ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

زندگی آرام باوجود همسر بداخلاق

زندگی آرام باوجود همسر بداخلاق تندخویی و عصبانیت شوهر موجب آشفتگی روابط می شود. با تدبیر و شکیبایی و بدست آوردن بینش بیشتر نسبت به عواقب عصبانیت می توان در روحیات همسر تاثیر گذار بود.خشم و عصبانت در روابط زن و شوهر، آزار دهنده و آسیب رساننده است و آزردگی هر دو طرف را به همراه دارد. گاهی بعضی از خانم ها از برخورد شوهر عصبانی، ناراحت و
ادامه مطلب
همه این کلمات باید با چاشنی پر رنگ احترام همراه باشد. احترام اصل اساسی اساسی اساسی زندگی مشترک است و همه چیز حتی صدا کردن همسر نیز باید تابعی از آن باشد. امروز می خواهیم موضوعی ساده ولی در عین حال مهم در روابط همسران را بررسی کنیم: نحوه صدا زدن همسر. نحوه صدا کردن همسر می تواند در میزان ترشح هورمون های آرام بخش یا اضطراب زا موثر باشد و لذا ارتباط مستقیمی با سلامت روحی و جسمی و حتی طول عمر همسران دارد.به این موضوع توجه کنید عنوانی که همسرتان را
بسم الله
سلام هدهدجان،
سیمرغ می نویسد:
داشتم به کار دنیا می اندیشیدم. هرقدر که پیش می رویم داشته های مختلفی از دنیا را تملک می کنیم.
وقتی کودکیم تنها دارایی مان پدر و مادر و سلامت جسم و جانمان است.
اما آرام آرام دنیا روی خوشش را به ما نشان می دهد.
کم کم پر و بال می گیریم. مال و اموالی جمع می کنیم. خانه ای می خریم. خانواده تشکیل می دهیم.
فرزند می آوریم. کاری می کنیم و خلاصه حسابی دنیا پای ما بند خودش می کند.
آرام آرام وقت دل کندن از دنیای ساخته مان، پ
زندگی کردن را از بهار بیاموزیم؛ که باوجود همهٔ تلخی‌ها و تاریکی‌ها، باوجود همهٔ دردها و ناخوش‌احوالی‌ها، هر صبح گل لبخند روی لب‌هایش می‌شکفد. رهای رهاست در عین محدود به فصل‌ بودنش. هروقت بخواهد می‌زند زیر گریه، هروقت بخواهد بلندبلند می‌خندد. لاک‌های رنگارنگ به ناخن‌هایش می‌زند و با لباس‌های گل‌گلی در خیابان راه می‌رود. یک‌عالمه حرف پشت سرش هست اما مگر برایش مهم است؟ نه! یکی می‌گوید بهار ثبات ندارد، یکی می‌گوید فروردین موهایش خ
طبق احکام چند روز اول بعد از عقد ویژه خانم جدید است و بعد حق قسم بوجود میاد. ما هم این دوران رو الحمدالله به خوبی و خوشی سپری کردیم. خدا رو شکر از تعدد راضی هستم.در جواب دوستانی که می پرسن  اذیت نیستی و چه حسی داری... باید بگم فکر کنید جاری ، خواهر، خواهرشوهر، مادر شوهر پیشتون زندگی می کنه ... اذیت می شید ؟ خوب تجربه من هنگامی که اونها چند روز پیشم بودن اینجوری بود : کارهای خونه رو باهم انجام می دادیم و درد دل می کردیم و از هر دری صحبت می کردیم و .... .
{سبک زندگی مهدوی - شماره 28}

عاقبت بد اخلاقی

خوش رفتاری و خوش خلقی از توصیه های مهم اهل بیت به شیعیان است، به طوری که پاداش آن را از بسیاری از عبادات مستحبی بالاتر می دانند. از طرفی، بد اخلاقی، نتایج دنیوی و اخروی بدی را در پیش دارد.
حضرت علی(ع) در این باره می فرمایند: «خانواده فرد بداخلاق از او خسته و بیزار می شوند» هم چنین «رزق و روزی او نیز تنگ می شود» (تحف العقول ص۲۱۴؛ غرر الحکم ص۵۹۲)
این نیز در مورد نتایج اخروی آن: «به رسول مهربانی ها گفته ش
معیارهای انتخاب همسر مناسب

معیارهای مهم برای انتخاب همسر

برای
انتخاب همسر مناسب معیارهایی وجود دارد که هنگام ازدواج باید آنها را درنظر
داشت در این مقاله از بیتوته ما به بررسی این ملاک‌ها پرداخته‌ایم.
اخلاق خوب
ادامه مطلب
قاتل همسر محمد علی نجفی دستگیر شد
اخبار قتل همسر محمد علی نجفی - منبع آگاه در دادستانی تهران از شناسایی مظنون به قتل همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران خبر داد. این منبع آگاه از بردن نام این مظنون خودداری و اعلام کرد: پرونده در دست بررسی است. نابراین گزارش این قتل ­ساعت نه و نیم تا ده صبح با شلیک گلوله به ناحیه سینه مقتول اتفاق افتاده است و ماموران در حال بررسی صحنه جرم هستند. . .
منبع : مجله اینترنتی هلو
شاید خنده تون بگیره
ولی هر وقت من به جدی اینجا توی این وبلاگ یا هرجای دیگه توجهی نشون میدم
جدی خودش رو میزنه به اون راه
ولی قشنگ معلوم میشه که خرکیفه :)
یعنی یه جورایی با دست پس میزنه با پا پیش میکشه 
قربون اون وجود بداخلاق مغرور مزخرفت برم من :)
بعد از دوسال انتظار منو همسر شب ولادت امام رضا ع به هم محرم شدیم :) و چند هفته بعد امام رضا طلبیدن و به اتفاق همسر و خانوادش رفتیم مشهد 
راستشو بگم خوش نگذشت به جز یه قسمت های کوچیکی :) 
بیشتر ناراحتی ازش به یادگار موند (با همسر همه چی اوکی بود مشکل از جاهای دیگه بود )
حالا که دومین سالگرد محرمیتمونه کاش دوباره امام رضا بطلبن و چند هفته بعد مشهد باشیم خیلی دلم هوای زیارتو کرده :(
چندشب پیش خواب دیدم میخواستم برم مشهد اما جور نمیشد ،  اینقدر ناراح
نتخاب همسر مناسب یکی از اساسی ترین و مهمترین اقدامات در طول زندگی هر شخص بشمار می رود. با توجه به اینکه بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که ازدواج مهمترین اتفاق زندگی هر شخص است انتخاب همسر نیز بواسطه این اهمیت، بسیار مهم خواهد بود. صرفنظر از خوبی و بدی، بالا و پایین و هر چیزی که در ازدواج مهم است تناسب و هم کفو بودن (هم سطح بودن) طرفین ازدواج بسیار مهم است. مشاوره برای انتخاب همسر می تواند بصورت مشاوره قبل از آشنایی، مشاوره برای انتخاب و مشا
حسام عقبایی در گفت‌‍‌وگو با خبرگزاری میزان ، در خصوص وضعیت بازار مسکن در سال 98 و وضعیت مسکن در سال 98 بیان کرد: باوجود اینکه از سال ۹۲ تا ۹۶ رکود در این بازار‌ها حاکم بود و نوید خروج مسکن به گوش می‌رسید، اما در سال ۹۷ به یکباره این رکود عمیق‌تر شد به طوری که حجم معاملات در تیر ماه ۹۷ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد، مرداد ۳۶ درصد، شهریور ۴۵ درصد، مهر ۵۴ درصد، آبان ۵۸ درصد و آذر ۶۲ درصد کاهش داشت. وی در ادامه افزود: عمق رکود معاملات در سال ۹
+
دیالوگ عمره همسر مختار..تفاوٹ مڹ با دخترانے چوڹ خودم در ایڹ اسٺــ ڪہ ..آناڹ در پے یڪ شوهر بودند و مڹ در پے یڪ همسر!!.. آناڹ هم بالینے مےخواستند و مڹ همـــــراه!مڹ در پے یڪ مرامے بودم ڪہ مریدش باشم ...مرامے ڪہ نشانہ اش حب عــــــــــلے (ع) اسٺـــــ ...
اردیبهشت را می شود،آرام آرام عاشقی کرد...اردیبهشت را می شود آرام آرام مُرد..!به من باشد میگویم هیچ عشقی نباید توی اردیبهشت تمام شود، هیچ دلی نباید توی اردیبهشت بگیرد، تنگ شود...اصلا" اردیبهشت را باید دوباره از نو عاشق شد!بهار باید اول جاده ی دل بستن ها باشد، اول عاشقی کردن ها...آن
زمان که دلت و احساست بنفش ملایم است و دنیا مثل رنگین کمان چند رنگ عشوه
میاید و چشمک میزند، اردیبهشت را باید روی دور آهسته زندگی گذاشت و زندگی
کرد...اردیبهشت را باید ا
آرام آرام ، باران ، تند تند میشدداشت تمام خانه های که با کاغذ ساخته بودم نم میکشیدتمام جوهر دوستت دارم هایی که روی دیوار هایش نوشته بودم حالا یک مشت اشک بودداشت آرام آرام، تند میشدحس کردم دلی آن دور هازیر خروار ها خاک دفن شدبه دستان باران قاتلبه دستور دنیای نامردچشمان من نظاره گر تمام رفتن هایت هست و میماندتا دلت میخواهد بروچتر را هم با خودت ببرزمین خیسی که نفس می‌کشیدیک فرق با صورت خیس من داشتمن نفس نمیکشیدمهیچبی هیچ ترسی از مردنبه خدا قس
بغ کرده بودم ک چرا از خواب بیدارم کرده عاخه؟بعد کظم غیظ نمودمک زشته بداخلاق باشی ـ
و اینگونه بود ک سعی نمودم بداخلاق نباشم و
 از خویش راضی گشتم:))
#بداخلاق_نباشا
الله اکبر از این همه برکت
ماشاالله،
یعنی همینطور خیره که داره به لطف خدا میریزه
#داره_میریزه
گف من روت خیلی حساب میکنما!
گفتم چرا؟
گفت چهره ی ادما باهات حرف میزنه...
حالا بیا ثابت کن نه باو،چهره ی من پرچونه اس توجه نکن
بعدترش حاج خانوم سپردنم دست خدا
 گفتن مراقب خوبیام باشم
حالا درسته ح
دیروز سر مسئله‌ای از این که آقای همسر این زحمت من رو ندید و یک مورد ضعف کار رو به روم اورد، ناراحت شدم. بعد شروع کردم به فکر کردن به کارهایی که می‌کنم و آقای همسر توجهی نمی‌کنه، بعد چند تا از کارهای ساده‌ای رو که هر روز انجام میدم و شده جزو کارهای روزمره اما کلی ارزش داره و حواسش نیست، برا خودم لیست کردم. اما یهو یه جرقه تو ذهنم زده شد که چقدر خودت حواست به کارهای روزمره و ساده‌ای که آقای همسر هر روز انجام میده هست؟!!!
نحوه‌ی رفتار با همسر دهن بین

با همسر دهن بین چه کنیم

معمولاً
هر انسانی در کنار ویژگی‌های مثبت،یکسری خصلت‌های شخصیتی منفی دارد که گاه
می‌تواند زندگی فرد را به‌شدت تحت تأثیر قرار دهد. یکی از نکات مهمی که
به‌راحتی، ارتباط هر فرد را در تعامل با همسر بحرانی می‌سازد،اهمیت دادن به
حرف دیگران است. این مشکل که در فرهنگ عامه به اسم دهن بینی شناخته می
شود، کنترل زندگی را از دست خارج می‌کند.
ادامه مطلب
در نیمه شبی که به او می اندیشیدم برایش نوشتم 

------------------------------------------------------------
اندیشه ام بر محور موی تو میچرخد  در کوچه ی پر پیچ گیسوی تو میچرخدآری تمام آرزوهایم لبان توست
از آرزو گفتمتمام آرزوی من   هان با تو املبخند شیرین خدا با منتو با تمام آنچه بر لب داری از لبخندیک شب برایم آرزو بودیحتما تو هم با خود هزاران آرزو داریصد آرزو پیدا و صدها آرزو پنهاناما کدامینشان به قیمت با تو هم وزنند؟!
با من بگو آنها کنار تو  کنار آسمانت چند می ارزند؟!ت
امروز در بازی سخت مقابل تیم آماده ولی عصر باوجود محروم بودن هادی اکبری وخستگی بازیکنان تیم شکست سختی خوردیم 
در این بازی تیم امید هشت بر پنج بازی را واگذار کرد.
در این بازی مرصاد علیپور گلزنی کرد وگل های خود را بالا برد تا به آقای گلی نزدیک شود 
چرا چرا چرا
خسته شدم ازین سوال تکراری
اخه چیشد یهو
چرا اینجوری شد
چرا اینجوری میشه
+ رفیق من سنگ صبور شبهام
ب دیدنم بیا ک خیلی تنهام
+چرا امشب انقدر بداخلاق شدم یهو
حالم ک خوب بود
اون چیه ک ازارم میده یهو حالم اینجوری میشه
انگار ی کوه غم یهو ریخت رو دلم
ی خاور بی حوصلگی
چرا چرا چرا
خسته شدم ازین سوال تکراری
اخه چیشد یهو
چرا اینجوری شد
چرا اینجوری میشه
+ رفیق من سنگ صبور شبهام
ب دیدنم بیا ک خیلی تنهام
+چرا امشب انقدر بداخلاق شدم یهو
حالم ک خوب بود
اون چیه ک ازارم میده یهو حالم اینجوری میشه
انگار ی کوه غم یهو ریخت رو دلم
ی خاور بی حوصلگی
دانلود رمان همسر کوچک من با فرمت های pdf  apk و دانلود رایگان کتاب های ایرانی و خارجی و دانلود رایگان با لینک مستقیم
دانلود رمان های جدید و باحال ایرانی و خارجی و دانلود رمان همسر کوچک من با فرمت های عالی و خوب
قشنگ ترین و باحال ترین و جدید ترین و زیبا ترین و جالب ترین رمان های خارجی و ایرانی و دانلود رمان همسر کوچک من
دانلود رمان همسر کوچک من با فرمت های مختلف و دانلود رایگان رمان جدید همسر کوچک من با لینک مستقیم
بهترین و جدید ترینو زیبا ترین رما
عکاسی کودک حرفه ای 
داشتن عکس های خوب و زیبا از فرزندان آرزوی دیرینه ی هر پدر و مادر است اما این نکته را نیز باید در نظر گرفت که عکاسی کودک کار هر کسی نیست و هر آدمی نمی تواند عکاسی حرفه ای کودک انجام دهد .
لازم است قبل از شروع عکاسی کودک چندین نکته را بدانید 
مهم است وقتی که شما در بهترین آتلیه کودک شرق تهران برای فرزند خود وقت گرفته اید بتوانید عکس های خوبی نیز در آن تایم عکاسی تان بگیرید .
سعی کنید روز و تاریخ عکاسی تان را در آتلیه کودک با دقت
​​❓مفهوم عسر­و­حرج چیست؟پاسخ عسر و حرج به معنی سختی و مشقت است و اصطلاحا حالتی را در بر­می‌­گیرد که زن از ادامه‌ی زندگی با همسر خود عاجز و ناتوان­ شده و تحمل آن زندگی برای او غیرممکن­ است و هر­طور شده می­‌خواهد از همسر خود طلاق­ بگیرد. عسر­و­حرج در ماده‌ی ۱۱۳۰ قانون مدنی و تبصره‌های آن بیان ­شده که زن می‌­تواند با اثبات یکی از آنها در دادگاه از همسر خود جدا ­شود و این جدایی طلاق بائن محسوب می­‌شود و در مدت عده برای مرد حق رجوع وجود نخوا
چک کردن گوشی همسر کار درستی است یا نه؟ امروزه بسیاری از افراد به دنبال برنامه و نرم‌افزارهای گوناگون برای کنترل تماس‌ها، تلگرام و پیام‌های گوشی همسرشان هستند. تلاش برای چک کردن گوشی همسر می‌تواند ناشی از عدم اعتماد به همسر یا ترسِ از دست دادن او باشد. اما حفظ و نگهداری از هر چیزی روش اصولی و صحیح خود دارد و چک کردن مداوم گوشی و محدود کردن و کنترل همسرتان نتیجه‌ای جز تشدید بی‌اعتمادی و دور شدن شما از یکدیگر به همراه نخواهد داشت. در ادامه ب
همسر، ماشینِ ظرف شویی
همسر، عابر بانک
همسر، ماشینِ سکس
همسر، وحشی مثل خرس*

ازدواج، قراردادِ دائمی
ازدواج، آزاد دور از بردگی

فرزند، شروع یک زندگی نو
فرزند، اشتباهِ بعد از یک بوسه
[*خرس در زمان جفت گیری حتی حاضر به کشتن توله های خودشه*]

با بی تفاوتی همسرم چه کنم ؟

نحوه‌ی رفتار با همسر بی‌تفاوت

آیا برای
شما هم پیش آمده که واکنش همسرتان به جملات عاشقانه‌ای که میزنید کاملا سرد
و بی‌تفاوت باشد، زمانی که تغییری در ظاهر خود ایجاد کرده‌اید، نظری ندارد
و یا اصلا متوجه آن نمی‌شود، نگاهش از نگاه‌های عاشقانه‌ی شما به سادگی
می‌گذرد و... این‌ نشانه‌ها می‌تواند ویژگی‌های یک مرد بی‌تفاوت باشد.
ادامه مطلب
بسم حق
از آخرین مطلبی که نوشته ام حدود سه سال میگذرد، آن بچه کوثری ، دو سال پیش شد همسر علی رضا ویک سال بعد آن شد مامان محمدهادی...
و حالا من هستم و همسر هست و پسر یکساله ای که چراغ خانه ی ماست...
خواستم دوباره بنویسم، این بار متفاوت، خیلی خیلی متفاوت، قصور از من نیست/ زندگی و فراز ونشیب های آن تو را متفاوت خواهد کرد...
باشد که " الی احسن الحال " بمانیم...
عسر و حرج به معنی سختی و مشقت است و اصطلاحا حالتی را در بر­می‌­گیرد که زن از ادامه‌ی زندگی با همسر خود عاجز و ناتوان­ شده و تحمل آن زندگی برای او غیرممکن­ است و هر­طور شده می­‌خواهد از همسر خود طلاق­ بگیرد. عسر­و­حرج در ماده‌ی ۱۱۳۰ قانون مدنی و تبصره‌های آن بیان ­شده که زن می‌­تواند با اثبات یکی از آنها در دادگاه از همسر خود جدا ­شود و این جدایی طلاق بائن محسوب می­‌شود و در مدت عده برای مرد حق رجوع وجود نخواهد د­اشت.
در طلاق به علت عسر­و­ح
۱. رفتم پارک .. آقای منبع غذای پیشولا اومد .. یه عالمه گربه و کلاغ دهن باز اومدن .. پیشول پشمالو بود پیشول بداخلاق بود یه پیشول نر ـم بود ولی انق سفید و با ناز و ملوس بود که نگو:دی + با آراد دوس شدم .. همیجو با مامان و داداشش سر گربه ها صبت کردیم برا اولین بار بود این بچه رو میدیدم .. بم گف مگه نگفتم از خونه خوراکی بیاری برام؟ :دی من؟شیب؟تو؟:دی
۲. لازانیای پر پنیــــــــر خوشمزه تپل همه چی تموم:دی
۳. سریال hyde jekyll me ـو تموم کردم .. جزو سریالای خیلی خوبی بو
از مواردی که باعث بر انگیخته شدن حس حساسیت و یا حسادت و دلخوری همسران می  شود و یا دست شیطان را جهت مکر و فریب باز می گذارد مخفی کاری است. وقتی مخفی کاری صورت بگیرد شیطان خیلی راحت می تواند ورود کند و حسادت زن را بر بیانگیزد.
خدا رو شکر ما این مورد رو به این صورت حل کردیم.
یک گروه سه نفره تشکیل دادیم و در این گروه با هم صحبت می کتیم. علاوع بر درد دل و ... ، صحبتهای عاشقانه در این گروه هم رد و بدل می شود و این موجب می شود اصلا حساسیت نداشته باشیم.
حتی ا
حس می کنم خیلی بدم
حس می کنم باید زودتر از اینها همتا و همسر بهم می رسیدند
حس می کنم اشتباه کردم
خودخواهی داشتم
کاش زودتر می فهمیدم
حس می کنم من یه وسیله بودم
وسیله ای برای ساختن زندگی همسر و رشد اخلاقی اون تا همسر برای همتا اماده بشه
حس می کنم همتا دختر خیلی خوبیه
همتا خیلی همسر رو قبول داره 
می گه بهترینه
می گه بهمن ماه تو مسجد جمکران بهترینها رو از خدا و امام زمان عج خواسته و خواسته دفعه بعد با اون بیاد جمکران
الان هم بهترین نصیبش شده و با هم
1.به او بفهمانید نگران او هستید:
برای این که نوجوان اجازه مداخله در مشکلات شخصی اش را به شما بدهد، به او بفهمانید نگرانش هستید و قصد کمک دارید. طوری رفتار نکنید که انگار شما همه بایدها و نبایدهای زندگی نوجوان را می دانید.مثلا، به او بگوئید:" چند وقتی است تو خودت هستی، نمی دانم چه موضوعی پیش آمده اما می توانی برای هر نوع کمکی روی من حساب کنی!"
2.آرام و با صراحت کامل با نوجوان صحبت کنید:
اگر چه شاید بسیار برافروخته و عصبانی باشید اما تمام تلاشتان را
عشق، بردگی نیست. از همسرمان توقع نداشته باشیم که اگر من را دوست دارد، در برابر هر خواسته من بگوید: چشم!این بردگی است. می‌خواهی برده‌داری کنی یا همسرداری؟ می‌خواهی در خانه‌ات کُلفَت داشته باشی یا خانم؟کُلفَت، همسر نیست!نوکر، هم همسر نیست!همسر خوب این نیست که هرچه تو بگویی، بگوید:چشم! همسر خوب آن است که دیدگاهش را محترمانه به شما بگوید، شما هم گوش کنید و باهم به توافق برسید.⛔️ برده‌داری نکنیم...➖برده‌داری ما را به هیچ‌جا نمی‌رساند.نه ک
حس میکنم یه تعداد روحید که اینجا رو میخونید. هیچ ری اکشنی نسبت به هیچی ندارید که خب چون بدبینم فکر میکنم اگر هر قرار بود چیزی بگید چیزایی بود که منو عصبی می کرد. راستی، میتونید دیگه اینجا رو نخونید چون احتمالا اون آدم تا حدودی خوشحال و نمیدونم هرچیزی قبلی داره بیشتر و هر روز بیشتر می میره و به جاش این خاکستری ناامید و بداخلاق داره قوی تر میشه. پس به قدرت اون اینجا تغییر کاربری میده. یا نمیدونم هر اسم دیگه ای که بیانگر باشه. چمیدونم. 
نقد جناب استاد احمد پاکنهاد بر مطلب «کم‌توجهی به همسر»با سلام و تبریک اعیاد.تشکر بابت نکات ارزنده‌ای که در کانال «از زبان مشاور» ارائه می‌فرمایید و گه‌گاهی هم بنده جسارت می‌کنم.اخیراً در مطلبی با عنوان «کم‌توجهی به همسر» مطلبی را فرمودید که مقداری جای تأمل دارد.اینکه با بیان یک حالت از همسر، حکم به افسردگی کنیم، مقداری جای تأمل دارد؛چراکه مستحضرید افسردگی علائمی دارد که با اجتماع چند علامت و بررسی و کارشناسی دقیق و حضوری، شاید بشود ح
معرفی خود:اسم و فامیل - متولد سال؟کجایی هستید و سکونت فعلی و مذهب؟قد و وزن؟ سلامتی و مصرف دخانیات؟سابقه ازدواج ؟تحصیلات و شغل(در آینده!)؟تمایل وصلت با چه شهری و با چه فاصله سنی؟اعضای خانواده وشغل پدر؟ فرزند چندم؟میزان تقید به نماز؟از جهت زیبایی و نوع پوشش؟ وضعیت اقتصادی؟جدا شده یا همسر فوت شده را میپذیرید؟ نظامی یا طلبه یا مدافع حرم میپذیرید؟
حالا ملاک های واجب و مستحب خود را لیست کنید(یعنی دوست دارید همسر آینده شما چه شرایطی را حتما داشته/
هفته‌ی پیش خبری شوکه کننده، شهر پر زرق و برق دبی را نقل محافل خبری کرد. باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: هفته‌ی پیش خبری شوکه کننده، شهر پر زرق و برق دبی را نقل محافل خبری کرد.
پرنسس هیا، همسر حاکم دبی هفته گذشته به
همراه دو فرزند کوچکش از امارات متحده‌ی عربی به انگلستان گریخت و در آنجا
تقاضای طلاق و پناهندگی سیاسی کرد. پرنسس هیا یکی از شش همسر حاکم دبی، شیخ
محمد بن راشد آل مکتوم، بود و به دلیل آنکه همواره در محافل عمومی در کنار
ه

قهر طولانی با همسر/ علل و پیامدهای آن

قهر کردن می تواند به عنوان آسیب زننده ترین مساله به ارتباط همسران باشد

یک فرد با
قهر کردن با همسرش، ممکن است این پیام را منتقل کند که «تو برای من مهم
نیستی و نمی خواهم مشکلم را به درستی حل کنم» و یا این پیام را منتقل کند
که «تو مقصر تمام مشکلات من و زندگیمون هستی و تو باید تلاش کنی که آن ها
را حل کنی»
ادامه مطلب
سناریو قتل همسر نجفی و اعترافاتش  :
 مردی با هوش و کاردان فریب زن جوانی که جای دخترش است را خورده و در کمال مظلومیت تن به ازدواج داده ، بعد مورد خیانت همسر ق آر گرفته که البته حتی نمی‌داند حدسش درست است یا نه  ، یک شبه کاشف به عمل می آید که زن پرستو بوده ، همسر دوم اجازه دیدار با فرزند و زن  اول  را به مرد نمی دهد ، مراحل طلاق توافقی با همسر اول (با وجود پردااخت مهریه )  یکسال است روند دادگاهی را طی میکند ، مرد مطلوم داستان کماکان  ملتمسانه  میخو
سناریو قتل همسر نجفی و اعترافاتش  :
 مردی با هوش و کاردان فریب زن جوانی که جای دخترش است را خورده و در کمال مظلومیت تن به ازدواج داده ، بعد مورد خیانت همسر ق آر گرفته که البته حتی نمی‌داند حدسش درست است یا نه  ، یک شبه کاشف به عمل می آید که زن پرستو بوده ، همسر دوم اجازه دیدار با فرزند و زن  اول  را به مرد نمی دهد ، مراحل طلاق توافقی با همسر اول (با وجود پردااخت مهریه )  یکسال است روند دادگاهی را طی میکند ، مرد مطلوم داستان کماکان  ملتمسانه  میخو
سمفونی برف  آرام آرام تند تند
خواستم نفس عمیقی بکشم دود تهران ناتمامش گذاشت تبدیل به سرفه شد حس آزادی ما شد زحمت  میخواستم برف را بغل کنم کاپشن دست کش بینمون فاصله انداخت دستکشم رو که در آوردم همان جا آب شد گویی که تنش رنگی نداشت 
دست من گرم گرم تن او سرد سرد زندگی پر از تناقض است به غیر از این برف که هست یک دست سفید

بسم اللهفرض کنید اگر به جای نجفی، یکی از نیروهای انقلابی - خاصه اگر سابقه ی نظامی داشت - «همسر» «دومش» را با «اسلحه» ی «گرم» «غیر مجاز» کشته بود... الآن در بی بی سی و من و تو و آمدنیوز و شرق و آفتاب و... چه خبر بود؟ تا الآن چند فیمینیست و بازیگر و مجری کذایی دهان خودشان و گوش خلق را پاره کرده بودند؟کلمات خشونت و سرهنگ و حق زن و... چه قدر «تکرار» می شد؟...یکی از کارکردهای #رسانه این است که به مخاطب فرصت فکر کردن ندهد - و او در عین حال شدیدا توهم فهم داشته
«عاشق، روزها و شب‌های هفته و ماه و سال را به حال خویش رها نمی‌کند.عاشق شبیه نمی‌سازد.عاشق دمادم چیزی را نو می‌کند؛ چیزی حتی بسیار بسیار کوچک را.»
«
- عسل! برایت یک عاشقانه‌ی آرام ساخته‌ام؛ یک انشای ساده‌ی مدرسه‌ای. خسته نیستی که بشنوی؟
+ خسته‌ام؛ اما چرا نمی‌شود یک عاشقانه‌ی آرام را وقت خستگی شنید؟
»
[ یک عاشقانه‌ی آرام - نادر ابراهیمی ]
چگونه می توانیم عزیز همسرمان باشیم؟

عزیز همسر بودن

همه زن ها و مردها دوست دارند برای همسرانشان عزیز باشند و عزیز بمانند. از ابتدای زندگی، حفظ این عزت و افزایش آن می تواند به استحکام زندگی کمک کند ، اما بسیاری از زن ها و مردها با اشتباهات کوچک و بزرگ، عزت خود را در زندگی زناشویی زیر سوال می برند و زندگی را برای خود و همسرشان سخت می کنند.
رعایت بعضی مسائل و دقت به برخی نکات می تواند شما و همسرتان را برای هم عزیز نگه دارد و حتی در طول زندگی
بهترین پیام های تبریک تولد عاشقانه و دوستانه و رسمی ویژه همسر و خواهر و  برادر کاملا اختصاصی
پیام
تبریک تولد(همسر و برادر و خواهر و عاشقانه و دوستانه و رسمی) 2019 کاملا
اختصاصی از رز موزیک شامل جدیدترین متن های سال 97 و 98.
این مجموعه با زحمات فراوان جمع آوری شده امیدواریم اون رو با دوستانتون به اشتراک بگذارید. در آخر نظر یادتون نره.
همچنین ببینید: دانلود آهنگ تولدت مبارک ویژه تمامی ماه ها و سنین.

ادامه مطلب
من آدم آرومی هستم. یعنی کمتر کسی دادوفریاد کردن من رو دیده. (ته‌ِ عصبانیتم، اغلب بعد از خستگی‌های طولانی، با فحش‌های بی‌هدف به افرادِ نامعلوم بروز پیدا میکنه؛ این رو بچه‌های ویدیوچک توی ضبط برنامه‌های نوروز97 دیدن و تصدیق میکنن! :D ) تا حالا نشده توی خیابون سرِ تصادفات کوچیک یا مسائل رانندگی، بخوام با کسی دهن به دهن بذارم و داد و فریاد راه بندازم. کسی ندیده توی محیط کار، در بدترین شرایط ممکن هم، صدام رو بلند کنم یا در رو بکوبم و عصبی‌بازی د
نحوه حمایت از همسر افسرده,آموزش زناشویی
اگر همسر شما علائم زیر را دارد باید نسبت به افسردگی نگرانی داشته باشید:- به نظر می‌رسد که دیگر هیچ‌چیز برای او فرقی ندارد.- به‌طور غیرعادی ناراحت، آسیب‌پذیر، حساس، خرده‌گیر و دمدمی‌مزاج شده است.- علاقه خود به کار، ارتباط جنسی، سرگرمی‌ها و سایر فعالیت‌های لذت‌بخش را از دست‌ داده است.- در مورد احساساتی مثل ناامیدی و درماندگی حرف می‌زند.- نگرشی منفی به زندگی پیدا کرده است.- مکرراً از دردهایی مثل سرد
دارم یک عاشقانه آرام با صدای پیام دهکردی گوش میدم.
داشتم به جمله ای فکر میکردم که معتقد بود عشق سن و سال نمیشناسه.سن یک عدده و مهم تفاهمه.هرچند که خودشم به نظرم نمیفهمید چی میگه اما به نظرم خیلی بی راه هم نمیگفت.آدم اگر عاشق بشه دیگه هیچ تفاوتی مهم نیست براش.مغزش دنبال تفاهم ها و هماهنگی ها میگرده‌.عیب های کوچیک رو حذف میکنه.
بارم به نظرم یک عاشقانه آرام درست تر میگه: عشق به دیگری ضرورت نیست.حادثه ست
تا حالا عاشق شدین؟؟ عاشق کی؟ هنوزم عاشقش هست
وقتی دلم تنگ می‌شه، دیگه همه‌چی لوس میشه. قربونت برما و دورت بگردما، اون استیکره که بغل میکنه، اون که انگشتش تو دهنشه، اون گیف روباه‌ها. من دلم تنگ شده و سخت و غیرقابل نفوذ شدم، و‌همه باید همینجور باشن. همه باید صبحا مث من جدی وارد دانشگاه شن و با هم‌تیمیاشون حرف بزنن، سر کلاسا سوال بپرسن و تو آسانسورا تا کمر خم شن بگن سلام دکتر. همه باید تو راه برگشتشون به مرطوب‌کننده‌ی تموم شده و اینکه پول جدیدشو ندارن فکر کنن و با راننده تاکسیای بداخلا
عاقل شدم , دوباره که دیوانه ات شوم با پای خود شکار تو آمد سر کمند جان می دهم برای تو چون شمع و وقت صبح بر خویش دل نبندی و بر عشق دل ببند این جان که در هوای تو از تن بدر نرفت ساده ولی برای تو صد دل ز خویش کند افتاده ام به پای تو چون خاک در رهت مگذر ز من که خاک ز جایش شود بلند در قلب و نبض من به میان است پای عشق جان داده ام به خنده ات آرام تر بخند ... #الهام_ملک_محمدی
وای 
چشمتون روز بد نبینه
وقتی عصری همتا و همسر تو اتاق بودند داشتم تحقیق و ... می کردم که دیدم ای وای نوشته شده 
خواندن خطبه عقد موقت و دائم باید به صورت حضوری  باشه و خواندن خطبه عقد به صورت تلفنی و درصورتی که طرف رو نشناسی باطله
منو می گی یخ کردم
از نوک انگشتان پام تا قبلم بی حس شد
گفتم همسر ، یدقیقه بیا

بعد هم تند تند نت رو نگاه کردم
دیدم 
وای خدا رو شکر
از قرار نظر همه مراجع این هست که می شه تلفنی خوند و فقط آقای مکارم هستند که می گن نمی شه...
بل
وای 
چشمتون روز بد نبینه
وقتی عصری همتا و همسر تو اتاق بودند داشتم تحقیق و ... می کردم که دیدم ای وای نوشته شده 
خواندن خطبه عقد موقت و دائم باید به صورت حضوری  باشه و خواندن خطبه عقد به صورت تلفنی و درصورتی که طرف رو نشناسی باطله
منو می گی یخ کردم
از نوک انگشتان پام تا قبلم بی حس شد
گفتم همسر ، یدقیقه بیا

بعد هم تند تند نت رو نگاه کردم
دیدم 
وای خدا رو شکر
از قرار نظر همه مراجع این هست که می شه تلفنی خوند و فقط آقای مکارم هستند که می گن نمی شه...
بل
داستان هنده همسر یزید، کنیز حضرت زینب (س)
زن یزید که سالهاى پیش در خانه عبدالله بن جعفر زیر دست حضرت زینب (س) کامل تربیت شده بود، روزگار او را به شام خراب انداخته و از جایى خبر ندارد. یک وقت بر سر زبانها افتاد که جماعتى از اسیران خارجى به شام آمده اند. این زن از یزید درخواست کرد به دیدار آنها برود یزید گفت شب برو.
ادامه مطلب
یک زخم نامرئی شده ام..
حتی، گاهی رویش آرام آرام نمک میریزم و عمیقش میکنم؟
هی سکه می اندازم و میگویم روی شیرش شانس من است
هی خط میشود..
خط میشود و عمق میدهد به این زخم..
ت
ن
ه
ا
این کلمه معانی مختلفی دارد که هر کس در زندگی ش انگار میتواند چندین بُعدَش را تنها بفهمد:))
تنها در تنها
خانم‌هایی که در نبود همسرشان حتی یک بستنی هم نمی‌توانند برا خودشان بخرند کم کم از چشم همسر میفتند
یک خانم جذاب در عین طناز بودن و زن بودن، مستقل بودن را فراموش نمیکند. 
اگر برای کارهای خیلی کوچک هم به شوهرتان وابسته باشید ممکن است که فکر کند که خانمش بی‌عرضه است و هیچی بلد نیست.
البته حواستان باشد کارهای مردانه به خصوص در حضور همسر به هیچ وجه بر عهده شما نیست.
یاحق...
این روزها آرامش را در کارهایی می یابم که پیش تر، دل خوشی از آن ها نداشتم.
آرام می شوم وقتی که اسکاج کفی را به صورت دورانی روی ظرف های خیس خورده می سایم!
آرام می شوم وقتی که اسکاج نرم و لطیف بر ظرف ها ساییده می شود و این نشان از آن دارد که ظرف ها دیگر تمیز شده اند...
سرشار از آرامش می شوم وقتی آب را با فشاری ملایم روی ظرف های کفی می گیرم و کف های آرام آرام از روی ظرف سر می خورند؛ با خودم می گویم: «چه خوب شد که خداوند آبی پاک و پاک کننده برایمان فر
پرسشنامه احساس مثبت به همسر
دانلود پرسشنامه احساس مثبت نسبت به همسر، در قالب فایل Word، شامل 17 گویه، همراه با راهنمای نحوه نمره دهی و تفسیر، روایی و پایایی و عنوان منبع مورد استفاده. هدف این پرسشنامه ستجش احساس های گوناگون زن و شوهرها (و نامزدها) نسبت به یکدیگر است ...
11 خردادماه 98 در جریان دیداری از نویسنده کتاب دلتنگ نباش (زندگینامه شهید مدافع حرم روح الله قربانی) و همسر این شهید تجلیل کردند.ایشان سال گذشته پس از مطالعه این کتاب نوشته اند: سلام و رضوان خدا بر شهید عزیز روح الله قربانی. از همسر شهید باید تشکر شود بخاطر فرستادن این کتاب و از ایشان و خانم مولائی بخاطر تدوین این اثر. 97/9/28
دیروز همسر در حالی اومد خونه که یه پرنده تو دستش بود. گفت داشتم از فلان جاده میومدم که این کبکه یهو خورد به سپر ماشینم. گفت پاش شکسته.
یه کارتن آوردم با مشت برنج و یه کاسه آب. گذاشتش تو آشپزخونه. خواستم بگم بذارش تو بالکن، بعد گفتم حالا گربه میخوردش عذاب وجدان همسر بدتر میشه! بد از ظهر رفتیم سر کار، وقتی برگشتیم دیدیم کبکه رفته زیر سینک. نمیدونم چرا اصلا فک نکردم اتفاق بدی باشه. فک نکردم کبکا هم پی پی میکنن! :/
صبح همسر چند ساعتی مرخصی گرفت که کار
زیباترین،جذاب ترین،خوش هیکل ترین،خوش اخلاق ترین،خنده رو ترین،مهربون ترین رزیدنت زنان دنیا فهمید درس میخونم و امروز تماما از کشیک آفم کرد...!
تصور این میزان از شعور،رحم و مروّت رو از یک رزیدنت زنان نداشتم.شگفت زده ام کرد لعنتی جذاب...
+قبلترها نوشته بودم یک رزیدنت ارتوپدی خیلی بداخلاق داشتیم که به یکی از رزیدنت های زنان پیشنهاد ازدواج داده و طرف قبول نکرده.ایشون همون طرف هستن...الهه ی زیبایی که باید گذاشتش توی تُنگ شیشه ای و فقط بهش نگاه کرد...
دانلود رمان همسر دهاتی من با فرمت پی دی اف

| دانلود رمان همسر دهاتی من |

دانلود رمان با لینک مستقیم رایگان و فرمت های pdf,apk,epub,jar برای موبایل و کامپیوتر

♦| نام رمان : همسر دهاتی من
♦| نویسنده : گیسو
♦| موضوع : عاشقانه
♦| فرمت : پی دی اف
♦| تعداد صفحات : 
♦| خلاصه و قسمتی از رمان :
با عصبانیت گفتم_فعلا ک من زنشم نه تو و نه دخترای دیگه نمیتونید خودتون رو به شوهر من بچسپونید
بهتره بری یکی دیگه رو تور کنی برای خودتبا عصبانیت و نفرت گفت_چی دا
یکی از سهمیه های تاثیر گذار تو کنکور سراسری ، سهمیه ایثارگران هستش که به سهمیه ایثارگران 25 و 5 درصدی تقسیم میشن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد به همسر و فرزندای شهدا ، جانبازای 25 درصد به بالا و همسر و فرزنداشون و آزاده ها و همسر و فرزندشون تعلق می گیره و جانباز زیر 25 درصد و همسر و فرزنداشون و همسر و فرزندای رزمنده شامل سهمیه ایثارگران 5 درصد میشن . 

www.tahsilico.com/web/articles/view/862/سهمیه-ایثار
هیچوقت نمیتونم آدمهایی رو درک کنم که بین خانواده خودشون و همسرسون فرق میذارن نمیفهمم مگر مفهموم مادر و پدر فرق داره؟مگر نه اینکه هر مادر و پدری برای خوشبختی فرزنداشون از جوانی و لذت های خودشون خیلی وقت ها میزنن تا ما به جایی برسیم 
مگر غیر از اینه که هر مادر و پدری همیشه پست و تکیه گاه بچه هاشون هستند !
هرچقدر که والدین شما برای شما زحمت کشیدن قطعا والدین همسرتون هم برای همسرتون زحمت کشیدن و شده همین فردی که قرار شده زندگی و آینده شما رو تامی
هیچوقت نمیتونم آدمهایی رو درک کنم که بین خانواده خودشون و همسرسون فرق میذارن نمیفهمم مگر مفهموم مادر و پدر فرق داره؟مگر نه اینکه هر مادر و پدری برای خوشبختی فرزنداشون از جوانی و لذت های خودشون خیلی وقت ها میزنن تا ما به جایی برسیم 
مگر غیر از اینه که هر مادر و پدری همیشه پست و تکیه گاه بچه هاشون هستند !
هرچقدر که والدین شما برای شما زحمت کشیدن قطعا والدین همسرتون هم برای همسرتون زحمت کشیدن و شده همین فردی که قرار شده زندگی و آینده شما رو تامی
آخر معشوق را «دلارام» می‌گویند، یعنی که دل به وی آرام گیرد. پس به غیر چون آرام و قرار گیرد؟ این جمله خوشی‌ها و مقصودها چون نردبانی است. و چون پایه‌های نردبان جای اقامت و باش نیست، از بهرگذشتن است، خنک او را که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شود و درین پایه‌های نردبان عمر خود را ضایع نکند.
آیا من در حال تغییر هستم؟
به نظر بله.

تغییر آرام آرام سراغت می آید. خودت هم نمی فهمی کی عوض شدی. نگاهت عوض می شود. آرمانهایت عوض می شوند. اهدافت عوض می شوند. تغییر مثل ماری خوش خط و خال است که به آرامی و بیصدا می خزد و تو را می بلعد و هضم می کند و تو حتی متوجه هم نمیشوی که تغییر تو را هضم کرده با اسید شسته و زیر و رویت کرده.
پسرم همه ما مردها موجودات پرادعایی هستیم. حتی بداخلاقترین، زشت ترین، فقیرترین، ضعیف ترین و بی عرضه ترین مردها فکر می کنند موجودات خیلی مهمی هستند و اگر نباشند کمیت دنیا قطعا لنگ می زند. همین خودپنداره نامعقول در کنار پیشینه فرهنگی مردسالاری باعث شده است همه ما بدون توجه به اینکه خودمان چه قدر خوش اخلاق، زیبا، قوی و باعرضه هستیم به این فکر کنیم که همسر ما باید همیشه زیبا، مهربان، قوی و باکفایت باشد. تصویر ذهنی عموم ما از همسر مطلوب زنی است ز
مشاوره خانواده نکات کلیدی در زمینه گفت و گو با همسر
پژوهش ها در زمینه مشاوره خانواده نشان می دهد داشتن ارتباط موثر یکی از مهم ترین مهارتهایی است که زوجین برای ایجاد پیشرفت های خوب در رابطه می توانند از آن بهره ببرند.صمیمیت بین شما و همسرتان زمانی شکل می گیرد که بتوانید آنچه در درونتان دارید با همسر خود در میان بگذارید و او را هم واقعا درک کنید و البته بهترین راه رسیدن به این هدف حرف زدن است.خیلی از زوج ها هر وقت تصمیم می گیرند با یکدیگر حرف ب
خانه خوشنویسی خرم آباد باوجود اساتید برجسته ی خوشنویسی در تمام رشته های خوشنویسی پذیرای هنرجویان است.
هرسال دراین خانه  کارگاه هایی با حضور اساتید کشور نیز  برگزار می شود.
نشانی :لرستان ،خرم آباد،چهارراه فرهنگ ،کانون ادب 
مدیر:استاد نورالدین کرمی 
خیلی از مشکلات تک همسری و یا تعدد  وقتی به احکام واقف و راضی (مثل ایه ۶۵ سوره نساء)  باشیم رفع می شه
خانمی دومی بودند که از زندگی شون خیلی ناراضی بودند ... مرتب از اذیت همتای اول و بی عدالتی همسر گلایه داشتند.از اینکه همیشه با همسر اول می ره مسافرت و بعد از برگشت برای من اون شبها رو جبران نمی کنه 
اینکه هر چهار  شب یه شب میاد پیشم و... . اینجور موارد موجب شده بود خانم به آقا گلایه کنه و زندگی شون پر تنش بشه و سر هر جیزی با هم بحث داشته باشند
اگر ما به
بسم الله الرحمن الرحیمگاهی عجیب دلم می خواهد خانه داری و همسر بودن شغلی میشدند که می توانستم از آن ها مرخصی بگیرم. گاهی محبت هم آن قدر قوی نیست که تو را سر پا نگه دارد. محبت تو به این زندگی، به مخاطب خاصت. زندگی همیشه صحنه های رمانتیک به یادگار مانده از داستان ها و قصه های دلنشین نیست. گاهی زورت نمی رسد به خیلی چیزها. مرا ببخش که از همسر ایده آلت یک دنیا فاصله دارم ...والی الله ترجع الامور ...

آقایان چطور همسر انتخاب می کنند

محققان اعتقاد دارند که مردها به خاطر
دلایل بیولوژیکی طالب زیبایی هستند. درست است که هنوز کمی در ابراز
احساساتشان سرسخت هستند اما به دنبال کسی هستند که بتوانند آزادانه با او
مسائل احساسی و روحی-روانی خود را در میان بگذارند.

ادامه مطلب
عروس که فمینیست باشه فق میخاد خانوم ها رو به عروسیش د عوت کنه . نمیدونم چرا وقتی میخایم یه خانواده رو دعوت کنیم اول اسم آقا رو مینویسیم بعد مینویسیم همراه با خانم. مخصوصا وقتی که خانم اون خانواده باهامون نسبت داره. مثلا میخوایم خانواده دخترخاله رو دعوت کنیم مینویسیم آقای فلانی و همسر محترم .
در صورتی که درستش اینه بنویسیم دخترخاله عزیزم و همسر محترمش .
#یادش_بخیر
در سال های گذشته آقا مهدی خیلی دوست داشت از اربعینی ها در مسیر پیاده روی باشه ، ولی می گفت همسر محترمشون یک سال زحمت کشیده و با تمام مشکلات وسختی ها روبرو بوده ، می گفت که لیاقت کربلا رفتن رو ایشون دارن و با این کار می خواست گوشه ای از زحمت های ایشون را جبران کرده باشه . 
پس این ایام را در خانه می ماند و بچه داری می کرد تا همسرشون به همراه خانواده به کربلا مشرف بشن .
تا اینکه سال گذشته محمد آقا ( فرزند آخرشون ) به دنیا اومده بودن و خانومش
امروز بیوگرافی مازیارفلاحی و همسر و دخترش باران را مرور میکنیم، آقای احساس که ترانه های آرام‌بخش و زیبایی رابه رگ موسیقی ایران تزریق کرده است، هیچکس نیست از شنیدن صدا و ترانه های مازیار فلاحی خوشش نیاید. در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا مروری بر زندگی آقای احساس داشته باشیم ودر آخر هم بهترین آهنگ های مازیار فلاحی رابه شما معرفی می‌کنیم.

ادامه مطلب
حذف نام همسر از شناسنامه  
حذف نام همسر اول از شناسنامه با انتخاب همسر دوم و ثبت رسمی ازدواج و ثبت شدن نام او در شناسنامه امکان پذیر است
مطابق قانون چنانچه فردی با همسرش متارکه کرده باشد، با انتخاب همسر دوم و ثبت رسمی ازدواج و ثبت شدن نام او در شناسنامه اش می تواند به اداره ثبت احوال مراجعه و درخواست برای حذف نام همسر اول را ارائه دهد.

حذف نام همسر از شناسنامه بعد از طلاق
حذف نام همسر اول از شناسنامه 

هرچند که این مقررات خالی از اشکال نیست؛ ا
آره اونیکه اعتماد میکنه 
تخریبش میکنن 
تنهاش میذارن به راحتی
بداخلاقه.
آره بفهمید چقد دارم دونه دونه زخم هاتونو تنهایی
یکم ترمیم میکنم .
بفهمید منم آدمم، ربات نیستم.
زمین ِ فوتبال‌بود منو هی ذخیره میکردن فقط وااسه روزایی که
خوش بودن.
حد توقعتان را از همه چیز و از همه کس پایین آورید تا کمتر رنج برید و آرام تر باشید. در وهله اول از دنیا انتظار آسودگی نداشته باشید، زیرا تعریف اولیه دنیا از دید قرآن کریم و پیشوایان معصوم (علیهم السلام) عبارت است از سرایی عجین و آمیخته با انواع رنج ها.پروفسور سید حمیدرضا علویکتاب شیوه تدریس و کلاس داری
بهترین روغن های مخصوص ماساژ بدن و نحوه استفاده از آن ها
روغن ماساژ چیست؟
بعد از یک روز کاری خسته کننده هیچ چیز مانند ماساژ نمی تواند ذهن و بدن شما را آرام و ریلکس کند، ماساژ با یک روغن ماساژ با کیفیت باعث آرام سازی بدن و بهبود عملکرد غدد، بافت ها و عضلات می شود.
همه ی روغن گیاهی نمی توانند اثر آرام بخشی بر روی بدن داشته باشند و به عنوان روغن ماساژ استفاده شوند. روغن ماساژ، یک روغن حامل یا از انواع روغن های ضروری است که سریع جذب بدن شده و باعث ریل
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید روانشناسی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
سایتی در مورد انواع روابط مرد و زن
انواع واکنش ها ب مرگ همسر
سایتی در مورد روسپیگری
توضیحاتی در مورد واکنش های ب مرگ
سن شروع روسپیگری چه مقدار است
سایتی در مورد نحوه واکنش افراد به سوگ همسر
روسپیگری چیست
اطلاعاتی در مورد سن شروع خود فروشی 
اطلاعاتی در مورد نحوه سوگواری همسر
خود فروشی و سایتی در مورد آن
نحوه سوگواری همسر
زمان آغ
شنیده بودم تو زندگی های تعددی موفق ، همتاها با هم مشکل ندارند و مشکل بیشتر با شوهر هست.
و شنیده بودم اوایل ازدواج مرد به سمت همسر دوم بنابر جدید بودن و ... تمایل بشتری داره
بنابراین خودم رو برای این موارد آماده کرده بودم.
خوب حالا همسر عزیز ما که اصلا حال حتی پیامک نوشتن هم نداشت می شینه چندین ساعت پشت سر هم تایپ میکنه
قبلا هم به خودش و هم همتا گفته بودم که اصلا ناراحت نمی شم و اینکه می بینم می خندید، خوشحال هم می شم .
دوست دارم به هم نزدیک شن. 
مثل

باد مهیای آمدن
برگ آرام آرام
دل می کند از شاخه
زندگی در فاصله می رقصد
تکرارش را
در بهاری دیگر
...
کلاغ ها خواهند خواند
بر شاخه های بلندای سرو
و من جشن خواهم گرفت آوازی را
که بسیاری دوست نمی دارند 
کلاغ های درختان کوچه ی ما
چه خوش خبرند
قارقارشان
نوید پاییز است
دل انگیز و رنگ رنگ
..
کوله باری بر دوش
میزنم به بیابان
شاید خود را بیابم
زیر نور ستارگان
.
آیا میشنوی
صدای ترک خوردن ات را ؟
این پاورپوینت در 24 اسلاید طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از اطلاعات ابتدایی در مورد اقیانوس ها،اهمیت اقیانوس ها،حاشیه شرقی اقیانوس آرام و گسل سن اندریاس،بررسی‌های مورفولوژیکی اقیانوس آرام،عجایب اقیانوس آرام و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد اقیانوس آرام از به روز ترین منابع جهان گرد آوری شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید
جهت دانلود فایل کلیک کنید
یکی از کتاب های خوبی که در زمینه خانواده وجود داره و کاملاً چگونگی رفتار یک مومن را در خانواده و با همسر براساس آیات و روایات بیان می کنه، همین کتاب سلوک با همسر هستش. در این کتاب علاوه بر بحث پیرامون مسائل مختلف، مثال های متعددی در رابطه با رفتار علما و بزرگان آورده شده تا انسان با نمونه های واقعی و عملی بیشتر آشنا شود و به نوعی حجت را بر انسان تمام کند.
ادامه مطلب
همشهری همسر وقتی متوجه مشکل ما شد با مسئول مغازه‌های هوایی صحبت کرد... و گفت که طرف گفته شنبه بیاین تا براتون اوکی کنم و کارگاه نجاری رو تحویلتون بدم. حالا که همسر رفته گفتن نچ! باس صبر کنید تا مزایده! :/ و من واقعا نمیدونم چرا این پترن "اول امیدواری صد در صد و بعد ضد حال زدن" تو تمام گزینه‌های ما داره اجرا میشه!؟
مهمونام گفتن هفته بعد اوایل هفته میان. یکی دوستامم که با همسرش مشکل حاد پیدا کرده و ممکنه هوس کنه چند روزی بیاد پیش من... و ما اتاق خالی

همه خواسته ها زمان دارند.
هدف های بزرگ، مانند دویدن هستند!
برای رسیدن به هدف های بزرگ، باید تلاش های کوچک را جدی گرفت. 
برای دویدن، ابتدا باید راه رفت،
سپس قدم ها را تند کرد
و بعد دویدن را رقم زد...
دویدنِ ناگهانی و بدون مقدمه، هر کس را از نفس می اندازد.
آرام آرام پیش روید تا مدار تان تغییر کند
از هر مرحله لذت ببرید و هماهنگ با خلقت هستی باشید.

با همسری که تحقیرم می‌کند چه کنم!

برای خاتمه دادن به رفتارهای نامطلوب همسرتان، از قالب قربانی بودن رها شوید‎

تا به کی می‌خواهید نقش قربانی را بازی
کنید؟ برای خاتمه دادن به رفتارهای نامطلوب همسرتان، شایسته است از قالب
قربانی بودن رها شوید و از حق خود دفاع کنید، دفاع از حق به معنای عصبانیت،
تهدید، قهر، انتقاد کوبنده و... نیست بلکه باید بتوانید در مقابل رفتارهای
غیرمنصفانه همسرتان، با حفظ حرمت، مقابله مثبت کنید، چه بسا تا زمانی ک
به فقرا کمک کنیم یا به حج برویم؛ آیا واقعاً مسئله این است؟!
این‌یک واقعیت است که سفر حج هزینه‌های بسیار سنگینی دارد، و مردم هم حق دارند، باوجود مشکلاتی که مردم داخل کشور با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، مطالباتی برای اهتمام بیشتر مسئولین به مسائل داخلی کشور داشته باشند. با این وجود چه راهکاری می‌توان پیشنهاد کرد که هم حج تعطیل نشود و هم به نیازمندان کمک شود؟
ادامه مطلب
خیلی از مشکلات تک همسری و یا تعدد  وقتی به احکام واقف و راضی (مثل ایه ۶۵ سوره نساء)  باشیم رفع می شه
خانمی دومی بودند که از زندگی شون خیلی ناراضی بودند ... مرتب از اذیت همتای اول و بی عدالتی همسر گلایه داشتند.
از اینکه همیشه با همسر اول می ره مسافرت و بعد از برگشت برای من اون شبها رو جبران نمی کنه 
اینکه هر چهار  شب یه شب میاد پیشم
و...
اینجور موارد موجب شده بود خانم به آقا گلایه کنه و زندگی شون پر تنش بشه و سر هر جیزی با هم بحث داشته باشند
اگر ما به ا
عروس دریایی حلزون های کوچک دریا را قورت می دهد.اما پوسته سخت حلزون از او محافظت می کند و آرام آرام شروع به خوردن عروس دریایی از درون به بیرون می کند.زمانی
که حلزون به رشد کامل خود می رسد، دیگر خبری از عروس دریایی نیست، چون
حلزون به تدریج آن را از درون خورده است. حلزون درون ما می تواند عصبانیت،
دلواپسی، افسردگی، خشم، نگرانی، طمع,حرص و زیاده خواهی و...باشد.این
حلزون هاآرام آرام در وجود ما رشد می کنند و با دندان های خود وجود ما را
می جوند... آرامت
ما یه خانواده ی همیشه مسافریم . و این خوشبختانه یا متاسفانه از ویژگی های یه زندگیه که زن و مردش از دو دیار متفاوتن و خودشون هم در شهر ثالثی زندگی میکنن‌. این بار مسافر دیار همسر بودیم . مشهد الرضای عزیز، و به تبعش روستای پدریِ همسر، لحظه به لحظه ش برام آبستن هزاران کلمه نوشتن بود. احساس میکنم برخلاف دفعات قبل که اشتیاقم به نوشتن رو لابلای مشغله های روزمره گم کردم، باید بنویسم، باید ... 

زنان به چه دلایلی خیانت می کنند
بی تفاوتی همسر
گاهی بی وفایی زنان از احساس نادیده گرفته شدن یا بی تفاوتی همسر نسبت به مسائل و مشکلات ناشی می شود.  روث هوستون، کارشناس و موسس سایت معتبر infidelityAdvice.com، می گوید " اکثر زنان ابتدا سعی می کنند به همسرشان بفهمانند که مشکلی وجود دارد و چیزی آنها را ناراحت کرده است.  اما اگر شوهر متوجه این اشارات غیرمستقیم نشود، به همسر خود بی اعتنایی کند یا گلایه های او را جدی نگیرد، زن به خیانت روی می آورد چون احساس می
همتا پنج شنبه اومد خونمون
همسر رفته بود ترمینال دنبالش
وقتی دیدیم همو رفتیم همدیگرو بغل کردیم و روبوسی...
خیلی طفلک معذب بود
برنامه پنج شنبه مون مشاوره و کلاس آموزشی  حیات حسنی بود
مشاوره خیلی خوبی بود. 
موارد زیادی رو فهمیدیم
اینکه اصل بر چند همسری هست طبق آیه  قران . تک همسری فقط در صورتی که ترس از عدم عدالت باشه بوجود  میاید که درواقع عدالت واجبه  هم چیزی نیست که کسی نتونه انجام بده .... طبق آیه  ۳ سوره نساء . اینکه گفته شده از زنانی که شما را
باید نور، همین نورِ آرام مهتابی اتاق باشد که با روشنایی نارنجی آباژور کوچک ترکیب شده و موسیقی، هوا را به طرب آورده باشد. باید عشق از حرکت‌های ریز فرشته‌های کوچک، سینه‌ام را پر کرده باشد. باید تو باشی و با صدای نرمت بپرسی: «کاری نداری؟» نه عزیزم. چه هر کلامی از دهان تو، آرامش دل من است. چه تکرارناپذیری تو. چه هر روز تازه‌ای. 
بماند برای یادگاری
اولین گردش من و همسر، به همراه مامان و سگ کوچولومون، به مقصد جنگل زیبای چایباغ و رودی که درونش جریان داره. (استان مازندران، سوادکوه شمالی)
این عکس ها یک هزارم زیبایی اون‌جا رو هم نداره. واقعا زیبا بود و زبان از گفتن اون زیبایی و سرسبزی قاصر... پوشش گیاهی متفاوتی نسبت به جنگل هایی که هفته گذشته رفته بودیم داشت و همین فوق العاده‌ترش کرده بود.
به‌ دلیل این‌که اولین گردش مامان با من و همسر بود، بیشتر سعی داشتیم میزبان باشیم و
              هو نعم المولی و نعم الوکیل
ریاست محترم دادسرای عمومی و انقلاب ......
با سلام؛
احتراماً- به استحضار میرساند به موجب سند ازدواج شماره 9957- 25/8/1377(تصویر مصدق پیوست) مشتکی عنه آقای ...... همسر دائمی موکله خانم ...... میباشد که مدت طولانی است زندگی مشترک (همسر و فرزندان) را رها کرده و هیچ گونه وجهی بابت مخارج یومیّه زندگی و نفقه به آنان پرداخت نمی نماید و بعلاوه به تکالیف شرعی و قانونی خویش عامل نیست.
بنا به مراتب، مستنداً به ماده 53 قانون حمای
یادتونه از یه بحران بد حرف زدم؟؟ گفتم امیدوارم پیش نیاد؟
جریان از این قرار بود که همکار همسر باید برای یه دوره‌ای یه سال از اینجا میرفت، و اگه سمت اون آقا رو به همسر میدادن کارای همسر به شدت زیاد میشد و کلا دیگه ما باید پروسه چوبکی رو بی‌خیال میشدیم...
از این طرف همسر یه نامه زد به اون بالاها که آقا، این رفیقمون که بره من خیلی دست تنها میشم، حتما باید یکی دو نفر رو بفرستید و نمیشه من هم کارای خودمو انجام بدم و هم کارای اینو و...
اون آقا هم که می
✅زبان اول:تاییدوتشویق
اگرهمسرشماجزء آن دسته از افرادی هست که دوست دارد از او تمجیدکرده،بنابراین حتی اگر یک لیوان چای برایتان آورد این کار را انجام دهید.
✅زبان دوم:اختصاص وقت
آیادقت کردید به شکایات همسرتان که هیچ وقتی برایشان نمی گذارید؟این یعنی زبان محبت شما وقت گذاشتن است و بدانید این وقت گذاشتن یعنی تمرکزوتوجه به همسر نه صرفاًدرکناراوبودن.
✅زبان سوم:هدیه کردن
بدانید ازنظرکسی که زبان محبت اودریافت هدیه است قیمت هدیه چندان ارزشی ندار
سلام .خسته نباشین.من امروز مصاحبه بودم.بخش تخصصی خیلی خوب بود.خیلی ادمای مهربونی بودن.یکیشون ازم پرسید چرا اسم محلتون گلستان چون به خاطر حافظ که اسم کتابش گلستانه گذاشتن اینو ممکنه؟گفتم ممکنه ولی اسم کتاب حافظ گلستان نیس.اون مال سعدیه.بعد خودشون خندیدن گفتن افرین حواست جمعه.درکل خیلی خوب بود ولی بخش عمومی زیادجالب نبود.مسئولش خیلی خیلی بداخلاق بود.همش اخم میکرد حتی اگه جوابشو درست میدادی.بیشتر هم به راهپیمایی گیر داد وادرسشو میپرسید.ودرم
اومدیم مشهد. شب اول تو کمپ غدیر و کلبه هاش بودیم . در اصل یه نوع کانکس. برای شبهای بعد خونه گرفتیم.
هنوز من زیارت نرفتم. دیشب که نماز رو حرم خوندیم، پسرم خیلی اذیت کرد ، من توی صحن موندم و به همتا گفتم تو برو زیارت. جمعه هم برای نماز من موندم خونه با پسر کوچیکم و دخترم. ناهار اماده کردم و ... همتا و همسر  و پسرم رفتن نماز جمعه و زیارت. با وجود پسر کوچیکم زیارت رفتن سخته، کمر همسر هم گرفته و درد بدجوری داره، پاش هم دیروز نماز صبح بدجور پیچ خورده و ورم
با آدم های زیادی می شود صبح تا عصر جمعه را گذرانید
طوری که نفهمی آفتاب صبح جمعه ات کِی غروب کرد!؟
آنها که دل زنده اند
آنها که دل و دماغ یک جا نشستن و صحبت های طولانی را ندارند
آنها که آدم های دست توی دست دویدن و خندیدن و قهقهه اند!
اما آدم های کمی هستند که می توان دلتنگی غروب جمعه را با آن ها سر کرد
همان ها که عصرهای جمعه ی عمرشان ، دلِ شان برای کسی گرفته
همان ها که می توانند مسیرهای طولانی را آرام کنارت قدم بزنند و حوصله شان سر نرود!
 همان ها که بی
دانلود آهنگ رضا بهرام گل عشق
همینک شنونده ترانه جدید رضا بهرام بنام گل عشق از تو باشید از رسانه آپ موزیک
Exclusive Song: Reza Bahram | Gole Eshgh With Text And Direct Links In UpMusic

متن موزیک گل عشق از رضا بهرام:
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه
شم روانه گل عشقم را چیدی دانه به دانه چه عاشقانه ♩♬♫آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی رویای من ♩♬♫این تو این جان من شوق چشمان من عاشق ها میکشی زیبای من ♩♬♫در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه ♩♬♫
ش
جذب همسر دلخواه مورد علاقه را می توان با تمرین روی ضمیر ناخودآگاه انجام داد. سعی کنید به آرامی دراز بکشید و شروع به سخن گفتن در مورد خصوصیات مورد علاقه همسر آینده­تان با ضمیر ناخودآگاهتان کنید. اینکار را مکررا انجام دهید تا طبق قانون جذب فرد مورد نظر را به سوی خود جذب کنید.
جذب همسر دلخواه
هر چه را که انسان در ضمیر ناخودآگاه خود ضبط می کند به شکلی خاص در دنیای واقعی ظاهر می شود. بنابراین لازم است برای جذب همسر دلخواه تان ابتدا از ضمیر ناخودآگ

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه کادویی وطن ناز طراحی مد و لباس گالری عکس فتوپر کلینیک انورکتال زلال؛ مثل چشمه، مثل اشک سنگ های نفیس فیروزه حامی و همراه شما تا کنکور چاپ شاپرک پایگاه اطلاع رسانی گردشگری شهر دیزیچه