نتایج جستجو برای عبارت :

کیفیت روابط شویی

چند روش برای تقویت روابط اجتماعی
خیلی از افراد بخصوص خانم ها در روابط اجتماعی خود ضعیف هستند و این باعث می شود که جلوی پیشرفت شما در زندگی گرفته شود . در ادامه به شما می گوییم برای تقویت روابط اجتماعی خود چه کار باید انجام دهید
توضیحات بیشتر اینجا را کلیک کنید
عناوین اصلی کتاب شامل: پیش گفتار؛ پیش درآمد؛ زیربنای روابط؛ ارتباط، چرا و چگونه؟؛ روابط، از منظر دین و اخلاق؛ آثار ارتباط و پیامدهای آن؛ احکام روابط؛ کتاب نامه مشخصات کتاب: عنوان و نام پدیدآور : جوانان و روابط/ ابوالقاسم مقیمی حاجی مشخصات نشر : قم حوزه علمیه قم مرکز مطالعات و پژوهش های فرهنگی […]
نوشته دانلود کتاب جوانان و روابط اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
شاید این سوال هم در ذهن شما باشد که روابط زناشویی چیست و چه تاثیری بر زندگی فردی و اجتماعی افراد دارد؟ در ادامه بیشتر به این موضوع میپردازیم.
روابط زناشویی به مجموعه اتفاقاتی که میان زوجین در طی زندگی مشترک میافتد گفته میشود.
این اتفاقات میتواند شامل روابط جنسی، فرزند داری، تلاش برای ایجاد صلح در خانه، تلاش برای بهبود روابط و بسیاری دیگر از موارد مشابه باشد.
پس منظور از روابط زناشویی صرفا رابطه جنسی نیست، به تعاملات زن و مرد در طی زندگی م
چه چیزی فرد را واقعا شاد نگه می دارد؟
نتیجه یک تحقیق 70 ساله طولی در آمریکا می گوید: در ارتباط بودن و ارتباطات اجتماعی
خوب و ارضا کننده؛ زندگی شاد با روابط خوب امکان پذیر است و روابط خوب بر شادی و
سلامتی هر دو اثر تعیین کننده دارند و انسان را شادتر و سالم تر می کند. اما تعداد
دوستان مهم نیست، بلکه کیفیت روابط نزدیک و صمیمانه مهم است. این تحقیق نشان می
دهد که جر و بحث برای سلامتی مضر است و ازدواج های مشکل دار برای سلامتی، بدتر از
گرفتن طلاق بوده اس
نتیجه یک تحقیق 70 ساله طولی در آمریکا می گه: در ارتباط بودن و ارتباطات اجتماعی
گرفتن طلاق بوده است.
نتیجه یک تحقیق 70 ساله طولی در آمریکا می گوید: در ارتباط بودن و ارتباطات اجتماعی
گرفتن طلاق بوده اس
اوقات فراغت تابستان فرصت مناسبی برای بیان علاقه خود به دیگران و یک مناسبت خوب برای یادآوردی به نزدیکترین عزیزانمان است. پس چرا شما نیز مانند بقیه از این موقعیت خوب استفاده نکنید؟ البته ابتدا باید چند راه کار برای تقویت روابط اجتماعی خود بیاموزید!
اصلا مهم نیست که شما این برنامه را برای چه کسی ترتیب می دهید؛ مادر، بهترین دوست یا نامزد شما. تمام روابط بسیار مهم هستند و تمام این روابط می توانند ارتقا پیدا کنند. چرا این ماه را به عنوان نقطه شرو
رهبر انقلاب در دیدار نخست وزیر پاکستان: ارتباط ملتهای ایران و پاکستان ارتباطی قلبی و عمیق است. روابط خوب، به نفع هر دو کشور است. باید برخلاف میل دشمنان، همکاریها تقویت شود/ گروه های تروریستی با پول و سلاح دشمنان تغذیه میشوند و یکی از اهداف حرکتهای ضدامنیتی در مرزهای ایران و پاکستان، آلوده کردن روابط دو کشور است.+ عمران خان: تلاش میکنیم روابط دو کشور مستحکم تر از قبل شود و با دولت جمهوری اسلامی ایران در تماس مستمر خواهیم بود.
تمایلی به آشنایی با آدم‌های جدید ندارمتمایل به رفت و آمد با نیمی از آدم‌هایی که می‌شناسم ندارمو هر روز سریع‌تر از قبل، آدم‌های محبوبم را از دست می‌دهم
دیشب دوستی سبزی برایم تمام شد و اندوه و بغض همراه ماه‌های بعدی استکاش روابط آدم بزرگ‌ها این‌قدر پیچیده نبود
روابط دختر و پسر یکی از موضوعاتی است که در سنین نوجوانی برای افراد شدیدا جذاب به نظر می‌رسد. در این سنین روابط دختر و پسر بخش زیادی از درگیری‌های ذهنی افراد را تشکیل می‌دهد. این دغدغه ذهنی در سال‌های بعد اما با شدت و شکل‌های متفاوت همچنان ادامه پیدا می‌کند. نیاز بنیادی انسان برای ارتباط دلیلی بر درگیری ذهنی او درباره روابط دختر و پسر است. ارتباطات انسانی اشکال مختلفی به خود می‌گیرند از دوستی صمیمانه با یک هم جنس تا روابط عاطفی با جنس دی

کیفیت روابط زناشویی به باورهای ارتباطی و خلاقیت هیجانی  همسران بستگی دارد.
کیفیت روابط زناشویی میان همسران مهمترین شاخص خانواده هایی است که  دارای عملکرد مطلوب هستند.
کیفیت روابط زناشویی دارای ابعاد گوناگون نظیر:
سازگاری ،رضایتمندی،شادمانی، انسجام وتعهد است .
 بالا بودن کیفیت روابط زناشویی که به
ادامه مطلب
مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران یکی از مراکزی است که می تواند شما در بهبود روابط خانوادگیتان یاری دهد.
اختلاف میان پدر بزرگ و مادر بزرگ با والدیناختلاف میان برادر و خواهربهبود روابط جوانان با خانواده هاحل اختلالات کودکان و نوجوانانبهبود روابط جنسی زناشوییارتقاء روابط میان زوجیندر برخی خانواده ها عدم تامین مسائل عاطفی زوجین سبب کاهش صمیمیت میان آنان شده و در نهایت عواقب زیادی دارد.
منبع: مشاوره خانواده-مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران 
مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران یکی از مراکزی است که می تواند شما در بهبود روابط خانوادگیتان یاری دهد.
اختلاف میان پدر بزرگ و مادر بزرگ با والدیناختلاف میان برادر و خواهربهبود روابط جوانان با خانواده هاحل اختلالات کودکان و نوجوانانبهبود روابط جنسی زناشوییارتقاء روابط میان زوجیندر برخی خانواده ها عدم تامین مسائل عاطفی زوجین سبب کاهش صمیمیت میان آنان شده و در نهایت عواقب زیادی دارد.
منبع: مشاوره خانواده-مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران 
وقتی صحبت از عملکرد کارکنان در سازمان به میان می‌آید، ایجاد حس اعتماد یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که باید مورد توجه قرار گیرد. اعتماد اساس همه روابط و تعاملات را تشکیل داده و در روابط کاری، همانند روابط شخصی اهمیت دارد.
شرکتی که قادر به ایجاد حس اعتماد در افراد باشد، بهتر می‌تواند از پس توفان اتفاقات غیرمنتظره و رقابت میان شرکت‌ها برآید.
ادامه مطلب
دقت‌ در اهداف‌ روابط عمومی‌،
به‌ خوبی‌ روشن‌ می‌سازد که‌ توفیق‌ این‌ واحد حتی‌ در وظایف‌
برون‌سازمانی‌، موکول‌ به‌ موفقیت‌ آن‌ در بعد درون‌ سازمانی‌ است‌. چرا
که‌ اگر روابط عمومی‌ با توفیق‌ کامل ‌وظایف‌ برون‌ سازمانی‌ خود را انجام‌
دهد، در حالی‌ که‌ در داخل‌ سازمان‌، وظایف‌ مربوط به‌ آن‌ معطل‌مانده‌
باشد، موفقیت‌ های‌ بیرونی‌ زیر سئوال‌ می‌ رود و چه‌ بسا افرادی‌ که‌ در
بیرون‌ از سازمان‌ به‌ نظرمثبتی‌ در
خب همون طور که درجریانید یا نیستید ، روابط فامیلی و خواهر برادری در این سریال واقعا پیچیده است! 
من تا نیمه سریال در تلاش برای فهمیدن این روابط پیچیده بودم، پدر همش میخواست بفهمونه بهم که قضیه چیه! و من‌نمیفهمیدم ...
دست آخرم بهم‌گفت تو مگه ارتباطات نمیخونی؟ چطور نمی فهمی این‌جیزارو؟
و 
من
هیچ
من
نگاه!
روابط عمومی مجموعه‌ای از اقدامات و کوشش‌های حساب‌شده‌ای است که هر سازمان برای برقراریِ ارتباطاتِ مؤثر و هدفمند با گروه‌هایی که با آن در ارتباطند انجام می‌دهد.
روابط عمومی، روبه‌رو شدنِ یک سازمان یا مؤسسه با مخاطبانش را از طریق پرداختن به موضوعات و مطالب و اخباری انجام می‌دهد که به منافعِ مشترک آن‌ها مربوط است. سخنرانی در کنفرانس‌ها، همکاری با رسانه‌ها و بهره‌وری از آنها، ارتباطات بحران، اشتغال به امورِ اجتماعی از طریق رسانه‌ها و
روابط‌ عمومی یا PR (Public Relations) عمل حفظ و شکل‌دهی تصویر یک فرد یا یک سازمان به عموم است به گونه‌ای که دیدگاه مطلوب برای موجودیت مورد نظر ایجاد شود. به عبارت دیگر فعالیتی که برای کمک به سازمان و عموم آن مانند مشتریان، کارمندان، دولت، تامین کنندگان و غیره که به طور مستقیم و غیرمستقیم با یکدیگر به شکل متقابل ارتباط دارند، طراحی شده‌است. امروزه برای ارتقا و بقای هر کسب و کار، سازمان نیاز دارد تا از این ابزار پیشبرد به بهترین نحو استفاده کند. در ای
تاکتیک ها بخشی از یک سلسله مراتب از عواملی هستند که حرفه روابط عمومی
را تعریف می نمایند. می توان در بالای هرم عوامل راهبردی این حرفه، گزینه
های اخلاقی، فلسفه های مدیریت، برنامه روابط عمومی و گزینه های برنامه ریزی
راهبردی تجاری که نیروی محرک مشاوره روابط عمومی است را قرار داد. هیچ سازمان آگاهی که به ارتباطات راهبردی,
مدیریت مساله و موقعیت یابی روابط عمومی می پردازد، چنین کارهایی را به
صورت تصادفی یا از روی هوس انجام نمی دهد. این سطح تحلی
ماه گذشته، وقتی مردم ساعت هشت و نیم شب، پای تلویزیون منتظر قسمت جدید سریال بانوی عمارت بودن، من و محیا تصمیم گرفتیم هر شب به شکل روتین، یک یا دو قسمت از سریال آمریکایی «سیزده دلیل برای اینکه...» رو ببینیم.بله... اسمش همینه؛ داستانش هم توی مدرسه‌ای در آمریکا می‌گذره که روابط بین دانش‌‌آموزهاش پر از فراز و فرود و کشمکش‌ه و با خودکشی یکی از دانش‌آموزا، همه چیز می‌ریزه به هم.من خیلی بیشتر از محیا باهاش ارتباط برقرار کردم. روابط پسرهای مدرسه ب
تحقیقات نشان می دهد که روابط اجتماعی تاثیر قابل توجهی روی سلامت فرد دارد. اگر شما روابط اجتماعی بیشتری دارید و یا مشارکت بیشتری در رخدادهای اجتماعی داشته باشید اغلب سلامت روانی و جسمانی بیشتر و همچنین زندگی طولانی تری دارید.
از طرف دیگر انزوای اجتماعی می تواند برخی از خطرات جدی را برای سلامت شما در پی داشته باشد. در ادامه چند یافته کلیدی در خصوص اثر روابط اجتماعی روی سلامت را بررسی می کنیم.

ادامه مطلب
هوراا مقاله م مورد تایید کارفرما بودد
اما می خواستم من باب رابطه حرف بزنم.
روابط آدم ها با همدیگه یه جوریه که هرکس بیشترین دقت رو داشته باشه روی خودش و عکس العمل هاش بهترین روابط رو خواهد داشت، در مقابل تنها ٤٠درصد توجه خودتون رو به رفتار مخاطب اختصاص بدین. این کار بر افزایش خود آگاهی باعث بالا رفتن سطح کیفیت روابط شما میشه. 
خیلی پیش اومده در یک موقعیت مشابه یک عکس العمل تکراری از خودتون نشون بدین که از انجامش پشیمان باشین. اگر در هنگام برخو
تحقیقات نشان می دهد که روابط اجتماعی تاثیر قابل توجهی روی سلامت فرد دارد. اگر شما روابط اجتماعی بیشتری دارید و یا مشارکت بیشتری در رخدادهای اجتماعی داشته باشید اغلب سلامت روانی و جسمانی بیشتر و همچنین زندگی طولانی تری دارید.
از طرف دیگر انزوای اجتماعی می تواند برخی از خطرات جدی را برای سلامت شما در پی داشته باشد. در ادامه چند یافته کلیدی در خصوص اثر روابط اجتماعی روی سلامت را بررسی می کنیم.

ادامه مطلب
توجه کنید،
این که میگم مال اینجاست،

نه اروپا. اروپا باز هست و کالچرش فرق داره.

من اینو توی انتاریو دیده بودم، ولی میگفتم خب اوکی. ولی وقتی دیدم فراگیره توی کانادا، همه پشمک هام قند شد!

شما باورتون میشه اینقدر روابط مدلشون عجیب شده، یا شاید چون الان دیگه اسم گذاشتن روی روابط (اسامی مختلف)، که من هر روز شاخ درمیارم؟!

یکی از بچه ها توی open relationship هست!
هم همسر داره و هم روابط جنسی مختلف با چند تا پسر دیگه داره و راحت هم اعلام میکنن.

تعریف اوپن
 از دیواره هرم بالا بروید
سوالی دارم که مطمئنم مانند آب خوردن به آن پاسخ خواهید داد. به نظرتان کارخانه های بسته بندی آب معدنی چرا می توانند محصولات خود را بفروشند؟ خیلی ها با خنده جواب می دهید، زیرا همه انسان ها به نوشیدن آب نیاز دارند. بله، درست است. شبکه های اجتماعی چطور؟ چرا این شبکه ها این قدر در بین مردم محبوب شده اند؟
شاید بتوان گفت دلیل اصلی آن این است که افراد به دوستی و روابط اجتماعی نیاز دارند. در این جامعه که روابط هر روز سرد تر می شو
خواهر و برادر‌ها ممکن است بیش از پدر و مادر در زندگی ما تاثیرگذار باشند

نقشی که خواهر و برادر‌ها در زندگی ما دارند، کمتر موضوع پژوهش قرار گرفته است. آن‌ها نه مثل پدر و مادرند نه شبیه دوست یا همسر. خواهر و برادر‌ها در تمام طول عمرمان، جایی آن دور و بر‌ها در حال پرسه‌زدن‌اند، ممکن است آنقدر برایمان خوبی کنند که هیچ‌وقت نتوانیم جبران کنیم و ممکن است چنان آسیب‌هایی به ما بزنند که هیچگاه درمان نشود.
ادامه مطلب
در حوزه علوم اجتماعی، یک رابطه اجتماعی یا تعامل اجتماعی شامل هرگونه رابطه‌ای میان دو یا چند نفر می‌شود. روابط اجتماعی حاصل‌شده از عوامل فردی، اساس ساختار اجتماعی را تشکیل داده و یک موضوع مهم برای تحلیل توسط دانشمندان علوم اجتماعی هستند. بررسی‌های بنیادی در مورد ماهیت روابط اجتماعی را می‌توان در آثار جامعه‌شناسانی چون ماکس وبر در نظریه او در مورد رفتار اجتماعی مشاهده کرد.

ادامه مطلب
منطق روابط بین المللی می گوید: دولتها برای امنیت و منافع ملی خود رقابت یا همکاری می کنند و در صورت بروز اختلاف باید ضمن درک رفتار هر دولت، ناخرسندی خود را نسبت به سیاستی یا عملی، با الفاظ دیپلماتیک یا اقدام متقابل به طرف دیگر منتقل کنند. اهانت به جنبه های فرهنگی و تمدنی ملت ها و زیر سوال بردن آنان،  تنها بر اساس عمل متقابل قابل توجیه است.
افراط کلیسا در مواجهه با نیاز جنسی مانند دستور به تجرد ابدی و تحریم روابط جنسی، آنها را به چاه روابط آزاد جنسی، فروپاشی خانواده و آشفتگی روحی ونیستی اخلاق عاطفی انداخت.با تدارک مسکن ارزان، تامین اشتغال، تعلیم روابط زناشویی جهت زمینه سازی ازدواج، پاسخی عاقلانه و منطقی برای نیازهای جوانان آماده کنیم.
اسلام، نیاز جنسی را به رسمیت می شناسد، اما در کنار آن مسئولیت و تعهد عمل جنسی در چارچوب خانواده را اصل اساسی معرفی می کند. محرومیت و رهاسازی ن
پاورپوینت روابط کار در سازمان
دانلود پاورپوینت با موضوع روابط کار در سازمان، در قالب ppt و در 37 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: وجدان کاری : مفاهیم متفاوتی در ابعاد روان شناختی وجدان مطرح شده است . برخی وجدان را به معنای آگاهی از اندیشه پنهانی انسانی دانسته اند . گ
روابط عاشقانه شکننده
مجله زیبا - خیلی از جوانان فکر می کنند عاشق شدن و عاشق بودن به همین سادگی است . در حالی که اینطور نیست و عاشق شدن و عاشق ماندن نیاز به مهارت و نیت پاک دارد. در ادامه با عشق های شکننده آشنا می شوید
به ادامه بروید
ادامه مطلب
علت احساس درد در رابطه ی جنسی چیست؟ 
روابط جنسی دردناک

درد حین رابطه جنسی از لذت بردن زوجین می کاهد و باعث میشود احساس ناخوشایندی از رابطه جنسی در زوجین به وجود بیاید. درد در حین رابطه جنسی علل مختلفی دارد که باید شناسایی و درمان شود.
ادامه مطلب
روابط در زندگی مشترک پیچیدگی هایی دارد و هر عمل و گفتار زن و شوهر می تواند به طور مستقیم یا غیر مستقیم بر آن اثر بگذارد . زندگی مشترک از جزئیاتی تشکیل شده است که ممکن است حتی به نظر هم نیاید ، اما در بهتر شدن یا نشدن روابط مشترک موثر واقع شود . بنابراین برای تحکیم روابط در زندگی مشترک سعی کنید همیشه تمرین کنید و هر حرفی را به زبان نیاورید . همیشه قبل از بیان نظرات خود در مورد آن به خوبی فکر کنید بعد آن را بیان کنید .
چرا مقایسه همسر با دیگران اشتبا
‍ روابط جنسی و کهنسالی : .بر خلاف تصور اینکه افراد کهنسال، تمایلات جنسی ندارند، روابط جنسی در کهنسالی نه تنها حضور دارد، بلکه برای سالمندان واجب و ضروری است..تصور عامه مردم از روابط جنسی صرفا دخول و هدف دستیابی به ارگاسم هست اما روابط جنسی شامل طیفی از : دیدن، بوییدن، چشیدن، زبان زدن، بوسیدن، رقصیدن، نوازش کردن، لمس شدن و لمس کردن، بازی کردن،  معاشقه و البته دخول و ارگاسم است. این بدان معنی است که دخول جنسی و ارگاسم تنها بخشی از رابطه جنسی اس
کسی چیزی از روابط موازی میدونه؟ و آیا تاحالا بهش فکر کردید که ممکنه دچارش شده باشید؟ 
من میخوام امشب اگه سردرد بذاره بیام بنویسم در مورد نظر خودم و اینکه چرا و چی شد که گرفتارش شدم و از اونجایی که دیگه این وبلاگ هیچ خودسانسوری نخواهد داشت پس خیلی راحت از خیلی چیزا مینویسم و بدانید و آگاه باشید که بزرگترین خیانت هارو همیشه در حق خودم کردم نه هیچکس دیگه ای و نکته ی دیگه اینکه من تا همین هفته پیش نمیدونستم درگیر همچین مساله ای هستم و اسمش اصلا م
بنام خالق عشق

شرایط زمانی و سنی هم از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر روابط جنسی زن و شوهر هستند. با بالا رفتن سن و مدت زندگی مشترک، عوامل متعددی چون شرایط جسمی و مقتضیات سنی باعث می‌شود که روابط جنسی تحت تاثیر قرار بگیرند. در این خصوص زن و شوهر باید، تدابیر مناسبی برای تقویت و استحکام روابط زناشویی و روابط جنسی اتخاذ نمایند. در این مطلب به عوامل تاثیرگذار بر روابط جنسی زن و مرد اشاره خواهیم کرد.
شادکامی کلی زناشویی با رضایت‌مندی جنسی رابطه دا

ادامه مطلب
روابط در زندگی مشترک پیچیدگی هایی دارد و هر عمل و گفتار زن و شوهر می تواند به طور مستقیم یا غیر مستقیم بر آن اثر بگذارد . زندگی مشترک از جزئیاتی تشکیل شده است که ممکن است حتی به نظر هم نیاید ، اما در بهتر شدن یا نشدن روابط مشترک موثر واقع شود . بنابراین برای تحکیم روابط در زندگی مشترک سعی کنید همیشه تمرین کنید و هر حرفی را به زبان نیاورید . همیشه قبل از بیان نظرات خود در مورد آن به خوبی فکر کنید بعد آن را بیان کنید .
چرا مقایسه همسر با دیگران اشتبا
نوشته بود:قرآن کریم در دو جا، یکی در سوره مائده آیه ۵ و دیگری در سوره نساء آیه ۲۵ زنان و مردان را از داشتن روابط دوستانه با جنس مخالف بر حذر داشته است و آن را مورد مذمت قرار داده است. آیه ۲۵ سوره نساء به مردان می‌گوید: با دخترانی که روابط دوستی مخفیانه‌ای با دیگران داشته‌اند ازدواج نکنید.«...فانکحوهن باذن اهلهن و اتوهن اجورهن بالمعروف محصنات غیر مسافحات و لا متخذات اخدان...؛ آنان را با اجازه خانواده‌هایشان به همسری خود در آورید و مهرشان را به
راه های ایجاد تنوع در روابط زناشویی چیست
اگر می خواهید با استفاده از راه کارهای جدید تنوع در روابط زناشویی داشته باشید این هفت ایده ی جالب را که از دو کارشناس امور جنسی گرفته شده اند را حتما مطالعه کنید.
در ادامه با ویکی روان همراه باشید.
برای برقراری رابطه جنسی زمان هایی را تعیین کنید
۳۰ یا ۴۵ دقیقه از یکی از شب های هفته را به برقراری یک رابطه جنسی
لذت بخش با همسر خود اختصاص دهید. سعی کنید با انجام دادن کارهایی مانند
یک حمام دو نفره، رد و بدل
عنوان کتاب: A History of Christian-Muslim relationsنویسنده: Hugh Goddardانتشارات و سال نشر: Edinburgh University press, 2000درباره نویسنده: هیو گادارد، نویسنده این کتاب یک محقق تاریخ ادیان از کشور انگلستان است. او فارغ‌التحصیل رشته «تاریخ اسلام» از دانشگاه آکسفورد انگلستان است و دکترای خود را از مرکز مطالعات روابط اسلام و مسیحیت در بیرمنگام گرفته است. برای آشنایی بیشتر با هیو گاداراد وکتاب وی به نام تاریخچه روابط مسیحی-مسلمان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
ادامه مطلب
حقیقت اینه که ادمها هرچقدر هم مستقل باشن باز به روابط نیاز دارن
به اینکه دیده بشن
نه صرفا یه رابطه ی خاص!
همین روابط سطحی و معمولی
همین راه رفتن تو خیابون اصلا

بهترین خبری که میخوام بشنون اینه که فردا صد درصد خونه تکمیله و پس فردا هم اسباب کشی داریم

بهم ثابت شد تحمل یه خونه کوچیک و ندارم
تحمل زندگی تو مناطق شلوغ پایین شهر و ندارم
تحمل بودن مداوم کنار کسایی که فرهنگ و رفتار و طرز فکرشون خیلی از من فاصله داره رو ندارم
اصلا تحمل هیچ ادمی رو ندا
حقوق مدنی مهم‌ترین شاخه حقوق خصوصی است که به بررسی و تنظیم روابط افراد جامعه با یکدیگر صرف نظر از عنوان و موقعیت اجتماعی آن‌ها می‌پردازد.

پیشینه
حقوق مدنی در انگلیسی سیویل لا (Civil law) و در فرانسه دغوا سیویل (Droit civil) نامیده می‌شود که از واژهٔ لاتین ژوس سیویله (jus civile) گرفته شده‌اند که در امپراتوری روم به حقوق حاکم بر روابط شهروندان جامعهٔ روم اطلاق می‌شد و در مقابل حقوق بشر به کار می‌رفت که ناظر بر قواعد عمومی حاکم بر روابط رعایای دولت
حقوق مدنی مهم‌ترین شاخه حقوق خصوصی است که به بررسی و تنظیم روابط افراد جامعه با یکدیگر صرف نظر از عنوان و موقعیت اجتماعی آن‌ها می‌پردازد.

پیشینه
حقوق مدنی در انگلیسی سیویل لا (Civil law) و در فرانسه دغوا سیویل (Droit civil) نامیده می‌شود که از واژهٔ لاتین ژوس سیویله (jus civile) گرفته شده‌اند که در امپراتوری روم به حقوق حاکم بر روابط شهروندان جامعهٔ روم اطلاق می‌شد و در مقابل حقوق بشر به کار می‌رفت که ناظر بر قواعد عمومی حاکم بر روابط رعایای دولت

روزروابط عمومی و ارتباطات مبارک باد
بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه روز روابط عمومی و ارتباطات است.
این روز بهانه‌ای است تا در سطح کشور به موضوع ارتباطات و روابط عمومی توجهی مضاعف مبذول شود.
لذا بدینوسیله روز ارتباطات و روابط عمومی  را بر همه پیشکسوتان وتمامی
اساتید وهمکارانی که در این عرصه فعالیت می نمایند تبریک عرض می نماییم.
پرسشنامه سنجش روابط متقابل (هیر، 1977)
دانلود پرسشنامه استاندارد سنجش روابط متقابل تالیف هیر (1977)، در قالب فایل word، شامل 21 گویه و 8 مولفه، همراه با راهنمای نحوه نمره گذاری و تفسیر، روایی و پایایی و منبع مورد استفاده شده. این پرسشنامه توسط هیر در سال 1977 ساخته شده است که شامل 61 گویه در طیف ...
خودارزشمندی
افرادی هستند که در روابط عاطفی به طرف مقابل میچسبند
و این به خودارزشمندی برمیگردد.
وقتی شریک عاطفی مان را بیشتر از خودمان دوست داریم با مشکلات بزرگی روبه رو می شویم.
باید یاد بگیریم نه تنها از باهم بودن لذت ببریم،بلکه از تنهایی مان هم لذت ببریم.
نه تنها با شریک عاطفی زمان مان را بگذرانیم بلکه یک زمانی را هم به خودمان اختصاص دهیم.
باید یاد بگیریم در روابط عاطفی اول خودمان را دوست داشته باشیم.
اطلاعات بیشتر در کلیپ زیر :
ادامه مطلب
چند دقیقه پیش کامنتی برای پستی دریافت کردم که معرفی یک انیمه بود. انیمه yuri on ice را که در ژانر yaoi (روابط پسر با پسر) است، چند سال پیش در این وبلاگ معرفی کرده بودم. با خواندن این کامنت به یاد آوردم که دیگر طرفدار yaoi نیستم و حتی آن را نفی می‌کنم.
اما چرا دیگر انیمه‌ی ژانر یائویی نمی‌بینم؟
نه به خاطر اینکه روابط بین دو پسر را نشان می‌دهد. نه به خاطر اینکه رابطه احساسی و جنسی دو پسر را نفی می‌کنم. اتفاقاً برعکس. چنین عقایدی ندارم و از این منظر یائویی
پس از مدت‌های زیادی فکر کردن به این‌که چرا حال من با برخی رفتارها از سوی بعضی از آدم‌های اطرافم بد می‌شود، به این نتیجه رسیدم دلیل آن این است که در روابطم بیش از آن‌چه وظیفه‌ی من است، از خود مایه می‌گذارم. (تشخیص حدود این وظیفه در روابط قراردادی (روابطی که قرار نیست احساسی در آن‌ها وجود داشته باشد) سهل است اما در روابط عاطفی بسیار دشوار خواهد بود تعیین کردن حد و مرز این‌که تا کجا وظیفه‌ی من است و از آن‌جا به بعد اضافه‌کاری محسوب می‌شود
بنام خالق عشق

روابط جنسی خوب و سالم یکی از مهمترین علل خوشبختی در زندگی زناشوئی می‌باشد. زمانی که زوجین در روابط جنسی به ارضاء کامل نرسند، تعادل روحی و روانی آنان مختل خواهد شد. خیلی از افرادی هم که در جلسات مشاوره جنسی و مشاوره روانشناسی شرکت می‌کنند، در نهایت اذعان دارند که مشکل اصلی آنها در زندگی مشترک، نداشتن رابطه جنسی خوب است. پس آنچه که اهمیت دارد این است که عوامل تاثیرگذار بر روابط جنسی و عوامل نارسایی در کنش جنسی یا عدم رضایتمندی
جزوه تایپ شده حقوق بین الملل خصوصی 1

عنوان جزوه : جزوه تایپ شده حقوق بین الملل خصوصی 1 نام استاد : جناب آقای احدزاده نام دانشگاه : آزاد اسلامی واحد قزوین (باراجین) تعداد صفحه : 34 صفحه فرمت : pdf , word دانلود رایگان جلسه اول بخشی از جزوه: منبع درس برای مطالعه بیشتر : جلد 1 کتاب حقوق بین الملل خصوصی 1 – خانم دکتر ارفع نیا منبع امتحان : تمام مطالبی که در کلاس گفته می شود. اساساً قواعد حقوق بین الملل عمومی ناظر بر مقرراتی است که روابط میان کشورها را با یکد
دنیای اقتصاد : آیا در جنگ تجاری چین و آمریکا، اقتصاد ایران نیز متاثر خواهد بود. کارشناسان دو نگاه دارند: گروهی معتقدند با توجه به نقش کم اقتصاد ایران در روابط تجاری بین‌المللی، سهم ایران از این مجادله ناچیز است. اما گروهی دیگر تاکید می‌کنند با توجه به سهم بالای روابط تجاری ایران با چین و مناقشات سیاسی با آمریکا، اقتصاد ایران از این منازعه متاثر می‌شود.
تاثیر کرونا بر روابط زناشویی در قرنطینه قرنطینه در هنگام شیوع کرونا ممکن است رابطه شما را خراب کند. قرنطینه در داخل خانه ، راهی برای متوقف کردن انتشار ویروس کرونا است. اما این بدان معنا نیست که همیشه سرگرم کننده باشد. این می‌تواند خسته کننده نیز باشد، می‌تواند تنهایی داشته باشد، می‌تواند تحریک کننده ادامه مطلب 
مشاوره حقوقی روابط موجر و مستاجر : اجاره یکی از رایج ترین قرارداد هایی است که در کشور منعقد می شود و عدم آگاهی با برخی از قوانین تنظیم قرارداد اجاره را با مشکل مواجه می کند لذا رعایت چند نکته ساده می تواند از دردسرهای بزرگ بعدی جلوگیری کند.
مشاوره حقوقی روابط موجر و مستاجر

عقد اجاره، درواقع نوعی قرارداد بین مستاجر و موجر است که طی آن موجرعین مستاجر را که درعین مصرف منفعت آن قابلیت بقا دارد در اختیار مستاجر قرار می دهد و منافع مربوط به این عی

منظور از رشد اجتماعی این است که فرد بتواند به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کند و رشد و نمو لازم را برای برقراری روابط اجتماعی به دست آورد .بسیاری از روانشناسان و جامعه شناسان معتقدند  تجاربی که کودک در سالهای اولیه زندگی در محیط خانواده به دست میاورد زیربنای شخصیت و رفتارهای بعدی او را شکل میدهد خانواده در شکل گیری اندیشه ها -گرایشها - تمایلات - عادتهای اجتماعی کودک نقش مهمی دارد
مواردی که در خانواده موجب رشد اجتماعی کودک میشود شامل موار
رابطه با زن شوهردار در اکثر فرهنگ‌ها جزو خطوط قرمز روابط است اما در عین حال موارد متعددی از آن مشاهده می‌شود. شاید یکی از مشکلاتی که این روزها در جوامع و خانواده‌ها به چشم می‌خورد، رابطه زن شوهردار با مرد متاهل باشد. این روابط که هنجارشکنی بزرگی قلمداد می‌شود، می‌تواند آسیب‌های جبران‌ناپذیری به کانون خانواده‌ها وارد کند. مسئله ای که در اینجا بیشتر از همه مطرح است، چگونگی برقراری این روابط است. متاسفانه در خیلی از مواقع این روابط به س

دسته بندی: دانشجویی
تعداد صفحات: 11
حجم فایل: 470 کیلوبایت
فرمت فایل دانلودی:  zip
فرمت فایل اصلی:   word و pdf

توضیحات درباره محصول:
     - فرم های تکمیل شده کاربینی رشته روابط عمومی علمی کاربردی با تمام جزئیات
     - بدون نیاز به مراجعه به محل کاربینی و بازدید از آن
     - قابل استفاده برای همه گرایش های روابط عمومی در مقاطع کاردانی و کارشناسی
     - قابل ویرایش جهت ورود اطلاعات شخصی و تحصیلی (این گزارش به نحوی تهیه گردیده که محد
گوش دادن موثر ، کلید برقراری روابط کاری عالی و رسیدن به درک متقابل است. در جامعه امروزی با همه امکانات ارتباطی پیشرفته‌ای که وجود دارند. مهم است که هر زمان به یکدیگر گوش فرا دهیم. گوش دادن مؤثر ، رازی است که باعث می‌شود مشاغل، روابط کاری و حتی روابط خانوادگی نیز از شکست و خرابی رهایی یابند.
در اینجا هشت گام برای گوش دادن موثر وجود دارد:
ادامه مطلب
آیا از تاثیر زنجبیل بر تقویت روابط جنسی زناشویی شنیده اید؟ اصلا می دانید که بهبود روابط زناشویی و رسیدن به یک درک مشترک به سلامت کودک هم منجر می شود. در این مطلب نگاهی به این ماده بی نظیر می اندازیم.
ارزش تغذیه ای زنجبیل

ادامه مطلب
می دانم امروز نوبت من نبود که بنویسم ...
ولی نتوانستم جلوی تضادها و تناقضاتی راکه در سرم می گذشت بگیرم ... مجبور
شدم همه را بیرون بریزم و وقتی می بینم که این مشغولیت ذهنی همه ماست نمی
توانم به خودم اجازه دهم که آن را برای خودم نگه دارم.
روابط عمومی بخشی از ترکیب رسانه های بازرگانی نظام یافته (Integrated
Marketing Communications) است و امروزه یکی از مهمترین عناصر فعالیت های
رسانه ها به شمار می رود. روابط عمومی
بخشی از رسانه و صنعت بازاریابی و تبلیغات است اما
 علاوه بر پیش‌بینی طلاق، 
جان گاتمن می‌گوید که می‌توان خوشبختی و بهبود روابط زوجین را در طول سالیان بعدی نیز پیش بینی کرد. 
 جان گاتمن در پژوهش‌هایش دریافته است که اگر هر زوج در هفته فقط ۵ ساعت را صرف زندگی مشترکشان کنند روابط شان بهتر خواهد شد. 
کاری که زوج‌های خوشبخت می‌کنند را به شما توصیه می‌کنیم که عبارتند از:
1️⃣ خداحافظی: این زوج‌ها هر روز قبل از خداحافظی، درباره کارهایی که قرار است در آن روز بکنند سوالاتی از همدیگر می‌کنند (۲ د
نحوه آداب معاشرت با اطرافیان
آداب معاشرت : شخصیت انسان در عرصه روابط گوناگونی شکل می گیرد. این روابط به ترتیب عبارتند از: رابطه انسان با خود، رابطه با خدا و رابطه با دیگران.
 انسان موجودى اجتماعى است و نیازمند معاشرت، تبادل افکار و ایجاد روابط نیکو با همنوعان است و بر اثر همین معاشرتها و تبادل افکار روابط انسانى شکل مى ‏گیرد و فرهنگ 
انسانى هویت خود را آشکار مى ‏سازد.
در دیدگاه اسلامى، جامعه و معاشرت روابط انسانى آن، رنگ الهى و عبادى به خود

هر روز بارها از کنار یکدیگر عبور می کنیم، چشم تو چشم می شویم و نگاه هایمان به هر دلیلی به هم گره می خورد؛ اما دریغ از یک لبخند ساده! لبخند یکی از کلیدی ترین عناصر در روابط اجتماعی ما است. یک لبخند ساده در بردارنده پیام های مثبت مختلفی در روابط اجتماعی ما می باشد که گاه اثربخشی آن از ساعت ها حرف زدن، فلسفه بافی و توضیح دادن برای مخاطبمان بیش تر است. حتما 100 درصد ما در زندگی اثرات لبخند و صورتی که ردی از لبخند روی آن وجود داشته است را دیده ایم. جلب
مدیریت و کنترل خشم و پرخاشگری یکی از تکنیک ها و مهارت های ضروری در زندگی فردی و اجتماعی است. ضرورت آن به این دلیل است که ما همیشه نمی توانیم خشم خود را بواسطه پرخاشگری نشان دهیم. کنترل خشم بخصوص در روابط اجتماعی از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا عدم مدیریت و کنترل خشم می تواند تبعات بسیار بدی به لحاظ روحی روانی، روابط خانوادگی، اجتماعی و حتی حقوقی به همراه داشته باشد. با توجه به اهمیت موضوع در این مطلب قصد داریم راهکارهای مدیریت و کنترل خشم ر
زنی که از صبح تا شب در خانه تنها بوده و بیشتر وقت خود را در آشپزخانه گذرانده است، حوصله اش از تنهایی سر می رود و نیاز بیشتر به روابط و مصاحبت دارد. لذا وقتی شوهرش شب به خانه می آید و یک راست پای تلویزیون می نشیند، زن شروع می کند به صحبت (یا از نظر شوهر "وراجی") کردن از شهین خانوم زن همسایه و دیگر وقایع... اما این مطالب گاه از از نظر شوهر پیش پا افتاده می آید و او حوصله شنیدنش را ندارد. چرا؟ عموما بدین علت که شوهر در طول روز بیش از حد با مزدم سر و کله زد
روابط مجازی
این روزها به دلیل گسترش ارتباطات مجازی، شکل گیری روابط دوستانه و عاشقانه در این فضا نیز رشد فزاینده ای را شاهد است. هر نوع رابطه ای در دنیای مجازی، می تواند آسیب هایی هم به دنبال داشته باشد.
حضور و فعالیت در فضای مجازی در دنیای امروز، اجتناب ناپذیر است. به این دلیل که اینترنت با زندگی روزمره ما پیوند خورده است و رابطه ها دیگر مثل گذشته ها فقط به آشنایان و دوستان دنیای واقعی محدود نمی شود.

ادامه مطلب
یکی از بزرگترین تفاوت‌های روابط عمومی و تبلیغات در برنامه‌ریزی
است؛ به‌طوری‌که روابط عمومی برای بلندمدت برنامه‌ریزی می‌کند اما
تبلیغات، در کوتاه‌ترین زمانِ ممکن به دنبال نتیجه است و البته این موضوع،
ریسکِ کار را بالا می‌برد. روابط عمومی با صبر و حوصله و اختصاصِ زمانِ
تفکرِ بیشتر به مشتری و شرکت، در جهتِ جلبِ رضایتِ هرچه بیشتر مشتری و
ارائه‌یِ خدمات بهتر، سعی در دائمی کردن مشتریان و مخاطبان شرکت دارد.
ارئهٔ چهرهٔ واقعی و شفافِ شر
مدل مفروض درباره روابط بین متغیرهای پژوهش در شکل زیر ارائه گردیده است.
۱-۳ اهمیّت پژوهش
انجمن صرع ایران ادعا می کند که در ایران هر ساله بیش از ۳۰ هزار نفر، دچار صرع می شوند (مسرور و همکاران ،۱۳۹۰). با توجه به گستردگی روزافزون این بیماری، باید تمامی ابعاد زندگی این افراد بررسی شده و زمینه بهبود شرایط زندگی را برای ایشان فراهم نمائیم.
کیفیت زندگی یکی از نگرانی های عمده برای متخصصان بهداشت است. ارزیابی کیفیت زندگی کمک می کند تا مشکلات بیماران به
رابطه زناشویی در حضور فرزند خواب

رابطه زناشویی بعد از بچه دار شدن خیلی مهم است، اما با گذشته خیلی فرق می‌کند. سوال بیشتر زوج‌های جوان بعد از بچه دار شدن این است که آیا می‌توانند در حضور نوزاد خواب رابطه زناشویی داشته باشند؟
گاهی والدین به دلایل گوناگون، مانند نداشتن اتاق خواب مجزا، محدودیت فضای منزل، داشتن بچه ی زیاد و شلوغ بودن منزل و گاه اهمال کاری و بی دقتی ، نمی توانند وضعیت و محیطی امن و ارام برا
تحریم روابط زناشویی

گاهی اختلافات زناشویی از روال طبیعی خود خارج می شود و روابط جنسی زوج را مختل می کند

چگونه یک رابطه زناشویی موفق داشته
باشیم،بروز اختلاف و عدم تفاهم در خانواده امری شایع است و هیچ خانواده ای
نیست که بتوان آن را از این معضل مستثنی دانست . اما گاهی این اختلافات و
مشکلات از روال طبیعی خود خارج می شود و تبدیل به تعارضات و اختلافات شدید
خانوادگی می گردد و روابط جنسی زوج را مختل می کند.
ادامه مطلب

رابطه زناشویی بعد از بچه دار شدن خیلی مهم است، اما با گذشته خیلی فرق می‌کند. سوال بیشتر زوج‌های جوان بعد از بچه دار شدن این است که آیا می‌توانند در حضور نوزاد خواب رابطه زناشویی داشته باشند؟
گاهی والدین به دلایل گوناگون، مانند نداشتن اتاق خواب مجزا، محدودیت فضای منزل، داشتن بچه ی زیاد و شلوغ بودن منزل و گاه اهمال کاری و بی دقتی ، نمی توانند وضعیت و محیطی امن و ارام برا
دیاگرام روابط فضاهای موزه
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود دیاگرام روابط فضاهای موزه

فضاها و دیاگرام روابط فضاهای موزه…(طراحی معماری ۳) به صورت word فضاها و دیاگرام روابط فضا ها فضاهای موزه: ۱-تالارورودی یا لابی ۲-گالری ها یا تالار های نمایش آثار ...دیاگرام روابط فضاهای موزه فضاها و دیاگرام روابط فضاهای موزه فضاهای موزه: 1. تالارورودی یا لابی 2. گالری ها یا تالار های نمایش آثار 3. کتابخانه 4. آزمایشگاه 5. چایخانه یا ک
روابط جنسی با کیفیت با استفاده از معجون های عسل و خرما
روابط جنسی با کیفیت با استفاده از معجون های عسل و خرما را می شود تجربه کرد. معجون جنسی عسل معجونی قدرتمند برای افزایش قوای جسمی و جنسی می باشد . ادامه مطلب روابط جنسی با کیفیت با استفاده از معجون های عسل و خرما ادامه مطلب...

دلم می‌خواهد حرف بزنم یا بنویسم، اما تا شروع می‌کنم حوصله خودش را خیزکشان و شیرجه‌زنان از طبقه‌ی پنجم‌ام به بیرون پرت می‌کند. مشکل از کجاست؟ شرایط زندگی‌ام؟ تصورم از خودم؟ تکراری دانستن محتوا یا شیوا ندانستن نثر نوشته‌ها و راحت نبودنم با کلمات؟ هرچه که هست صدها پیش‌نویس روی دستم گذاشته، تشکیل شده تنها از یک یا چند کلمه که فقط برای خودم دارای معنی هستند. نیاز به ارتباط برقرار کردن دارم اما ارتباط را اتلاف‌گر بزرگ زمان می‌بینم. روز
اشتباهات آنلاینی که هرگز نباید مرتکب شوید.
اینترنت، شبکه‌های مجازی یکی از روش‌های برقراری ارتباط تو عصر مدرنی است که در آن زندگی می‌کنیم. کافیه یک گوشی هوشمند داشته‌باشید تا به راحتی بتوانید با هر کسی که دوست دارید، در هر جای این دنیا که باشد، ارتباط برقرار کنید. تا اینجای قضیه هیچ مشکلی وجود ندارد ولی وقتی حرف ازدواج و عشق‌های آنلاین به میان میاد کمی ترس و تردید نسبت به این نوع از روابط  حس می‌شود.
ادامه مطلب
اشاره مستقیم اردوغان به مساله قره‌باغ و ارتباط آن با سیاست‌های ترکیه، مسئله مهمی است که نشان‌دهنده رویکردهای خاص آنکارا به اختلاف‌نظر ارضی در جغرافیای مناطق ترک زبان است.
روابط جمهوری ترکیه و جمهوری آذربایجان در چندین حوزه از اهمیت حیاتی برخوردار است. از جمله حوزه‌های دفاعی – امنیتی و همکاری در حوزه انرژی  اقتصاد. اما ناگفته پیداست که موضوع اشتراک هویتی و قومیتی در پرونده روابط آذربایجان و ترکیه از هر فصل مشترک دیگری٬ مهم‌تر است.
حل
روابط مجازی
این روزها به دلیل گسترش ارتباطات مجازی، شکل گیری روابط دوستانه و عاشقانه در این فضا نیز رشد فزاینده ای را شاهد است. هر نوع رابطه ای در دنیای مجازی، می تواند آسیب هایی هم به دنبال داشته باشد. شاید در سالهای گذشته ورود به این فضاها و حضور فعال در آن صرفا مربوط به قشر خاصی از جامعه می شد، جوانان و نوجوانانی که فرصت های فراغت خود را در آن سپری می کردند و وارد شبکه ها و گروه های مختلف ارتباطی می شدند. اما امروزه به لطف گوشی های تلفن هوشمن
ابطه جنسی در زمان قاعدگی چگونه است؟

رابطه جنسی در زمان قاعدگی

روابط جنسی در دوران پریود و قاعدگی از طرف بعضی منع می شود و بعضی هم نظر به مفید بودن آن دارند. ولی واقعیت ماجرا چیست ؟ برای بعضی از بانوان فعالیت جنسی در زمان قائدگی میتواند حتی لذتبخش تر از زمان های دیگر باشد.
بعضی مطالعات نشان میدهد که روابط جنسی میتواند علایم مربوط به زمان قاعدگی مانند گرفتگی را تسکین دهد.
ادامه مطلب
روابط جنسی و سکس در زندگی زناشویی، یکی از اصول اساسی و ضروری است. روابط جنسی در افراد نابینا دارای محدودیت‌ها و شرایطی خاصمی‌باشد. زنان و مردان نابینا، مانند افراد دیگر ازدواج می‌کنند، زندگی مشترک تشکیل می‌دهند و باید نیازهای جنسی‌شان را رفع کنند. روش برقراری رابطه جنسی در زنان و مردان نابینا با سایر انسان‌ها تفاوت دارد و باید تحت آموزش‌های ویژه‌ای قرار بگیرند. در ادامه مقاله به توضیحاتی در این زمینه خواهیم پرداخت. 
برای دریافت مشاو
ثبات روابط و عملکرد

ثبات روابط و عملکرد رابطه ای در زنجیره تامین
Relational-stability-and-alliance-performance-in-supply-chain.pdf
تعداد صفحات انگلیسی: 8 صفحه تعداد صفحات ترجمه فارسی:  12 صفحه دانلود متن انگلیسی
مقدمه
در دهه های گذشته اتحادیه های تعاونی باعث توجه روزافزون پژوهشگران مدیریت عملیات را به سمت خود حلب کرده است. در شرایط رقابتی، این پیوندها مزایایی را برای شرکت

ثبات روابط و عملکرد
ثبات روابط و عملکرد رابطه ای در زنجیره تامین

Relational-stability-and-alliance-performance-in-supply-chain.pdf

تعداد صفحات انگلیسی: 8 صفحهتعداد صفحات ترجمه فارسی:  12 صفحهدانلود متن انگلیسی

مقدمه
در دهه های گذشته اتحادیه های تعاونی باعث توجه روزافزون پژوهشگران مدیریت عملیات را به سمت خود حلب کرده است. در شرایط رقابتی، این پیوندها مزایایی را برای شرکت

پاورپوینت آشنایی با اصول روابط عمومی نوین فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PPTXتعداد صفحات: 39حجم فایل: 511قیمت: 14900 تومانبخشی از متن:توضیحات:فایل پاورپوینت آشنایی با اصول روابط عمومی نوین. این فایل در ارتباط با روابط عمومی تهیه شده است ، در حجم 39 اسلاید قابل ویرایش.بخشی از متن:افکار عمومی برای نخستین بار در قرن هجدهم میلادی معنا و مفهوم امروز خود را به دست آورد. برای نخستین بار سیسرون سیاستمدار رومی که در سال 51 قبل از میلاد مسیح در سیسیل ا

بررسی آمار‌های گمرک ایران نشان می‌دهد در سال ۱۳۹۷ پس از چین که ۲۰.۸ درصد از کالا‌های غیرنفتی ایران را خریداری کرده، عراقی‌ها ۲۰.۲ درصد از کالا‌های غیرنفتی ایران را خریده‌اند.
ازجمله نگرانی‌های اهالی رسانه، موضوع سواد رسانه‌ای در کشور است که آنچنان‌که باید، پرورش نیافته است. رسـانه از آنجایی که یکی از منابع مهم کسـب دانش، ثروت و قدرت اسـت؛ می‌تواند به‌واسطه اطلاعـات انبوهی کـه ارائه می‌دهد، منشأ آسیب‌هایی شود.

بیشتربخوانید : خا
به این فکرکن که یک سوراخ دریک ناوهواپیمابربرابربازیان چنددلاری هست ؟این سخنان جان کری که باپای شکسته برای برجام دویده بودپشت درهای بسته به رفیق شفیق خودفدریکاموگرینی بود.
فدریکاموگرینی علاقه زیادی به آرمان فلسطین نداشت.درکل ازافرادی که دنبال سکس ساعتی نبودندحالش بهم میخورد.اوتمام ثروت وپست ومقام خودراباعشوه ونازتهیه کرده بود.
این روابط اوبادموکرات های کاخ سفیدخوشایندجان بولتون نبود.
حالابرویم برای رقص باله.فدریکا عین بچه هاگفت آخ جو
امروز در خوابگاه در این مورد صحبت میکردیم که چه نوع روابطی رو آدم باید با دوستهاش انتخاب کنه؟
حقیقتش یکی از معضلات و مشکلاتی که خوابگاهیا باهاش درگیرن روابطی هستن که شما با دوستاتون و هم اتاقیاتون ایجاد میکنین. 
اما اصلا تفاوتی بین دوست و هم اتاقی و هم کلاسی هست؟؟!!!
یبشتریا در مورد تفاوت بین دوست و همکلاسی میدونن که چجوری روابط از هم تفکیک میشه. اما بیشتریا نمیدونن که یک هم اتاقی خوب لزوما یک دوست خوب نیست. خیلی وقتا لازم نیست شما با یکی دوست
بر اساس تجربه و تحقیقات به‌دست‌آمده یکی از علت‌های عمده انحراف و خیانت زنان شوهردار ریشه در مسائل عاطفی دارد. زن‌ها از اینکه به خاطر زیبایی‌های ظاهری و باطنی در دل همسرشان عشق و محبت ایجاد کرده باشند بر خود می‌بالند. زن‌ها دوست ‌دارند که در تاریک‌خانه دل همسرشان جز مهر و عشق به او […]
نوشته راهکاری مفید برای جلوگیری از خیانت زنان شوهردار و تحکیم روابط خانوادگی اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
بهترین شیوه برخورد با همسر دروغگو چگونه است؟ دروغ در روابط بین فردی، بخصوص در روابط نزدیک مثل رابطه زناشویی می‌تواند آسیب‌های فراوانی را به همراه بیاورد. بیش از هر چیز دروغگویی منجر به احساس بی‌اعتمادی، خشم و آزردگی در میان زوجین می‌شود. افراد با قرار گرفتن در این موقعیت احساس سردرگمی زیادی می‌کنند و نمی‌دانند باید چه رفتاری با همسر دروغگو خود داشته باشند. اگر شما هم با این معضل
ادامه مطلب
این چند روز با خودم کنار اومدم و دارم آدمهایی که یه جور رابطه‌ی عاطفی س ک سی باهاشون داشتم رو کنار می‌گذارم. اینجور هم احساس قوی بودن دارم، چون منم که کنار می‌گذارم نه اینکه کنار گذاشته بشم، و هم احساس سبکی. دور و برم رو دارم خلوت می‌کنم و شروع کردم به تست زدن تا حداقلی که می‌تونم رو توی این یک ماه و خورده‌ای برای خودم باشم و تلاش کنم. میم حالش خوب نبود اما بهتره. من خوبم. مادرجون حالش خوب نیست و این در حال حاضر تمام غممه.
بگذریم می‌دونم ح می
زندگی دو نفره همیشه هم دو نفره نیست، اینجور که فکر کنیم فقط ما
دوتاییم که زندگیمونو با علاقه خالص نسبت بهم میچرخونیم، درواقع خانواده و
فامیل (اونم فامیلای تاثیر گذار) خیلی میتونن روی روابط موثر باشن...چیزی
که در دوران نامزدی و بعدش حتی،رابطه رو ممکنه حساس یا خدشه دار بکنه همین
روابط خونواده ها با هم یا فامیل همدیگه هست... این چندروز یه کنتاکت پیش
اومد بیشتر سوتفاهم بوده ولی چه حس بدی رو تجربه کردم ..... خدا رو شکر خدا
رو شکر وقتی به گوش علی رس
اگر خود یا خواهر و بردار هایتان درسن حساس و بلوغ ذهنی و جنسی هستید پیشنهاد میکنم تمام حواس خود را جمع کنید و از اشتباهات گریزان باشید!بچه های طلاق آسیب پذیر تر از هر بچه ای هستند و چه بسا که در سن بحرانی و عاطفی نیز باشند!
برخی از اونا بدلیل احساس کمبود محبت و تنهایی سعی دربرقراری روابط عاشقانه  و یا حتی روابط نامشروع هستن!
بهتره که بدونید این فقط یک نوع متقاعد کردن هستد که فرد با ایجاد یک رابطه نامناسب سعی دارد کمبود محبت و تنهایی هایش راجبرا
علت احساس درد در رابطه ی جنسی چیست؟

روابط جنسی دردناک

درد حین رابطه جنسی از لذت بردن زوجین می کاهد و باعث میشود احساس ناخوشایندی از رابطه جنسی در زوجین به وجود بیاید. درد در حین رابطه جنسی علل مختلفی دارد که باید شناسایی و درمان شود.
ادامه مطلب
یعنی این چند روز بعد اون ماجرای رمز دار تازه فهمیدم ، روابط چقدر زیاده و من چقدر ساااده ام :/ 
فکر میکردم طرف متاهله چون حلقه دستش بود ! الان فهمیدم دوست پسرشه ! بعد اینها به درک ! نشسته راحت از روابطشون میگه ! 
به اون یکی که دوست پسرش همکلاسیمونه ، میگم اون فلش من رو از دوست پسرت بگیر فردا بیار برام لطفا !برگشته میگه امشب نوبت خونه ی منه ، بیاد میگم بیاره میگیرم ازش :/ 
من :/ نوبت خونه ی اون :/ 
اون یکی ۱ ساله با دوست پسرش به هم زده ، نشسته از مشکلاتش
پرسشنامه روابط چند بعدی بدن فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: docxتعداد صفحات: 4حجم فایل: 18 کیلوبایت قیمت: 4900 تومان
توضیحات:پرسشنامه روابط چند بعدی بدن، در قالب فایل word، شامل 46 گویه و 6 مولفه، همراه با راهنمای نحوه نمره گذاری و تفسیر، روایی و پایایی و منبع مورد استفاده شده.مولفه های مورد ارزیابی در این پرسشنامه عبارتند از:ارزشیابی قیافه، جهت گیری قیافه، ارزشیابی تناسب اندام، جهت گیری تناسب اندام، وزن ذهنی، رضایت بدنی

پرداخت با کلیه کار

شرکت ARM می‌تواند به همکاری با هوآوی ادامه دهد
وقتی هوآوی در اواسط ماه مه در فهرست سیاه وزارت بازرگانی ایالات متحده قرار گرفت، این بدان معنا بود که آن‌ها دیگر امکان همکاری با شرکت‌های آمریکایی را نداشتند. شرکت‌هایی مثل گوگل و کوآلکام به فاصله کوتاهی اعلام کردند که روابط خود را با هوآوی قطع می‌کنند، اما در این میان اطلاعیه هولدینگ بریتانیایی ARM مبنی بر قطع روابط با این غول بزرگ چینی کمی عجیب بود.
پس از پیروزی انقلاب اسلامی، روابط ایران و انگلیس شاهد تنگناهای منحصر به
‌فردی بوده که دلیل عمده آن عدم پذیرش واقعیات جدید بعد از انقلاب توسط
انگلیسی‌ها بوده است. در تحلیل این موضوع می توان به دیدگاه تقابلی این
کشور در ارتباط با ایران اشاره نمود. از آنجایی که ظهور جمهوری اسلامی
ایران در منطقه و سطح بین‌الملل مبتنی بر منافع بریتانیا نبود و ایران از
ظرفیت تأثیرگذاری بر زیاده‌خواهی‌های انگلستان در منطقه برخوردار بوده است،
این کشور هموا
رعایت بهداشت فردی
شاید به نظر مهم نرسد، ولی دوش گرفتن مرتب، مسواک زدن، آراستن مو‌ها و لباس‌های تمیز پوشیدن همگی جزء مواردی هستند که نقش پر رنگی در سلامت جسم و روح شما بازی می‌کنند.
در ضمن، رعایت بهداشت فردی عزت نفس و اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد.
برخورداری از روابط اجتماعی سالم
عدم معاشرت با دیگران باعث تضعیف مهارت‌های اجتماعی افراد می‌شود. گوشه نشینی و عزلت منجر به بروز بیماری‌های روحی و روانی خواهد شد.
بنابراین، یک شخص سالم تلاش
در همه عرصه ها، به خصوص عرصه فرهنگی باید به سمت قوی شدن پیش برویم.
اساسا یکی از مهم ترین مولفه های قوی شدن در همه عرصه ها به خصوص عرصه فرهنگی که زیربنای سایر عرصه ها و حرکت های جامعه است؛ مستقل بودن و داشتن یک هویت فرهنگی مستقل است. برای این مسئله باید آگاهی و پیوندهای ما با مولفه های تشکیل دهنده فرهنگ مان مثل تاریخ گذشته، دین، نحوه مناسبات و روابط اجتماعی، دین و........روز به روز بیشتر شود.
بدیهی است که هرچه این پیوند و ارتباط محکم تر و منسجم تر ش
گفتم زنگ بزنه حرف بزنیم
چند تا سوال مهم داشتم ک نتیجه ی بحثامون شد این:
۱. از نظر اون این اختلاف انقدر زیاده ک حتما باید روابط محدود بشن ک بشه کنترلش کرد
۲.از من میخواد انتظار نداشته باشم همیشه همراهیم کنه تو مهمونی خانوادگی
۳.میگه احترام رو نگه میداره و منم گفتم این برام مهمه
۴.خواستم درباره گذشت و انعطاف پذیری حرف بزنم ک نفهمید چی میگم اصلا
۵.استفاده از مشاوره رو رد نکرد درباره این ولی نمیدونم چقدر استقبال کنه
۶.من الان باید بین مهدی و روابط
برای نقد و بررسی احکام حقوقی اسلام، می‌توانید به تجارب جوامع دیگر در این زمینه مراجعه کنید.مثلا می‌توانید که کشورهای غربی مراجعه کنید و ببینید وضعیت زنان و حقوق و آزادی آنها چگونه است.
آیا وضع بهتری نسبت به ایران دارند یا نه؟!
تا آنجایی که من مطالعه کرده‌ام، آزادی بیش از حد زنان در سه حوزه مشکل ساز شده است:
1. آزادی زنان در پوشش، موجب ناامنی برای آن‌ها شده است. که البته این کوچکترین اثر بد آن است.
2. آزادی زنان در پوشش، موجب افزایش بی حد و حصر

به گزارش کوچان نیوز :روابط عمومی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران چگونگی بروز حادثه برای یکی از شناورهای سبک در منطقه عمومی آب‌های جاسک و چابهار را تشریح کرد.
در اطلاعیه روابط عمومی نداجا آمده است: عصر روز یکشنبه بیست و یکم اردیبهشت در حین انجام تمرین دریایی توسط تعدادی از شناورهای نیروی دریایی ارتش در آبهای جاسک و چابهار، شناور پشتیبانی سبک کنارک دچار حادثه شد و تعدادی از دریادلان نیروی دریایی به فیض شهادت نا
روابط عمومی ها در عصر جدید آینده، نیاز به استعدادها و افرادی خواهند داشت که مهارت و ساختار فکری درستی داشته باشند. نسل بعدی روابط عمومی، باید ترکیبی از مهارت تکنولوژی، خلاقیت، اشتیاق به فعالیت در هنر و صنعت روابط عمومی را داشته باشند.

روابط عمومی در عصر جهانی شدن در کنار استفاده شایسته و بهینه از ابزارهای رسانه ای، نیازمند درک بهتر از پیچیدگی های اجتماعی افراد است. در شرایطی که در روابط عمومیهای سنتی نیز این عامل دارای اهمیت بسزایی بود،
مشاوره زناشویی کرج

مشاوره زناشویی کرج: امروزه حوزه مشاوره در زمینه های مختلف حاضر به فعالیت می باشد که یکی از این زمینه ها مشاوره زناشویی می باشد. این نوع مشاوره همواره در پی آن است که روابط بین زن و شوهر را به صورت کاملاً اصولی و منطقی در حاشیه امن احساس و رفاه ترمیم و بهبود بخشد. مسائل زناشویی جزء مهمترین حوزه های مورد بحث در یک زندگی مشترک می باشد. چراکه زوجین در رابطه با مسائل و دغدغه های خود تمامی افکار و احساساتشان را درگیر خواهند کرد.
حقوق تجارت مجموعه قواعدی است که روابط بازرگانان و اعمال تجارتی را بررسی و تنظیم میکند. برخلاف حقوق مدنی که روابط همهٔ افراد جامعه را شامل می‌شود، حقوق تجارت به وضع قواعدی ویژه برای تجار و اعمال تجاری می‌پردازد، به همین جهت در مواردی که راه حل صریحی در حقوق تجارت پیش‌بینی نشده باشد به قواعد حقوق مدنی مراجعه می‌شود.[۱]
در سومین روز هفته بهزیستی در مرکز اورژانس
اجتماعی کلاسی با عنوان " اهمیت گفتگو در روابط زوجین"  توسط یکی از کارشناسان مرکز
برگزار شد و روش های گفتگوی موثر و نقش آن در بهبود روابط زوجین آموزش داده شد و در
پایان به پرسش های زوجین نیز پاسخ داده شد.

ادامه مطلب
چرا احساسات شما خراب است؟ ما جواب داریمچند بار تعجب نکرده اید که چرا روابط شما خوشحال نمی شوند؟ چون جواب را می دانیم ، خواهیم گفت: خیلی ها! و علم می آید تا علت را بیان کند!
به طور خاص ، دانشگاه تگزاس تصمیم گرفته است توضیحی را برای یافتن اینکه چرا زندگی عاشقانه ما به خوبی پیش نمی رود و روابط به یک فیبوسکو پایان می یابد ، پیدا کند. این پاسخ ها توسط روانشناسان دانیل کانروی-بیام و دیوید بوس که به دنبال بیش از 500 نفر شروع به مطالعه کردند تا در جایی به

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها