ناباروری رو به رو بوده اند اما توانسته اند با درمان مناسب بر این مشکل غلبه کنند. ناباروری در واقع عدم توانایی به دنیا آوردن فرزند بعد از گذشت یک سال از شروع رابطه جنسی مراقبت نشده است. اگرچه باروری با افزایش سن زنان کاهش می یابد اما باید یادآور شد که این مشکل فقط برای زنان نیست و مردان نیز با افزایش سن توانایی باروریشان کم می شود. ناباروری هرگز به معنای عقیم بودن نیست. زوج های بسیاری
بوش پدر اعتقاد داشت ایران محور شرارت در دنیاست و این بابا جدیده، می گه ایران کشوری یاغی هست...!!
می دونی، مشکل اونا نیستن، مشکل این بیشعورهای مسئول تو کشور خودمون هستن که دوست دارن با اینا عکس یادگاری بندازند، گپ بزنن، دست بدن و ... !
#بی ـ شعوری
سلام ...
فرض کنید که شما یه بیماری/مشکل دارید که تو زندگی باهاش دست و پنجه نرم میکنید یا کردید و الان رفع شده ...
و کمک ( به هرشکلی) به افراد شبیه خودتون که اون مشکل رو دارن ، جزو دغدغه هاتون باشه و
حتی گاهی بعضی هم به این کار (قدمی برداشتن برای افراد با این مشکل در جامعه) تشویقتون کردن ...
و فرض کنید شما الان دو سالی هست که جدیتر از قبل تو این فضا(بلاگ) فعالیت میکنید و خب قاعدتاً با خیلیها آشنا شدید و دوستانی هم پیدا کردید...و همچنین همیشه سعی کردید که
اگر شما هم با مشکل باز شدن و یا اجرای خودکار برنامه ها در گوشی
سامسونگ گلکسی S10 مواجه هستید پیشنهاد می کنیم راهکارهای ارائه شده در این
مطلب را برای حل مشکل گوشی تان امتحان کنید:
روش اول: غیر فعال کردن تاچ خودکار Galaxy S10 از طریق تنظیمات
باز
شدن برنامه ها بصورت خودکار می تواند آزار دهنده باشد ممکن است برنامه ای
به اشتباه و ناخواسته باز و اجرا شود و برای عملکرد گوشی و کاربر مشکل
ایجاد کند. برای غیر فعال کردن این گزینه مراحل زیر را دنبال کنید:
تنظ
مهر- جستجوی معادله ای ویژه در موتور جستجوی گوگل که از قابلیت تجزیه فرمولهای ریاضی برخوردار است، نمودار این فرمول را که به معادله “عشق” شهرت پیدا کرده نمایش خواهد داد.

موتور جستجوی مشهور گوگل نتایجی فراتر از صفحات ساده وب را برای کاربرانش فراهم می آورد، گوگل می تواند زبانهای مختلف را ترجمه کند و یا مقیاسهای اندازه گیری مختلف را به یکدیگر تبدیل کند. اکنون با کمک گرفتن از قدرت تجزیه بالای معادلات ریاضی این موتور جستجو، گوگل توانسته است یکی
چند دلیل برای شارژ نشدن Samsung Galaxy S10
وجود دارد که یکی از آن ها نفوذ آب و رطوبت به داخل پورت شارژ است، که قبل
از اقدام برای تعویض و یا تعمیر پورت شارژ می توانیم راه حل های نرم
افزاری و یا روش های خانگی برای برطرف کردن این مشکل را امتحان کنیم.
در این مقاله قصد داریم به بررسی روش های رفع رطوبت و مشکل نرم افزاری پورت شارژر Samsung Galaxy S10 بپردازیم.
ادامه مطلب
مرد جوانی از مشکلات خود به
 حکیمی گلایه می کرد و از او خواست 
که راهنمایی اش کند.
 حکیم آدرسی به او داد و گفت به این
 مکان که رسیدی ساکنان آن هیچ مشکلی
 ندارند، می توانی از آنها کمک بطلبی. 
مرد هیجان زده به سمت آدرس رفت،
 با تعجب دید آنجا قبرستان است. 
به راستی تنها مُردگانند که مشکل ندارند.
 دوست من اگر مشکلی داری، یعنی تو زنده ای..
پاورپوینت اختلال بیش فعالی
اگر شما دچار کم­توانی موسوم به “اختلال کم توجهی-بیش فعالی یا ADHD” هستید این مشکلی است که همواره با شماست و به روی زندگی روزانه شما بسیار تاثیر می­گذارد.این اختلال با افزایش سن بهتر میشود ولی ممکن است در بزرگسالی هم ادامه پیدا کند.افسردگی، اضطراب، اعتماد به نفس پایین و سومصرف مواد در بزرگسالان مبتلا به ADHD شایع است.آسیب در کارکردهای اجرایی نقش مهمی در اختلال نقص توجه- بیش فعالی دارد.عملکرد اجرایی به فرد کمک می­کند

فایل فلش بدون مشکل لمسی و تصویر و دوربین و وایفای
شما می توانید با این رام گوشی چینی سامسونگ گلکسی
6580 +A9
با مشخصه:
G5_80L_WEG_3GW_B15_32_4_DDR2_1009_TT(T13-G)-T13G
را فلش نمایید.
بهتر است فقط system و cache رایت شود تا با مشکل سیاهی صفحه مواجه نشوید و از رام فعلی خود با فرمت فلش تولز بکاپ بگیرید.
مشخصه رام:
MT6580_A9+_A9+_A9+_5.1_ALPS.L1.MP6.V2_YUANDA6580.WEG.L_P2Device Brand : A9+
Device Model : A9+
Device CPU : MT6580
Device IntName : A9+
Device Version : 5.1
Device Compile : 10/28/2016 09:00:33
Device Project : ALPS.L1.MP6.V2_YUANDA6580.WEG.L_P2
Device ExtInfo : A9+
آخ
خیلی وقت بود به خاطر دو تا مشکل تحت فشارهای عصبی و استرس زیادی بودم
اولیش مربوط به خانواده بود و کل زندگیمون و تحت الشعاع قرار داده بود و من برای اولین بار اینو تجربه میکردم که تحمل درد و رنج خانواده به مراتب خیلی سخت تر و جانکاه تر از درد شخصیه
دومیش هم مشکل شخصی مربوط به من و یار بود و گره هایی که عوض باز شدن ، سخت تر و پیچیده تر میشد
درست تو اوج نا امیدی مشکل خانوادگی دو سه روز پیش حل شد و مشکل شخصی هم دیروز اتفاقات خوبی افتاد که به سمت و سوی حل

شما می توانید با این رام گوشی چینی sony z7 sc7731 را فلش نمایید.
توجه: از رام فعلی بکاپ بگیرید در صورت خاموشی با این فایل بنده و سایت پاسخگو نیستیم.
خرید رام اشتباهی بر عهده خودتان می باشد.
مشخصه رام:
Z7_Z7_5.1_B5_B15_EMMC_64_8_HD_TT_T29_F_Z7_ZJ_20170104.104211_Z7Device Brand : Z7
Device Model : Z7
Device CPU : Z7
Device IntName : Z7
Device Version : 5.1
Device Compile : 03/01/2017 02:42:11
Device Project : B5_B15_EMMC_64_8_HD_TT_T29_F_Z7_ZJ 20170104.104211
Device ExtInfo : Z7
آخرین آپدیت
قابل رایت با فلشر
 چرا بچه ها در مدرسه مشکل دارند؟

بچه ها به دلایل زیادی در مدرسه تقلا می کنند.با این حال والدین و معلمان باید به معلول ها توجه کنند نه به علت ها

اغلب به دانش آموزی که مشکل دارد به صورت فردی تنبل،بی تفاوت و حتی
فردی
ادامه مطلب
فصد خون هموکروماتوز چیست؟
روش فصد خون هموکروماتوز در زمانی که بدن آهن بیش از حد می سازد اتفاق می افتد. بدن شما برای ساختن هموگلوبین به آهن نیاز دارد بخشی از خون که اکسیژن را به تمام
 سلول های بدن حمل می کند.
 روش فصد خون هموکروماتوز در زمانی که بدن آهن بیش از حد می سازد اتفاق می افتد. بدن شما برای ساختن هموگلوبین به آهن نیاز دارد بخشی از خون که اکسیژن را به تمام
 سلول های بدن حمل می کند.
اما زمانی که آهن بیش از حد وجود دارد می تواند به کبد، قلب و
همه افراد جامعه اعم از زن و مرد تلاش می‌کنند که چهره زیبایی داشته
باشند. یکی از مشکلاتی که در این بین، این زیبایی را تهدید می‌کند خط خنده
است. می‌توان گفت که بیشتر بانوان و آقایان خط خنده را بر روی چهره خود
دارند و با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند. البته ناگفته نماند که اگر
دچار این مشکل هستید خوشبختید…! چون شما یک انسان خوشحال و خنده‌رو هستید.
ادامه مطلب
سیستم عامل لینوکس نیز همانند سیستم عامل های ویندوز و مک گاهی اوقات دچار مشکل میشود و بوت نمیشود. اگر شما نیز جزو کاربران توزیع اوبونتو از سیستم عامل لینوکس هستید و سیستم شما بالا نمیاید، این مقاله را مطالعه کنید.

ادامه مطلب
صفحه Black Screen of Death یا همان مشکل سیاه شدن صفحه گوشی ، یک خطا است که توسط سیستم عامل نمایش داده می شود و معمولا به صورت ناگهانی رخ می دهد ، به این صورت صفحه نمایش دستگاه سیاه می شود و هیچ کاری نمی توان انجام داد. مشکل سیاه شدن صفحه گوشی را برخی از کاربران گوشی های اندورید تجربه کرده اند و مطمئنا به دنبال راه حلی برای رفع مشکل سیاه شدن صفحه گوشی هستند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشکل سیاه شدن صفحه گوشی ، به سایت رفع مشکلات رایانه و موبایل هیوات
آیا گوش‌های‌تان باعث ناراحتی شما می‌شوند؟ ممکن است دچار عفونت گوش شده باشید یا مشکلی در گوش‌های‌تان داشته باشید که علامتی از یک مشکل دیگر یا حتی یک بیماری جدی باشد.آیا گوش‌های‌تان باعث ناراحتی شما می‌شوند؟ ممکن است دچار عفونت گوش شده باشید یا مشکلی در گوش‌های‌تان داشته باشید که علامتی از یک مشکل دیگر یا حتی یک بیماری جدی باشد. به هر حال، این ناراحتی می‌تواند تاثیر منفی بر کیفیت زندگی‌تان بگذارد.خیلی از بیماری‌ها ارتباطی با گوش‌ها

فایل فلش بدون مشکل لمسی وتصویر و دوربین و وایفای
شما می توانید با این رام تبلت suzuki ecopad7
با مشخصه برد al-mt83xx-706m-l3-v1.1
MT6580_ECOPAD7_ECOPAD7_ECOPAD7_5.1__ALPS.L1.MP6.V2_ALONG8321.EMMC_P12
را فلش نمایید.
رام فابریک
توجه: از رام فعلی بکاپ بگیرید در صورت خاموشی با این فایل بنده و سایت پاسخگو نیستیم.

بهتر است فقط system و cache رایت شود تا با مشکل سیاهی صفحه مواجه نشوید.
مشخصه رام:
MT6580_ECOPAD7_ECOPAD7_ECOPAD7_5.1_ALPS.L1.MP6.V2_ALONG8321.EMMC_P12Device Brand : ECOPAD7
Devic
گوشی های Galaxy A80 با داشتن باتری لیتیومی و ظرفیت 3700
میلی آمپر گاهی اوقات دچار خرابی شده و شارژ نمی شوند. هنگامی که مشکل
باتری بوجود می آید 2 احتمال را باید بررسی کنید، آسیب نرم افزاری و آسیب
سخت افزاری. آسیب های سخت افزاری با انجام تنظیمات نرم افزاری توسط کاربران
رفع می شود، اما آسیب های سخت افزاری مانند تغییر ظاهر باتری که اصطلاحاً
باد کردن هم گفته می شود با تعمیرات نرم افزاری برطرف نخواهد شد و باید
باتری را تعویض کنید.
اگر مشکل گوشی شما سخت
دقت‌ در اهداف‌ روابط عمومی‌،
به‌ خوبی‌ روشن‌ می‌سازد که‌ توفیق‌ این‌ واحد حتی‌ در وظایف‌
برون‌سازمانی‌، موکول‌ به‌ موفقیت‌ آن‌ در بعد درون‌ سازمانی‌ است‌. چرا
که‌ اگر روابط عمومی‌ با توفیق‌ کامل ‌وظایف‌ برون‌ سازمانی‌ خود را انجام‌
دهد، در حالی‌ که‌ در داخل‌ سازمان‌، وظایف‌ مربوط به‌ آن‌ معطل‌مانده‌
باشد، موفقیت‌ های‌ بیرونی‌ زیر سئوال‌ می‌ رود و چه‌ بسا افرادی‌ که‌ در
بیرون‌ از سازمان‌ به‌ نظرمثبتی‌ در
نحوه‌ی رفتار با همسر دهن بین

با همسر دهن بین چه کنیم

معمولاً
هر انسانی در کنار ویژگی‌های مثبت،یکسری خصلت‌های شخصیتی منفی دارد که گاه
می‌تواند زندگی فرد را به‌شدت تحت تأثیر قرار دهد. یکی از نکات مهمی که
به‌راحتی، ارتباط هر فرد را در تعامل با همسر بحرانی می‌سازد،اهمیت دادن به
حرف دیگران است. این مشکل که در فرهنگ عامه به اسم دهن بینی شناخته می
شود، کنترل زندگی را از دست خارج می‌کند.
ادامه مطلب

sfc /scannow

این کار ممکن است کمی زمان‌گیر باشد، پس باید برای دریافت نتیجه‌ی آن منتظر بمانید. اگر
عیب یابی دستگاه خاموش
رفع عیب مشکل چسبیدن الکترود
برطرف کردن مشکل روشن شدن خطا(قرمز یا زرد)
برطرف کردن مشکل جوش ضعیف( در حد جرقه )
عدم تنظیم شدن آمپراژ جوشکاری
بر طرف کردن جوش نزدن دستگاه پس از چند دقیقه جوشکاری
تست قطعات معیوب و تعمیر
تعمیر برد اصلی
تعمیر مدار تغذیه
عیب یابی برد ترانس
رفع عیب سوییچینگ تغذیه
 تشخیص ایراد های برد pwm و رفع عیب آن
صدای اسپیکر گوشی را چگونه تست کنیم
اگر
اسپیکر موبایل شما درست کار نمی کند ، می توانید جهت تست و عیب یابی آن ،
با متخصصین تعمیر موبایل ، درنمایندگی موبایل  تماس بگیرید . متخصصین مرکز
پس از بررسی موارد ذیل نسبت به حل مشکل اقدام خواهند کرد .
اسپیکر
/  Speaker از لغات  انگلیسی است  که معادل فارسی آن بلندگو می باشد .
داخل گوشی های موبایل ،  یک اسپیکر طراحی شده است و وظیفه ی پخش صدا به
عهده ی این اسپیکر می باشد . اگر اسپیکرموبایل   در معرض ضربه ی شدید
مدتی بود تعجب می کردم از اینکه نیستی 
پیام‌ میدم جواب نمیدی 
پست هات و میخوندم و بهت راجبشون میگفتم
حالت و می پرسیدم ....
نگو دو طرفه بود 
من خیلی وقته ازت پیامی دریافت نکردم 
نمیدونم مشکل از کجاست 
تنها راهی که به ذهنم رسید اینکه پست بزارم 

+سلام خواهرم 
رسم برادری رو به جا آوردم و اصلا ترک نکردم 
اما چه کنم متوجه نشدم که مشکل اینه که نه پیام های تو به من رسید نه پیام های من به تو 
امیدوارم بتونی توی این‌پست نظر بزاری و بهم‌نشون بده 
خبرخوش
بخش ارسال گزارشات، نامه ها و درخواست ها و .. سایت سامد (سامانه ارتباطات مردمی ریاست جمهوری) مدتی است دچار مشکل شده و پاسخگو نیست.

این خیر بسیار خوبی است. اینکه سازمان و ارگانی وابسته به دولت و حکومت تحمیلی جمهوری اسلامی دچار مشکل شده خبر خوشی است...

تبریک عرض می کنم.

توضیح: جمهوری اسلامی برای جوانانی همچون من که نبودیم به آن بله بگوییم ولی امروز مجبوریم آن را بپذیریم، یک حکومت تحمیلی است ... چیزی تو مایه های جنگ تحمیلی ایران و عراق 
به لحاظی می توان گفت که ھمه خواص مثبت علوم و فنون ، ظاھری و ھمه خواص منفی آن باطنی است. بدین لحاظ تکنولوژی بین ظاھر و باطن وجود بشر خلاء و تضادّی افکنده که ھرگز سابقه نداشته است. صورتھا را تمیز و براّق می کند و سیرتھا را کثیف و تاریک می سازد ، اعمال را سریع و افکار را کند می کند ، غذا را ملون و لذیذ ولی پوک ومسموم می سازد . کلام را زیبا و احساس را زشت می نماید ، تن را ظریف و شیک می سازد ولی اعضاء و جوارح را ضعیف و رنجور می کند . زمان ّکمی را می افزای
امام صادق علیه السلام فرمود خدای تبارک و تعالی دو گونه علم است ا علمی که ملائکه و پیغمبران و رسولان و پیغمبرانشان بان آگاه ساخته ما هم میدانیم علمی که برخودش اختصاص داده و هر گاه در موضوعی ازآن علم بدا حاصل شود مارا آگاه سازد و بر امامان پیش از ماهمعرصه شود
نزدیک به ۱ هفته است با مشکل عجیبی در سرورهای عملیاتی‌ام برخورد کردم که بهتر دیدم مشکل را به صورت عمومی مستند کنم
APPLIES TO
دیتاسنتر: Hetzner - Germany

نسخه مجازی‌ساز: Proxmox Virtual Environment 5.2

نسخه سیستم عامل: Oracle Linux Server release 7.5

نسخه پایگاه‌داده : Oracle Database 12c Enterprise Edition Release 12.2.0.1.0 - 64bit Production

نسخه JDK اوراکل: Java SE Development Kit 8u181

نسخه APEX (دولوپ): Oracle Application Express 18.1

نسخه ORDS (دولوپ): Oracle REST Data Services 18.2.0.r1831332

ادامه مطلب
میگوید
_ مریم جان حیف شما نیست چرا از کار انصراف دادی؟ واقعا باید از قلمت استفاده کنی؟و...
می مانم جوابش را چه بدهم مثلا زل بزنم توی چشم هایش و بهش بگویم شاید ولی من با مدیر نشریه ای که اصلا ازش خوشم نیاید نمی‌توانم کار کنم. یا مثلا بهش بگویم من که با نوشتن مشکل ندارم، مشکل‌م خودِ خود شما هستین.
ولی حیف بلد نیستم انقدر رک و راحت حرفم را بزنم. در عوض عین یک قرص حرفم را قورت می‌دهم و یک لیوان آب هم برای راحت تر پایین تر رفتن‌ش می‌خورم. و عوارضش را
سلام
اگر شما هم مثل من جدول را از ورد به نوشتار لیبره آفیس آوردید Libre Office Writer و دیدید سطر اولش مشکل دارد و به نوعی یه هو پریده یه ور دیگه و از صفحه خارج شده، راه حلش اینه:
کل جدول رو انتخاب کنید و رویش کلیک راست کنید و style رو بزنید و بعد auto style... رو بزنید. بعد ان شاء الله میبینید که درست شده و حالا میتونید اگر تنظیمی لازم داره رویش انجام بدید.
یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام که با استقبال کاربران مواجه شده لایو است. به کمک این ویژگی جدید شما می توانید به جای قرار دادن پست یا استوری ، از طریق لایو به صورت زنده با فالوور ها در ارتباط باشید. اگر این قابلیت جدید برای شما به درستی کار نمی کند این برنامه را یک بار به طور کامل متوقف کنید و سپس مجددا آن را باز کنید. یکی دیگر از روش های رفع مشکل لایو اینستاگرام بروزرسانی برنامه است. این کار معمولا باگ های نرم افزاری آن را برطرف می کند. اگر با
سلام
آیا مطالب بنده منتشر میکنم به درد نمیخورد؟؟
آیا انسجامی بین مطالب مشاهده نمیکنید؟؟
بنده نقد اصلا مشکل ندارم ولی با توهین و بی ادبی کاملا مخالفم و مشکل دارم.پس لطفا ازطریق  ناشناس  نقد های وارده بفرمتیید ..به دردمیخوره چون بیشتر دقت میکنم..
پیشاپیش تشکر میکنم..
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):سخن توبرایت نگهداری ودر نامه ات برای همیشه ثبت میشود.پس آن را درچیزی به کارگیرکه تورا(به خدا) نزدیک می سازد.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):رستگارشدآنکه جامه وفاداری پوشیدوزره امانتداری برتن کرد.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):خالی بودن دل ازکینه وحسادت ازخوشبختی بنده است.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):خوش ترین وآسوده ترین زندگی راکسی داردکه خداوندسبحان اورا قناعت ببخشدوهمسری پاک وشایسته عطایش فرماید.
پ
این تعلیم و تعلم است که فرهنگ جامعه را رشد می دهد و انسانها را به سوی کمال رهنمون می سازد .
این تعلیم و تعلم است که آدمیان را از اخلاق ناپسند دور می کند و به سوی اخلاق پسندیده فرا می خواند .
این تعلیم و تعلم است که عمل مردم را پاک و خالص می گرداند و از شرک و ریا دور می سازد .
آنچه در پی می آید چهل حدیث درباره «تعلیم و تعلم » است که امیدوارم با فراگیری و به کارگیری آنها به «علم حقیقی » و «حقیقت علم » نزدیکتر شویم .
(1)
آموزش هدف بعثت
پیامبر عزیز خداصلی ا

شما می توانید با این رام گوشی 5.1.1 LG K130AT 00-V10r GLOBAL COM را فلش نمایید.
مشخصه رام:
MT6735_lge_LG-K130_me1ds_5.1.1_LGK130AT-00-V10r-GLOBAL-COM-OCT-12-2016+0
پریلودر:
preloader_muse6735m_e1lte_l.bin
Device Brand : lge
Device Model : me1ds
Device CPU : MT6735
Device IntName : me1ds_global_com
Device Version : 5.1.1
SWVersion : LGK130AT-00-V10r-GLOBAL-COM-OCT-12-2016+0
CU_SWVer : K13010r
Device Compi
یادگیری سازمانی
اما برای آنکه سازمانها به بقای خود ادامه دهند، سرعت یادگیریشان باید
بیشتر از درجه تغییرات محیطی باشد و این امر اهمیت یادگیری سازمانی را
بیشتر نمایان می‌سازد.این مقاله ضمن بررسی جنبه‌های مختلف یادگیری
سازمانی، برآورد واقع بینانه‌ای از بازده آن را نیز ارایه و پیچیدگی
یادگیری سازمانی را روشن می‌سازد و بر این نکته تاکید می‌گذارد که یادگیری
سازمانی تنها تحت مقتضیات خاصی شکوفا می‌شود.به عبارت دیگر، تحقق یادگیری سازمان
رفته بودیم منزل یکی از اقوام برای عیادت. خانم حدودا هفتاد ساله. فرهنگی بازنشسته. اهل نماز و روزه، ...خلاصه بنده خدا داشت از حل مشکل بزرگی صحبت میکرد که گفت:« خدا این مشکل رو حل کرد...فقط خدا...من دیگه الان ائمه رو کاری ندارم. فقط خدا رو صدا میزنم. خدا هم این مشکل را برایم حل کرد.»
این تفکر که توسل به ائمه اطهار علیهم السلام صحیح نیست و در اصل تنها باید به خدا متوسل شد، نتیجه تلاش گسترده وهابیون برای تخریب باورهای شیعه است که از طریق کانالهای مختلف د
بدون تردید پیوستگی و ارتباط امام حسین (ع) با آخرین حجت الهی حضرت بقیة اللّه (ع) بسیار بارز و در خور تعمّق است؛ چرا که با بررسی ابعاد مختلف پیوند این دو حجّت الهی به خوبی چگونگی فراهم شدن بستر حاکمیّت احکام و ارزشهای الهی در سرتاسر عالم مشخص می شود. این نوشته در پی آن است که برخی از پیوستگیهای حضرت سیدالشهداء(ع) با موعود بزرگ جهانی حضرت مهدی (ع) را روشن سازد.الف) امام مهدی (ع) از تبار امام حسین(ع)در مجموعه روایات منقول از پیامبراکرم(ص) و ائمه اطهار(
دو راهی بی تفاوت بودن یا نبودن 
نمی تونم تصمیم بگیرم ... نمیخوام اونی که ضرر میکنه باشم

+ من با ناخن بلند مشکل دارم  وقتی خوابم خودمو باهاش چنگ میگیرم ... میشکنه حس چندشی بهم میده ... کثیف میشه باز حس‌چندشی میده ...دستم میزنم بهش حس چندشی میده بهم ... چرا شما ناخن بلند دوست دارین ؟میرین میکارین و غیره؟!؟ البته من با مال شما مشکلی ندارم فقط نمی دونم چطور شما باهاش مشکل ندارین ولی من دارم:/ 
رفع مشکل یخ زدن کولر گازی در گوهردشت کرج

کولر گازی شما یخ میزند ، بخش های مختلفی از کولر گازی میتواند یخ بزند:
یخ زدن لوله بزرگ کولر گازی 
یخ زدن پنل جلویی کولر گازی
یخ زدن رادیاتور کولر گازی
یخ زدن لوله رفت کولر گازی
یخ زدن لوله برگشت کولر گازی
یخ زدن کولر گازی

مقاله همه چیز در باره یخ زدن کولر گازی رو بخون تا کامل با دلایل یخ زدن کولر گازی آشنا بشی.
برای رفع مشکل یخ زدن کولر گازی در گوهردشت کرج با آقای کولر تماس بگیرید تا مشکل شما را بصورت اسا

شما می توانید با این رام گوشی چینی سامسونگ
samsung a5 (2016) a510fd 6580 را فلش نمایید.
رام فابریک
بهتر است فقط system و cache رایت شود تا با مشکل سیاهی صفحه مواجه نشوید.
مشخصه رام:
MT6580_samsung_SM-A510FD_Galaxy_A5(2016)_5.1_A8051_5.1_V1.6_20161111-202622
پریلودر:
preloader_a8051.bin
Device Brand : samsung
Device Brand : samsung
Device Model :

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تولیدوفروش تیشرت،تاپ،شلوار،تونیک،سارافون و... نیک صالحی پرتال عکس های جدید عکس جدید دانلود آهنگ جدید عکس های دختران زیبا آلپرولازم IR BIOLOGY محمود تقی زاده دایان شاپ test my KPOP نسیم ملایم خنک در ظهر داغ تابستان خورشیدِ شب