ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

ویژگی های کارکنان خلاق و هوشمند

 
 
 
کارکنان خلاق و هوشمند چه ویژگی هایی دارند؟
اریک اشمیت در کتاب "گوگل چگونه کار می کند" از هوشمندان خلاق نام می برد. اودرباره کارکنان هوشمندخلاق میگوید:
آنها هوشمندانه تحلیل می کنند اما در دام جزئیات نمی افتند.
از نیاز کاربران خود به خوبی آگاهند. 
خود را محدود به ساعات کاری نمی کنند.
پرسشگر، خطرپذیر، باز و توانمند در برقراری ارتباط با دیگران هستند.
اما همه اینها در یک
ادامه مطلب
#اشتباهات_استراتژیک_و_مهلک_مدیران...
1.نداشتن هدف، برنامه و چشم انداز مشخص
2.نداشتن نظم در کارها و زمان
3.بی توجهی به قوانین و مقررات
4.خود محوری و اعتقاد نداشتن به مشورت در تصمیم گیری
5.اعتماد نکردن به کارکنان و تقسیم کار
6.عدم استفاده از مدیران شایسته به جای افراد نزدیک و تملق گو
7.بی توجهی به موفقیت و پیشرفت های کاری کارکنان
8.دور بودن از کارکنان و اختصاص ندادن وقت خود به آن ها
9.جدیت بیش از اندازه در مدیریت و برخورد با کارکنان
10.مقاومت  و یا ترس ا
♦️پانزده اشتباه جبران ناپذیر مدیران!
 
1نداشتن هدف، برنامه و چشم انداز مشخص2نداشتن نظم در کارها و زمان3بی توجهی به قوانین و مقررات4خود محوری و اعتقاد نداشتن به مشورت در تصمیم گیری5اعتماد نکردن به کارکنان و تقسیم کار6عدم استفاده از مدیران شایسته به جای افراد نزدیک و تملق گو7بی توجهی به موفقیت و پیشرفت های کاری کارکنان8دور بودن از کارکنان و اختصاص ندادن وقت خود به آن ها9جدیت بیش از اندازه در مدیریت و برخورد با کارکنان10مقاومت در برابر تغییرات1
معرفی قفل هوشمند
در قفل هوشمند دیگر نیازی به داشتن کلید برای باز و بسته کردن درب ندارید. با قفل هوشمند شما می‌توانید با استفاده از گوشی خود، اثرانگشت یا حتی حسگر شناسایی چهره درب را باز کنید. این در حالی است که قفل هوشمند همچنین می‌تواند با استفاده از وارد کردن رمز به صورت دستی درب را به روی صاحب‌خانه باز کند. عموما قفل هوشمند یا قفل دیجیتال دارای پروفایل های مختلفی است که می توانید برای تک تک اعضا رمز ، اثر انگشت و چهره گوناگون تعریف کنید.
کنترل کارکنان به چه معناست ؟
کنترل کارکنان بخشی از 4 وظیفه اصلی یک مدیر است ( برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، هدایت و رهبری و کنترل ) است. کنترل کارکنان به عنوان یک وظیفه به مدیریت منابع انسانی سازمان تفویض می‌گردد و معنای آن قرارداد نیروی انسانی در یک چهارچوب اخلاقی و رفتاری بر اساس الگوی فرهنگی مدنظر سازمان و نظارت بر دستیابی به سطح مشخصی از کنترل است.
زمانی که کارکنان به مدیر خود احترام نمی‌گذارد ، آیا می‌توان کنترل کارکنان را مجددا به دست گ
بهترین سیستم های هوشمند هتلی باید چگونه باشند؟ و عملکرد مناسب آنها به چه صورت است ؟از کجا بفهمیم سیستم ها هوشمند هستند ؟
اینه ها همه سوالاتی است که شاید خیلی از شماها دوست داشته باشید بدونید که هتل هوشمند چطوری معروف و خدماتی بی نظیر ارائه میدهند...
ادامه مطلب
وجود تغییرات سریع ، پیشرفت های تکنولوژیک و رقابت های آشکار و پنهان در
دنیا، اهمیت و ضرورت توانا سازی را بیش از پیش آشکار ساخته است . توان
افزایی ، یک تکنولوژی مؤ ثر و پیشگام است که هم برای سازمان ها ، مزیت
راهبردی و هم برای کارکنان ایجاد فرصت می نماید و ابزار مشارکت اعضای گروه
ها در کامیابی و ناکامی سازمان است.
امروزه منشا اصلی مزیت رقابتی در
تکنولوژی نهفته نیست ، بلکه در فداکاری ، کیفیت تعهد و توانایی نیروی کار
ریشه دارد. از مهمترین منابع
همواره در سازمانها با توجه به گسترش
فناوری و پیچیدگی های محیطی و گستردگی آن کارکنان در انجام کارهایشان دچار
مشکل می شود که بیشترین مشکلات ناشی از آمورش آنها می باشد و برای حل
مشکلات باید به یک سوال اساسی پاسخ داده شود،آیا در سازمانها احتیاج است
رئیس در نقش مدیر حضور یابد  یا مربی؟ برای جواب به این سوال ابتدا لازم
است بدانیم که این دو چه نقشهایی  در سازمان دارا می باشند.
مدیریت در سازمانها افراد را وادار به
کار می کنند ، آنها را از طریق تر
بسیاری از مدیران گمان می کنند کارکنان شان به علت عدم رضایت از حقوق
دریافتی کار را ترک  می کنند. یک تحقیق بر روی 20000 کارمند که استعفا داده
اند، نشان می دهد که مهم ترین دلیل برای ترک شغل، رفتار نامناسب سرپرستی و
یا به عبارت دیگر مدیران ناشی است. یکی از مهم ترین فاکتورهای رفتار نامناسب سرپرستی، همانا ارتباطی نامناسب است. در این مطلب هفت شاخص و عامل ارتباطی مدیریت مورد بررسی قرار می گیرد:
1– شنونده بهتری باشید.
2- به کارکنان خود زمان اختصاص دهید
توسعه کارکنان عنوان کتابی است از ایان فلمینگ با ترجمه‌ محمد امین نایبی و امین سیفی اینالو که در 114 صفحه و توسط انتشارات اندیشه های گوهربار در سال 1391 به چاپ رسیده است. این کتاب ترجمه‌ای است از The Developing people pocket. موضوع اصلی این کتاب کارکنان است. نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد. از ایان فلمینگ، کتاب‌های روشنایی روز(روزگار نو)، چیتی چیتی بنگ بنگ(شرکت نشر کتاب هرمس)، چیتی چیتی، بنگ بنگ، ماشین جادویی(قدیانی)، نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد.
 
مولتی تک
قبل از هر چیز درباره سیستم های هوشمند مولتی تک براتون مختصر توضیح میدهم. شرکت مولتی تک یک شرکت هوشمند ترکیه ای است که محصولات متنوعی در رابطه با خانه های هوشمند و مدیریت خانه های هوشمند و تجهیزات ساختمان های هوشمند از قبیل پنلهای لمسی هوشمند ,پنلهای روشنایی , پنل های هوشمند هتلی از قبیل کارت هولدر , درب ضد سرقت , سیستم هوشمند صوتی , کارتهای روشنایی , آیفون تصویری , دوربین مدار بسته , سوئیچ شبکه , کنترلر های پرده و ..  را در محصولا
 هوشمند سازی یکی از مواردی است که در سال های اخیر خیلی نامشان را میشنویم، تجهیزاتی مانند تلویزیون های هوشمند، تلفن هوشمند و قفل هوشمند. اما چه ویژگی ای در این وسایل وجود دارد که باعث میشود که با این پسوند آنها را صدا کنیم ، مفهموم هوشمند سازی چیست و چرا باید از این تجهیزات استفاده کنیم. در این نوشته در این باره توضیحاتی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.
به این دلیل به این تجهیزات هوشمند گفته میشود که در آنها از ویژگی هایی مشابه رفتارهای انسان
بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان
بیمه مسئولیت
کارفرما در قبال کارکنان، خسارت های جانی و صدمات جسمی وارده به کارکنان و
کارگران (تمامی کارکنان شاغل در محدوده کارگاه، اعم از کارگران ایرانی و
غیر ایرانی) در محیط کار و در حین انجام کار را که کارفرما مسئول آن شناخته
می شود را تحت پوشش قرار می دهد. منظور از جبران خسارت جانی، شامل پرداخت
هزینه های پزشکی و غرامت نقص عضو یا فوت کارکنان می‌باشد. بیمه نامه
مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارک
تعمیرات ساعت هوشمند را می توان یکی از دستگاه هایی بشمار آورد که نیازمند دقت و توجه بالایی دارد. تعمیر قطعات ساعت هوشمند، آی سی ساعت هوشمند، تعمیر تغذیه ساعت هوشمند، تعمیر آنتن، وایرلس، باتری و آی سی شارژ از مواردی است که به هنگام خرابی ساعت هوشمند با آن مواجه شده و نیاز به تعمیر آن دارید. تعمیر ساعت هوشمند اپل و سامسونگ به هنگام باز و بسته کردن آن نیازمند نکاتی است که در صورت رعایت نکردن آن باعث صدمه یه ساعت می گردد.
 
 

ادامه مطلب
یکی از شرکت های دولتی که در شاهین شهر مستقر است و خیلی از کارکنان آن برخواری هستند  در هر سال به کارکنان خود ۱۴ ماه حقوق می دهد . یعنی برج ۶ و ۱۲ دو تا حقوق می دهد .. به نظر شما آیا این کار قانونی است یا خیر ؟ از نماینده شهرستان خواستار ‍رسیدگی هستیم ..
اگر به تازگی تصمیم به نصب کرکره هوشمند گرفته اید با مرکز خدمات کرکره برقی "ایران کرکره" تماس بگیرید.(02155449064)
ما بهترین نصاب کرکره برقی را در کوتاه ترین زمان نزد شما اعزام می نماییم. تمامی نصابان ایران کرکره دارای سال ها سابقه حرفه ای در زمینه خدمات کرکره هوشمند می باشند.
برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنم مقاله "معرفی کرکره هوشمند" را مطالعه نمایید.
برای مشاهده یکی از پروژه های ایران کرکره از لینک زیر دیدن نمایید:
"نصب کرکره هوشمند در عباس
مدرسه هوشمند چیست؟
مدرسه هوشمند مدرسه ای است که که کنترل و مدیریت آن بر اساس تکنولوژی کامپیوتر و شبکه بوده است. بطور کلی مفهموم مدرسه هوشمند در سال ۱۹۸۴ توسط دیوید پرکینز در دانشگاه هاروارد معرفی شد که بعد از آن به تدریج در چند مدرسه اجرا گشت و بعدها تا حدودی توسعه یافت، به طوریکه امروزه برخی از کشورهای توسعه یافته ، از این مدارس جهت تربیت نیروی انسانی در برنامه های توسعه خود استفاده می کنند.
خصوصیات یک مدرسه هوشمند
یکی از خصوصیات برجسته مد
همه چیز درباره دستگاه حضور و غیاب هوشمند!
دستگاه حضور و غیاب هوشمند از جمله برترین و بهترین وسایل برای ثبت اطلاعات مهمی از جمله زمان های ورود، خروج، مرخصی و... برای کارمندان یک اداره یا کارکنان در هر مکانی است. انواع ماموریت ها و مرخصی ها توسط افراد اداره مذکور قابل ثبت است.
در این مقاله قصد داریم تا به صورت دقیق درباره دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره هوشمند برای شما صحبت کنیم. همچنین ویژگی های مهم و جدید برخی از این دستگاه ها نیز در انتهای این م
 ساعت هوشمند مدل M3

ساعت هوشمند مدل M3- شارژ شدن از طریق کابل رابط و 6 ساعت حفظ شارژ- قابل استفاده بر روی موبایل های اندروید و آیفون- دارای قابلیت اعلان تماس‌ها و پیامک‌های دریافتی- محاسبه‌ی مسافت طـی شده و شمارش گام ها- پایش فعالیت‌های ورزشی از جمله دویدن و ...- دارای صفحه نمایش رنگی- دارای سنجش فشار خون- قابلت امکان انتخاب تم- شمارشگر ضربان قلب- اتصال از طریق بلوتوث- امـکان تنظیم هشدار- پایش وضعیت خواب- هشدار عدم تحرک- محاسبه‌ی کالری- مقاوم د
وبلاگ هوشمند سیستم درنظر دارد تا اطلاعات جامع و کاملی درخصوص سیستم های هوشمند ، دیتالاگر آنلاین، خرید دیتالاگر ، قیمت دیتالاگر و ... برای مخاطبان محترم منتشر نماید. امید به این که بتوانیم در جهت آگاهی شما مخاطبان گرامی مثمرثمر باشیم .
موفق باشید
 
 
معرفی کتابهای یک نویسنده ی #خلاق
#نرجس_شکوریان_فرد #عهد_مانا
جوان و نوجوان با خواندن این کتاب ها پاسخ بسیاری از سوالات و شبهاتی که به سراغش میاد و آزارش میده رو میگیره...#پدر #مادر#سو_من_سه#از_کدام_سو#هوای_من#رنج_مقدس#اپلای#از_اودانلود از آپارات نمکتابhttps://www.aparat.com/namaktab
پرسشنامه رضایت شغلی کارکنان ناجا
دانلود پرسشنامه رضایت شغلی کارکنان ناجا، در قالب فایل word، شامل 45 گویه و 15 مولفه، همراه با راهنمای نحوه نمره گذاری و تفسیر، روایی و پایایی و منابع مورد استفاده شده. هدف این پرسشنامه ارزیابی عوامل پانزده گانه رضایت شغلی در کارکنان نیروی انتظامی (عامل توسعه ارتقای شغلی، عامل ارتباطات سازمانی ...
اعتصاب کارکنان شرکت گوگل در سراسر جهان در اعتراض به نحوه رفتار با زنان در این شرکت
کارکنان شرکت گوگل در سراسر جهان روز پنج‌شنبه در اعتراض به نحوه رفتار با زنان اعتصاب کردند و خواستار برخوردی جدی با مدیرانی شدند که به بدرفتاری جنسی متهم هستند.
نیویورک تایمز گزارشی چند روز پیش، درباره آزار و اذیت جنسی در گوگل منتشر کرد. طبق این گزارش اندی روبین، خالق نرم افزار اندروید توسط یک کارمند متهم به آزار و اذیت جنسی شده و سپس با دریافت ۹۰ میلیون دلار
کارکنان حرف های زیادی برای گفتن دارند اما نمی گویند. حرف زدنِ رو به بالا(up ward voice) موضوعی مهم در فرهنگ سازمانی است.بعضی مدیران ، سکوت کارکنان را بیشتر از صدای آنها دوست دارند. وقتی کارکنان با ما صحبت نمی کنند به این معنی است که امید و تمایل خود را برای تغییر دادن شرایط و بهبود بخشیدن به اوضاع از دست داده اند.
صحبت کردن در مورد سازمان و مسائل آن، پیشنهاد دادن برای حل و فصل مسائل سازمان، سوال کردن در مورد آینده سازمان و نگران بودن در مورد سرنوشت س
پاورپوینت ارزشیابی شایستگی کارکنان
دانلود پاورپوینت با موضوع ارزشیابی شایستگی کارکنان، در قالب ppt و در 46 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: میزان موفقیت درنیل به اهداف سازمانی در ارتباط مستقیم با نحوه عملکرد نیروهای انسانی مشغول به کار در سازمانهاست . بنابراین ارزشیابی
ژوئن امسال «جین مونستر» یکی از مدیران اسبق مرکز «وال استریت» اعلام
کرد عینک هوشمند اپل مجهز به فناوری واقعیت افزوده (AR) سال 2020 میلادی
وارد بازار می شود و این محصول گسترده‌تر از گوشی هوشمند آیفون بازار جهانی
را در دست می‌گیرد.
این تحلیل‌گر در حالی پیش‌بینی‌های خود را منتشر کرد که «الکس کیپمن» مخترع عینک هوشمند
«هولولنز» و «دونا ساکار» مدیر مرکز «ویندوز اینسایدر» مایکروسافت هم
پیش‌بینی مشابهی را انجام دادند. هر دو این افراد با مون
 
در طول روز کارکنان هتل گربه ها را نظافت می کنند و سه وعده غذا در اختیارشان قرار می دهند و ناخن هایشان را مرتب می کنند. اتاق های هتل به دوربین های مداربسته مجهز است و صاحبان گربه ها می توانند از اوضاع حیوان خانگی خود به خوبی اطلاع یابند.
 
این هتل شیک دارای ۳۵ اتاق مخصوص برای گربه هاست . صاحبان گربه ها می توانند از ۳ ساعت تا یکسال گربه های خود را در اختیار کارکنان هتل قرار دهند و سفرهای خود را به راحتی انجام دهند . در طول روز کارکنان هتل گربه ها ر
امروزه با توجه به حضور گسترش جوامع و سازمان ها وپیشرفت های تکنولوژی
نیازمند نیروهای انسانی توانا و کارامد در سازمانها احساس می شود.آن چیزی
که در سازمانهای موفق امروزی به عنوان عامل موفقیت محسوب می شود نیروهای
انسانی خلاق می باشند که قابلیت بیان ایده های خلاقانه و ایجاد مزیت رقابتی
متمایز برای سازمان خود در مقابل دیگر سازمانها دارا می باشند.در این خصوص
لازم است با یک نگاه متفاوت به سازمانها نگریسته شود و آن نگاه می توان
نگاه کارآفرینی
 
یکی از راهکارهای مهی که برای افزایش امنیت منازل میتوان از آنها استفاده کرد، هوشمند سازی منزل است، همانطور که در مقاله های قبلی گفتیم یکی از ارکان هوشمند سازی، استفاده از قفل هوشمند است. با استفاده قفلهایی که توسط برندهای معتبر ارائه میشود میتوان امنیت خانه  و محل کار را تا حد زیادی افزایش داد.
این قفل ها انواع مختلفی دارند، از انواع آنها میتوان به قفل رمزی، قفل اثر انگشت و قفل کارتی اشاره داشت. زمانی که از این نوع استفاده میکنید دیگر نیاز
یک زندگی کامل در وقف تا تنها ذرّه‌ی خلّاق جسته شود. آنکس که بر پرده است به درون خواهد خزید، و آنکس که در پرده است به برون. همه چیز به قصد نو شدن است. سالک به کشف خود است تا در خود به استادی رسد و خلقت را در خود برپا کند، چرا که خالق متعال تنها یک خالق را در خود می‌پذیرد. 
می‌روند و باز می‌گردند، خالی می‌شوند و دوباره پر می‌شوند، می‌افتند و از نو برمی‌خیزند، ساکن می‌شوند و از نو به رقص می‌پیچند. نه عشق، نه عبادت، نه توسّل و نه مراقبه، ابتدا هم
چه افرادی در حکم شهید می باشند :ماده ۳ آیین‌نامه تعیین و احراز مصادیق شهید و ایثارگر: کارکنان و افراد مشمول بندهای زیر، در حکم شهید محسوب می‌شوند: ۱- رزمندگانی که در داخل منطقه عملیاتی به سبب مأموریت‌های محوله کشته می‌شوند. ۲- کارکنان نیروهای مسلح که در حوادث و سوانح ناشی از پروازهای نظامی و انتظامی و یا حرکت شناورهای سطحی و زیرسطحی به منظور شرکت در مأموریت‌های رزمی، شناسایی رزمی، رزمایشها و عملیات علیه دشمن، گروه‌های معارض و همچنین پر
هفت پرسش استراتژیک
این هفت پرسش به شما کمک می کند تا از اشتباههایی که حتی مدیران موفق نیز در آن گرفتار می شوند،پرهیز کنید.هریک از این پرسش ها،بخشی از کل بزرگ تری هستند که ضرورت های پیاده سازی را تشکیل می دهند-موضوع یا فرآیندی که باید برای پیاده سازی موفق استراتژی تان یاد بگیرید .اهمیت این پرسش ها در بومی بودن آنهاست واز ۲۵ سال پیش توسعه این هفت پرسش ،با مطالعه گسترده ای در زمینه سیستم های مدیریت عملکرد آغاز شده است.
این پرسش ها عبارتند از :
1-م
ساعت هوشمند کینگ ور KingWear KW28
ساعت هوشمند کینگ ور KingWear KW28 طراحی بسیار زیبا و خیره کننده دارد و
در این رده قیمت از بهترین و به صرفه ترین مدل های موجود است. بند چرمی آن
بسیار زیبا و با کیفیت است.
صفحه نمایش این ساعت هوشمند 1.31 اینچ 240 *240 پیکسل با کیفیت عالی
است. میزان رم ساعت هوشمند کینگ ور KW28 برابر با 64 مگابایت است.
باتری 340 میلی آمپر ساعت در استفاده معمولی 5 روز شارژدهی دارد.
قابلیت نصب سیمکارت
امکان نصب سیمکارت روی ساعت هوشمند کینگ ور KingWear KW28 وجود
ساعت هوشمند کینگ ور KingWear KW28
ساعت هوشمند کینگ ور KingWear KW28 طراحی بسیار زیبا و خیره کننده دارد و
در این رده قیمت از بهترین و به صرفه ترین مدل های موجود است. بند چرمی آن
بسیار زیبا و با کیفیت است.
صفحه نمایش این ساعت هوشمند 1.31 اینچ 240 *240 پیکسل با کیفیت عالی
است. میزان رم ساعت هوشمند کینگ ور KW28 برابر با 64 مگابایت است.
باتری 340 میلی آمپر ساعت در استفاده معمولی 5 روز شارژدهی دارد.
قابلیت نصب سیمکارت
امکان نصب سیمکارت روی ساعت هوشمند کینگ ور KingWear KW28 وجود
تبلیغات بخش عمده‌ای از دنیای امروز رو تشکیل میده. هرکس هم که منکر این امر میشه حداقل یه بار خاویار بادمجون رو به خاطر تبلیغش خورده. اما همیشه بخشی از تبلیغ رو دروغ تشکیل میده، دروغ‌هایی مثل بهترین گوشی های هوشمند سال یا امکانات جدیدی که مشابهش رو هزار جا دیدیم. اپل استاد اینجور ترفندهای تبلیغاتیه و خیلی‌ها هم عاشق اینن که از اپل گول بخورن
ادامه‌ی آن را در ویکی لوپ بخوانید...
Wikiloop
 
پژوهشگران در ارتباط با تفکر خلاق، بین پتانسیل خلاقیت و نتایج خلاقانه واقعی تمایز قائل شده اند . از طرفی بین مهارت حل مسئله و تفکر انتقادی نیز تفاوت قائل هستندبرای کسب نتیجه مطلوب در هر یک از موارد گفته شده ، فرد به پتانسیل تفکر خلاق نیاز دارد.این مهارت در بستر مدارس قابل اندازه گیری است. تحقیقات در ارتباط با حل مسائل پیچیده نشان می دهد که می توان اجزای آن را ارزیابی کرد.همچنین برای ارزیابی تفکر خلاق می توان از آزمون تورنس استفاده کرد. به عل
شرکت روباتیک کاکتوس(خانه رباتیک آمل) جهت ارائه بهترین آموزش دوره ها و کلاس های رباتیک در شهرستان آمل ، ساری ، نور ، محمود آباد ، بهشهر و بابل برای دانش آموزان مازندرانی آماده کار می باشد.
سوابق شرکت رباتیک کاکتوس :
- 9 سال سابقه کار در حوزه رباتیک.
- کسب مقام اول و دوم فوتبالیست هوشمند دانش آموزی جهانی در کشور مکزیک
- کسب مقام اول فوتبالیست هوشمند در  مسابقات جهانی چین
کسب مقام دوم در مسابقات جهانی ربات فوتبالیست هوشمند در مسابقات ترکیه
و کسب م
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت کارکنان محترم شرکت مخابرات ایران
دغدغه و مشکلات شما را درک می‌کنم نهایت تلاش من و اعضای هیات تخصصی بر این است که آنچه حق و عدالت است اجرا شود و من به عنوان رئیس باید نظر هفده نفر از قضات عضو هیات را به عنوان نظر هیات تخصصی منعکس کنم. به همه شما قول می‌دهم مطالب و مشکلاتتان را در هیات تبیین نمایم.
موفق و پیروز باشید.
اگر شما کارفرما هستید . باید بدانید رفتار خشک و بدرفتاری با کارکنان باعث ایجاد نگرش منفی دربین کارکنان میشود حتی ذفتار نامناسب با یک کارمند یا کارگر ایجاد نگرش منفی به کار در بین منابع انسانی میشود.یا اینکه ممکن است بعضی از آنها دچار کاهش روحیه و شکست شخصیت در نزد خود و دیگر کارمندان و..بشوند.منابع انسانی در یک کسب وکار یا سازمان مهم ترین منابع میباشد که کیفیت و صحت محصولات تولید شده به شدت به آن وابسته است. شما به عنوان کارفرما حق توهین یا فر
ارزیابی عملکرد
ارزشیابی یکی از ابزارهای مهم و موثر مدیریت در جهت دستیابی به اطلاعات
مورد نیاز در خصوص عملکرد افراد و عملکرد یک سازمان می‌باشد،ارزیابی عملکرد
در سازمان‏‌ها به منظور بالا بردن سطح کارایی کارکنان و تشویق و ترغیب
کارکنان بسیار حایز اهمیت می‌باشد.از طرفی آگاه سازی کارکنان از عملکرد
خود، زمینه رشد و پیشرفت آنان را فراهم می‌کند و کارکنان در جهت بالا بردن
کارایی سازمان می‌کوشند و اهداف خود را مقید به اهداف سازمان می‌کنند
مدیریت منابع انسانی
در آغاز کافی بود که کارفرما و کارگر با همدیگر به توافق برسند، اما همراه
با توسعه دانش و تغییر ترکیب نیروی کار، گسترش شهرنشینی و به تبع آن‏‌ها
پدیدار شدن توقعات جدید در کارکنان ضرورت شناخت نیازهای نیروی کار و تاثیر
آن بر کارکردهای سازمان و همچنین تطبیق آن نیارها با اهداف سازمان ضرورت
یافت.وجود متغیرهایی چون تجمع‏‌‌های صنفی کارگری و نقش دولتها در تعیین
سیاستهای اقتصادی و خودکفایی ملل، وجود برنامه‌‌هایی که در سطح
حدود یک سال است که غول‌های تکنولوژی همچون سامسونگ و هواوی از برنامه‌های خود برای معرفی و عرضه گوشی‌های هوشمند تاشو و انعطاف‌پذیر خبر داده‌اند.
از آنجا که بازار گوشی‌های هوشمند به مرحله اشباع رسیده و شرکت‌های سازنده نیز با معرفی و افزودن قابلیت‌های جدید، دیگر نمی‌دانند باید برای جلب مشتریان بیشتر و رضایت طرفدارانشان چه کار کنند، به سمت گوشی‌های هوشمند تاشو و منعطف روی آورده‌اند تا شاید بتواند بازار راکد و بی تلاطم را رونق بخشد و ت
چند سالی است که روز به روز محبوبیت مدل های مختلف دستگیره درب هوشمند ، در حال افزایش است. هنگامی که این محصولات امنیتی برای اولین بار به بازار معرفی شدند، بسیاری از صاحب خانه ها و کسب و کارها از به کارگیری آن اطمینان نداشتند؛ زیرا قفل های سنتی و قدیمی تا حدودی نیازهای آن ها را برآورده می کرد. اما گذشت زمان به آن ها نشان دارد که این نوع قفل ها علاوه بر افزایش امنیت، راحتی در رفت و آمد را نیز به دنبال دارد.
دستگیره درب هوشمند به صاحب خانه ها این ام
ارزیابی عملکرد
هدف از این مقاله آشنایی با ارزیابی عملکرد کارکنان، آثار مثبت و منفی آن در سازمان‏‌ها، انواع ارزشیابی و روشهای ارزشیابی کارکنان می‌باشد.از
طرفی آگاه سازی کارکنان از عملکرد خود، زمینه رشد و پیشرفت آنان را فراهم
می‌کند و کارکنان در جهت بالا بردن کارایی سازمان می‌کوشند و اهداف خود را
مقید به اهداف سازمان می‌کنند و همواره تلاش خواهند کرد، اما باید به این
مسیله نیز توجه داشت که در سازمان‏‌ها اغلب از استعدادهای بالفعل کار
#استراتژی_منابع_انسانی
بهترین کارکنان را همیشه در ذهن داشته باشیم
یکی از متداول‌ترین اشتباهات در میان مدیران و روسا این است که آنها معمولا بهترین و توانمندترین کارکنان خود را مورد توجه قرار نمی‌دهند و عمده‌ توجه روی کارکنان ضعیف و ناکارآمد است. 
آنها به اشتباه تصور می‌کنند که افراد قوی و کارآمد نیازی به توجه ندارند، در حالی‌که هیچ چیز بدتر از این نیست که یک فرد، چه توانمند و چه ضعیف و ناتوان، از سوی رئیس یا مدیر مافوقش مورد بی‌توجهی قرا
خرید گوشی هوشمند یکی از سخت ترین کارهایی است که امروزه می توان انجام داد، نه به خاطر قیمتش بلکه به خاطر نتوع محصولات موجود در بازار. راستش را بخواهید باید متخصص بود تا بتوان بهترین گوشی را از بین این همه برند و محصول پیدا کرد.
 
طبیعتا با هر بودجه ای که در اختیار دارید می خواهید بهترین انتخاب را داشته باشید. در اینجا دیجیاتو به بررسی گوشی های موجود در بازار پرداخته و برای هر رنج قیمیت پیشنهاداتی داده است. اگر قصد خرید گوشی هوشمند دارید بی شک خ
در سال های اخیر، استفاده از تکنیک های هوش مصنوعی (AI) بسیار افزایش یافته است. اصطلاح "هوش مصنوعی" به نظر می رسد که یکی از "باید"  های مهم در بیشتر پروژه های بین المللی باشد. تکنیک های هوش مصنوعی در بیشهر حوزه ها کاربرد دارد. سیستم های برنامه ریزی ،معمولا با استفاده از تکنیک های ناشی از جستجوی هوشمند، نمایندگی دانش، یادگیری ماشین، کشف دانش، عوامل هوشمند، هوش کامپیوتری و غیره، که نوعی "هوش" را در بر می گیرد، طراحی می شود. کارگاه آموزشی "برنامه های
امروزه، فلسفه ی تجاری صنعت هتلداری دچار تغییرات اساسی شده است. مواجه شدن با فرصت ها و چالش های جدید که یکی از آنها قفل های هوشمند است گزینه ی مناسبی هم برای مهمان و هم برای هتل است. مهمانان می توانند از خدمات بهتر استفاده کنند و هتل می تواند پذیرای مهمانان بیش تری باشد. در ادامه مزایای استفاده از قفل الکترونیکی در هتل ها آمده است:
مزیت 1 نصب قفل کارتی در هتل ها : بالا بردن کیفیت خدمات
قفل هوشمند تجربه ی جدیدی را برای مهمانان فراهم می کنند. مهمان
به طور متوسط، انسان ها ۸۰ درصد از زندگی خود را درون ساختمان ‌های اداری، مدارس، بیمارستان‌ ها، هتل ها و خانه ‌ها به سر می برند و ساختمان‌ ها یکی از بزرگ ‌ترین سرمایه‌ های افراد برای کسب و کارها و گذراندن زندگی هستند. بنابراین جای تعجب نیست که صاحبان ملک و مدیران دائماً به دنبال راه‌ های جدیدی برای افزایش کارآمدی، پایداری و امنیت ساختمان ها هستند. به همین منظور و برای تحقق این اهداف، اینترنت، در حالی که توانسته است فرآیند سنتی اتوماسیو
کارت ملی هوشمند یا کارت ملی دیجیتالی جدید ترین مدرک هویتی ایرانیان است که توسط سازمان ثبت احوال کشور به عنوان مرجع امور هویتی کشور، زیر مجمعه وزارت کشور تولید شده‌است. این کارت‌ها تراشه دارد جایگزین کارت‌های ملی شده‌اند. کارت هوشمند ملی ، یک کامپیوتر ساده و کوچک است که با اتصال به یک کارتخوان، می‌توان به اطلاعات درون آن دسترسی پیدا کرد.با فراگیری و جایگزینی این کارت ها خدمات به روشی ساده، سریع و با کیفیت بالاتر به ایرانیان ارائه شوند. ا
✅گوگل امروز اعلام کرد که OSS-Fuzz ربات هوشمند فازینگ شرکت گوگل، موفق شده در دو سال گذشته بیش از ۹۰۰۰ آسیب پذیری در اپلیکیشن‌های متن باز بیابد.
این ربات برای پیدا کردن باگ‌ها و آسیب پذیری‌های اپلیکیشن‌های مختلف از تکنیکی به نام فازینگ استفاده می‌کند.
توانمندسازی
کارکنان عبارت است از مجموعه سیستمها، روشها و
اقداماتی که از راه توسعه قابلیت و شایستگی افراد در جهت بهبود و افزایش بهره وری،
بالندگی و رشد و شکوفایی سازمان و نیروی انسانی با توجه به هدفهای سازمان  به کار گرفته می شوند.

عوامل
مؤثر بر توانمندسازی کارکنان
عوامل
مؤثر بر توانمندسازی کارکنان عبارتند از:
1. دانش
و مهارت کارکنان: ارتقای مهارت و دانش کارکنان که رابطه
مستقیمی با کارآفرینی و اثربخشی کارکنان دارد و جایگزینی دانشگران به ج
وجود برخی از مشکلات در سازمانها در حوزه عدالت
سازمانی مانند استفاده از نظامهای جبران خدمت ناکارامد وغیر منصفانه که توانایی
تشخیص وارزیابی درست وبهینه ای از انجام وظایف کارکنان ندارد وبه تخصیص نابرابر
حقوق ودستمزد در سازمان می انجامد،باعث به وجود آمدن بیامدهای نامطلوب وجبران
ناپذیری در سطح سازمان می شود و کاهش رضایت شغلی وعدم مسئولیت پذیری کارکنان در
انجام وظایفشان را به دنبال دارد وباعث بروز پدیده های فساد مالی وانحراف اخلاقی
در کارها
در دهه اخیر موضوع استرس و آثار آن در سازمانها مورد توجه بسیار واقع
گردیده است؛ اگرچه در علم پزشکی مسیله فشار عصبی و علل و عوارض آن مدتهاست
مورد بررسی و تحقیق قرار دارد، اما باب این بحث در رفتار سازمانی به تازگی
گشوده شده است.در این مقاله، ضمنتعریف مفهوم استرس و تبیین استرس شغلی، عوامل به وجود آورنده استرس مورد مطالعه قرار گرفته و در ادامه مدلهای تیوری استرس تشریح میشود.و
درنهایت راهحلهای مقابله با استرس در محیط کاری ارایه میگردد ین پژوهش
برد هوشمند پروگرس P-IFP86
کنتراست: 5000:1
سرعت ردیابی: 5 میلی ثانیه
رزولوشن: 2160*3840
شدت روشنایی: 400 cd/m2

معرفی برد هوشمند Progress P-IFP86
برد هوشمند P-IFP86 محصول شرکت پروگرس می باشد. این برد هوشمند با 1989*1194.2*116.6 میلی متر و وزن 84 کیلوگرم دارای فرمی از رنگ مشکی می باشد.
برد هوشمند پروگرس Progress P-IFP86 برای استفاده در سالن جلسات و آموزش و مدیریت مناسب می باشد.
این تخته هوشمند لمسی که نسبت ابعاد صفحه آن 16:9 می باشد از رزولوشن بسیار بالای 2160*3840 برخوردار است.
برای معرفی برد
برد هوشمند پروگرس P-IFP86
کنتراست: 5000:1
سرعت ردیابی: 5 میلی ثانیه
رزولوشن: 2160*3840
شدت روشنایی: 400 cd/m2

معرفی برد هوشمند Progress P-IFP86
برد هوشمند P-IFP86 محصول شرکت پروگرس می باشد. این برد هوشمند با 1989*1194.2*116.6 میلی متر و وزن 84 کیلوگرم دارای فرمی از رنگ مشکی می باشد.
برد هوشمند پروگرس Progress P-IFP86 برای استفاده در سالن جلسات و آموزش و مدیریت مناسب می باشد.
این تخته هوشمند لمسی که نسبت ابعاد صفحه آن 16:9 می باشد از رزولوشن بسیار بالای 2160*3840 برخوردار است.
برای معرفی برد
در این مقاله نسبت به خطاهای عمدی و غیرعمدی نظام ارزیابی عملکرد کارکنان که اخلاق را زیر سوال می‌برد شناخت حاصل می‌‌شود و هدف اصلی دستیابی به راهکارهای مناسب برای مقابله با آنها می‌باشد.از
طرفی آگاه سازی کارکنان از عملکرد خود، زمینه رشد و پیشرفت آنان را فراهم
می‌کند و کارکنان در جهت بالا بردن کارایی سازمان می‌کوشند و اهداف خود را
مقید به اهداف سازمان می‌کنند و همواره تلاش خواهند کرد، اما باید به این
مسیله نیز توجه داشت که در سازمان‏‌
ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch SM-R800 یک گجت پوشیدنی زیبا و شیک است که از بدنه استیل ضد زنگ با فرم گرد و قابی به قطر 46 میلیمتر بهره برده و دارای یک بند پلاستیکی مقاوم همراه با قفل سگک دار می باشد و برای خانم ها و آقایان نیز یک انتخاب ایده ال بشمار می رود. صفحه نمایش این ساعت هوشمند از نوع لمسی رنگی Super AMOLED در اندازه 1.3 اینچ است که می تواند تا 16 میلیون رنگ را پشتیبانی نماید و همچنین از قابلیت GPS و NFC بهره می برد و با سیستم عامل تایزن نیز سازگاری دارد. س
ارزیابی عملکرد
عملکرد در واقع نتایج بدست آمده در فواصل معین و بطور رسمی پس از صرف منابع است و اندازه گیری فرایند کمی کردن این فرآیند است.بنابراین امروزه یکی از اصلی‌ترین مسایل سازمان‏‌ها ارزیابی عملکرد کارکنان و درجه اعتبار آن است.بدین
جهت سازمان‏‌ها نیازمند سیستمی جامع، منعطف و معتبر و امن برای کسب
اطلاعات درونی خود هستند تا با نگاه به آینده بتوانند از تجربیات گذشته
استفاده نموده و سازمان خود را به سوی تعالی سوق دهند.ارزیابی و مدیری
معمولا هنگامی که در خانه نیستید ممکن است دچار شک و تردیدهایی در مورد امنیت منزلتان شوید که باعث می شود ذهنتان از کاری که در آن لحظه انجام می دهید منحرف شده و به طور کلی روند فعالیت های روزانه شما را دچار اخلال کند. به عنوان مثال به مسائل امنیتی همچون قفل بودن درب منزل و  تنظیمات آژیر خطر یا خطرات احتمالی ناشی از روشن ماندن یکی از وسایل برقی فکر می کنید و یا نگران به هدر رفتن انرژی در محیط خانه هستید. اما با داشتن یک خانه هوشمند ، می‌توانید تم
نگاهی بر تکنولوژی‌های خانه هوشمند در بیزینس
مزایای فناوری‌های نوین اینترنت اشیا (IOT) در ساختمان‌ها بر کسی پوشیده نبوده و همین امر سبب گسترش روز افزون آن شده است. اما سؤالی که مطرح می‌شود این‌که آیا تکنولوژی‌های خانه هوشمند برای بیزینس‌‌ها نیز کارآمد و به صرفه است؟ جواب مثبت است. شرکت‌ها با هر نوع زمینه فعالیتی با استفاده از امکانات تکنولوژی خانه هوشمند می‌توانند دفتر کار خود را هوشمند سازی کرده و هزینه‌های مصرفی سالیانه را تا حد ق
این بخاری ها از چهار بخش کلی تشکیل میشوند:
سیستم و برد هوشمند
سیستم گاز رسانی هوشمند
کوره ی اشتعال
فن و موتور
درون کوره یک مشعل کوچک قرار دارد که با شروع به کار بخاری گاز را مشتعل میکند و باعث گرم شدن کوره میشود فن و موتور هوای محیط را از پشت بخاری به محوطه ی کوره رسانده که باعث گرم شدن هوا میشود و از پنجره ی جلوی بخاری به بیرون پرتاب میکند. وقتی دمای محیط به درجه ی تنظیم شده رسید شعله بخاری کاهش پیدا میکند و دور موتور فن آهسته میشود که باعث صرف
ساعت هوشمند مدل M3
در مقایسه با نسخه قبلی، این نوآوری یک به روز رسانی تمام عیار محسوب می شود. بر خلاف مدل های قبلی، ساعت هوشمند مدل M3 جدید دارای صفحه نمایش لمسی OLED با ابعاد 0.78 اینچ است. ساعت هوشمند مدل M3 برای کنترل فعالیت های روزانه بدن و نیز پیگیری تمرینات ورزشی طراحی شده است. از مهمترین قابلیت های این دستبند می توان به خواندن پیام ها های (فیس بوک، توئیتر و واتس اپ)، اعلان تماس ها، سنسور تست فشار خون، شمارش تعداد ضربان قلب در دقیقه، نمایش میزان
در سیستم‌ های امنیتی و نظارتی هوشمند از تجهیزات بی سیم و با سیم مختلفی استفاده می شود که هر کدام از آنها معایب و مزایای خاص خود را دارند. در ادامه این مقاله با مقایسه سیستم های هوشمند بی سیم و با سیم ، می خواهیم با انواع کاربردهای این دو روش و مزیت هایی که هرکدام نسبت به دیگری دارند بیشتر آشنا شویم.
مزایای سیستم‌ های هوشمند با سیم
سیستم های هوشمند با سیم به دلیل قابلیت اعتماد، امنیت و ثبات بالایشان به طور کلی توسط برخی از شرکت ‌ها و متخصصان
انواع پردازش ذهن و چگونگی کارکرد آن
ذهن ما انسان ها بسیار شگفت انگیز است و دارای پردازنده خارق العاده ای می باشد که اطلاعات دریافتی از همه حواس را پردازش می کند. هر انسان یک شیوه غالب تفکر دارد که روشی خاص برای پردازش اطلاعات، جذب اطلاعات و استفاده از آن ها به بهترین شکل ممکن می باشد.
در تفکر خلاق از سه نوع پردازش اطلاعات استفاده می شود. برای آشنایی بیشتر با روش های کارکرد ذهن خلاق و انواع پردازش اطلاعات که موجب موفقیت یا عدم موفقیت در زندگی م
هوش مصنوعی به همان اندازه که ترسناک است به همان اندازه هم دوست داشتنی و لذت بخش است. ایده پردازان منفی گرا سعی کرده اند ما را از جنبه بد هوش مصنوعی بترسانند و برای همین فیلم هایی مثل ترمیناتور و امثال آن را ساختند. واقعا فکر می کنید هوش مصنوعی در همان ربات های هوشمند و عصیانگر خلاصه می شود و روزی آنقدر هوشمند خواهند شد که اختیار را از سازندگانشان بگیرند و بر علیه نسل بشریت قیام کنند؟
خب چرا به کاربرد هی پزشکی و اجتماعی این پدیده خارق العاده فک
قابل توجه مدیران و مسئولان ؛؛؛⬅️ پنج رفتار مهم که باید در موعد قانونی انجام گردد / برخی موارد در حسابداری وجود دارد که باید در زمان و مهلت معینی که از طرف دولت و یا سازمان ها تعیین شده انجام شود . عدم انجام این امور باعث تعلق جریمه و یا عدم برخورداری از مزایا و معافیت های مقرر در قانون شود. در زیر به مهمترین از این موارد اشاره می کنیم : ۱ . ارسال لیست مالیات حقوق کارکنان / ۲ .ارسال لیست  بیمه حقوق کارکنان / ۳ .ارسال اظهار نامه مالیات بر ارزش افزو
گزارشی جدید به تاریخ عرضه مودم 5G اینتل اشاره می کند. این مودم از سال 2020 در گوشی های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد.
کوالکام و سامسونگ مودم های 5G خود
را معرفی کرده اند و امسال آن ها را روانه بازار می کنند. کوالکام چیپست
اسنپدراگون 855 را در نسخه ای مجهز به مودم 5G در اختیار تولیدکنندگان قرار
می دهد و سامسونگ نیز به تازگی گلکسی اس 10 5G را معرفی کرده است.
ادامه مطلب
باشگاه استقلال پس از جدایی پاتوسی سخت به دنبال جانشین وی به عنوان هافبک بازیساز و خلاق است.
گفته می‌شود گزینه مدنظر استراماچونی برای تقویت خط میانی استقلال کریستین پاسکواتو هافبک 30 ساله باشگاه لژیا ورشو لهستان می‌باشد، این بازیکن در پایان این فصل پس از پایان قرارداد 2 ساله‌ش با لژیا ورشو بازیکن آزاد محسوب می‌شود و آبی‌پوشان فقط با پرداخت حقوق وی می‌توانند این هافبک خلاق و بازی‌ساز را به خدمت بگیرند.
این هافبک که هم وطن استراماچونی می
سلام به همه دوستان و همراهان عزیز تخته سیاه
امروز در این مطلب از سایت تخته سیاه در خدمت شما هستیم 
با مجله گرافیک هیولای خلاق شماره 1 . این مجله توسط گروه هنری خط سفید ایجاد شده و شامل مطالب ، نکات آموزش ها و ترفند های کاربردی در رابطه با نرم افزار های گرافیکی از جمله فتوشاپ و ایلوستریتور ، مهارت های عکاسی ، معرفی کتاب و … هست . اگر دوست دارید تا با چیز های جدید آشنا بشید و مطالب جدیدی رو یاد بگیرید حتما از این مجله خوب و پر محتوا استفاده کنید
اد
پاورپوینت ایجاد مدل اولیه ای از کارت هوشمند سلامت فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: .pptتعداد صفحات: 59حجم فایل: 2349قیمت: 6000 تومانبخشی از متن:پاورپوینت ایجاد مدل اولیه ای از کارت هوشمند سلامتفرمت فایل: پاورپوینتتعداد اسلاید: 59تصادفات رانندگیسالیانه 25-30 هزار نفر به علت حوادث رانندگی جان خود را از دست میدهند.
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
ربات ها این روزها در اکثر کارخانجات و مراکز علمی وفنی مورد استفاده قرار می گیرند،و تا چند سال آینده خودروها نیازی به راننده ندارند و به صورت خودکار و هوشمند شما را به مقصدتان می رسانند.وسایل نقلیه خانگی هم به همین شکل پیشرفت کرده اند.و شما برای تمیز کردن خانه نیازی به نیرو و انرژی خودتان ندارید،کافی است یک جارو برقی رباتیک تهیه کنید و این جارو برقی به طور خودکار و با زمانبندی روزانه، کل منزل شما را تمیز می کند ادامه مطلب
 
 
از 9 تا 14 سپتامبر نوزدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در شهر خلاق اصفهان ، در باغ-موزه تاریخی کاخ چهلستون برگزار شد. 120 غرفه از استانهای ایران در این نمایشگاه بزرگ ، صنایع دستی ایران را به نمایش می گذارد که هر سال در ماه سپتامبر صنایع دستی ایران را برجسته می کند.
همه استانهای ایران شاهد دانش فنی خاصی هستند که در طول تاریخ انجام شده و مبتنی بر شرایط محیطی مختلف است. شهر اصفهان پایگاه اصلی صنایع دستی ایران بوده است ، به همین دلیل میزبان چندین سا
توانمند سازی
امروزه توانمند سازی به عنوان یکی از ابزارهای سودمند ارتقا کیفی کارکنان و افزایش اثربخشی سازمانی تلقی می‌گردد.جهت تحقق این امر،سازمانها از طریق توانمند سازی
کارکنان مربوطه به منظور تشویق آنان به ابتکار عمل بدون اعمال فشار، ارج
نهادن به منافع جمعی سازمان با کمترین نظارت و انجام وظیفه به عنوان مالکان
سازمان،اقدام می‌نمایند.توانمند سازی مخصوصا در محیط‏‌‌های کاری مجازی
که اعضای سازمان از تعاملات چهره به چهره محروم می‌با
ربات ها این روزها در اکثر کارخانجات و مراکز علمی وفنی مورد استفاده قرار
می گیرند،و تا چند سال آینده خودروها نیازی به راننده ندارند و به صورت
خودکار و هوشمند شما را به مقصدتان می رسانند.وسایل نقلیه خانگی هم به همین
شکل پیشرفت کرده اند.و شما برای تمیز کردن خانه نیازی به نیرو و انرژی
خودتان ندارید،کافی است یک جارو برقی رباتیک تهیه کنید و این جارو برقی به
طور خودکار و با زمانبندی روزانه، کل منزل شما را تمیز می کند ادامه مطلب
بهترین گوشی های سال 2019 را در این مطلب معرفی خواهیم کرد. بهترین گوشی های هوشمند سال 2019 در دسته‌بندی‌های متفاوتی معرفی شده‌اند.
 
روزگاری، برای خرید یک گوشی تلفن همراه تنها چند نام شناخته شده همچون سامسونگ و نوکیا وجود داشت، اما امروز، تعدد برندهای فعال در زمینه ساخت گوشی هوشمند، که هر یک به طور مداوم تعداد زیادی محصول به بازار عرضه می‌کند، سبب شده انتخاب محصولی مناسب بسیار سخت باشد.
همچنین روزگاری، گوشی های چینی را به عنوان محصولاتی بی‌ک
در چندین سال گذشته به دلیل استفاده بی رویه از تلفن های همراه مضرات این جعبه کوچیک جادویی نیز چندین برابر شده است.
نتایج تازه‌ترین تحقیقات نشان داده است، گوشی‌های هوشمند روی مغز دانش‌آموزان تأثیر منفی می‌گذارد و می‌تواند موجب آسیب به مغز آنها شود. 
بر اساس این بررسی صورت گرفته، دانش‌آموزانی که به طور مداوم از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند و در فضای مجازی حضور دارند، دچار استرس و اضطراب بیشتری می‌شوند و در نهایت بیش از دیگران مستعد
قابلیت های مخفی گوشی های هوشمند چیست
اساسا
گوشی های هوشمند این روزها به عنوان یکی از دستگاه های ضروری برای هر شخص
تبدیل شده اند و کاربران بسیاری از کارهایشان را با این دستگاه انجام می
دهند. جالب است بدانید که بسیاری از کاربران، از بخش قابل توجهی از قابلیت
های موبایل خود مطلع نیست
ند. قابلیت های مخفی موبایل ، شامل تمامی ترفندها و
ویژگی های گوشی های هوشمند است که کاربری این محصول را راحت تر می کند.
گوشی های هوشمندی که امروزه در دست هر شخصی م
ترجمه کارت ملی 
صدور کارت ملی برای افراد توسط متولی این امر یعنی سازمان ثبت احوال کشور بوده که با استفاده از خدمات نوین دولت الکترونیک اقدام به صدور کارت ملی هوشمند برای تمامی ایرانیان نموده است لازم به ذکر است در صورتی ه همچنان نیاز به کارت ملی هوشمند دارید میتوانید با مراجعه به ثبت احول این فرایند را انجام دهید اما بد نیست این نکته را بدانید درگاه الکترونیک دولت نیز با طراجی اپلیکیشن درگاه دولت این اقدام را به صورت غیر حضوری انجام می دهد
6مدل های ارزش نام تجاری:
بررسی مدلهای چند در حوزه مدیریت نام ونشان تجاری
در محیط متلاطم کسب وکار امروز مدیران ارشد به طور فزاینده ای به صورت ساخت و حفظ نام ونشان تجاری به عنوان ضامن کیفیت پایدار مورد ملاحظه قرار گرفته و ازهمین رو کاهش دهنده ریسک عملکرد و سطوحی از تفکیک ارائه می دهد که به عنوان ارائه دهنده ی ارزش مالی در سازمان مشخص می شود.(آندریوپلوس و گوتنسی ،2000)
مدل آندریوپلوس وگوتنسی [2000] م محققان پیشنهاد می­دهند که سازمان های خلاق نیازمند
او بسیار هوشمند است و خلاق. اما اصرار دارد که هیچ‌وقتی و هیچ‌چیزی نسازد. (چراش را هنوز به من نگفته) و به همین خاطر هیچ‌وقت کارش به جنون نمی‌کشد.
او همه‌ی خلاقیت‌‌اش را صرف سرگرم کردن خودش می‌کند. او راه می‌رود و سنگی برمی‌دارد و پرت می‌کند. اما حواس‌‌اش هست که هیچ‌گاه سنگ‌ها را روی هم نچیند.
چرا؟ شاید مرگ را صریح‌تر از همیشه دیده. و یا خیلی بیشتر از من به بازی‌کردن علاقه دارد.
درواقع، نتیجه تحقیقات نشان می‌دهد که برای پیش بینی و توجیه رفتار فرد( به مراتب، بیش از رضایت شغلی) تعهد سازمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و با استفاده از تعهد سازمانی، بهتر می‌توان میزان غیبت و جابه جایی کارکنان را پیش بینی کرد.نتایج حاصل از الگوسازی معادله ساختاری( SEM) نشان داد که سرمایه روان‌شناختی بر رضایت شغلی( ۲١/۰ =­β) و تعهد سازمانی( ۲۶/۰ =­β )، رضایت شغلی بر تعهد سازمانی(
۴۸/۰ =­β) و تعهد سازمانی بر عملکرد شغلی( ١۸/١ =­β) دارای اثر مستقی
اذیت و آزارهای شغل
 عدم رسیدگی به شکایات و پرداخت غرامت به کارکنان ، کارهای تکراری ، رقابت غیر معمول بین پرسنل و نادیده گرفتن خواسته ها باعث کاهش روحیه پرسنل ، افزایش حملات روانی و خشونت های شغلی می شود (گامزی و ماستن[1] ،2010) .
2-1-5-3  حقوق کم
عدم پرداخت حقوق و امکانات مناسب و اختلافات بین نتایج کار و ارزیابی عملکرد انجام گرفته، خصوصاً هنگامی که این اختلافات ناشی از تعصبات نژادی و مسایل جنسیتی باشد باعث ناامیدی در پرسنل می شود (گامزی و ماستن ،2010
 
 
 
 دکتر رضا بیگی
دکتر رضا بیگی پـس از پایان رساندن تـحصیلات متـوسطه در رشتـه گرافـیک  و  اخذ مدرک مهندسی گرافیک،از سال 1387 با توجه به علاقه بسیار به علوم متافیزیک ضمن ارتباط و استفاده از مـحققان  نویسندگان داخلی و خارجی به تــحقیق و مطالعه در زمینه های عرفان، علوم ذهنی و متافیزیک،مهارتهای زندگی،روانشناسی کاربردی،مدیریت،موفقیت فردی وسازمانی و...  پرداخت ودرطول این مدت موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشدمدیریت اجرایی و دکـترای  مدیریت در ت
شاید شما هم بخواهید بدا نید که چگونه باید از قدرت راز استفاده کرد
برای استفاده از قدرت راز باید سه فرا یند را پشت سر بگذارید این سه فرایند به
فرایندهای خلاق معروف هستند

1خاستن

خاستن اولین وشاید مهم ترین قدم برای فرایند خلاق است در این قدم شما
اول باید به طور کاملا واضح مشخص کنید که چه میخاهید  سپس باید تصویری مشخص از انچه میخاهید را تجسم
کنید  تصویری
که بتوا نید انرا به خوبی حس کنید.برای یکبار هم که شده در زندگی  بنشینید و خواسته و هدف خودرا
شاید شما هم بخواهید بدا نید که چگونه باید از قدرت راز استفاده کرد
برای استفاده از قدرت راز باید سه فرا یند را پشت سر بگذارید این سه فرایند به
فرایندهای خلاق معروف هستند

1خواستن

خواستن اولین وشاید مهم ترین قدم برای فرایند خلاق است در این قدم شما
اول باید به طور کاملا واضح مشخص کنید که چه میخواهید  سپس باید تصویری مشخص از انچه میخواهید را تجسم
کنید  تصویری
که بتوا نید انرا به خوبی حس کنید.برای یکبار هم که شده در زندگی  بنشینید و خواسته و هدف خ
افراد در سنین و از نسل‌های مختلف استفاده‌ها و برخورد‌های متفاوتی در مواجهه به موضوع خانه هوشمند دارند، در این مقاله به بررسی خانه هوشمند در ارتباط با نسل‌ها ، کاربردها، نگرش و نحوه ی استفاده از سیستم های خانه هوشمند توسط گروه های سنی مختلف می پردازیم.
باید گفت که هوشمندسازی ساختمان ها یکی از مطلوب ترین مزیت های اینترنت اشیا است و همگان بر این نکته باور دارند که ظهور تکنولوژی اینترنت اشیا(IOT) عملا تمامی نسل‌ها و گروه‌های سنی را تحت ت
مزایا و فواید فراوان خانه هوشمند سبب شده است که افراد زیادی به فکر هوشمند سازی ساختمان یا محل کار خود بیفتند. اما واضح است که این فناوری مانند هر تکنولوژی نوظهوری دیگر دارای واژگان و اصطلاحات تخصصی است که نام آن‌ها و کاربردشان برای افراد غیرمتخصص ناآشنا بوده و سبب سردرگرمی آن‌ها می‌شود. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با مهمترین اصطلاحات و واژه‌های تخصصی خانه هوشمند نظیر گجت‌ها، دوایس‌ها، پروتکل و امثال آن آشنا شوید.
ادامه مطل
به اطلاع همکاران محترم می رساند، شرکت مهارت پیشه گان خلاق زریاد با همکاری سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور، مرکز بررسی های راهبردی فضای سایبر و معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش نسبت به برگزاری دوره آموزشی با مشخصات زیر اقدام می نماید:    عنوان دوره: نقشه راه کارآفرینی و ایجاد و مدیریت کسب و کارهای کوچک     کد دوره: ۹۱۷۰۶۳۴۱    ساعت آموزشی: ۳۰ ساعت    شرکت کنندگان: کلیه کارکنان محترم وزارت آموزش و پرورش اعم از نیروهای آموزش
مدیریت دانش
یکی از شاخه‌های فرعی اقتصاد دانش است؛ مدیریت دانش، کاملا یک روش جدید مدیریت را معرفی می‌کند.این مفهوم بر تبدیل موهبتهای عقلانی کارکنان و سازماندهی نیروهای سودمند درونی اعضا کارکنان – نیروی رقابت و ارزش جدید- عمل می‌کند.مدیریت
دانش بر پیوند اطلاعات با اطلاعات، اطلاعات با فعالیت‌ها و اطلاعات با
فرد- برای تحقق اشتراک دانش( از قبیل دانش ضمنی و دانش صریح) توجه دارد؛ و
با مدیریت اطلاعات کاملا متفاوت است.در این مقاله سعی شده با
ک
با ارزش ترین دارایی هر
سازمانی نیروی انسانی متخصص و متعهد آنست اما متاسفانه در بیشتر شرکتهای دولتی و
خصوصی شاهد عدم دانش مدیران  در این خصوص
هستیم. در واقع تبعیض و عدم قدرشناسی در مدیران نسبت به کارکنان تبدیل به یک
سندروم خطرناک شده و نتیجه نهایی آن پایین بودن کارایی مجموعه، نیروی کار ناراضی و
تغییر پی در پی کارکنان در شرکتهای خصوصیست.
ایجاد حس دلگرمی در
کارکنان که عموما از قشر متوسط و پایین جامعه هستند بعضا بسیار ساده بوده و حتی
گاهی با یک
ایرانی عزیز کمی تامل کنید
وقتی که  گوگل پلی به این راحتی می تواند نرم افزار هاتگرام و تلگرام طلایی را از گوشی هوشمند شما حذف کند پس خیلی راحت می تواند اطلاعات بسیار مهمی را از گوشی شما بردارد دوربین گوشی را فعال نماید تمامی مکالمات شما را شنود کند - پیامهای فرستاده شده و دریافت شده را فراخوانی وبازخوانی و ذخیره سازی کند. آیا می دانید اثر انگشت همه ی ماها که از گوشی هوشمند استفاده کرده ایم در داده های این گوشی ها ذخیره  و مخابره شده است.
گوشی ه
شروع
هوشمند کردن ساختمان و خانه چالش برانگیزترین قسمت آن است. در این که تمامی گجت
های هوشمند سازی مفید هستند، شکی وجود ندارد. اما ممکن است شما هم مثل خیلی از
افراد دیگر در انتخاب تجهیزات هوشمند اولیه برای
شروع هوشمند کردن ساختمان دچار سردرگمی
شوید.
در این
پست، ما به شما نشان می دهیم که چگونه نگرانی های خود را از بین ببرید و بدانید که
هوشمند سازی را از کجا باید شروع کرد. برای شروع هوشمند سازی قبل از هر چیز لازم
است چند قلم از تجهیزات هوشمند را خ
  پایان نامه تاثیرابعاد ساختاری سازمان بر رضایت شغلی کارکنان  دانلود متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته  مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد(M.A) رشته مدیریت دولتی گرایش تشکیلات و روشها   عنوان: تاثیرابعاد ساختاری سازمان بر رضایت شغلی کارکنان مورد مطالعه: (دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه … ادامه خواندن "پایان نامه در مورد رضایت شغل"
ادامه مطلب
شروع
هوشمند کردن ساختمان و خانه چالش برانگیزترین قسمت آن است. در این که تمامی گجت
های هوشمند سازی مفید هستند، شکی وجود ندارد. اما ممکن است شما هم مثل خیلی از
افراد دیگر در انتخاب تجهیزات هوشمند اولیه برای
شروع هوشمند کردن ساختمان دچار سردرگمی
شوید.
در این
پست، ما به شما نشان می دهیم که چگونه نگرانی های خود را از بین ببرید و بدانید که
هوشمند سازی را از کجا باید شروع کرد. برای شروع هوشمند سازی قبل از هر چیز لازم
است چند قلم از تجهیزات هوشمند را خ
برد هوشمند لگامستر e-BT2-8500
سرعت ردیابی: 5 میلی ثانیه
رزولوشن: 32767*32767
نسبت صفحه نمایش: 16:10
قابلیت نوشتن ماژیک: دارد
معرفی برد هوشمند Legamaster e-BT2-8500
امروزه
با رواج کلاس های آموزشی متنوع، بردهای هوشمند از اهمیت ویژه ای برخوردار
شده اند. یک برد هوشمند دقیق و دارای عملکرد سریع و روان، می تواند به
برگزاری کلاس و یادگیری دانش پژوهان کمک زیادی بکند.
برد هوشمند لگامستر Legamaster e-BT2-8500 با ابعاد کلی 1898 میلی متر طول و 1224 میلی متر عرض یکی از انواع برد هوشمند موج
وزیر راه و شهرسازی درباره طرح مسکن کارکنان دولت اظهار داشت: قرار بر
این است که از همان بدو استخدام افراد، تا ۵ سال از حقوق و درآمدشان
ماهیانه مبلغی کسر و در صندوقی سپرده‌گذاری شود. پس از آن ظرف دو سال،
متقاضیان برای ورود به فهرست پروژه‌هایی که صندوق در آن  سرمایه‌گذاری کرده
کاندیدا می‌شوند. طی دو سال هم واحدها ساخته می‌شود و از سال هفتم هم خانه
را به متقاضیان تحویل می‌دهند و با پرداخت اقساط طی ۱۵ سال، خانه به
مالکیت افراد در می‌آید.
وز
ایرانی عزیز کمی تامل کنید
وقتی که  گوگل پلی به این راحتی می تواند نرم افزار هاتگرام و تلگرام طلایی را از گوشی هوشمند شما حذف کند پس خیلی راحت می تواند اطلاعات بسیار مهمی را از گوشی شما بردارد دوربین گوشی را فعال نماید تمامی مکالمات شما را شنود کند - پیامهای فرستاده شده و دریافت شده را فراخوانی وبازخوانی و ذخیره سازی کند. آیا می دانید اثر انگشت همه ی ماها که از گوشی هوشمند استفاده کرده ایم در داده های این گوشی ها ذخیره  و مخابره شده است.
گوشی ه
برای کنترل کامل و مدیریت بهتر دستگاه ها و سنسورهای خانه هوشمند و انجام تنظیمات و بهره مندی کامل از مزایای خانه هوشمند، شما نیاز به یک مرکز کنترل همه کاره به عنوان مغز متفکر خانه هوشمند خود دارید.
شرکت فیبارو با تولید دو مدل مرکز کنترل مرکزی خانه هوشمند با نام های Home center 2  و Home center lite  کار شما را راحت کرده است.
در ادامه با شرکت خانه هوشمند رهنما فردا نمایندگی محصولات فیبارو در ایران همراه باشید تا به معرفی این دو دستگاه قدرتمند و جذاب بپ
 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.خانه هوشمند کجاست؟ این روز ها به گوشمون این صفت خیلی آشناست ... ما داریم تو دنیایی زندگی می کنیم که همه چیزش قراره هوشمند بشه ... ما اینجا بهتون می گیم که قراره خونه هوشمند چه شکلی باشه ...
چرا به نصب دوربین مداربسته نیاز داریم ؟
مراقبت از کودکان و سالمندان
وقتی در خانه خود، کودک یا فراد میانسالی زندگی می کنند و شما از آنها دور هستید، با کمک نصب دوربین مداربسته می توانید از راه دور، آنها را ببینید و خیالتان بابت سلامتی آنها راحت باشد. علاوه بر این، شما می توانید امنیت خانه را نیز زیر نظر داشته باشید.
مراقبت از محل کار از راه دور
وقتی شما به هر دلیلی در محل کارتان حضور ندارید و نیاز باشد که کارکنان تان یا محل کارتان را زیر نظر دا
ساختمان هوشمند
ساختمان هوشمند سازمانی است که از فرایندهای خودکار استفاده می کند تا به طور خودکار کنترل عملیات ساختمان از قبیل گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع، روشنایی، امنیت و دیگر سیستم ها را کنترل کند. این ساختار هوشمند به ساکنین، مدیران و صاحبان مشاغل امکان بهبود نظارت، استفاده بهتر از انرژی و بهینه سازی نحوه استفاده از فضا و به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی ساختمان ها را فراهم می‏کند.
ادامه مطلب
رک دیتاسنتر و رک سرور محفظه فلزی جهت قرارگیری تجهیزات اتاق سرور مانند سرورها، سوئیچ ها، پچ پنل ها و . . . است. این محفظه فلزی با توجه به استاندارد قرارگیری تجهیزات رک سرور، دارای عرض 19 اینچ فضای داخل است. ارتفاع رک با توجه به نیاز بهره بردار، از 4 الی 42 یونیت قابل طراحی و ساخت است.
رک های سرور به دلیل میزان بسیار بالای تولید حرارت در آنها، نیاز به خنک کاری دارند. لذا در این شرایط بایستی از درب های توری در قسمت جلو و انتهای رک استفاده شود که حد مشخ
در دورانی به سر‌می‌بریم که از هرچیز دنبال هوشمندش هستیم، از مدرسه گرفته تا سیستم خطایاب ماشین. حتی چند وقت پیش بالش هوشمند خریدیم که خودش می‌فهمید وزن سرمان چقدر است و چقدر باید پهن شود تا گردن‌درد نگیریم، جل الخالق! در این میان کارت هوشمند چند وقتی‌ست زیادی سر دور است. هر چند مدت یک‌بار دولتی‌ها یادشان می‌افتد یکی از امورمان را کارتی کنند و برایش کلی پول ازمان بگیرند، بعد که پول‌هایشان ته کشید باز یاد کارت‌های ما می‌افتند و این‌بار
برد هوشمند تینک برد GT75
رزولوشن: 3840*2160
ابعاد برد: 75 اینچ
قابلیت نوشتن ماژیک: دارد
معرفی برد هوشمند تینک برد GT75
اگر به یک برد هوشمند باکیفیت و با دوام برای استفاده در کلاس های آموزشی نیاز دارید، برد هوشمند تینک برد GT75 یکی از انواع برد هوشمند باکیفیت موجود در بازار می باشد.
این برد هوشمند از یک صفحه نمایش LED در سایز 75 اینچ بهره می برد و ابعاد قابل استفاده آن برابر با 1650.24 میلی متر طول و 928.26 میلی متر عرض است.
رزولوشن و میزان روشنایی مطلوب، مجهز بود

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه اموزش جزء به جزء و قدم به قدم ساخت متامفتامین(شیشه) به تمراه تعداد محدودی عکس رهایی در کره جنوبی آسمانی به سرم هست . . . شهر مجازی اردبیل دانلود سریال ممنوعه تمام قسمت ها میوه ها نظارت بالینی کنکور سراسری 97 در دست تعمیر ...