ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

کیفیت روابط شویی

چند روش برای تقویت روابط اجتماعی
خیلی از افراد بخصوص خانم ها در روابط اجتماعی خود ضعیف هستند و این باعث می شود که جلوی پیشرفت شما در زندگی گرفته شود . در ادامه به شما می گوییم برای تقویت روابط اجتماعی خود چه کار باید انجام دهید
توضیحات بیشتر اینجا را کلیک کنید
عناوین اصلی کتاب شامل: پیش گفتار؛ پیش درآمد؛ زیربنای روابط؛ ارتباط، چرا و چگونه؟؛ روابط، از منظر دین و اخلاق؛ آثار ارتباط و پیامدهای آن؛ احکام روابط؛ کتاب نامه مشخصات کتاب: عنوان و نام پدیدآور : جوانان و روابط/ ابوالقاسم مقیمی حاجی مشخصات نشر : قم حوزه علمیه قم مرکز مطالعات و پژوهش های فرهنگی […]
نوشته دانلود کتاب جوانان و روابط اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
چه چیزی فرد را واقعا شاد نگه می دارد؟
نتیجه یک تحقیق 70 ساله طولی در آمریکا می گوید: در ارتباط بودن و ارتباطات اجتماعی
خوب و ارضا کننده؛ زندگی شاد با روابط خوب امکان پذیر است و روابط خوب بر شادی و
سلامتی هر دو اثر تعیین کننده دارند و انسان را شادتر و سالم تر می کند. اما تعداد
دوستان مهم نیست، بلکه کیفیت روابط نزدیک و صمیمانه مهم است. این تحقیق نشان می
دهد که جر و بحث برای سلامتی مضر است و ازدواج های مشکل دار برای سلامتی، بدتر از
گرفتن طلاق بوده اس
نتیجه یک تحقیق 70 ساله طولی در آمریکا می گه: در ارتباط بودن و ارتباطات اجتماعی
گرفتن طلاق بوده است.
نتیجه یک تحقیق 70 ساله طولی در آمریکا می گوید: در ارتباط بودن و ارتباطات اجتماعی
گرفتن طلاق بوده اس
روابط عمومی به عنوان قلب تپنده ی سازمان ها و نهادها عمل میکند و به عنوان چشم بینای ادارات مطرح می شود.
مبرهن است که پویایی روابط عمومی موجب رشد و بالندگی مجموعه ها و مراکز می گردد.حال در این جا به بحث پیرامون یکی از ابزارهای مدیریت روابط عمومی اشاره می نماییم.
روز روابط عمومی و ارتباطات مبارک باد
بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه روز روابط عمومی و ارتباطات است.
این روز بهانه‌ای است تا در سطح کشور به موضوع ارتباطات و روابط عمومی توجهی مضاعف مبذول شود.
لذا بدینوسیله روز ارتباطات و روابط عمومی  را بر همه پیشکسوتان وتمامی
اساتید وهمکارانی که در این عرصه فعالیت می نمایند تبریک عرض می نماییم.
رهبر انقلاب در دیدار نخست وزیر پاکستان: ارتباط ملتهای ایران و پاکستان ارتباطی قلبی و عمیق است. روابط خوب، به نفع هر دو کشور است. باید برخلاف میل دشمنان، همکاریها تقویت شود/ گروه های تروریستی با پول و سلاح دشمنان تغذیه میشوند و یکی از اهداف حرکتهای ضدامنیتی در مرزهای ایران و پاکستان، آلوده کردن روابط دو کشور است.+ عمران خان: تلاش میکنیم روابط دو کشور مستحکم تر از قبل شود و با دولت جمهوری اسلامی ایران در تماس مستمر خواهیم بود.

کیفیت روابط زناشویی به باورهای ارتباطی و خلاقیت هیجانی  همسران بستگی دارد.
کیفیت روابط زناشویی میان همسران مهمترین شاخص خانواده هایی است که  دارای عملکرد مطلوب هستند.
کیفیت روابط زناشویی دارای ابعاد گوناگون نظیر:
سازگاری ،رضایتمندی،شادمانی، انسجام وتعهد است .
 بالا بودن کیفیت روابط زناشویی که به
ادامه مطلب
مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران یکی از مراکزی است که می تواند شما در بهبود روابط خانوادگیتان یاری دهد.
اختلاف میان پدر بزرگ و مادر بزرگ با والدیناختلاف میان برادر و خواهربهبود روابط جوانان با خانواده هاحل اختلالات کودکان و نوجوانانبهبود روابط جنسی زناشوییارتقاء روابط میان زوجیندر برخی خانواده ها عدم تامین مسائل عاطفی زوجین سبب کاهش صمیمیت میان آنان شده و در نهایت عواقب زیادی دارد.
منبع: مشاوره خانواده-مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران 
مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران یکی از مراکزی است که می تواند شما در بهبود روابط خانوادگیتان یاری دهد.
اختلاف میان پدر بزرگ و مادر بزرگ با والدیناختلاف میان برادر و خواهربهبود روابط جوانان با خانواده هاحل اختلالات کودکان و نوجوانانبهبود روابط جنسی زناشوییارتقاء روابط میان زوجیندر برخی خانواده ها عدم تامین مسائل عاطفی زوجین سبب کاهش صمیمیت میان آنان شده و در نهایت عواقب زیادی دارد.
منبع: مشاوره خانواده-مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران 
دقت‌ در اهداف‌ روابط عمومی‌،
به‌ خوبی‌ روشن‌ می‌سازد که‌ توفیق‌ این‌ واحد حتی‌ در وظایف‌
برون‌سازمانی‌، موکول‌ به‌ موفقیت‌ آن‌ در بعد درون‌ سازمانی‌ است‌. چرا
که‌ اگر روابط عمومی‌ با توفیق‌ کامل ‌وظایف‌ برون‌ سازمانی‌ خود را انجام‌
دهد، در حالی‌ که‌ در داخل‌ سازمان‌، وظایف‌ مربوط به‌ آن‌ معطل‌مانده‌
باشد، موفقیت‌ های‌ بیرونی‌ زیر سئوال‌ می‌ رود و چه‌ بسا افرادی‌ که‌ در
بیرون‌ از سازمان‌ به‌ نظرمثبتی‌ در
خب همون طور که درجریانید یا نیستید ، روابط فامیلی و خواهر برادری در این سریال واقعا پیچیده است! 
من تا نیمه سریال در تلاش برای فهمیدن این روابط پیچیده بودم، پدر همش میخواست بفهمونه بهم که قضیه چیه! و من‌نمیفهمیدم ...
دست آخرم بهم‌گفت تو مگه ارتباطات نمیخونی؟ چطور نمی فهمی این‌جیزارو؟
و 
من
هیچ
من
نگاه!
روابط‌ عمومی یا PR (Public Relations) عمل حفظ و شکل‌دهی تصویر یک فرد یا یک سازمان به عموم است به گونه‌ای که دیدگاه مطلوب برای موجودیت مورد نظر ایجاد شود. به عبارت دیگر فعالیتی که برای کمک به سازمان و عموم آن مانند مشتریان، کارمندان، دولت، تامین کنندگان و غیره که به طور مستقیم و غیرمستقیم با یکدیگر به شکل متقابل ارتباط دارند، طراحی شده‌است. امروزه برای ارتقا و بقای هر کسب و کار، سازمان نیاز دارد تا از این ابزار پیشبرد به بهترین نحو استفاده کند. در ای
تاکتیک ها بخشی از یک سلسله مراتب از عواملی هستند که حرفه روابط عمومی
را تعریف می نمایند. می توان در بالای هرم عوامل راهبردی این حرفه، گزینه
های اخلاقی، فلسفه های مدیریت، برنامه روابط عمومی و گزینه های برنامه ریزی
راهبردی تجاری که نیروی محرک مشاوره روابط عمومی است را قرار داد. هیچ سازمان آگاهی که به ارتباطات راهبردی,
مدیریت مساله و موقعیت یابی روابط عمومی می پردازد، چنین کارهایی را به
صورت تصادفی یا از روی هوس انجام نمی دهد. این سطح تحلی
ماه گذشته، وقتی مردم ساعت هشت و نیم شب، پای تلویزیون منتظر قسمت جدید سریال بانوی عمارت بودن، من و محیا تصمیم گرفتیم هر شب به شکل روتین، یک یا دو قسمت از سریال آمریکایی «سیزده دلیل برای اینکه...» رو ببینیم.بله... اسمش همینه؛ داستانش هم توی مدرسه‌ای در آمریکا می‌گذره که روابط بین دانش‌‌آموزهاش پر از فراز و فرود و کشمکش‌ه و با خودکشی یکی از دانش‌آموزا، همه چیز می‌ریزه به هم.من خیلی بیشتر از محیا باهاش ارتباط برقرار کردم. روابط پسرهای مدرسه ب
هوراا مقاله م مورد تایید کارفرما بودد
اما می خواستم من باب رابطه حرف بزنم.
روابط آدم ها با همدیگه یه جوریه که هرکس بیشترین دقت رو داشته باشه روی خودش و عکس العمل هاش بهترین روابط رو خواهد داشت، در مقابل تنها ٤٠درصد توجه خودتون رو به رفتار مخاطب اختصاص بدین. این کار بر افزایش خود آگاهی باعث بالا رفتن سطح کیفیت روابط شما میشه. 
خیلی پیش اومده در یک موقعیت مشابه یک عکس العمل تکراری از خودتون نشون بدین که از انجامش پشیمان باشین. اگر در هنگام برخو
منطق روابط بین المللی می گوید: دولتها برای امنیت و منافع ملی خود رقابت یا همکاری می کنند و در صورت بروز اختلاف باید ضمن درک رفتار هر دولت، ناخرسندی خود را نسبت به سیاستی یا عملی، با الفاظ دیپلماتیک یا اقدام متقابل به طرف دیگر منتقل کنند. اهانت به جنبه های فرهنگی و تمدنی ملت ها و زیر سوال بردن آنان،  تنها بر اساس عمل متقابل قابل توجیه است.
پاورپوینت روابط کار در سازمان
دانلود پاورپوینت با موضوع روابط کار در سازمان، در قالب ppt و در 37 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: وجدان کاری : مفاهیم متفاوتی در ابعاد روان شناختی وجدان مطرح شده است . برخی وجدان را به معنای آگاهی از اندیشه پنهانی انسانی دانسته اند . گ
کسی چیزی از روابط موازی میدونه؟ و آیا تاحالا بهش فکر کردید که ممکنه دچارش شده باشید؟ 
من میخوام امشب اگه سردرد بذاره بیام بنویسم در مورد نظر خودم و اینکه چرا و چی شد که گرفتارش شدم و از اونجایی که دیگه این وبلاگ هیچ خودسانسوری نخواهد داشت پس خیلی راحت از خیلی چیزا مینویسم و بدانید و آگاه باشید که بزرگترین خیانت هارو همیشه در حق خودم کردم نه هیچکس دیگه ای و نکته ی دیگه اینکه من تا همین هفته پیش نمیدونستم درگیر همچین مساله ای هستم و اسمش اصلا م
راه های ایجاد تنوع در روابط زناشویی چیست
اگر می خواهید با استفاده از راه کارهای جدید تنوع در روابط زناشویی داشته باشید این هفت ایده ی جالب را که از دو کارشناس امور جنسی گرفته شده اند را حتما مطالعه کنید.
در ادامه با ویکی روان همراه باشید.
برای برقراری رابطه جنسی زمان هایی را تعیین کنید
۳۰ یا ۴۵ دقیقه از یکی از شب های هفته را به برقراری یک رابطه جنسی
لذت بخش با همسر خود اختصاص دهید. سعی کنید با انجام دادن کارهایی مانند
یک حمام دو نفره، رد و بدل
عنوان کتاب: A History of Christian-Muslim relationsنویسنده: Hugh Goddardانتشارات و سال نشر: Edinburgh University press, 2000درباره نویسنده: هیو گادارد، نویسنده این کتاب یک محقق تاریخ ادیان از کشور انگلستان است. او فارغ‌التحصیل رشته «تاریخ اسلام» از دانشگاه آکسفورد انگلستان است و دکترای خود را از مرکز مطالعات روابط اسلام و مسیحیت در بیرمنگام گرفته است. برای آشنایی بیشتر با هیو گاداراد وکتاب وی به نام تاریخچه روابط مسیحی-مسلمان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
ادامه مطلب
1/ رهبر انقلاب در دیدار نخست وزیر عراق: روابط ایران و عراق فراتر از روابط دو کشور همسایه است و دولت و ملت ایران، پیشرفت و سعادت عراق را به نفع خود میدانند/ آمریکاییها و سعودیها وقتی داعش، موصل را اشغال کرد، برای آنها پول و سلاح و تجهیزات ارسال میکردند و اکنون که عراق بر داعش غلبه پیدا کرده است، اظهار دوستی میکنند/ دولت عراق باید کاری کند که نظامیان آمریکایی هر چه زودتر از عراق خارج شوند.
بخشی از روابط فامیلی که ازش بیزارم اونجاییه که تو مجبوری با آدمایی صلح کنی و خوب برخورد کنی که انقدر ازشون بدت میاد و بد دیدی ازشون که حتی دلت نمیخواد قیافشون رو ببینی ولی مجبوری یه جور وانمود کنی که خوشحالی از دیدنشون یا زمانی که مجبوری با آدمایی رفت و آمد کنی که از بودن باهاشون حالت بد میشه ولی بازم مجبوری که حضور داشته باشی.
+ یکی از چیزایی که همیشه برام سخته اینه که وارد جمعی از فامیل بشم و مجبور باشم با همه روبوسی کنم و دست بدم هم موقع ورود

روزروابط عمومی و ارتباطات مبارک باد
بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه روز روابط عمومی و ارتباطات است.
این روز بهانه‌ای است تا در سطح کشور به موضوع ارتباطات و روابط عمومی توجهی مضاعف مبذول شود.
لذا بدینوسیله روز ارتباطات و روابط عمومی  را بر همه پیشکسوتان وتمامی
اساتید وهمکارانی که در این عرصه فعالیت می نمایند تبریک عرض می نماییم.
خودارزشمندی
افرادی هستند که در روابط عاطفی به طرف مقابل میچسبند
و این به خودارزشمندی برمیگردد.
وقتی شریک عاطفی مان را بیشتر از خودمان دوست داریم با مشکلات بزرگی روبه رو می شویم.
باید یاد بگیریم نه تنها از باهم بودن لذت ببریم،بلکه از تنهایی مان هم لذت ببریم.
نه تنها با شریک عاطفی زمان مان را بگذرانیم بلکه یک زمانی را هم به خودمان اختصاص دهیم.
باید یاد بگیریم در روابط عاطفی اول خودمان را دوست داشته باشیم.
اطلاعات بیشتر در کلیپ زیر :
ادامه مطلب
چند دقیقه پیش کامنتی برای پستی دریافت کردم که معرفی یک انیمه بود. انیمه yuri on ice را که در ژانر yaoi (روابط پسر با پسر) است، چند سال پیش در این وبلاگ معرفی کرده بودم. با خواندن این کامنت به یاد آوردم که دیگر طرفدار yaoi نیستم و حتی آن را نفی می‌کنم.
اما چرا دیگر انیمه‌ی ژانر یائویی نمی‌بینم؟
نه به خاطر اینکه روابط بین دو پسر را نشان می‌دهد. نه به خاطر اینکه رابطه احساسی و جنسی دو پسر را نفی می‌کنم. اتفاقاً برعکس. چنین عقایدی ندارم و از این منظر یائویی
پس از مدت‌های زیادی فکر کردن به این‌که چرا حال من با برخی رفتارها از سوی بعضی از آدم‌های اطرافم بد می‌شود، به این نتیجه رسیدم دلیل آن این است که در روابطم بیش از آن‌چه وظیفه‌ی من است، از خود مایه می‌گذارم. (تشخیص حدود این وظیفه در روابط قراردادی (روابطی که قرار نیست احساسی در آن‌ها وجود داشته باشد) سهل است اما در روابط عاطفی بسیار دشوار خواهد بود تعیین کردن حد و مرز این‌که تا کجا وظیفه‌ی من است و از آن‌جا به بعد اضافه‌کاری محسوب می‌شود
رابطه با زن شوهردار در اکثر فرهنگ‌ها جزو خطوط قرمز روابط است اما در عین حال موارد متعددی از آن مشاهده می‌شود. شاید یکی از مشکلاتی که این روزها در جوامع و خانواده‌ها به چشم می‌خورد، رابطه زن شوهردار با مرد متاهل باشد. این روابط که هنجارشکنی بزرگی قلمداد می‌شود، می‌تواند آسیب‌های جبران‌ناپذیری به کانون خانواده‌ها وارد کند. مسئله ای که در اینجا بیشتر از همه مطرح است، چگونگی برقراری این روابط است. متاسفانه در خیلی از مواقع این روابط به س
می دانم امروز نوبت من نبود که بنویسم ...
ولی نتوانستم جلوی تضادها و تناقضاتی راکه در سرم می گذشت بگیرم ... مجبور
شدم همه را بیرون بریزم و وقتی می بینم که این مشغولیت ذهنی همه ماست نمی
توانم به خودم اجازه دهم که آن را برای خودم نگه دارم.
روابط عمومی بخشی از ترکیب رسانه های بازرگانی نظام یافته (Integrated
Marketing Communications) است و امروزه یکی از مهمترین عناصر فعالیت های
رسانه ها به شمار می رود. روابط عمومی
بخشی از رسانه و صنعت بازاریابی و تبلیغات است اما
 علاوه بر پیش‌بینی طلاق، 
جان گاتمن می‌گوید که می‌توان خوشبختی و بهبود روابط زوجین را در طول سالیان بعدی نیز پیش بینی کرد. 
 جان گاتمن در پژوهش‌هایش دریافته است که اگر هر زوج در هفته فقط ۵ ساعت را صرف زندگی مشترکشان کنند روابط شان بهتر خواهد شد. 
کاری که زوج‌های خوشبخت می‌کنند را به شما توصیه می‌کنیم که عبارتند از:
1️⃣ خداحافظی: این زوج‌ها هر روز قبل از خداحافظی، درباره کارهایی که قرار است در آن روز بکنند سوالاتی از همدیگر می‌کنند (۲ د
نحوه آداب معاشرت با اطرافیان
آداب معاشرت : شخصیت انسان در عرصه روابط گوناگونی شکل می گیرد. این روابط به ترتیب عبارتند از: رابطه انسان با خود، رابطه با خدا و رابطه با دیگران.
 انسان موجودى اجتماعى است و نیازمند معاشرت، تبادل افکار و ایجاد روابط نیکو با همنوعان است و بر اثر همین معاشرتها و تبادل افکار روابط انسانى شکل مى ‏گیرد و فرهنگ 
انسانى هویت خود را آشکار مى ‏سازد.
در دیدگاه اسلامى، جامعه و معاشرت روابط انسانى آن، رنگ الهى و عبادى به خود
مدیریت و کنترل خشم و پرخاشگری یکی از تکنیک ها و مهارت های ضروری در زندگی فردی و اجتماعی است. ضرورت آن به این دلیل است که ما همیشه نمی توانیم خشم خود را بواسطه پرخاشگری نشان دهیم. کنترل خشم بخصوص در روابط اجتماعی از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا عدم مدیریت و کنترل خشم می تواند تبعات بسیار بدی به لحاظ روحی روانی، روابط خانوادگی، اجتماعی و حتی حقوقی به همراه داشته باشد. با توجه به اهمیت موضوع در این مطلب قصد داریم راهکارهای مدیریت و کنترل خشم ر
یکی از بزرگترین تفاوت‌های روابط عمومی و تبلیغات در برنامه‌ریزی
است؛ به‌طوری‌که روابط عمومی برای بلندمدت برنامه‌ریزی می‌کند اما
تبلیغات، در کوتاه‌ترین زمانِ ممکن به دنبال نتیجه است و البته این موضوع،
ریسکِ کار را بالا می‌برد. روابط عمومی با صبر و حوصله و اختصاصِ زمانِ
تفکرِ بیشتر به مشتری و شرکت، در جهتِ جلبِ رضایتِ هرچه بیشتر مشتری و
ارائه‌یِ خدمات بهتر، سعی در دائمی کردن مشتریان و مخاطبان شرکت دارد.
ارئهٔ چهرهٔ واقعی و شفافِ شر
از دلبستگی کودکی تا عشق‌ ورزی بزرگسالی

مری اینزورث با طراحی یک موقعیت آزمایشی به نام موقعیت ناآشنا (Strange
Situation) متوجه شد که سه سبک دلبستگی در کودکان قابل شناسایی است:

سبک دلبستگی ایمن.

سبک دلبستگی ناایمن اجتنابی .

سبک دلبستگی ناایمن اضطرابی.

بر اساس آموزه های دلبستگی، الگوهای فعال درونی از خود و دیگران وارد
روابط آینده می شود. یکی از روابط بزرگسالی روابط عاشقانه است. بر
ادامه مطلب
تحریم روابط زناشویی

گاهی اختلافات زناشویی از روال طبیعی خود خارج می شود و روابط جنسی زوج را مختل می کند

چگونه یک رابطه زناشویی موفق داشته
باشیم،بروز اختلاف و عدم تفاهم در خانواده امری شایع است و هیچ خانواده ای
نیست که بتوان آن را از این معضل مستثنی دانست . اما گاهی این اختلافات و
مشکلات از روال طبیعی خود خارج می شود و تبدیل به تعارضات و اختلافات شدید
خانوادگی می گردد و روابط جنسی زوج را مختل می کند.
ادامه مطلب
روابط جنسی با کیفیت با استفاده از معجون های عسل و خرما
روابط جنسی با کیفیت با استفاده از معجون های عسل و خرما را می شود تجربه کرد. معجون جنسی عسل معجونی قدرتمند برای افزایش قوای جسمی و جنسی می باشد . ادامه مطلب روابط جنسی با کیفیت با استفاده از معجون های عسل و خرما ادامه مطلب...
ثبات روابط و عملکرد

ثبات روابط و عملکرد رابطه ای در زنجیره تامین
Relational-stability-and-alliance-performance-in-supply-chain.pdf
تعداد صفحات انگلیسی: 8 صفحه تعداد صفحات ترجمه فارسی:  12 صفحه دانلود متن انگلیسی
مقدمه
در دهه های گذشته اتحادیه های تعاونی باعث توجه روزافزون پژوهشگران مدیریت عملیات را به سمت خود حلب کرده است. در شرایط رقابتی، این پیوندها مزایایی را برای شرکت
پاورپوینت آشنایی با اصول روابط عمومی نوین فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PPTXتعداد صفحات: 39حجم فایل: 511قیمت: 14900 تومانبخشی از متن:توضیحات:فایل پاورپوینت آشنایی با اصول روابط عمومی نوین. این فایل در ارتباط با روابط عمومی تهیه شده است ، در حجم 39 اسلاید قابل ویرایش.بخشی از متن:افکار عمومی برای نخستین بار در قرن هجدهم میلادی معنا و مفهوم امروز خود را به دست آورد. برای نخستین بار سیسرون سیاستمدار رومی که در سال 51 قبل از میلاد مسیح در سیسیل ا
به این فکرکن که یک سوراخ دریک ناوهواپیمابربرابربازیان چنددلاری هست ؟این سخنان جان کری که باپای شکسته برای برجام دویده بودپشت درهای بسته به رفیق شفیق خودفدریکاموگرینی بود.
فدریکاموگرینی علاقه زیادی به آرمان فلسطین نداشت.درکل ازافرادی که دنبال سکس ساعتی نبودندحالش بهم میخورد.اوتمام ثروت وپست ومقام خودراباعشوه ونازتهیه کرده بود.
این روابط اوبادموکرات های کاخ سفیدخوشایندجان بولتون نبود.
حالابرویم برای رقص باله.فدریکا عین بچه هاگفت آخ جو
امروز در خوابگاه در این مورد صحبت میکردیم که چه نوع روابطی رو آدم باید با دوستهاش انتخاب کنه؟
حقیقتش یکی از معضلات و مشکلاتی که خوابگاهیا باهاش درگیرن روابطی هستن که شما با دوستاتون و هم اتاقیاتون ایجاد میکنین. 
اما اصلا تفاوتی بین دوست و هم اتاقی و هم کلاسی هست؟؟!!!
یبشتریا در مورد تفاوت بین دوست و همکلاسی میدونن که چجوری روابط از هم تفکیک میشه. اما بیشتریا نمیدونن که یک هم اتاقی خوب لزوما یک دوست خوب نیست. خیلی وقتا لازم نیست شما با یکی دوست
بر اساس تجربه و تحقیقات به‌دست‌آمده یکی از علت‌های عمده انحراف و خیانت زنان شوهردار ریشه در مسائل عاطفی دارد. زن‌ها از اینکه به خاطر زیبایی‌های ظاهری و باطنی در دل همسرشان عشق و محبت ایجاد کرده باشند بر خود می‌بالند. زن‌ها دوست ‌دارند که در تاریک‌خانه دل همسرشان جز مهر و عشق به او […]
نوشته راهکاری مفید برای جلوگیری از خیانت زنان شوهردار و تحکیم روابط خانوادگی اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
زندگی دو نفره همیشه هم دو نفره نیست، اینجور که فکر کنیم فقط ما
دوتاییم که زندگیمونو با علاقه خالص نسبت بهم میچرخونیم، درواقع خانواده و
فامیل (اونم فامیلای تاثیر گذار) خیلی میتونن روی روابط موثر باشن...چیزی
که در دوران نامزدی و بعدش حتی،رابطه رو ممکنه حساس یا خدشه دار بکنه همین
روابط خونواده ها با هم یا فامیل همدیگه هست... این چندروز یه کنتاکت پیش
اومد بیشتر سوتفاهم بوده ولی چه حس بدی رو تجربه کردم ..... خدا رو شکر خدا
رو شکر وقتی به گوش علی رس
اگر خود یا خواهر و بردار هایتان درسن حساس و بلوغ ذهنی و جنسی هستید پیشنهاد میکنم تمام حواس خود را جمع کنید و از اشتباهات گریزان باشید!بچه های طلاق آسیب پذیر تر از هر بچه ای هستند و چه بسا که در سن بحرانی و عاطفی نیز باشند!
برخی از اونا بدلیل احساس کمبود محبت و تنهایی سعی دربرقراری روابط عاشقانه  و یا حتی روابط نامشروع هستن!
بهتره که بدونید این فقط یک نوع متقاعد کردن هستد که فرد با ایجاد یک رابطه نامناسب سعی دارد کمبود محبت و تنهایی هایش راجبرا
یعنی این چند روز بعد اون ماجرای رمز دار تازه فهمیدم ، روابط چقدر زیاده و من چقدر ساااده ام :/ 
فکر میکردم طرف متاهله چون حلقه دستش بود ! الان فهمیدم دوست پسرشه ! بعد اینها به درک ! نشسته راحت از روابطشون میگه ! 
به اون یکی که دوست پسرش همکلاسیمونه ، میگم اون فلش من رو از دوست پسرت بگیر فردا بیار برام لطفا !برگشته میگه امشب نوبت خونه ی منه ، بیاد میگم بیاره میگیرم ازش :/ 
من :/ نوبت خونه ی اون :/ 
اون یکی ۱ ساله با دوست پسرش به هم زده ، نشسته از مشکلاتش
پرسشنامه روابط چند بعدی بدن فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: docxتعداد صفحات: 4حجم فایل: 18 کیلوبایت قیمت: 4900 تومان
توضیحات:پرسشنامه روابط چند بعدی بدن، در قالب فایل word، شامل 46 گویه و 6 مولفه، همراه با راهنمای نحوه نمره گذاری و تفسیر، روایی و پایایی و منبع مورد استفاده شده.مولفه های مورد ارزیابی در این پرسشنامه عبارتند از:ارزشیابی قیافه، جهت گیری قیافه، ارزشیابی تناسب اندام، جهت گیری تناسب اندام، وزن ذهنی، رضایت بدنی

پرداخت با کلیه کار
آقا بگذارید خیلی صریح و  رک و راست اعتراف کنم که بنده روشنفکر نیستم! اصلا همه شما روشنفکرها خوب و من سنتی و عقب افتاده. از موصوف شدن به چنین صفاتی اصلا هم ناراحت نمیشم وقتی پای "همجنسگرایی" در میون باشه! یعنی چی؟! بله می دونم که از خیلی قدیم این جور روابط بوده و حتی در اصول فقهی برای همه شرایط و حالاتش اسم هم در نظر گرفته شده. منتهی این مساله در کت من فرو نمیره!! فی الوافق به این نتیجه رسیدم که از این نوع روابط چندشم می شه! پسره با یه پسره دیگه دست ت
یکی از موضوعاتی که همواره محل بحث بوده و نظریات مختلفی پیرامون آن مطرح گردیده، رویکرد عمومی جامعه و نهادهای سیاست‌گذاری فرهنگی این جوامع در قبال روابط جنسی بوده است. غرب از ابتدا تا کنون در قبال روابط جنسی سه مرحله را پشت سر گذاشته است..
ادامه مطلب
پس از پیروزی انقلاب اسلامی، روابط ایران و انگلیس شاهد تنگناهای منحصر به
‌فردی بوده که دلیل عمده آن عدم پذیرش واقعیات جدید بعد از انقلاب توسط
انگلیسی‌ها بوده است. در تحلیل این موضوع می توان به دیدگاه تقابلی این
کشور در ارتباط با ایران اشاره نمود. از آنجایی که ظهور جمهوری اسلامی
ایران در منطقه و سطح بین‌الملل مبتنی بر منافع بریتانیا نبود و ایران از
ظرفیت تأثیرگذاری بر زیاده‌خواهی‌های انگلستان در منطقه برخوردار بوده است،
این کشور هموا
برای نقد و بررسی احکام حقوقی اسلام، می‌توانید به تجارب جوامع دیگر در این زمینه مراجعه کنید.مثلا می‌توانید که کشورهای غربی مراجعه کنید و ببینید وضعیت زنان و حقوق و آزادی آنها چگونه است.
آیا وضع بهتری نسبت به ایران دارند یا نه؟!
تا آنجایی که من مطالعه کرده‌ام، آزادی بیش از حد زنان در سه حوزه مشکل ساز شده است:
1. آزادی زنان در پوشش، موجب ناامنی برای آن‌ها شده است. که البته این کوچکترین اثر بد آن است.
2. آزادی زنان در پوشش، موجب افزایش بی حد و حصر
روابط عمومی ها در عصر جدید آینده، نیاز به استعدادها و افرادی خواهند داشت که مهارت و ساختار فکری درستی داشته باشند. نسل بعدی روابط عمومی، باید ترکیبی از مهارت تکنولوژی، خلاقیت، اشتیاق به فعالیت در هنر و صنعت روابط عمومی را داشته باشند.

روابط عمومی در عصر جهانی شدن در کنار استفاده شایسته و بهینه از ابزارهای رسانه ای، نیازمند درک بهتر از پیچیدگی های اجتماعی افراد است. در شرایطی که در روابط عمومیهای سنتی نیز این عامل دارای اهمیت بسزایی بود،
در سومین روز هفته بهزیستی در مرکز اورژانس
اجتماعی کلاسی با عنوان " اهمیت گفتگو در روابط زوجین"  توسط یکی از کارشناسان مرکز
برگزار شد و روش های گفتگوی موثر و نقش آن در بهبود روابط زوجین آموزش داده شد و در
پایان به پرسش های زوجین نیز پاسخ داده شد.

ادامه مطلب
بحران سوریه، از همان روزهای نخستین، به کشمکش‌ها و منازعات داخلی محدود
نماند و عرصه جدال بازیگران مختلف منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای شد که منافع
هم‌سو یا متضاد با یکدیگر داشتند.ازاین‌رو، بدیهی است که آینده سوریه بر منافع این بازیگران تاثیر خواهد گذاشت.روابط ایران و سوریه
به عنوان دو کشور خاورمیانه‌ای غیر همسایه توانسته‏‌اند در دو و نیم دهه
اخیر بیشترین هماهنگی‏‌ها را در روند تحولات منطقه‌ای و جهان اسلام کسب
نمایند و به عنوان الگویی ب
زندگی آرام باوجود همسر بداخلاق تندخویی و عصبانیت شوهر موجب آشفتگی روابط می شود. با تدبیر و شکیبایی و بدست آوردن بینش بیشتر نسبت به عواقب عصبانیت می توان در روحیات همسر تاثیر گذار بود.خشم و عصبانت در روابط زن و شوهر، آزار دهنده و آسیب رساننده است و آزردگی هر دو طرف را به همراه دارد. گاهی بعضی از خانم ها از برخورد شوهر عصبانی، ناراحت و
ادامه مطلب
قبل‌ترها هرگز کسی رو بیشعور فرض نمیکردم و تمام ناکامی‌های روابط اجتماعی رو به‌پای هرچیزی میذاشتم جز معیوب بودن فرد مقابل.این باعث میشد بیشتر بار روابط رو روی دوش خودم بذارم. توی این حالت اگه ناکامی‌ای پیش میومد نقد رو به توانایی‌های خودم وارد میکردم.امروز اما به یک‌باره خیلی چیزها تغییر کرد. بیشعوری رو به نحوی آشکار دیدم که جای هیچ انکاری براش نمونده. سخت میدونین چیه؟ اینکه بیشعورها خیلی به ما نزدیکند، همین بغل گوشمون‌.باورم نمیشه من،
مرور نکات رشد
وی فرد را به صورت سیستم پیچیده ای از روابط در نظر می گیرد که چندین سطح از محیط اطراف بر او تاثیر می گذارند.
این سطوح عبارت اند از:
⭕️۱-ریز سیستم (میکروسیستم):
عمیق ترین سطح محیط است که فعالیت ها و الگوهای تعامل در نزدیک ترین محیط فرد را شامل می شود.
رابطه ها در این سطح دو جهتی هستند. مثلا والدین بر رفتار کودکان تاثیر می گذارند و برعکس.
برای مثال یک کودک مهربان احتمالا واکنش های خوشایند و صبورانه والدین را بر می انگیزد، در حالی که یک

حسادت تهدیدی جدی در روابط شماست
حسادت می تواند تهدیدی جدی در روابطتان باشد. گاهی کنترل حسادت از دست شما در  می رود و بدون اینکه  خودتان متوجه باشید احساس حسادت می کنید.
درضمن اگر نسبت به همسر خود دچار بد گمانی و سو ظن های شدیدی شده اید، راه حلش این نیست که او را بیشتر تحت کنترل در آورید ،بلکه باید
ادامه مطلب
خب بریم که داشته باشیم برشی از کتاب Inter personal problems . فقط اینو بگم که این چیزی که نوشتم برگردان خودم از زبان اصلیه چون کتاب ترجمه شده این قسمتها رو کلا حذف کرده! 
اتفاق شایعی که برای افراد درون گرا میفته ،تنهایی تدافعی یا خودخواسته اس. فرد میترسه از درگیر شدن با احساسات و روابط . دائما هم برای توجیه و سرکوب نیازهاش میگه من تنهاییم رو دوست دارم. تنهایی انتخاب منه ، چه بهتر که درگیر کسی نیستم و ... ولی تا زمانی که دوست داشته نشی ،دوست داشتن رو یاد نمی
برای برقراری رابطه بهتر با همسر شکاک، بد دل و جلوگیری از بر هم خوردن آرامش و آسایش در زندگی مشترک ابتدا باید اعتمادسازی صورت بگیرد.حمیدرضا رحمانی روانشناس و مشاور خانواده با اشاره به پیرامون روش‌های ایجاد اعتماد در زندگی اظهار داشت: گزارش دادن از کارهایی که در طول روز انجام شده، درک و فهمیدن نکاتی که باعث آزار وی می‌شود مثل نوع لباس پوشیدن و یا لحن صحبت کردن و پیدا کردن راهی برای اصلاح رفتار در این زمینه می‌تواند موثر باشد.وی گفت: باید آگا
روابط عاطفی درازمدت از عمق خاصی برخوردارند! بی آن که بدانیم پاره مهمی از زندگیمان می‌شوند!
دور که هستیم با آرامش تصمیم به پاره کردن این رشته‌های الفت می‌گیریم؛ خیال می‌کنیم بی‌صبرانه منتظر لحظه جدایی هستیم. اما وقتی زمان آن فرامی‌رسد، سراپا وحشت می‌شویم؛ و عجیب این که قلب پست ما برای ترک کسی که در کنارش دیگر هیچ لذتی نمی‌بریم هم پاره پاره می‌شود ...
بنژامن کنستان / آدلف
+ هشیاری و آگاهی از تاثیر عمیق روابط درازمدت روی ناخودآگاه میتواند
وقتی که میخوایم با یه فرد وارد رابطه ازدواج بشیم، یه دلیلی داریم، این دلیل میتونه پول، زیبایی، تحصیلات یا هر چیز دیگه ای باشه. من میخوام پایه روابط رو به چند دسته تقسیم کنم، از سطحی ترین شون تا والا ترین شون، البته این نظر بنده ست و ادعایی ندارم.
سطحی ترین پایه شکل گیری یک رابطه، پول هست، روابط میان آدم های جامعه هم معمولا بر این اساس هست، ما از افراد جامعه انتظار غیر این رو نداریم، اما اینکه همسرمون ما رو به خاطر پول انتخاب کنه، یا ما این
دانلود کتاب صوتی قصه عشق (نگرشی تازه به روابط زن و مرد)
قصه عشق (نگرشی تازه به روابط زن و مرد) فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 32 حجم کل فایل ها: 218 مگابایت زمان پخش: 16 ساعت و 34 دقیقه نویسنده: رابرت استرنبرگ مترجم: علی اصغر بهرامی گوینده: زهرا ایران منش دسته بندی: روانشناسی - کتاب های صوتی فارسی فهرست ...
دریافت فایل
دانلود کتاب صوتی قصه عشق (نگرشی تازه به روابط زن و مرد)
قصه عشق (نگرشی تازه به روابط زن و مرد) فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 32 حجم کل فایل ها: 218 مگابایت زمان پخش: 16 ساعت و 34 دقیقه نویسنده: رابرت استرنبرگ مترجم: علی اصغر بهرامی گوینده: زهرا ایران منش دسته بندی: روانشناسی - کتاب های صوتی فارسی فهرست ...
دریافت فایل
1️⃣ خود پذیری :
از نگرش مثبت به خود برخوردارند
جنبه های متعدد خود را میپذیرند ؛ از جمله ویژگیهای مثبت و نقاط ضعف خود را
2️⃣ روابط مثبت با دیگران :
روابط گرم ، رضایتبخش و مطمئنی با دیگران دارند ، به رفاه دیگران اهمیت میدهند ، از همدلی عمیق ، محبت و صمیمیت برخوردار هستند و مصالحه در روابط انسانی را درک میکنند
3️⃣ خودمختاری :
خود مختار و مستقل هستند
در برابر فشارهای اجتماعی برای فکر کردن و عمل کردن به شیوه خاص مقاومت میکنند و رفتارشان را از درون
جامعه آسان‌گیر جنسی، عشق را در حد یک رابطه کاملا فیزیکی برای رفع گرسنگی حاد جنسی که مانند هر نوع گرسنگی دیگر است، تقلیل و تنزل داده است. گرایش به روابط جنسی سهل‌الوصول نه تنها آزادی‌ها را بیشتر نکرد، بلکه آسیب‌ ها را افزایش داد.
... رسانه ها اشکالی از روابط عاشقانه را تبلیغ می کنن که بر پایه هویت یابی مصرفی است؛ هویتی که از شکل و چگونگی مصرف سرچشمه می‌گیرد. 
جامعه شناسی عشق
دکتر علی طلوعی
در عصر فناوری های رسانه ای و ارتباطی که جهانی شدن را یک پدیده
فراگیر و اجتناب ناپذیر ساخته اند، روابط عمومی چه در کارکرد و چه در معنا در حال
تحول است.
از روابط عمومی به عنوان هنرهشتم و دست آورد قرن بیستم یاد شده است. اصطلاح روابط عمومى، ترجمه واژه انگلیسى public Relations براى نخستین بار در آمریکا در اتحادیه راه آهن به کار برده شد و در ایران نخستین بار در شرکت نفت به کار رفته و دفترى در آن شرکت ایجاد شد.
روابط عمومی کار روبرو شدن یک سازمان یا موسسه را
در عصر فناوری های رسانه ای و ارتباطی که جهانی شدن را یک پدیده
فراگیر و اجتناب ناپذیر ساخته اند، روابط عمومی چه در کارکرد و چه در معنا در حال
تحول است.
از روابط عمومی به عنوان هنرهشتم و دست آورد قرن بیستم یاد شده است. اصطلاح روابط عمومى، ترجمه واژه انگلیسى public Relations براى نخستین بار در آمریکا در اتحادیه راه آهن به کار برده شد و در ایران نخستین بار در شرکت نفت به کار رفته و دفترى در آن شرکت ایجاد شد.
روابط عمومی کار روبرو شدن یک سازمان یا موسسه را
حس میکنم روابط اجتماعی م خیلی خرابه.و خیلی کم حرفم فقط بعضی مواقع میتونم حرف بزنم.در خیلی مواقع حرفی برای گفتن ندارم.مثلن وقتی صحبت از آشپزی و خیاطی و خواستگارها و دوست پسراشونه.یا عروسی فلانی و یا غیره! یا رنگ مو و فلان آرایشگاه :)) به کل از مرحله پرتم.بعضی وقتا حس میکنم واقعا ممّدم تا مردیت :))) من بکشنم هم نمیتونم اینطوری باشم.زندگی م کسالت بار و دیوانه وار میشه.و روانی میشم.من همین زندگی آزاد خودمو دوست دارم و راحتم :) امروز عصر اینقدر حرف مشتر
سلام خدمت همه دوستان خانواده برتر
من یه دخترم که هفته پیش عقدم بوده. ازدواج مون سنتی بوده. قبل عقد به مدت یک ماه با هم محرم بودیم و ارتباط مون با هم خوب بود. یعنی در حد خواهر و برادر با هم صمیمی شده بودیم. الانم که عقدیم رابطه مون در همون حده. یعنی تا حالا دست هم رو هم نگرفتیم چه برسه به کارای دیگه. من یه کم نگرانم. البته هر دو مون هم گرم مزاجیم ولی نمیدونم چرا ایشون سطح روابط مون رو بالاتر نمی بره؟
الان هنوز درباره خودمون و رابط مون صحبتی هم نکرده
قاطعیت در روابط چیست؟
قاطعیت یعنی نشان‌دادن صریح و محترمانه‌ی این‌که من چه کسی هستم، در چه موقعیتی قرار دارم و دوست دارم چگونه با من رفتار شود.
محور اصلی قاطعیت، توانایی "خودافشایی" یا آشکارکردن افکار، احساس‌ها، علائق و دیدگاه‌های خودم به دیگران است.
هر چه دو طرف رابطه بیشتر خود را برای دیگری به شکل مناسب افشا کند، هم کدورت‌ها در رابطه زودتر برطرف می‌شود و هم سوءتفاهم‌ها رفع می‌گردد.
خودافشایی یعنی گفتن چیزی درباره‌ی خود در رابطه. مث
جناب آقای روابط عمومی!
بد و بیراهایت را به حسین منصف گفتی؟ دلت خنک شد؟ سبک شدی برادر؟ لبخند رضایت را بر لبان رییست نشاندی؟ از او بالاتر ارباب حلقه هارا از خودت راضی و خشنود ساختی؟ خدا قوت دلاور خسته نباشی
حالا بیا و وظیفه ت را انجام بده:
در زمان تصدی اردشیر بیژنی در اتاق شهردار دیداری با ایشان داشتم. دفتر وی زیبا و خوش رنگ و لعاب بود. در شرایط وخیم اقتصادی و کسری درآمدهای شهرداری تغییر مجدد دکور این اتاق چه ضرورتی داشت؟
از مراجعات حضوری و تما
شهر سوال - روابط عاطفی پیش از ازدواج همواره مخلّ فرایند صحیح ازدواج هستند. زیرا
مطمئنا وابستگی های عاطفی در دو طرف شکل گرفته و بخصوص برای دختر خانم
بسیار سخت و دشوار خواهد بود به هر دلیلی بخواهد به این رابطه خاتمه دهد.
بنابراین توصیه ما همواره این بوده است که روابط پیش از ازدواج (چه با قصد
ازدواج چه بدون قصد)، وجود نداشته باشد، و در صورت تصمیم جدی به ازدواج هم
این رابطه به مدت کوتاه و با رعایت شرایطی قابل توجیه است.بخش مشاوره شهر سوال بر بال
بعضی‌ از اصول‌ پیشنهادی‌ برای‌ تدوین‌ نظامنامه‌ اخلاقی‌ روابط عمومی در ایران‌، عبارتند‌ از:
 1. عدم‌ استفاده‌ از دروغ‌، دلایل‌ ظاهر فریب‌ و مستندات‌ تحریف‌ شده‌ در فعالیت های‌ ارتباطی‌.
 2. مواجهه‌ با مخاطبان‌، همکاران‌ و مدیران‌ برحسب‌ موازین‌ اخلاق‌ و انصاف‌.
 3. رازداری‌ و حفظ اسرار سازمان‌ و مخاطبان‌.
 4. خودداری‌ از نشر اطلاعات‌ خلاف‌ واقعیت‌ و دادن‌ تعهد مبنی‌ بر انجام‌
تحقیق‌ و کسب ‌اطمینان‌ در مورد صحت‌ م
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان؛ کارشناس حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان و خبرنگار آنا در کرمان برتر استان کرمان شد.
مراسم بزرگداشت روز خبرنگار صبح امروز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان برگزار و از محمدحسین توکلی کارشناس حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان به عنوان خبرنگار برتر استان کرمان در زمینه انتشار اخبار و مطالب درباره بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تجلیل شد.
ادامه مطلب
به گزارش روزنامه نگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، حسن روحانی مهتر جمهور ایران به دعوت همتای تاجیکی خویشتن در تاریخ ۱۴ ژوئن سال جاری بوسیله اراده مشارکت در کنفرانس تعامل و اعتماد سازی تو آسیا به دوشنبه پایتخت تاجیکستانسفر می بطی ء. بنابر گزارش مرکز مطبوعاتی وزارت امور خارجه تاجیکستان، حضور رئیس جمهور ایران داخل این میتینگ در روانی سفر رسمی «سراج الدین مهرالدین» وزیر امور خارجه این کشور بوسیله تهران و بازدید وی با مقامات عالی جمهوری اسلامی ت
شغل فرهنگی
۲۰ هزار شغل فرهنگی ایجاد می‏شود. روزنامه دولتی ایران در خبری نوشت:
تفاهم‏نامه ایجاد ۲۰هزار شغل فرهنگی میان رییس سازمان برنامه و بودجه، وزیر
فرهنگ و ارشاد و رییس صندوق توسعه ملی امضاء شد و به زودی کار ایجاد این
۲۰ هزار شغل فرهنگی آغاز خواهدشد. پیش از این تفاهم‏نامه‌‏هایی برای ایجاد
یک میلیون و خُرده‏ای شغل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی، آماری، پولی،
بانکی، صنعتی، سنتی و غیره‌‏ای میان رؤسای سازمان‌ها و وزارتخانه‌‏ها م
روابط عمومی ها در عصر جدید آینده، نیاز به استعدادها و افرادی خواهند داشت که مهارت و ساختار فکری درستی داشته باشند. نسل بعدی روابط عمومی، باید ترکیبی از مهارت تکنولوژی، خلاقیت، اشتیاق به فعالیت در هنر و صنعت روابط عمومی را داشته باشند.
روابط عمومی در عصر جهانی شدن در کنار استفاده شایسته و بهینه از ابزارهای رسانه ای، نیازمند درک بهتر از پیچیدگی های اجتماعی افراد است. در شرایطی که در روابط عمومیهای سنتی نیز این عامل دارای اهمیت بسزایی بود، د
روابط عمومی در عصر جهانی شدن در کنار استفاده شایسته و بهینه از ابزارهای رسانه ای، نیازمند درک بهتر از پیچیدگی های اجتماعی افراد است. در شرایطی که در روابط عمومیهای سنتی نیز این عامل دارای اهمیت بسزایی بود، د
سلام من دختر 20 ساله هستم... 
در روابط اجتماعیم خیلی خیلی مشکل دارم و وقتی تو یه جمع هستم راحت نیستم یا اگه یکی رو یهویی ملاقات کنم به شدت استرس می گیرم و خجالت می کشم و عین بچه های کوچیک رفتار می کنم. و حتی ممکنه تا یکی دو روز بعدش این اضطراب رو داشته باشم... که نتونم به کارای خودم تمرکز کنم... 
همیشه از تنهایی لذت می برم و اصلا خوشم نمیاد دوستی داشته باشم ولی مشکل نه گفتن هم دارم و اگه یکی ازم چیزی بخواد اصلا نه نمی گم و حتی تو چهرم هم خودمو خوشحال ن
مرکز مشاور خانواده به مکانی گفته می شود که در آن مشاوره تخصصی به خانواده داده می شود.

**سوال این است چه کسانی با این مراکز روانشناسی مراجعه می کنند؟**

زوجینی که در روابط زناشویی خود اختلاف نظر دارند.
والدینی که در تربیت کودکان خود مشکل دارند.
زن و شوهری که در روابط جنسی خود مشکل دارند.
خواهر و برادری که با هم دعوا دارند.
اختلاف مادر زن با داماد به دلایلی همچون دخالت در زندگی.
اختلاف مادر شوهر با عروس به دلایلی همچون عدم پذیرش نظر یکدیگر.
هدر س
مرکز مشاور خانواده به مکانی گفته می شود که در آن مشاوره تخصصی به خانواده داده می شود.

**سوال این است چه کسانی با این مراکز روانشناسی مراجعه می کنند؟**

زوجینی که در روابط زناشویی خود اختلاف نظر دارند.
والدینی که در تربیت کودکان خود مشکل دارند.
زن و شوهری که در روابط جنسی خود مشکل دارند.
خواهر و برادری که با هم دعوا دارند.
اختلاف مادر زن با داماد به دلایلی همچون دخالت در زندگی.
اختلاف مادر شوهر با عروس به دلایلی همچون عدم پذیرش نظر یکدیگر.
هدر س
آیا می‌دانید دلایلی که باعث می‌شود یک مرد، شما را نادیده بگیرد، چیست؟
نمی‌دونم رابطه بین انسان‌ها در گذشته هم، همین‌قدر پیچیده و عجیب بود یا با پیشرفت علم و تکنولوژی این روابط دستخوش تغییر و تحول شده. در عصر حاضر هزاران دلیل برای رفتارهای عجیب و غریب افراد در روابط دوستی، عاشقانه و یا حتی کار وجود دارد. یکی از همین رفتارها، نادیده‌گرفته‌شدن فرد در یک رابطه عاشقانه است.
اتفاقی آزاردهنده و غیرقابل تحمل.
اما واقعا چرا این اتفاق در یک راب
شماره تلفن روابط  عمومی امور
علی علائی دبیر جمعیت اسلامی آزاد اندیشان
09166624834 میباشد جهت اطلاع از کلیه امور
با این شماره تماس حاصل  فرمائید .

با تشکر - علی علائی
نظریه دلبستگی توسط بالبی مطرح شده و مربوط به روابط انسانی است. به اعتقاد این نظریه:
•  انسانها به ارتباط عاطفی با یکدیگر در فضایی صمیمانه تمایل دارند.
•  شیوه رفتار والدین و به ویژه مادر تاثیر بسیار زیادی بر رشد کودک و گرایش های آتی او دارد.
دلبستگی، توانایی منحصر به فرد انسانی ما برای شکل دادن و ادامه دادن روابط با دیگران را توضیح می دهد. این نظریه معتقد است کودکان طی رابطه با دیگران، در مورد خود و دیگران چیزهایی فرامی گیرند و چگونگی کنترل
جمع سه نفره‌ی من و الی و امین که کف کانون ولو شدیم و می‌خندیم و چیپس و ماست موسیر میخوریم و حرفای جدی درمورد روابط و شخصیت من می‌زنیم. اینجا مکان امن منه‌. سه تایی دور هم بشینیم و شعر بگیم و از بودن در کنار هم لذت ببریم :) صنعتی جز لعنتی بودنش این چیزای قشنگم واسه من داره.
مجموعه: معرفی رشته های تحصیلی

رشته حقوق
 رشته حقوق یکی از محبوب ترین رشته‏ های داوطلبان گروه علوم انسانی است . دامنه گرایش‏های رشته حقوق گسترده و در کلیه روابط زندگی امروز قابل ملاحظه است . این روابط می‏تواند مربوط به روابط دولت و مردم باشدکه به حقوق عمومی معروف است و یا روابط خصوصی مردم را در برمی‏گیرد که حقوق خصوصی نامیده می‏شود .
ادامه مطلب
بیست
و هفتم اردیبهشت‌ماه روز جهانی روابط‌عمومی و ارتباطات است. این روز صرفا یک عنوان
در صفحات تقویم نیست، بلکه سرفصلی است از تعهد، تخصص، علم و هنر.
روابط
عمومی یک شغل نیست بلکه یک ویژگی اخلاقی و انسانی است و بی‌جهت نیست که مرحوم دکتر
نطقی بنیانگذار علم روابط عمومی در ایران می فرمایند: روابط عمومی یک شغل اداری
نیست بلکه یک شوق اداری است، چرا که تمامی فعالان در این حوزه با عشق، شور و نشاط،
بهره گیری از تکنولوژی روز و ایده های نو و همچنین تزری
به نام خدا
سلام! 
من دوستان نامناسبی داشتم که از لحاظ اخلاقی و روحی در شرایط خوبی نبودند و همچنین به کارهای نامناسب و غیر اخلاقی مشغول بودند. معاشرت با این دوستان بر روی رفتار و ذهنیت من تاثیرگذار بود،  من توانایی حفظ رابطه م با این دوستان را به گونه ای که ذهن و فکر و سبک زندگی سالمی را در پیش داشته باشم نداشتم. به همین علت ارتباطم را به کل قطع کردم به گونه ای که روابط مان به شدت سرد شد و حتی با چند بار پیش قدم شدن آنان من راضی به ادامه ارتباطم نش
این مقاله با اشاره‌ای به اهمیت مدیریت منابع انسانی در شرکتهای تعاونی.در محیط رقابتی امروز آغاز می‌شود.برای گردآوری اطلاعات از روش کتابخانه‌ای و میدانی و پرسشنامه استفاده شده است.پرسشنامه در بین ١٨٥ نفر از افراد نمونه توزیع و پس از گردآوری در نرم افزارهای SPSS و لیزرل مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.و در مدیریت منابع انسانی بیش از پیش باید به این فناوری توجه شود.مدیریت منابع انسانی معطوف به سیاست‌ها، اقدامات و سیستم‌هایی است که رفتار، طرز فک
یاسر فلاح، مدیر روابط عمومی سازمان بورس در گفت و گو با همفکران شایعه استعفای شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس را تکذیب کرد. دقایقی پیش شایعه ای مبنی بر استعفای رییس سازمان بورس و جانشینی سعید اسلامی بیدگلی در بازار مطرح شد که روابط عمومی سازمان بورس آنرا تکذیب کرد

کلیک کنید>>>سیگنال خرید بنیادی کم ریسک و شارپ

کلیک کنید>>.اپلیکیشن رایگان شنیده ها را حتما دانلود کنید
یکی‌ از عواملی‌ که‌ در سرنوشت‌ هر مؤسسه‌، گروه‌ و فرد اهمیت‌ و ارزش‌
اساسی‌ دارد و آنها را در نیل‌به‌ هدف‌ها یاری‌ می‌دهد، کیفیت‌ رابطه‌ آنها
با افراد و مؤسساتی‌ است‌ که‌ با آنها سروکار دارند و همچنین‌ با افکار
عمومی‌ جامعه‌ای‌ است‌ که‌ در آن‌ به‌ فعالیت‌ مشعولند.هر اندازه‌ این‌ ارتباط به‌ شکل‌ مؤثری‌
گسترش‌ یافته‌ باشد، به‌ همان‌ اندازه‌ آن‌ فرد، گروه‌ و مؤسسه‌ در دست
یابی‌ به‌ اهداف‌ خود موفق‌تر می‌باشد.
مدی
حفظ روابط با مشتریان، یکی از اصول بازاریابی و فروش است. مدیران زیرک می‌دانند که به انجام رساندن فروش، به معنای اتمام تجربه‌ی خرید برای مشتری نیست. دانستن اینکه کجا، چگونه و چه زمانی مشتریان به خرید می‌پردازند، برای سلامت بلندمدت شرکت مهم است.
در فروش‌های پیچیده‌تر، به ویژه فروش‌های B2B، گروه فروش اطلاعات مربوط به مشتریان احتمالی را گردآوری می‌کنند که برای تحلیل وارد سیستم می‌شوند. پس از آنکه فروش به انجام رسید، داده‌های مربوط به حساب
زخم دهانه زحم چیست و چگونه ایجاد می‌شود؟
زخم دهانه رحم، یک بیماری خوش خیم است که در اثر برخی تغییرات ساختاری در سلول‌های دهانه رحم ایجاد می‌شود. زخم دهانه رحم در تمام گروه‌های سنی رایج است و از 
میان تمام بیماری‌های زنان، بیشترین شیوع را در خانم‌ها دارد. آسیب‌ها و جراحت‌های وارد شده به دهانه رحم در اثر زایمان، سقط جنین، بیماری‌های التهابی واژن و رحم از جمله 
علت‌های زخم دهانه رحم هستند. برقراری روابط جنسی در سن پایین، می‌تواند باعث ا
حفظ روابط با مشتریان، یکی از اصول بازاریابی و فروش است. مدیران زیرک می‌دانند که به انجام رساندن فروش، به معنای اتمام تجربه‌ی خرید برای مشتری نیست. دانستن اینکه کجا، چگونه و چه زمانی مشتریان به خرید می‌پردازند، برای سلامت بلندمدت شرکت مهم است.
در فروش‌های پیچیده‌تر، به ویژه فروش‌های B2B، گروه فروش اطلاعات مربوط به مشتریان احتمالی را گردآوری می‌کنند که برای تحلیل وارد سیستم می‌شوند. پس از آنکه فروش به انجام رسید، داده‌های مربوط به حساب
کتاب نیروی جذبه (چگونه در هر موقعیتی نظر افراد را جذب کنیم؟)
نویسنده: برایان تریسی
مترجم: زهرا صابر نسب
ناشر : بوکتاب
رقعی شومیز
200 صفحه
باید این زیبایی را داشته باشید، تا به چکاد بی نهایت برسید. این زیبایی،
از همه چیز و هیچ چیز ساخته شده است. اراده ی قوی؛ نگاه کردن؛ قدم زدن؛
ابعاد بدن؛ صدا؛ اشتیاق و ژست گرفتن، هیچ کدام برای خوش سیما وخوش تیپ بودن
ضروری نیست؛ تنها چیزی که لازم است، جذبه است.گرم، دوستداشتنی، مهربان
و جذاب باشید، تمام این موا
سلام
حالتون چطوره؟ 
این چند روز چیزی کاسب شدین؟؟
سعی کردین ازین به بعد قول بدین آدم شین؟؟؟
خدا کنه هممممه مون آدم وار زندگی کنیم.
این سریال برادر جان، بشدت دیالوگ ها و روابط خیلی خوبی داره، منی که کلا از فیلم و مخصوصا سریال دیدن بیزارم و مشتاق دیدنش کرده، هر چند امشب به خاطر این فوتبال مسخره و بی ارزش نشونش ندادن ولی خب میخوام راجع به قسمتهای قبلش حرف بزنم.
دقت کردین، یه مدت کریم بوستان رو غوز بود، بعد پسرش افتاد، بعد داداش بزرگه اسمش یادم رف
Shirazart.blog.ir 
* نوعی اثر هنری پیچیده که از بخش های متحرک آویزان یا ایستاده ساخته می شود ، که می تواند با جریان باد حرکت کند یا با نیروی مکانیکی به جنبش در آید .از این رو فرم آن با هر تغییری، دگرگون می شود و مجموعه روابط جدیدی را پدید می آورد خود این عنوان را مارسل دوشان برای توصیف آثار الکساندر کلارک در سال ۱۹۳۲ ابداع کرد .
روابط دولت – ملت
وتاثیر آن در ساختار حکومت
هر جامعه در طول حیات خود گرفتار مشکلاتی می شود که اگر راه حلی برای آنها
پیدا نشود جامعه رو به زوال خواهد رفت .
یکی از معضلاتی که در عصر معاصر ایران با آن مواجه شد رابطه دولت و ملت بود .
دردوران  قبل از مشروطه رابطه دولت - ملت
مبتنی بر مناسبات رعیت پادشاه بود ،رعایا مثل برده هیچ دخالتی در سرنوشت خویش
نداشتند ،جان و مالشان در دست شاه بود . اما در اواخر دوره قاجاریه به دلیل افزایش
ارتباط با غرب گروه های جد
مدیریت ارتباط با مشتری
مدیریت ارتباط با مشتری(
CRM) به اقدامات، استراتژی‌ها و تکنولوژی‌هایی گفته می‌شود که شرکت‌ها
برای مدیریت و تجزیه و تحلیل تعاملات‌شان با مشتری‌ در طول چرخه‌ی حیات او و
با هدف بهبود ارتباطات تجاری و افزایش فروش به کار می‌گیرند.در این مقاله می‌توانید در این باره بیشتر بخوانید.سیستم‌های
مدیریت ارتباط با مشتری( CRM) می‌توانند به کارمندانی که ارتباط مستقیم با
مشتریان دارند، اطلاعاتی درباره‌ی شخصیت، تاریخچه‌ی خرید
مرض عزیزم که نزدیک به 6 سال همراهم بودی و تنهام نذاشتی؛ منم تو رو انقدر توی ذهنم بزرگت کردم که دیگه خودم کم آوردم؛ همه ی وجودم توی خودم مچاله شد؛ گند زدی به تمام روابط اجتماعیم توی این 6 سال:| .به نظرم دیگه وقتش رسیده که خودت هم تنهام بذاری:))
برای انسان از حیث روابط چند گونه ساحت وجود دارد :
1-رابطه انسان با خودش
2-رابطه انسان با خدا
3-رابطه انسان با جهان
البته ماتریالیست ها (ماده گراها )از آنجایی که به خدا اعتقاد و باور ندارند خدا و جهان را یکی می دانند و از آن به طبیعت یاد می کنند.
8
ژن خوب نه پول و سهمیه است نه روابط....ژن خوب داشتنِ مادری قویست...بنظرم انقدر که مادر تاثیرگذار هست توی شکل گیری شخصیت فرزند،پدر نیست!

اخ اگر ماه بانوی من قوی و با تدبیر بود وضعیت من این نبود.

+خواهرها من رو سرزنش میکنند بابت این حجم از درگیر شدن برای مشکلات خونه و ماه بانو....پیوند عاطفی محکمی که دارم باعث میشه تا دنیا دنیاست نگران ماه بانو باشم.

آیا اعتماد به‌ نفس کافی در روابط اجتماعی ندارید؟ آیا فردی اخمو هستید و از لبخند زدن هراس دارید؟ آیا دندان‌ها برای شما بسیار اهمیت دارد؟ آیا از ظاهر دندان‌ها و فک‌های خود راضی نیستید؟

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام وب‌سایت دکتر صدرالدینی، خیلی از افراد دارای فک‌های بزرگ اما دندان کوچک هستند که باعث می‌شود تا بین دندان‌ها فاصله بیافتد و علاوه بر این خیلی از افراد دارای فک‌های کوچک اما دندان‌های بزرگ هستند که باعث می‌شود تا دندان‌ها خ
سلام در این بخش می خواهیم تغییر و
تحولات این چند ماهه در رابطه با قیمت لیر ترکیه و مسائل روابط خارجی ترکیه بپردازیم در ترکیه که به
نوعی روابط اقتصادی ایران برای انجام بسیاری از معاملات ریز و درشت به حساب میاد
در چند ماه گذشته دچار تغییر و تحولاتی جزئی شده که در این مقاله قصد داریم به شرح
برخی از آنها بپردازیم هم چنین گفته میشه که از کشورها قرار است برخی تخفیف ها در
خصوص خرید نفت عصر ایران بشوند هرچند که صحت این موضوع تایید شده نیست اما در همین
متوجه شدم...همه‌ی ما ناخودآگاه مبتلا به سردی روابط عاطفی در خانواده خودمون میشیم.قطعا میشیم چ بخواهیم چ نخواهیم...پدر، مادر، خواهران و برادرانمون زمانی میشن دیگر چشم دیدن ما را ندارند...این پدیده قطعا ریشه در فرهنگ و تربیت خانواده مان دارد......و ما ایرانیان اکثرا دچاریم ب این ویروس...

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چگونه از طریق کانالهای تلگرام وتبلیغ در گروهها درامدزایی کنیم FactGraphic | فکت گرافیک نجوای دل من گرافیک کاشف اندوه کلینیک بتن ایران| تولید انواع مواد شیمیایی بتن و قطعات جانبی بتن در دیار نیلگون خواب کارگاه آنلاین اینجا حیدرآباد است...